Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie dorwałem nowego Dooma i co to k.... ma być!!!!!! :oops: Id Shit ja pierdziele najgorsza gra jaką grałem może to zagubiona wersja pomiedzy 1 a 2 powiedzmy 1.5 . Po za grafiką tam nic nie ma a jeszcze wszechotaczająca ciemność zupełnie jak w d.pie :oops: ja pierdzielę co za kretyni mogli to wydać i podpisać się pod tym :evil: . Jedynie co mi się podoba to oprawa dzwiękowa!!! Wolę o 1000 razy naszego Pain Killera !!!!!!! :twisted:

A o rozgrywce na necie to nie pociąga mnie nic oprócz strego q3 i cs :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Właśnie dorwałem nowego Dooma i co to k.... ma być!!!!!! :oops:  Id Shit ja pierdziele najgorsza gra jaką grałem może to zagubiona wersja pomiedzy 1 a 2 powiedzmy 1.5 . Po za grafiką tam nic nie ma a jeszcze wszechotaczająca ciemność zupełnie jak w d.pie :oops:  ja pierdzielę co za kretyni mogli to wydać i podpisać się pod tym :evil: . Jedynie co mi się podoba to oprawa dzwiękowa!!! Wolę o 1000 razy naszego Pain Killera !!!!!!! :twisted: 

A o rozgrywce na necie to nie pociąga mnie nic oprócz strego q3 i cs :twisted:

Hmm.. To tylko Twoj punkt widzenia. Na mnie akurat grafika nie robi wrazenia. Moze na nowych kartach jakos lepiej to wyglada? Za to bardzo podoba mi sie klimat - muzyka, dzwieki itp. Owszem - z tym mrokiem troche przesadzili..

 

Mysle ze szyki popsul im Far Cry. Bo to Doom 3 mial byc rewolucja. Teraz kazdy (takze i ja) porownuje grafike do tej z Far Cry, ktora wydaje mi sie tam lepsza. W Doomie podobaja mi sie twarze tych wszystkich stworow - wyzszy poziom nic FC.

 

No nic. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Właśnie dorwałem nowego Dooma i co to k.... ma być!!!!!! :oops:  Id Shit ja pierdziele najgorsza gra jaką grałem może to zagubiona wersja pomiedzy 1 a 2 powiedzmy 1.5 . Po za grafiką tam nic nie ma a jeszcze wszechotaczająca ciemność zupełnie jak w d.pie :oops:  ja pierdzielę co za kretyni mogli to wydać i podpisać się pod tym :evil: . Jedynie co mi się podoba to oprawa dzwiękowa!!! Wolę o 1000 razy naszego Pain Killera !!!!!!! :twisted: 

A o rozgrywce na necie to nie pociąga mnie nic oprócz strego q3 i cs :twisted:

Khyhy, udalo sie. Zostales zauwazony na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zawiodlem sie na tej grze... Przez to ze gralem w FC nie zrobila na mnie wrazniea.. Dzisiaj pogralem godzine i zal dupe sciska... Sciagnałem inne savy zeby zobaczyc czy pozniej sie cos ciekawszego dzieje.. Niesetty. Co do grafiki, w FC jest duzo lepsza, nawet serious sam kilka lat temu zrobil na mnie wieksze wraznie.. Wkurza mnie to ze wsyztscy maja takie kwadratowe głowy i cielsko. Z przykroscia stwierdzam ze Chrome mi sie nawet bardziej podoba(porownuje tutaj do chrome bo mam od wczoraj z cda) Klimat jest spoko ale gra sie za szybko nudzi.. liniowość itd.. Miejmy nadzieje ze Hl2 pokaze cos lepszego a nie takie badziewie jakim jest DIII..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

moj komp:

athlon 1700+

256 ddr

g2 mx400 64 mb

 

powinien mi na tym sprzecie d3 dzialac??

jak odpalam gre to gdy sie pojawia konsola wykakuje mi jakis blad

 

 

********************

ERROR: The current video card / driver combination does not support the necessary features

********************

Error during initialization

Shutting down OpenGL subsystem

...wglMakeCurrent( NULL, NULL ): success

...deleting GL context: success

...releasing DC: success

...destroying window

...resetting display

...shutting down QGL

...unloading OpenGL DLL

 

moze ktos mi na to poradzic.

