Skocz do zawartości
Xon

Need for Speed 6: Hot Pursuit II

Rekomendowane odpowiedzi

juz byl temacik o zawieszajacym sie NFS:HP2 ........ chcesz pograc w necie?? pisz do mnie na priva :) a taka propo Maclaren F1 lm the best :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest F1 LM. Na nim mam rekord prędkości (ok.335 kmh). A różnic  w prowadzeniu aut moim zdaniem nie ma :(

procz predkosci to niczym sie nie roznia..... nawet charakterystyka jazdy.. a szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka nie wiem czemu ale nie chce mi działać sprzęt jak w podpisie najnowsze Catalyst 2.4 , win xp i mi sie w pewnym momencie gry wiesz szukałem patche innych odpowiedzi ale nic nie ma wyskakuje mi że to przez jakiś plik atigl coś tam i że przez to mi się wiesz dorddzie o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P{roblem dotyczy tego ze mam nowa karte Radka 9000 i jak ustawie detale na max to po pierwsze po wyjsciu z gry nie sa zapamietywane te ustawienia a po drugie czesto przy ustawianu max wywskakuje jakis blad i gra nie idze dalej.Mam sterowniki jedne z najnowszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze moglby ktos podeslac w takim razie configi z detalami ustawionymi jak najbardziej na maxca zeby sie nie wywalalo ??? trzepol@interia.pl

Trzepol co ty pieprzysz ( czarnym pieprzem oczywiscie :) )

na tym konfigu powinno smigac a co do pierwszego postu to spruboj pojechac formatem powinni pomoc!!!

z reszta co ma w tym wypadku wydajnosc do stabilnosci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pieprze standardowo NFS mi sie uruchami tak car detail na jakies 80% a special effects na jakies 20% !!!! i jak podciagne to na maxa to za chwile mi sie wywala gra.A format robiony byl tzn mam kopie systemu i przywracam moze sprobuje przywrocic ME i zobacze czy tam mi sie wywali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pieprze standardowo NFS mi sie uruchami tak car detail na jakies 80% a special effects na jakies 20% !!!! i jak podciagne to na maxa to za chwile mi sie wywala gra.A format robiony byl tzn mam kopie systemu i przywracam moze sprobuje przywrocic ME i zobacze czy tam mi sie wywali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje cos takiego a po drugie ustawione detale nie chca sie zapisac i po poownym restarcie gry znowu mam domyslne ustawienia.Co dziwne przy uruchomieniu pojawiaja sie jakby artefakty a karta nie krecona a podczas gry przy mocnych skretach tlo w grze jakby przeskakiwalo :(

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kartami ATI tak jest że się wywalają w NFSII na max detalach; wystarczy, że ustawisz jeden poziom niżej i chodzi ok. Jak chcesz się pobawić to pliku .ini idzie ustawić tak aby na max detalach też chodziło ok (chodzi oto, że pomiędzy ustawieniem max a high zmieniają się 2 opcje ale tylko jedna z nich powoduje niestabilność na kartach ATI). Poszukaj na forum gry już o tym było z dokładnym opisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ktorym pliku zapisywane sa ustawienia jakie sobie zazycze w grze bo teraz moge ustawic sobie wszystko na high ale po ponownym uruchomieniu znowu mam nie tak jak ma byc i chce zmienic w odpowiednim pliku to zeby zawsze od wlaczenia bylo na high.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P{roblem dotyczy tego ze mam nowa karte Radka 9000 i jak ustawie detale na max to po pierwsze po wyjsciu z gry nie sa zapamietywane te ustawienia a po drugie czesto przy ustawianu max wywskakuje jakis blad i gra nie idze dalej.Mam sterowniki jedne z najnowszych.

tez mam radka 9000 i na kazdych driverach chodzi ok na ustawieniach max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakos dziwnie sie ta gra zachowuje przez ostatnie 2 dni gralem na max detalach i nic nie wislo zadnego glupiego ekranu a wczoraj nawet do gry mnie nie chcialo wpuscic bo tylko wyskakiwal ten cholerny ekarnik co zamiescilem screen wyzej.Zmienilem wysztko na HIGH i dalej potrafi sie wywalic zalezy od kaprysu gry i juz mnie to wkurza :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Michal kazdy ma sie prawo pomylic :D Ciekawe jakby sie lekarz pomylil i by ci wycial watrobe zamiast nerki :lol: i potem by ci powiedzial" kazdy ma sie prawo pomylic ".

Coz niektorzy nawet kulke od lozyska by zepsuli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...