Skocz do zawartości
Pc juice

Ati Radeon 9800 Se


Rekomendowane odpowiedzi

Vmodow do tej najnowszej karty jeszcze nie ma.

 

Natomiast jesli chodzi o te nowa 'rewizje' kart XV - nie prezentuja sie zbyt dobrze... Potencjalu oc nie maja WCALE !

Podkrecenie rdzenia o chocby 10MHz=arty, podobnie pamiec - na 320 jeszcze chodzi, ale wyzej juz arty.

 

Ten nowy radiator pomimo, ze masywny, to wyglada jak z 'biednie' odlewananego aluminium - z jednej strony ma mocno chropowata powierzchnie = lepsze oddawanie ciepla, ale i tez wydaje sie, ze ma bardzo mala gestosc=slabe przenoszenie ciepla... Kolejna sprawa, to pomiedzy nim a pamiatkami chyba nie ma pasty !!!

W przyszlym tygodniu rozbiore karte i postaram sie cos wykombinowac z chociaz vcore modem.

 

Natomiast tyle dobrze, ze po ostrym testowaniu na wszystkich ustawieniach wychodzi ze jest w pelni modowalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vmodow do tej najnowszej karty jeszcze nie ma.

 

Natomiast jesli chodzi o te nowa 'rewizje' kart XV - nie prezentuja sie zbyt dobrze... Potencjalu oc nie maja WCALE !

Podkrecenie rdzenia o chocby 10MHz=arty, podobnie pamiec - na 320 jeszcze chodzi, ale wyzej juz arty.

 

Ten nowy radiator pomimo, ze masywny, to wyglada jak z 'biednie' odlewananego aluminium - z jednej strony ma mocno chropowata powierzchnie = lepsze oddawanie ciepla, ale i tez wydaje sie, ze ma bardzo mala gestosc=slabe przenoszenie ciepla... Kolejna sprawa, to pomiedzy nim a pamiatkami chyba nie ma pasty !!!

W przyszlym tygodniu rozbiore karte i postaram sie cos wykombinowac z chociaz vcore modem.

 

Natomiast tyle dobrze, ze po ostrym testowaniu na wszystkich ustawieniach wychodzi ze jest w pelni modowalna...

1266157[/snapback]

Hmm, bo sadzac po wygladzie tej karty to dosc znacznie sie ona rozni. Nie znam sie dokladnie po czym ocenic jej slabsza wydajnosc potencjal o/c, ale np wsytzkie kondensatory sa takie gorszej jakosci (nie metalowe), niektorych nie ma na pcb (sa miejsca, ale puste). Tylko ze R360 i 2,5ns nic juz dzis nie znaczy? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagaszy pomocy, ja ty świeżak jestem dopiero pare dni, więc się nie nabijajcie jak coś odwale oka, to tak dla wstępu. A więc nie jestem w gronie szczęśliwców posiadaczy modowalnej karty 9800SE, ale może można coś na to proazić. Mam XV na pamiątkach Hynixa hy50u283222 - chyba pszę z pamięci i bodajże 2,8ns, oczywiście wersję 256bit. Jak zmoduje omegą to mam zasrany deszczyk w lewym górnym i dolnym rogu ekranu. Da się coś zrobić czy już lipa. Pomocy! jak lipa o przejade magnesem po pamięciach i na wymianę gwarancyjną. Ale jak jest jakiś sposób to bułbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale na poważnie da się coś zrobić czy nie. Zresztą i tak mi się ją opłacało kupić za 490zł wydajnością dorównuje 9600XT (jest droższa w końcu), ale jakby się zmodowała to było by miodzio nie. a może teraz pozostał i hard O/C i zmiana coolera żeby dogonić 9800pro. Tak na marginesie padły mi 1 i 5 potok.