 

ps.sterowniki karty graficznej oraz directx przinstalowalem z 5 razy i niepomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierozsądne (choć brzmiało to bardzo zabawnie) było nazwanie tej gry przełomową. Wkońcu jednak coraz więcej ludzi zaczyna zauważać jak przeciętna to jest gra. Nie wiadomo czy hl2 też będzie dobry, ale aby przebić d3 jego twórcy nie będą musieli sią specjanie wysilać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś z Was zna jakieś fora na których można dowiedzieć się czegoś o edytowaniu ? Jeśli tak, to byłbym wdzięczny za link :)

 

Zadam tu swoje pytanie, a może ktoś będzie znał odpowiedź ?

Moje pytanie brzmi: jak mogę zmusić potwory do atakowania siebie nawzajem ?

Przykład: wchodzimy do pomieszczenia i widzimy Z-Seca z pistoletem walczącym z zombim etc. :P

 

EDIT: już nie trzeba, znalazłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem (kiedyś) dumnym właścicielem radka 8500 i mam pewne obiekcje przed odpalaniem dooma 3 na tym sprzęcie. Cudem będzie jeśli gra wogóle ruszy. Jak już pójdzie, bedę musiał zmniejszyć rozdziałkę i detale do minimum co sprawi że jakość grafiki cofnie się do tej z dooma 2, a co to za przyjemność grać w dooma 2 przy 15 fps...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem (kiedyś) dumnym właścicielem radka 8500 i mam pewne obiekcje przed odpalaniem dooma 3 na tym sprzęcie. Cudem będzie jeśli gra wogóle ruszy. Jak już pójdzie, bedę musiał zmniejszyć rozdziałkę i detale do minimum co sprawi że jakość grafiki cofnie się do tej z dooma 2, a co to za przyjemność grać w dooma 2 przy 15 fps...

Ja na podobnym configu jak Twój w 800x600 i detale medium przeczłapałem dumika i całkiem znośnie się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, rzygać mi się chce jak po raz 1000-ny widzę pytania typu:

-"czy Doom pójdzie mi na tym sprzęcie?"

-"pomóżcie z configiem"

- inne debilstwa (ciągi jakichś komend tudzież innych bzdur)

 

Załóżcie osobny topic o stronie technicznej gry i problemów z nią związanych, a nie róbcie tu śmietnika. 65% postów w tym temacie to tego typu pytania ^^ :?

 

Dzielmy się wrażeniami, opiniami itd, a nie wałkujcie w koło to samo -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero od wczoraj mam Dooma i niestety nie moge sobie w tą gre pograć :(

 

Załanczam i gram... czasem minute, czasem pięć minut i zwiecha aż wyskakuje komunikat:

"Wystąpił problem z aplikacją Doom 3, przepraszamy. Aplikacja zostanie zamknięta"

Zmieniałem już sterowniki, zmieniałem tez rozdzielczość, "odkręciłem" grafike. Nic nie pomaga :? gra się cały czas zawiesza :cry:

 

Ma ktoś pomysł na to co moge jeszcze zrobić :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtopic, ale moze to zainteresuje kogos jak przyspieszyc D3 na ati z 35 na 48 fps w 1280x1024: Teskt w english:

 

http://www.megagames.com/news/html/pc/doom...riencept2.shtml

 

pozdro

A jak ktos nie ma tych poczatkowych 35 ? :wink:

 

Brac sie za to co w tym opisie to trzeba byc szalencem.

Moze lepiej odrazu zmienmy kod :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, rzygać mi się chce jak po raz 1000-ny widzę pytania typu:

-"czy Doom pójdzie mi na tym sprzęcie?"

-"pomóżcie z configiem"

- inne debilstwa (ciągi jakichś komend tudzież innych bzdur)

 

Załóżcie osobny topic o stronie technicznej gry i problemów z nią związanych, a nie róbcie tu śmietnika. 65% postów w tym temacie to tego typu pytania ^^  :?

