Skocz do zawartości
Xon

Need for Speed 6: Hot Pursuit II

Rekomendowane odpowiedzi

Winamp N4S:HP2 'tak ma'. U mnie bez Winampa gra smiga jak dzika swinia, a z Winampem w tle gra nagle zwalnia 5-cio krotnie :? (mam gdzies wtedy 10 fps). Cos mi sie zdaje ze N4S zle zarzadza pamiecia (lub procesami), bo mozna zauwaczyc (u mnie) ze procek jakby przeskakuje raz do gry i ja

'liczy' a raz na Winampa i puszcza muze ( z przeskokami).

Gram na XP (bez Servis Packa).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItajcie wszyscy. Mam problem z nedem takim jak w tytule, prooblem polega na tym ze wlanczam gre pojezdze se troche w trybie zarabiania kasy (Hot Pursuit tam sie on nazywa) i jak wlanczam za ktoryms razem to mi wychodzi do windy(jak juz troche przejde to zaczyna wychodzic do windy) nie wiem czego to wina, ale w innych trybie czyli w trybie o nazwie championship to samo lecz jak gram singleplayer to normalnie ladnie chodzi. Pomozcie

:cry:

 

 

 

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracisz tracisz. Gra jest bardzo miodna. Szczegolnie w sieci.

Poinstaluj jeszcze sterowniki jak najnowsze mozesz.

No i oczywiscie zbadaj inna kopie (stawiam na to, ze masz kopie a nie oryginal).

Bo jezeli nic nie podkrecasz to tylko te rozwiazania widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na początek może powiem że szukałem ale nic na ten temat nie znalazłem.

 

Odpalam gierę. Pogram trochę i gra się zacina. Bywa to w różnych momentach. Musze robić twardego reseta. Sprawdzalem na roznych taktowaniach 1600Mhz, 1800Mhz, 2GHz i to samo. Może problem tkwi w radku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na początek może powiem że szukałem ale nic na ten temat nie znalazłem.

 

Odpalam gierę. Pogram trochę i gra się zacina. Bywa to w różnych momentach. Musze robić twardego reseta. Sprawdzalem na roznych taktowaniach 1600Mhz, 1800Mhz, 2GHz i to samo. Może problem tkwi w radku??

Problem sztandarowy radna..... Ale rozwiazanie jest banalne:

Wystrczy zainstalowac nowszy stery ( od 3.2 w gore )

Sciagnij sobie najlepiej najnowsze 3.6.

Jesli nie masz jak sciagnac mozesz zmniejszyc detale (chyba szczegulowosc aut) i tez pomoze.

To jaki bug ktorego jooz dawno rozwiazano.

Nie dziwie ci sie ze nie znalazles odpowiedzi na ten temat bo na tym forum to jest burdel i ciezko co kolwiek znalesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znowu mam klopot i teraz juz naprawde glupieje. Mam Catalysy 3.4 i poprzednie blędy zniknęły (mój poprzedni topic NFS HP2). Teraz w trybie Hot Pursuit mam któryś z kolei Tournament do przejścia. W jednym nie da się nawet włączyć pierwszej mapy, w innym wywala się ostsatsnia (3) mapa i ląduje w Winzgrozie. Co tym razem jest przyczyną??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy udało sie komus zainstalowac gre "Need For Speed Hot Pursuit 2" pod XP z sp2 ??? Co wkładam płytke żeby sobie to zainstalowac napędy ciągle coś czytają i czytają...i tak bez końca.

Jak miałem XP tylko z SP1 wszystko było dobrze. Można na to jakoś poradzić bez usuwania sp2 ?

Edytowane przez retrol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...