 

A co do o/c na standard chłodzeniu w na kartach z noiwej rewizji nie ma mowy pograj sobie w HL2 przez 2 godziny i dotknij pamięci to zobaczysz jak cieplutko, a co do pasty to jej nie mawięc lepiej kupić silencera i jakieś radio na pamiątki, niż mieć zapach spalonej elektryki, a i jeszcze pamięci nie są dowoltowane, a można z nich sporo więcej wycisnąć, ale pewnie tym ameryki nie odkryłem. Lepiej rozejżeć się za starszym modelem na samsungach 2,5ns, bo te z heniem to jakaś lipa jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagaszy pomocy, ja ty świeżak jestem dopiero pare dni, więc się nie nabijajcie jak coś odwale oka, to tak dla wstępu. A więc nie jestem w gronie szczęśliwców posiadaczy modowalnej karty 9800SE, ale może można coś na to proazić. Mam XV na pamiątkach Hynixa hy50u283222 - chyba pszę z pamięci i bodajże 2,8ns, oczywiście wersję 256bit. Jak zmoduje omegą to mam zasrany deszczyk w lewym górnym i dolnym rogu ekranu. Da się coś zrobić czy już lipa. Pomocy! jak lipa o przejade magnesem po pamięciach i na wymianę gwarancyjną. Ale jak jest jakiś sposób to bułbym wdzięczny.

1267143[/snapback]

Widząc takie teksty , to aż scyzoryk się w kieszeni otwiera. Dla mnie, jako sprzedawcy takie zachowanie to jawne sku........stwo. A inni dziwią się, że przy reklamacji zwraca się uwagę na wszelkie szczegóły, a do wszelkich modyfikacji podchodzi się z rezerwą. Jeżeli ktoś ma takie podejście, jak Melsoon, to niech się nie dziwi, że nie jest lubiany przez sprzedawcę, ponieważ wg. mnie jest to zachowanie poniżej wszelkiej krytyki. Każda uszkodzona karta to koszt dla sprzedawcy, a kupujący często ŻĄDA wymiany od ręki uszkodzonej przez siebie karty, tylko na jakiej podstawie. Nie lepiej dogadać się ze sprzedawcą, tak , aby nikt nie był stratny?????

 

Polecam elektryczna zapalarke do gazu  :D

1267888[/snapback]

Zapewniam Cię, że takie działanie bardzo łatwo zdiagnozować i udowodnić, że to celowe działanie. A wtedy pozostajesz ze spaloną kartą, którą może nie opłacać się naprawiać - przez własną głupotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety różnie bywa.

 

 

Jak jesteś taki mastah i wiesz że to akurat 1 i 5 potok, to może sobie sam narysujesz brakujace ścieżki na krzemie? Karta jest wolniejsza niż 9600xt :) .

 

A tak poważnie: artefakty w standardowej konfiguracji są podstawą do uznania gwarancji.

 

Pc_serwis: są jeszcze inne metody, o których nie piszę (wiadomo dlaczego), a które są niewykrywalne (bez labu i mikroskopu skanningowego oczywiście). A o zapalarkę też bym się nie założyl. Za to magnes rozbawił mnie do łez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy miał taki sam problem jak Melsoon kupił 9800se i niestety niemodowalna, poszedł więc do tego sklepu gdzie kupił karte (po 4 dniach kupił w piątek poszedł we wtorek) zapytał się czy mu ją wymienią na jakiegoś innego 9800se bo ten się nie moduje (sprzedawca nie gwarantował modowalności karty) oni natomiast stwierdzili że przecież karta działa i nie uzasadnienia wymiany, a przecież oni nic na tym nie tracą prócz klienta który więcej u nich nie kupi i dlatego niektórym pozostaje tak uszkodzić karte żeby nie było widać i przyjęli ją na gwarancje. Brak uprzejmości u sprzedawcy rodzi nienawiść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pc_serwis: są jeszcze inne metody, o których nie piszę (wiadomo dlaczego), a które są niewykrywalne (bez labu i mikroskopu skanningowego oczywiście). A o zapalarkę też bym się nie założyl. Za to magnes rozbawił mnie do łez.