 

Dzielmy się wrażeniami, opiniami itd, a nie wałkujcie w koło to samo -.-

wujek nie plumkaj :evil: :evil:

 

to jest topik o D3 i tu sie pisze takie rzeczy..nie podoba sie coś ..to wiesz..nikt cie tu nie trzyma...

a śmietnik to sie zrobi jak bedzie sie zakładać 50 topików o jednej grze ....

Dziadziuś :evil: :evil: :twisted: :evil:

 

ps: poza tym ilez mozna dzielić sie opiniami.. i wrazeniami ..co ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero od wczoraj mam Dooma i niestety nie moge sobie w tą gre pograć :(  

 

Załanczam i gram... czasem minute, czasem pięć minut i zwiecha aż wyskakuje komunikat:

"Wystąpił problem z aplikacją Doom 3, przepraszamy. Aplikacja zostanie zamknięta"

Zmieniałem już sterowniki, zmieniałem tez rozdzielczość, "odkręciłem" grafike. Nic nie pomaga :?  gra się cały czas zawiesza :cry:  

 

Ma ktoś pomysł na to co moge jeszcze zrobić :?:

Pomoze mi ktoś :?:

 

W tym błędzie który wyskakuje, w "sygnaturze błędu" pisze:

 

AppName:doom3.exe AppVer:1.0.0.1 ModName:doom3.exe

ModVer:1.0.0.1 Offset:000e6c6b

 

Pożniej daje że nie chce wysyłać informacji o błędzie przez internet i wywala mnie na pulpit. Po tym zdarzeniu na pulpicie mam strasznie wysoki kontrast który aby zniwelować musze zrestartować komputer.

 

Wcześniej miałem 256ddr więc byłem przekonany że to właśnie wina zbyt małej ilości pamięci, jednak wczoraj dokupiłem 512ddr i jest to samo :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtopic, ale moze to zainteresuje kogos jak przyspieszyc D3 na ati z 35 na 48 fps w 1280x1024: Teskt w english:

 

http://www.megagames.com/news/html/pc/doom...riencept2.shtml

 

pozdro

dzieki dobry czlowieku za tego posta

moim zdaniem tak powinno wygladac forum...

rzeczowe info w celu przyspazania wspolnego dobra

 

maja racje ludzie, ktorzy burza sie na piedrolnie niedorozwinietych gowniarzy w stylu: "mam katar, nie mam w poblizu mamy z chusteczka co robic?"

gdzie moderator??

 

moim zdaniem uzewnetrznianie sie na temat gry (wrazenia, odczucia itp) sa tez z [gluteus maximus]-ludzie, to na prwde nikogo nie obchodzi!

a moze ja jestem za stary... moze dzisiejsze dzieci potrzubja blogaska :twisted: o doom...

 

ale do rzeczy: raportujcie jakie wyniki daje Wam przeprogramownie gry (tak jest to przeprogramowanie-ktos plakal, ze niedlugo bedziemy to robic, heh my to juz robimy. gry juz od dawna maja spora czesc logiki wyciagnieta poza skompilowane jądro do skryptow)

 

u mnie w 1280x1024 spadek (niewielki, ale) z 21,4 na 20,7, ale za to w 1024x768 przyrost z 27 na 29:D

 

rdzen podkrecilem z 400 na 500, pamiec nie ruszona

 

przy tak zwanej okazji odpowiem ludzim, kotrym gra sie wiesza:

mialem tak samo gdy CAS mojego shitowgo sdram ustawilem z 3 na 2 ora zgdy nawet odrobine podkrecilem pamiec na karcie. mam co prawda pamieci 2.86ns, ale sa podbno niedowoltowane. dodatkow sprawdz temperature na proceorze. kompa stuningowalem akustycznie wiec chlodzenie jest srednio wydjane, do dooma musze zdejmowac blachy z budy poniewz procek osiaga temp graniczna pod wzgledem stabilnosci

 

poza tym ktos pisal, ze na gf2mx gra wywala mu komuniat o tym, ze sprzet nie spelnia specyfikacji. odpowiadam: Twoj sprzet nie spelnia specyfiakcji;) (chodzi pewnie od d3d 9, a moze nawet i d3d 8 oraz ram karty), wniosek: nie pograsz;)

