Skocz do zawartości
Fidel

Czy opłaca się wymiana????

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Athlona 2000+ na Epoxie 8k7a+ z 384mb ddr 266 i GF3ti200@500

I nie wiem czy oplaca mi sie wymieniac plytke i procka na:

Asusa p4p800 deluxe i P4 2,8C ram i grafika zostala by ze starego naturalnie ram w miare szybko tez bym wymienil na 2x256 400MHz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee n ie za darmo tylko to moja mb i procka sprzedam doloze i kupie te nowe:)) i mam jeszcze pytanie szy ceny w tym sklepie www.kontrast.pl sa warte zainteresowania sklep dobry bo kupowalem tam kompa, pozniej go modernizowalem i wszystko bylo bez problemow!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale prescott'y sa wolniejsze od northwoodow HT!!!! a na tej plycie jest 3fazowe zasilanie wiec jak juz bede krecil to osiagne chyba podobne wyniki a nie wiecie czy beda jakies optymalizacje dla sse3 takie zeby te prescotty dzialaly szybciej?? bo to troche gupie ze nowszy procek a wolniejszy no nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może prescotta 2,8? Bardziej przyszłościowy proc i większy potencjał do oc. Z temp. sie jakoś uporasz :D

nie no, ty żartujesz :?: powiedz, że żartujesz. o kurde, ty na poważnie prescota polecasz :?: o kurde :lol:

 

lepiej zostać na AMD tylko że nowsze graty kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie zastanawiam czy asus czy abit ale nie wiem ktora plytke wybrac

 

moze mi ktos wyjasnic co to za seria procka jest to "SL6Z5" i co to znaczy "(M0 stepping )" bo ja troche zielony jestem:)) i czyy jak przyjde do sklepu i jak podam taka seria czy oni mi znajda taki procek?? czy co???

z gory dzikuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki proc ciężko znaleźć, jest to po prostu najlepsza seria do podkręcania. musiałbyś szukać po sklepach gdzie są normalni ludzie a takich jest mało (dla nich celeron jest spoko).

 

ponawiam pytanie : dlaczego nie AMD :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki proc ciężko znaleźć, jest to po prostu najlepsza seria do podkręcania. musiałbyś szukać po sklepach gdzie są normalni ludzie a takich jest mało (dla nich celeron jest spoko). 

 

ponawiam pytanie : dlaczego nie AMD :?:

Swiete slowa ze sprzedawcami. Czasem jak pytasz o serie to patrza jak na debila - debile :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD nie poniewaz p4 2,8c odpowiada athlonowi 3200+ ktory jest duzo drozszy. A modele 64bitowe (te w zasigu) sa na sockecie 754?? z jednokanalowym kontrolerem i pewnie zaraz skonczy sie ich seria. A ja do zakupionej plytki chcialbym moc wlozyc jeszcze jakis szybszy procek pozniej:)) a moze mi ktos powiedziec ile kosztuje najtanszy procek na 939????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD nie poniewaz p4 2,8c odpowiada athlonowi 3200+ ktory jest duzo drozszy. A modele 64bitowe (te w zasigu) sa na sockecie 754?? z jednokanalowym kontrolerem i pewnie zaraz skonczy sie ich seria. A ja do zakupionej plytki chcialbym moc wlozyc jeszcze jakis szybszy procek pozniej:)) a moze mi ktos powiedziec ile kosztuje najtanszy procek na 939????

co :?: kolega w sklepie jużwielu klientom dal popracować na bartonie 2500+ i P4 2.8 i klient sam wybierał AMD pomimo tego, że przyszedł ze starym przekonaniem, że amd się gzreją i zawieszają. porównuj 2800+ i 2.8 albo z bartonem 2500+ Mobile lub aMD 64 2800+, przecież te P4 też lada chwila się kończą bo intel wprowadza głupawą podstawkę z pinami w płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa dal popracowac w sklepie :lol:

postawili sobie pasjansa, zmierzyli stoperem czas otwierania sie Windy zobaczyli roznice 1-2s i wybrali AMD i tyle

pokoduj Mp3/DivX to zobaczysz jak AMD dostaje w dupe(jak zwykle ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograj sobie to zobaczysz jak AMD chodzi.

to zależy co kto lubi, ja wcześniej miałem amd i byłem zadowolony, przynudziło mi sie trochę i teraz mam p4 i jestem zadowolony, amd mi smigał, p4 mi śmiga, tyle ze mam ciszej chłodniej w budzie bo się tak nie grzeje. wszytko chodzi full stabilnie tak jak i z amd. na amd grałem w unreal 2004 i teraz też wiec nie ma co rzucać jakichś durnych sloganów jak "AMD Rulezz" bo to głupota. trzeba spróbować i jednego i drugiego i dopiero rozmawiać a nie szerzyć jakis fanatyzm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram cie yuri ale chodzi mi o wydajnosc a na testach ktore sa pod linkiem ktory wczesniej zostawilem definitywnie wisac ze P4 2,8C jest duzo szybszy od XP 2800 i poruwnywalny lub nawet szybszy od XP 3200:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może prescotta 2,8? Bardziej przyszłościowy proc i większy potencjał do oc. Z temp. sie jakoś uporasz :D

nie no, ty żartujesz :?: powiedz, że żartujesz. o kurde, ty na poważnie prescota polecasz :?: o kurde :lol:

 

lepiej zostać na AMD tylko że nowsze graty kupić.

ciekawe czemu masz takiego avatara a nie innego i takiego nicka a nie innego ;]] ze tak AMD ludziom polecasz ;]]] :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mik13

blagam cie przytocz jakikolwiek test procesorow byle nie z tomahardware -to takie lamusy siedzace w kieszeni Intela jakich malo

i nie mow ze P4 2.8 bije 3200+ bo to nieprawda

 

teraz socket 478 sie konczy ,juz dluzej pozyje 754 ,A sie konczy i umrze razem z 478 bo AMD wypusci Semprona ,na 478 zostana Celerony

jezeli masz kase to kupuj 754 ,choc jedynym przyszlosciowym teraz jest 939 -ale trzeba by poczekac ze dwa miechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to popatrz sobie wlasnie na ta strone ktora podales

3dmarkiem mozna sie podetrzec a i tak P4 delikatnie jest wyzej ,a w 2001 to juz nawet nie o blad pomiarowy :P

 

wolf zrobiony na przestarzalym Q3 to cie kreci ,a moze w Lotusa bedziesz mial 1137fps a na AXP tylko 998fps

popatrz na UT -nowsza gra i role sie odwracaja -porownaj sobie 2800MHz Intela i nawet ni pamietam ile ma A64 2800+ ? 2000MHz czy mniej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...