Skocz do zawartości
Xon

Need for Speed 6: Hot Pursuit II

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ludziska a gral ktos moze przez internet ?? JEsli tak to ja prosze o relacje :)

Ja grałem. Z 6 graczy zająłem ostatie miejsce :D . Grało się całkiem dobrze, ale już pewnie nie pogram bo ktoś już zajął cd key'a, chyba że spróbuję jeszcze w nocy to moze dostane się jkeszcze do gry, ale czy wart??? Raczej nie. Wolę pograć na single.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale da sie w tej grze wlaczyc gdzies swiatla?? bo momentami to jade na oslep w tunelach :)

Radzę patrzeć na mapke - chyba nie ma świateł. Wiecie jak się zmienia kamery w replay'u ??

Heh to wiadome patrze na mapke:P tylko tak spytalem bo to troche dziwne zeby swiatel nie bylo(szczegolnie utrudnienie w tunelach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka All :)

Chciałem się zapytać czy u was też na tej gierce szarpie tłem. Oczywiście próbowałem z włączonym i wyłaczonym Vsync'iem. Próbowałem najróżniejsze ustawienia karty graficznej programem RivaTuner. Zmieniałem ustawienia portu AGP. Na windzie 98 jak i XP jest to samo. Sprawdzając programem Fraps mam jakoś ponad 40 klatek na sekundę. Oczywiście nie wszystko na Fulla bo grafika nie pozwala :) Nie wiem co jest grane. W Need For Speed 2000 jest to samo. W gierce Rally Xtreme efekt taki sam pojawia się po włączeniu Cube Mapping a po wyłączeniu jest super płynnie. Nie wiem co jest grane. Mam zainstalowany Via Pack 4.43. Stery sprawdzałem od 23.11 do 40.72. W tle nie mam włączonych żadnych dodatkowych programów. Może ktoś doszedł do tego o co tutaj chodzi :) Sprawdzałem u kumpla na Radeonie 9000 i jest podobny efekt. Właczanie Vsynca nie pomaga. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc...chcialbym aby ktos mi powiedzial czym sie rozni np. "zwykla" Corvetta od NFS Corvetta?(chodzi oczywiscie o te Corvetty w grze ktore sa do odblokowania....thx

 

ps. ile zajmuje u Was giera po instalce??? bo u mnie 50MB i zaczyna sie rozrastac powoli (teraz ok 250MB) a w readme.txt jest napisane ze powinna zajmowac 1.2 GB :? :? :? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią - nie wiem, chyba tylko tym, że wozom z NFS nie można zmienić kolorów.

Co do instalki - mam tak samo: najpierw było 50 potem 250 a wkońcu 540 i tyle mi zajmuje cały czas i raczej się już nie rozrośnie :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.2 GB hahahahahahaha ale jestescie mocni

Ja osobiscie w to nie gram ale mam zainstalowana bo koledzy graja. Jeden z nich juz prawie skonczyl a pozostalych 2ch przeszlo juz hot persuit i pol champ. Gra ma 555mb u mnie obecnie.

ehh wy "komputerowcy " Ate 50 mb na poczatku to tez niezly rezultat :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jak odtworzyc pliki muzyczne z NFS? Sa to pliki ASF, jednak chyba nie mozna ich otworzyc Media Playerem (nie wiem, nie probowalem).

EA uzywa w swoich grach wlasnego sposobu kodowania sciezki dzwiekowej, miedzy innymi wlasnie w plikach ASF. Niestety, sposob kodowania zmienil sie od czasow NFS4 - moj winampowy plugin do odczytywania muzyki z gier EA nie radzi sobie z tym zadaniem.

Jakies sugestie?

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak, ale na forum a nie w spisie utilsow :) Chodz o GAP czyli Game Audio Player - program beznadziejny, ciagle sie wiesza, ale dekodowac to on umie i to nie tylko z serii NFS :).

Wszystkim zainteresowanym podrzucam linkasa (thanks to our Russian brothers ;)).

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mianowicie gra wychodzi mi do windowsa podczas ladowania tras bmw z8 delivery i Tropical Open Tournament ( 3 trasa) jest to tryb Hot Pursiut Na razie wychodzi tylko na tych. POMOCY!!!!