 

//************do szefa***************

pomyslalem sobie, ze moznaby zrobic z tego topika niezle kompendium wiedzy o grze, wystarczy wywalic 90% postow, zebrac to do jakiegos xmla i publikowac w jakis czytelny sposob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Gefororce 2MX gierka rusza bez kłopotów. Trzeba było szukać, a nie zawalać topik- od tego jest inny dział......ech..i się ludzie dziwią, że doom 3 ma 105 stron LOL, a było by wiecej, gdyby moder nie wywalił poprzedniego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, rzygać mi się chce jak po raz 1000-ny widzę pytania typu:

-"czy Doom pójdzie mi na tym sprzęcie?"

-"pomóżcie z configiem"

- inne debilstwa (ciągi jakichś komend tudzież innych bzdur)

 

Załóżcie osobny topic o stronie technicznej gry i problemów z nią związanych, a nie róbcie tu śmietnika. 65% postów w tym temacie to tego typu pytania ^^  :?

 

Dzielmy się wrażeniami, opiniami itd, a nie wałkujcie w koło to samo -.-

wujek nie plumkaj :evil: :evil:

 

to jest topik o D3 i tu sie pisze takie rzeczy..nie podoba sie coś ..to wiesz..nikt cie tu nie trzyma...

a śmietnik to sie zrobi jak bedzie sie zakładać 50 topików o jednej grze ....

Dziadziuś :evil: :evil: :twisted: :evil:

 

ps: poza tym ilez mozna dzielić sie opiniami.. i wrazeniami ..co ??

Ile można tłuc to samo o configu... Człowiek chce poczytać co inni sądzą o grze, i wszystko co widzi to <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły o podkręcaniu czegośtam, konsoli, sterownikach itd itd.

Okropność...młokosie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos chcial sobie polookac ostatniego bosa :)

http://members.lycos.co.uk/chaosik/lister/boss.avi 20mb :)

 

filmik z noclipem i no target .. takze chlopak stoi grzecznie jak baranek :)

filmik zrobiony w high .. niestety na aviku nie widac efektów jakie sa normalnie to znacyz efektów zagiecia powietrza przy gorącej lawie jak i lufie guna bossa ..

 

no ale mozna se polookac misia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ten trick do ATI na moim 9200 128 bit dodał mi 0 FPS z wyłączonymi cieniami i +3 FPSy z cieniami włączonymi

za to znalazłem jeszcze jeden cwancyk - ale podobno po zastosowaniu go nie można grać po sieci - coś za coś. u mnie dodatkowe 4 FPSy (teraz mogę bezstresowo grać w 640x480 z włączonymi cieniami i FPSy spadają mi do 13 FPS tylko przy dogrywaniu czegoś - mam 256 RAMu :( - normalnie krążą gdzieś w okolicach 30-34 FPS - karta Radeon 9200 :!: )

Wystarczy przegrać pliki z katalogu BASE - wszystkie z rozszerzeniem pk4 i rozpakować je wszystkie (jakimś rarem lub total commanderem) do tego katalogu - ważne, żeby po rozpakowaniu tych plików pliki te nie zostały w tym samym katologu. teraz odpalamy grę i dziwimy się, że DOOM dostał nagle potężnego kopa!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos chcial sobie polookac ostatniego bosa :)

http://members.lycos.co.uk/chaosik/lister/boss.avi  20mb :) 

 

filmik z noclipem i no target .. takze chlopak stoi grzecznie jak baranek :)

filmik zrobiony w high .. niestety na aviku nie widac efektów jakie sa normalnie to znacyz efektów zagiecia powietrza przy gorącej lawie jak i lufie guna bossa ..

 

no ale mozna se polookac misia :D

Nie grałem w d3 więc z ciekawości obejrzałem filmik. Co to ma być to coś machające ogonem?? Główny boss?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Goście przez cztery lata bylli w stanie wymyslić coś takiego?? Jeszcze mi powiedzcie, że byliście przerażeni jak go zobaczyliscie pierwszy raz. :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...