1268408[/snapback]

Heh pamietajcie ze sprzedawcy tez czytaja to forum :) (i dobrze). Nie zdziwilbym sie gdyby idac dalej ktos wpadl na opmysl sprzedawania na allegro jakiegos cudownego wynalazku typu "przepalarka do kart" czy cos podobnego :) i proceder wymiany gwarancyjnej kwitlby.

Ale pozostaje jeszcze kwestia zwyklej uczciwosci. Nie zawsze sprzedawca to jakis monopolistyczny koncern ktory walczy z klinetami. Oni tez maja straty i wcale nie jest latwo utrzymac sie na rynku. No dochodzi jeszcze kwestia niezbyt uczciwych sprzedawcow. Wtedy male "przypadkowe" wyladowanko elektrostatyczne zawsze moze wystapic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy miał taki sam problem jak Melsoon kupił 9800se i niestety niemodowalna, poszedł więc do tego sklepu gdzie kupił karte (po 4 dniach kupił w piątek poszedł we wtorek) zapytał się czy mu ją wymienią na jakiegoś innego 9800se bo ten się nie moduje (sprzedawca nie gwarantował modowalności karty) oni natomiast stwierdzili że przecież karta działa i nie uzasadnienia wymiany, a przecież oni nic na tym nie tracą prócz klienta który więcej u nich nie kupi i dlatego niektórym pozostaje tak uszkodzić karte żeby nie było widać i przyjęli ją na gwarancje. Brak uprzejmości u sprzedawcy rodzi nienawiść.

1268426[/snapback]

U mnie wymieniesz bez problemu, ale pod warunkiem zachowania pewnych z góry określonych warunków:

1. Brak śladów używania sprzętu, nieporozrywane folie kabli, nieporysowane płytki CD, itp. pełny komplet, BRAK JAKICHKOLWIEK MODYFIKACJI SPRZĘTU.

2. Odesłanie do nas przedmiotu na własny koszt,

3. Załączony pisemny opis powodów wymiany.

4. Poprawne działanie karty na standartowych parametrach, tj.przy uruchomionych tylko 4 potokach.

Jeżeli karta nie jest uszkodzona lub w jakikolwiek sposób zmodyfikowana przez użytkownika, wysyłamy inny egzemplarz najpóźniej następnego dnia roboczego od daty otrzymania zwrotu, na nasz koszt.

5. Maksymalnie 10 dni od zakupu.

 

Przytoczone warunki nie są chyba bardzo rygorystyczne, więc bez trudu można ich dotrzymać.

Dlatego wkurza mnie nieuczciwośc co poniektórych, którzy umyślnie uszkadzają kartę, aby sprzedawca musiał ją wymienić.

 

Poza tym jest jeszcze jeden sposób na wymianę na inny egzemplarz bez niszczenia sprzętu, nawet, gdy sprzedawca nie zapewnia takie możliwości, będzie musiał się na wymianę zgodzić. Wystarczy kupić sprzęt wysyłkowo i poczytać trochę Kodeks Cywilny. Inna sprawa, że sprzedawca może nie oferować sprzedaży wysyłkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Poza tym jest jeszcze jeden sposób na wymianę na inny egzemplarz bez niszczenia sprzętu, nawet, gdy sprzedawca nie zapewnia takie możliwości, będzie musiał się na wymianę zgodzić. Wystarczy kupić sprzęt wysyłkowo i poczytać trochę Kodeks Cywilny. Inna sprawa, że sprzedawca może nie oferować sprzedaży wysyłkowej.