P.S Raz mi sie uruchomily i wiem ze to jest jedna i ta sama trasa. Po przeinstalowaniu gry chodzi ale po pewnym czasie przestaje. Jak wejde do opcji to sie od razu nie laduja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochotę pościgać się w trybie multiplayer w nowym Need For Speedzie? Zobaczmy kto na Tweaku jest najmocniejszy w te klocki :lol:

Dobrze by było żeby zgłosiła się osoba, która może być hostem (ja nie mogę!)

PS. Uprzejmie proszę o to aby nie pisać w tym temacie postów w stylu: "Łeee kto by grał w tego durnego NFS" itp. bo nikt nikogo nie zmusza do grania.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee kto by grał w tego durnego NFS

grrr :wink:

just kidnn :] ja mogie byc hostem i hetnie bym zapykal w ta giere

Świetnie! Trzeba się umówić na kiedy!

Ja chętnie ale już nie dziś :(.

 

PS. LoX - dziś grałem z gościem o takiej xywce - to nie byłeś czasem ty???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dokladniej czy ktos przeszedl (ale UWAGA! zdobywajac zloty medal) w trybie Championship, jeden z ostatnich wyscigow gdzie sie jedzie na czas Porsche GT(Concept Car) na trasie Alpine Trail....stawka jest zloto i 100000 pkt. ale trzeba przejechac w czasie (sic!) 1min 15s.!!! i IMHO jest to niewykonalne...jezdzilem z 50 razy i maks. zdobylem tylko srebrny medal (wszystkie inne mam zlote i tylko ten srebrny :cry: :cry: ) ale jesli ktos tego dokonal to niech sie zglosi i napisze jak tego dokonal!!!! thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh  dokladnie... moj najlpeszy to 1 16,80 i za ch...a mniej.. Wszystkie zakrety ciete, skroty gdzie sie tylko da (przez ten lasek na kocu) a i tak g.... moze komus sie udalo :roll:

no wlasnie...wydaje mi sie ze jak tworzyli NFS:HP2 to cos im sie popierdzielilo i powinien byc zloty medal za 1:25 a nie 1:15 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak nie wykonalne jak wykonalne;)) Ja tam zrobilem 1:14 z groszami i mam po lewej stronie wszystkie zlote medaliki takze JEST TO WYKONALNE:) TRoche to trwalo nie cala godzinke ale sie udalo:)Oczywiscie z przerwami bo jakbym jezdzil godinie na jednej trasie to moglbym sie zdenerwowac a po co mi to by bylo:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:13:53- wczesniej mialem czasy w granicach 1:16 dopóki jezdzilem przez pierwszy skrot w lasku (koniec trasy) wystarczylo uzyc drugiego i wykrecilem 1:13. Jak sie zaczyna las to zamiast wiezdzac na szuter (w lewo)trzeba jechac asfaltem (w prawo) a zjechac na szutr dopiero przed ostatnim zakretem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:13:53- wczesniej mialem czasy w granicach 1:16 dopóki jezdzilem przez pierwszy skrot w lasku (koniec trasy) wystarczylo uzyc drugiego i wykrecilem 1:13. Jak sie zaczyna las to zamiast wiezdzac na szuter (w lewo)trzeba jechac asfaltem (w prawo) a zjechac na szutr dopiero przed ostatnim zakretem.

YYYYYYYYYYYYYYEEEEEEEEEAAAAAAAAAHHHHHHHHH!!!!!!!!! thx man!!!!! przeszedlem !!! 1:14:86 .....no to juz teraz sa wszystkie zlote medale w Championship :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest propozycja, żeby zagrać jutro(wtorek) o 14.

RS jeśli możesz wtedy - to załóż serwer o nazwie TWEAK koniecznie z hasłem, np. tweakpl

Wszystkich chętnych(do jazdy ofkoz :P) forumowiczów zapraszam do gry!

Serwer: TWEAK

Hasło: tweakpl

Zobaczymy kto tu jezd najlepshy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest propozycja, żeby zagrać jutro(wtorek) o 14.

RS jeśli możesz wtedy - to załóż serwer o nazwie TWEAK koniecznie z hasłem, np. tweakpl

Wszystkich chętnych(do jazdy ofkoz :P) forumowiczów zapraszam do gry!

Serwer: TWEAK

Hasło: tweakpl

Zobaczymy kto tu jezd najlepshy.  :wink:

Najlepiej ktoś z szybkim łączem zeby nie było lagów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...