Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

dobra chlopcy koniec licytacji :)

Pietia jak szukasz czegos lzejszego to polecam ci mala znana kapelke Ugly Kid Joe :) graja naprawde fajnego hardrocka i pomimo, ze juz nie istnieja od dawna to ich slucham i szanuje to co tworzyli bo muza serio swietna. polecam zwlaszcza albumy Menace to sobriety i America's least wanted B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh skoro Blind Guardian jest ostre, to co powiedz o kapelach takich jak choćby wspomniane już Children of Bodom, Dimmu Borgir, Arch Enemy, Cradle of Filth, HateSphere albo... kreator ;) . IMHO Blind Guardian jest raczej "lekkostrawne" :)

1305626[/snapback]

oczywiscie sa jeszcze Deicide, Napalm Death, Cannibal Corpse i inne takie wynalazki.. :) kolega w swej wypowiedzi nadmienial ze nie chce czegos ostrego wiec co sie czepiasz :) BG w porownaniu z takimi "tuzami" rzeczywiscie gra lagodnie :) ale jemu chodzilo chyba o cos naprawde "lajtowego" :)

 

peace stary bo ten co nas zwyzywal naprawde okryl ciemnoscia ludzkosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLAND - Mystic Festival, Chorzow

 

Mystic Festival, Chorzow, Stadium Slaski (Silesia). Sunday 29th May 2005

 

Tickets go on-sale on Monday 20th December.

 

Tickets priced 150 zl, 120 zl, and 100 zl floor.

 

www.mystic.com.pl

Telephone: +48 12 38 92 135

Fax: +48 12 38 91 801

wysylkowa @ mystic.com.pl

 

Maiden's special guests will be NIGHTWISH

najtwisz nawet będzie :| a mnie matula nie chce puścić bo nie ma 18stki jeszcze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtwisz nawet będzie :| a mnie matula nie chce puścić bo nie ma 18stki jeszcze :|

1314952[/snapback]

ja sie wybieram :] bilet juz zakupiony :rolleyes:

 

Ostatnio przesluchalem nowy album Masteprlana - IMHO pierwszy jednak lepszy, ale drugi takze mozna spokojnie sluchac :) Nie ma jakiejs diametralnej roznicy. Nastepny dobry album :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów Power Metalu obowiązkiem jest usłyszeć nowy album Freedom Call - The Circle of Life, po prostu miodzik płynący z tej muzyczki jest zabijający :) :D :D

1312242[/snapback]

slucham wlasnie wspomnianej plytki i coz no.... Freedom Call jak zwykle, troche bez wyrazu i jajec :) ale mile niezobowiazujace granie, pasuje zeby sie przy tym uczyc teorii liczb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slucham wlasnie wspomnianej plytki i coz no.... Freedom Call jak zwykle, troche bez wyrazu i jajec :) ale mile niezobowiazujace granie, pasuje zeby sie przy tym uczyc teorii liczb :)

1321484[/snapback]

ojjj widze ze Polibuda czy cos :D co tam jeszcze z sesja sie meczysz? :) a co do plytki to poslucham z samej ciekawosci bo w koncu nie wiadomo jaka jest... ale coz o gustach sie nie dyskutuje nie?

 

PS. ja tez z Polibudy tyle ze z Poznanskiej.... i tez sie czasami musze shitu uczyc B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hummmzz...

 

Jak chcecie cos ciut innego to :

 

36 crazyfists (obydwie plyty sa ekstra wypas i wogole) www.36crazyfists.com

glassjaw - taka dziwna muzyka ;)

Nothingface - bardzo fajne i stonowane

Dope - polecam stronke - www.dopeweb.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjj widze ze Polibuda czy cos :D co tam jeszcze z sesja sie meczysz? :) a co do plytki to poslucham z samej ciekawosci bo w koncu nie wiadomo jaka jest... ale coz o gustach sie nie dyskutuje nie?