1268463[/snapback]

 

 

Ale to też chyba 14dni? Ostatnie zdanie jest jakieś urwane, nie rozumiem go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymieniesz bez problemu, ale pod warunkiem zachowania pewnych z góry określonych warunków:

1. Brak śladów używania sprzętu, nieporozrywane folie kabli, nieporysowane płytki CD, itp. pełny komplet, BRAK JAKICHKOLWIEK MODYFIKACJI SPRZĘTU.

2. Odesłanie do nas przedmiotu na własny koszt,

3. Załączony pisemny opis powodów wymiany.

4. Poprawne działanie karty na standartowych parametrach, tj.przy uruchomionych tylko 4 potokach.

Jeżeli karta nie jest uszkodzona lub w jakikolwiek sposób zmodyfikowana przez użytkownika, wysyłamy inny egzemplarz najpóźniej następnego dnia roboczego od daty otrzymania zwrotu, na nasz koszt.

5. Maksymalnie 10 dni od zakupu.

 

Przytoczone warunki nie są chyba bardzo rygorystyczne, więc bez trudu można ich dotrzymać.

Dlatego wkurza mnie nieuczciwośc co poniektórych, którzy umyślnie uszkadzają kartę, aby sprzedawca musiał ją wymienić.

 

  Poza tym jest jeszcze jeden sposób na wymianę na inny egzemplarz bez niszczenia sprzętu, nawet, gdy sprzedawca nie zapewnia takie możliwości, będzie musiał się na wymianę zgodzić. Wystarczy kupić sprzęt wysyłkowo i poczytać trochę Kodeks Cywilny. Inna sprawa, że sprzedawca może nie oferować sprzedaży wysyłkowej.

1268463[/snapback]

Ale on nie ma kupionej karty u was tylko we Wrocku w jakimś sklepie (nie wiem dokładnie gdzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszło kloeś od którego kupiłem tą kartę to spox gościu a poza tym mój kumpel, ale "sku....ństwo" to jest gdy mówisz dokładnie co chcesz kupić a on ci przywozi dokładnie to co nie chcesz. Aż cię szlag cie trafia nie, ale widzę że zbiegamy z tematu tu moding, a nie wymiana karty jak się nie chce zmodować. A magnes to stary Joke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy potraktowanie karty promieniami X (X-Ray) można wykryć?. Gdzieś czytałem, że to na pewno uśmierci kartę 8)

1268853[/snapback]

Jeszcze musisz te x mieć. I zależy jaki sprzęt ma serwis :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnych i przyszłych posiadaczy karty Radon 9800.

Jeśli ktoś się przymierza do kupna graficzki to gorąco polecam:

http://barwkomp.pl//index2.php?js=0&id2=me...TI98128TD&zmt=2

Za 640 złoty mam super kartę firmy ATI, nie trzeba nic modowac od razu jest 8 potokow i 256 bit do pamieci,gwarancja 12 miesiecy fakturka wszystko elegancko. Miałem wcześniej Radeona firmy XV :mur: , ale jak chcecie mieć dobra grafe to polecam ATI :-P

Wyniki na standardowych ustawieniach 325/580

3Dmark 2001- 18890

3Dmark 2003- 5300

3Dmark 2005- 2200

PS: ponoć nieźle się kreci ale ja nie próbowałem.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnych i przyszłych posiadaczy karty Radon 9800.

Jeśli ktoś się przymierza do kupna graficzki to gorąco polecam:

1268944[/snapback]

Hahaha skad ty wzioles te wyniki przy 325/580 masz jakis dowod na to ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnych i przyszłych posiadaczy karty Radon 9800.

Jeśli ktoś się przymierza do kupna graficzki to gorąco polecam:

1268944[/snapback]

NIE MOŻLIWE :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnych i przyszłych posiadaczy karty Radon 9800.

Jeśli ktoś się przymierza do kupna graficzki to gorąco polecam:

1268944[/snapback]

Takie wyniki na karcie z takimi zegarami? Troche chyba przesadziłesz z zawyżaniem tych wyników, bo nikt przy zdrowych zmysłach w to nie uwierzy. Napisz lepiej, że jesteś związany z Barwkompem i robisz im kryptoreklamę. Tylko troszeczkę przegiąłeś z tymi wynikami i stały się wręcz nieprawdopodobne.

