Skocz do zawartości
Lisek

Muzyka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Sweet Noise

Slipknot

Placebo(tylko Bitter end)

Ja Rule

Nirvana

Guano Apes

T.Love

PAIN

O.S.T.R

Noon

Papa Roach

TEDE

Ramstein(sorki jezeli źle napisałem)

RMF Chlew FM

 

A nie nawidze wszelkiego rodzaju plaistiku i tympodobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korn - hmm czasem

Bill Laswell -prawie wszystko czego sie dotkknął

Primus -sZkoda,że przetali (browar rulez)

Tool - wymiata :twisted: cału czas- pomusły na teledyski zajebioza

NIN - ostatrnio nudne

Ptraxis - też nie istnieje

M - klasyczna i cały ten Jazz jest OK

 

chciałbym cos nowego swierzżego ale coś cienko

 

 

 

Juz nie pię :? idę spać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sporo tego jest że aż miejsca na HDD brak :lol: :(.

 

Na początek my love czyli METAL :twisted:

Chainsaw, Avantasia, Death, Dimmu Borgir, Black Sabbatch, Blaze, Blind Guardian, Childern of Bodom, Cradle Of Filth, Emperor, Freedom Call, Gamma Ray, Hammerfall, Helloween, Holy Knights, Iced Earth, Iron Maiden!!!, In Flames, Judas Priest, Kamelot, Kat, King Diamond, Lacrimosa, Manowar, Masterplan, Meduza, Megadeth, Mercyful Fate, Metallica (ale ta za czasów mastera i tych innych klimatów), Moonspell, My Dying Bride, Nevermore, Nightwish, Pantera, Running Wild, Sisters Of Mercy, Slayer, Sonata Arctica, Testament, Therion, Turbo, Vader, Virgin Steele, Within Temptation. Więcej do głowy mi nie przychodzi.

 

A teraz reszta świata czyli:

Sting, Bauhaus, Marek Grechuta, Grzegorz Turnau, Bob Marley, Nick Cave, Sting, Lao Che, Liquid tension experiment, Queen, AC/DC, Depeche Mode, Rolling Stones, Rage Against The Machine, O.M.D, New Order, Enya, Vangelis, Led Zeppelin, Alpchaville, Europe, Aero Smith, Kult, Manam, Republika, T.Love, Pink Floyd, Frank Sinatra, Scorpions. I co tam jeszcze wleci :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depeche Mode - najbardziej - jestem fanem ich

 

Nie bede wymienial by bym musial chyba ocipiec zebbby to robic ;)

Ale lubie muze z lat 80' Nie lubie takiego disco, techno niebardzo, metalu, tych systemow... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depeche Mode - najbardziej - jestem fanem ich

 

Nie bede wymienial by bym musial chyba ocipiec zebbby to robic ;)

Ale lubie muze z lat 80' Nie lubie takiego disco, techno niebardzo, metalu, tych systemow...  :)

no to widac, bo nie kazdy daje sobie fotke Dejwa Gahana ;)

 

no ja tez uwielbiam tworczosc Deprechy choc poznalem stosunkowo niedawno :) maja swietne koncerty a kazda plyta ma swoj smaczek choc wg mnie najbardziej klimatyczna jest Ultra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anathema

The Gathering

Artrosis

My Dying Bride

Type O Negative

Samael

Sepultura (wszystko do roots)

Acid Drinkers

Metallica

Therion

Iron Maiden

Portishead

Pink Floyd

Eric Clapton

Howlin Wolf

The Rollingstones

Nirvana

Black Sabbath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

in flames, dark tranquillity, children of bodom, death, legenda, amon amarth, bathory, therion, nightwish, skyfire, solar down, divine souls, winds, the haunted, abyssos, battlelore, cradle of filth, eternal lies, ablaze my sorrow, witchery, beseech, khold, kataklysm, empyrium, alastis, finntroll, thyrfing, otyg, six feet under, insomnium, saturnus, vintersorg, ensiferum, kalmah, norther, shadow, throne of chaos

 

i jeszcze wiele innych :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehehe nie no widze że tu większość techno albo jakąś metalice słucha, no ciekawe czy jest tu dużo ludków(o ile wogle jakieś są :) ) co słuchają []=[] [] []D - []=[] [o] []D ' u

 

Molesta

W.W.O.

O.S.T.R

Peja

Kaliber44

Radio Ewenament

Pono

Peel Motyff

Paktofonika

TeDe

2PAC

DR. Dre

no i duuuzio tym podobnych, czyli jakieś 99% muzy jakiej słucham to hip-hop i rap

 

No jest ktoś z podobnym gustem muzycznym ??:) Niektórzy mnie z góry jadą bo słucham takiej muzy ale każdy lubi to co lubi i ja już nic z tym nie zrobie że mi sie takie rymowanki podobają a nie jakiś skrzeczące ,,ich troje'' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa a tam po drodze to zgubiłam jeszcze kilka zespołow więc se je teraz dopisze ;)

 

No więc tam jeszcze powinno być :

Waco

 

WYP3

 

Trzycha - żadko ale czasem też sie puści

 

P.W.R.D.

 

Eminem - No dobra osobiście eminema uważam za kompletnego ***** i ***** wogle to go nie nawidze ale musze przyznać że gość robi porządną muze i gdyby nie to że nienawidzi polaków to byłby moim idolem ;)

 

17

 

Borixon

 

Kasta - czasami... jak sie akurat jakiś fajny kawałek trafi

 

Niektóre zespoły może kilka razy wymieniałam ale to dlatego że je lubie ;) taaa no to chyba tera większość napisałam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słucham sobie:

2pac [R.I.P.] :(

Eazy-E [R.I.P]

Xzibit

Ice Cube

Dogg Pound

Wu Tang Clan [inspectah Deck, Masta Killa, Ghostface, Raekwon, Remedy]

Mack 10

Bone thugs n harmony

Podejdzie tez CNN, Nas, Mos Def, Scarface, Q Tip oraz cos z fr- Supreme NTM, AKH...

(ciekawe kiedy ktos się przyczepi do tego kto jakiej muzyki slucha, bo tak konczą sie wsyzstkie posty tego typu :( ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...