 

PS. ja tez z Polibudy tyle ze z Poznanskiej.... i tez sie czasami musze shitu uczyc B)

1322224[/snapback]

UJ :) a teorii liczb ucze sie bo lubie :) (wiem ze to dziwnie brzmi :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UJ :) a teorii liczb ucze sie bo lubie :) (wiem ze to dziwnie brzmi :) )

1326044[/snapback]

no jasne kazdy robi to co lubi :D a ja wlasnie obejrzalem sobie 2 clipy starszej juz kapelki Twisted Sisters!! na pewno kojarzycie ich chociazby z przeboju I wanna rock! polecam bo jest na maxa klimaciarskie :D ahhh te pudle :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to na Mystic Fest procz Ironow, Nightwisha i DragonForce zobaczymy jeszcze Kreatora i Behemotha

1330492[/snapback]

juz nic nie mowie ale za taka "mieszanke" to bym i wiecej zaplacil :D w kazdym razie taki koncert za stowe to za malo zdecydowanie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nic nie mowie ale za taka "mieszanke" to bym i wiecej zaplacil :D w kazdym razie taki koncert za stowe to za malo zdecydowanie :lol:

1336049[/snapback]

dokladnie, ja tez sie zdziwilem, ze tylko 100 zl a takie zespoly :mrgreen: w zeszlym roku przeca na Metallice, Slipknota i Vadera bilet tez ok 100 zl na plyte. Mam nadzieje, ze to bedzie jak najbardziej udany koncert :twisted: gdzies czytalem (zdaje sie, ze na jakims forum, ale nie pamietam na jakim :/), jak ludzie pisali, iz Mystic nienajlepiej wykonywal koncerty technicznie (wlasnie na otwartej przestrzeni), oby sie to nie sprawdzilo tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimaty w jakich siedzie to : System of a Down, Metallica, Nirvana, Lacuna Coil. Z lżejszych to Pearl Jam, Anathema, U2, Chris Rea, Red Hot Chili Peppers, The Cranberies, Sting, Counting Crows, Sade, Cold Play. Głównie wszystko melodyjne i z dobrym smakiem.

Troche sie juz tego nasłuchałem. Tak więc czy ktos zna jakieś zespoły grające podobną muze? Najlepiej jakiś ciekawy link ze stronami kapel rockowych.

 

Mam też jedną WIELKĄ prośbe !! W moim ulubonym klubie Bohema Jazz Club leciał raz album świetnego zespołu. Była to jakby mieszanka: głos wokalistki z Lacuna Coil + klima Lacuna Coil i Sade + jakiś standardowy Jazzowy zespół. Mieszanka niesamowita. Może komuś sie kojarzy? Poniżej link do podobnego zespołu, ale to nie ten: Thievery Corporation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie co chwilę dochodzi coś nowego, ale na dzień dzisiejszy :

Pearl Jam

Staind

Primus - no właśnie jak konstatujecie (:D) twórczość Claypoola i reszty ?

Audioslave

RATM

Opeth

Silverchair

Alice In Chains

Tenacious D

 

i wiele innych :]

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do tych i nie tylko co lubią ostrą muzę  :-P  wie ktoś z was kiedy są przewidziane premiery nowych płyt Disturbeda oraz Godsmacka

1358150[/snapback]

Godsmack - troche stary news, bo jeszcze z 2004

http://www2.free4web.pl/ShowNews/53763,136084,

 

Disturbed:

"19.01 2005

Disturbed siedzą w studiu i nagrywają trzecią płytę. Data premiery ciągle nie jest znana. Pierwotnie plotki mówiły o przełomie wiosny i lata, co wskazywało na okolice maja. Teraz jednak mówi się o 'póżnym lecie' co może oznaczać [niestety] dopiero wrzesień. Całe opóżnienie wynikło najprawdopodobniej w związku z odrzuceniem Don'a Gilmora jako producenta nowej płyty i powrotem na to miejsce Johnego K."

http://www.belive.prv.pl/

 

takze czekam na te plyty :twisted:

Edytowane przez Brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam dobrego polskiego punka:

Sedes - i album "Kórwa jego mać" (cenzura!)

1359957[/snapback]

defekt mózgu ma ciekawsze texty:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wole Linkin Parka :-P Nie ma to jak troche metalu i rapu polaczonych w jedno. Moim zdaniem to jest lepsze od niejednego deathmetalu black metalu i jeszcze nie wiem jak tam one sie nazywaja :-P :lol:

 

Jak by ktos chcial posluchac to proponuje od starszych utworow (High Voltage, Step Up, In the end)

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://strefa.rockmetal.art.pl/artykuly/pamietnik.htm

 

 

Linkin to najgorszy syf , nie dojrz ze "wokalista " nie ma glosu to jeszcze rify ( raczej pseudo rify ) sa samplowany , do tego to rapowanie , rasista nie jestem ( lubie blues ) ale za rap to kazdego tworce bym rozstrzelal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tam podoba (moze dlatego ze tych ostrzejszych rzeczy nie slucham  :lol:  :-P )

1369831[/snapback]

A właśnie, posłuchaj to zobaczysz co to znaczy dobra muzyka. A linkin park to komercha dla dzieciaków udających metalowców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...