Jak wszyscy doskonale wiedzą sklep.tweak.pl to tak naprawdę tylko przekierowanie na barwkomp.pl, więc może administratorzy maczali w tym palce.

Edytowane przez jacul03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,moja przygoda z Ati 9800se samsung.3.3n/s(sapphire)zaczęła się w listopadzie 2004,kupilem 2 sztuki,jedna dla szwagra,oczywiście jak to w życiu szwagrowi odblokowały się potoki mi NIE :) .Postanowiłem ja podkręcić,kupilem Silencer REV3 i radiatory na pamieci,odpaliłem na 450/360 podziałała tydzień i niestety padła. Założyłem oryginalny wentylator i do serwisu. Jakimś cudem po miesiącu przysłali mi nowa. Długo się nie nacieszyłem nowa karta (oczywiście także nie odblokowały się potoki)po tygodniu zgon, tym razem już bez podkręcania, dosłownie się załamałem, zasilacz 350W(sprawdzony) wiec powinien dać rade. Kolejny miesiąc czekania(to już luty 2005), ale cierpliwość się opłacała ,trzecia karta tym razem już w 100% modowalna na hynix 2.8 n/s. Z obawy na przyleganie silencera przeszlifowałem go na lustro ,założyłem radiatory na pamięci oraz dodatkowy wentylator skierowany na grafikę. Zdjąłem osłonę boczna z komputera dla lepszego przewiewu, mam nadzieje ze jakoś uda mi się nie zepsuć tej długo oczekiwanej ati 9800se@pro. Pozdrawiam i proszę o pomoc w utrzymaniu sprawnej grafy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać takie bzdury pierw. się zapytajcie o konfiguracje!!!

Płyta główna Abit Av8 AMD64 3000+ podkręcony na FSB240 Pamieci TwinMos 400hz CL2.5 dysk WDC 120Gb 8mb Radon ATI 325/580,najnowsze catalysy.

Tsty w 3Dmarkach wykonane przy standardowych ustawieniach.

Nie wiem czy to takie rewelacyjne wyniki w porównaniu do XV to napewno ale co tu porównywać, mercedesa do trabanta. :razz:

http://img165.exs.cx/img165/7710/17jl.jpg

http://img127.exs.cx/img127/1843/222ke.jpg

http://img229.exs.cx/img229/8987/39kn.jpg

Co do mojej współpracy z barwkomem to może niech amin się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać takie bzdury pierw. się zapytajcie o konfiguracje!!!

Płyta główna Abit Av8 AMD64 3000+ podkręcony na FSB240 Pamieci TwinMos 400hz CL2.5 dysk WDC 120Gb 8mb Radon ATI 325/580,najnowsze catalysy.

Tsty w 3Dmarkach wykonane przy standardowych ustawieniach.

Nie wiem czy to takie rewelacyjne wyniki w porównaniu do XV to napewno ale co tu porównywać, mercedesa do trabanta. :razz:

1269976[/snapback]

No kolego to zadna rewelacja, na takiej platformie z XV masz wynik identyczny wiec co ta za chore gadki o mercedesach i trabantach :lol:

Wogole nie jaze przeslania jakie do nas kierujesz moze jasniej ?? Na XV 325/580 i A64 otrzymujemy taki sam wynik jak ty na mercedesie build by ATI. Zrob jakis konkretny OC tej karty i wtedy pogadamy o samochodach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze nic niewiarygodnego w tych wynikach, jak dla mnie na A64 jak najbardziej realne.

 

A tak nawiasem - wezcie nie syfcie watku debilnym OT o sposobach oszukiwania :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,moja przygoda z Ati 9800se samsung.3.3n/s(sapphire)zaczęła się w listopadzie 2004,kupilem 2 sztuki,jedna dla szwagra,oczywiście jak to w życiu szwagrowi odblokowały się potoki mi NIE :)  .Postanowiłem ja podkręcić,kupilem Silencer REV3 i radiatory na pamieci,odpaliłem na 450/360 podziałała tydzień i niestety padła. Założyłem oryginalny wentylator i do serwisu. Jakimś cudem po miesiącu przysłali mi nowa. Długo się nie nacieszyłem nowa karta (oczywiście także nie odblokowały się potoki)po tygodniu zgon, tym razem już bez podkręcania, dosłownie się załamałem, zasilacz 350W(sprawdzony) wiec powinien dać rade. Kolejny miesiąc czekania(to już luty 2005), ale cierpliwość się opłacała ,trzecia karta tym razem już w 100%  modowalna na hynix 2.8 n/s. Z obawy na przyleganie silencera przeszlifowałem go na lustro ,założyłem radiatory na pamięci oraz dodatkowy wentylator skierowany na grafikę. Zdjąłem osłonę boczna z komputera dla lepszego przewiewu, mam nadzieje ze jakoś uda mi się nie zepsuć tej długo oczekiwanej ati 9800se@pro. Pozdrawiam i proszę o pomoc w utrzymaniu sprawnej grafy .

1269640[/snapback]

Odpowiedz na pytanie - jak utrzymac sprawna grafe jest prosta :D - NIGDY WIECEJ SILENCERA. A dlaczego ?? Przeczytaj --> http://forum.purepc.pl/index.php?showforum=28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie było takie ze lepiej kupić grafikę firmy ATI z odblokowanymi 8 potokami niż kupować XV za te same pieniądze i bawić się w soft mody. Poza tym wykonanie kart ATI jest o niebo lepsze niż XV wystarczy spojrzeć, na kondensatorki. Ale to tylko moja opnija, każdy wybiera sam :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie było takie ze lepiej kupić grafikę firmy ATI z odblokowanymi 8 potokami niż kupować XV za te same pieniądze i bawić się w soft mody. Poza tym wykonanie kart ATI jest o niebo lepsze niż XV wystarczy spojrzeć, na kondensatorki. Ale to tylko moja opnija, każdy wybiera sam :unsure:

1270816[/snapback]

Jeżeli to jest produkcja ATI jak sugerujesz, to ja jestem dziewica orleańska. ATI od dawna nie produkuje własnych kart.

Sprzedawca twierdzi, że karty nie mają określonego producenta, nie są przez nikogo firmowane:

 

TomaszS (16:11)

kto jest producentem kart Radeon 9800 128MB 256bit DDR TV DVI ATI oem ?

876228 (16:12)

Krzysiek Węgliński

Witam

876228 (16:13)

nie ma okreslonego produceta

TomaszS (16:13)

nie ma producenta?

876228 (16:14)

nie, nikt nie firmuje tych kart

876228 (16:14)

to są oem

TomaszS (16:14)

rozumiem

TomaszS (16:14)

dziękuję

 

To jest rozmowa na GG z handlowcem firmy.

 

Robisz się mało wiarygodny z tymi rewelacjami - producent ATI, super wyniki - czy to nie aby rodzaj zemsty, prywatnej vendetty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja pisałem ze mam rewelacyjne wyniki, proszę mi pokazać??? Podałem tylko wyniki i nigdzie nie pisałem ze są dobre.Co do kart to są napewno lepsze karty od XV i pewniejsze, bo nie trzeba ich modowac. Ja podaje tylko informacje napisane w sklepie, kart są firmowane jako ATI i tak bynajmniej widać z opisu w sklepie.

PS:To ty jest mało wiarygodny, bo próbuje mi wmawiać rzeczy których wogole nie napisałem. Ale czego się nierobi w obronie własnego interesu………

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...