Skocz do zawartości
Corso

Doom 3

Rekomendowane odpowiedzi

Którego września będzie Doom3 po polsku?

to tak LEM (www.lem.com.pl) ma zamiar sprowadzic wersje orginalna (angielska) rownoczesnie z premiera w europie 13 sierpnia (cena okolo 199) a prace na wersja polska trwaja i jest zapowiedziana na wrzesien (bez konkretnej daty, moze kolo 13?) a cena to +/- 129 złoty w zaleznosci od sklepu itp

 

pozdrawiam Kal-El

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adi_k mam ten sam problem tlko ze ja utknąłem troche dalej mianowice mam przed soba coś takiego []  []  []

                                         []  []  []

                                         []  []  []

do tego jest tam taki dźwig który wyciągam takie ponumerowane klocki.Brakuje tam 2 klocków i nie wiem co ja mam z tym zrobić :( pomużcie.czytałem ze pare osób juz przeszło całego.

No własnie ja też tam błem i nie wiem co tam trzeba zrobić..kto podpowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musicie wybrac jenda ze skrzynek (ja wzielem 3) i sciagnac ja na dol .. potem nacisnac podnoszenie (odkladanie na miejsce) i zanim ramie sie znizy wskoczyc na jedna z nich .. po prawej (bedac wprost do tych numerkow) na wysokosci jest wentylacja .. tam trzeba wskoczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adi_k mam ten sam problem tlko ze ja utknąłem troche dalej mianowice mam przed soba coś takiego []  []  []

                                         []  []  []

                                         []  []  []

do tego jest tam taki dźwig który wyciągam takie ponumerowane klocki.Brakuje tam 2 klocków i nie wiem co ja mam z tym zrobić :( pomużcie.czytałem ze pare osób juz przeszło całego.

Trzeba byc sprytnym :D

 

Dzwigiem wyjmujesz pudelko z prawej strony, wskakujesz na nie i odstawiasz spowrotem :) Dzwig uniesie pudelko z toba i przetransportuje cie na odpowiednia wysokosc by wskoczyc na strop ktory prowadzi do tej dziury w scianie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musicie wybrac jenda ze skrzynek (ja wzielem 3) i sciagnac ja na dol .. potem nacisnac podnoszenie (odkladanie na miejsce) i zanim ramie sie znizy wskoczyc na jedna z nich .. po prawej (bedac wprost do tych numerkow) na wysokosci jest wentylacja .. tam trzeba wskoczyc

Dzięki..zaraz spróbuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zacytować kawalątek recenzji Dooma 3 z KŚ

Szkoda, że firmaID Software nie zdecydowała się na stworzenie łagodniejszej wersji Dooma 3, dostosowanej do potrzeb młodszej widowni! Przecież wszyscy chcą grać...

Ja osobiście leze i kwicze nie no mega LOL przynajmniej tak mi sie wydaje, bo niewyobrazałbym sobie innego Dooma...

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepujacy problem:po paru minutach gra wychodzi mi do windowsa albo obraz sie piepszy,pokazuja sie jakies kreski i pomaga tylko restart kompa.Probowalem juz roznych sterow.Catalysty 4.7 4.8beta czy 4.9beta.Na kazdych jest tak samo.Probowalem takze na Win2000 i Xp.Tez nic niepomaga.Help!!!

Mialem podobny problem. Na poczatku wylot do pulpitu spowodowany byl wylaczeniem pliku stronicowania - proponuje wiec zwiekszyc pagefile i zobaczyc czy to pomoze. Jesli nie to dodam tylko, ze przy ustawieniach gry na UH z AA OFF i wylaczonymi cieniami chodzi ok (w sterowniku grafy ustawienie 'zrownowazenie').

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zrobilem sobie Timedemo i w 800x600 mam 24fps(medium) z tym, ze w timedemu gierka wygladala chodzby byl wlaczony caly czas Bullet Time :-)

 

Nie narzekam aczkolwiek przydaloby sie jeszcze 256RAM .

 

Do gierki powinni dodawac wiadro na kal dla kogos kto lubi grac po 22:00 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie własnie skonczylem gre - to jest naprawde istne arcydzielo. Swietna gra ktora zostanie na bardzo dlugo w mojej pamieci.

 

Tak wogole widzieliscie cegielke ID na samym koncu? Jak sie ja wciska to otwiera sie tajne przejsce gdzie lezy PDA z podziekowaniami od tworcow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyh moze mi ktos pomoze

dlaczego jak wlacze na high quality to mi sie menu rozplywa i robi sie bardzo niewyrazne, a na medium jest ok

config jak w podpisie, radek 9800 pro 128 mb catalyst 4,7 i dx 9.0c

moze sterowniki zmieniec czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag: Do grania w d3 musiałem w swojej karcie taktowania obniżyć do @Pro (przy @XT mam kropki - tylko w D3) Na moim sprzęcie proponowane ustawienia to Medium bez AA 800x600, hehe. Ustawiłem High 1024x768 8xanizo 4xAA i gra chodzi idealnie płynnie nawet gdy się sporo dzieje. Zapodałem timedemo demo1 i wyszło 26fps. Wynika z tego, że to timedemo można OKDP, skoro normalnie w akcji nic nie tnie. Wyższych ustawień nie próbowałem - drze się, że tekstury zajmują ponad pół giga.

Aha, jaką komendą włączyć pokazywanie fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilem po krotkiej nieobecnosci :D

pogralem troszke w dooma i musze przyznac ze jak narazie bardzo mi sie podoba. Klimat ma poprostu rewelacyjny. Niebede wiecej pisal bo gralem raptem 30 min.

Zdazylem zrobic timedemo i za drugim razem wyszlo mi 21fps. na ustawieniach graf. 1024 768 high AAx2

co do mojego podpisu to teraz mam 1800mhz na procku i fsb 166. karta graf. ma standardowe zegary :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kutwa pokasujcie podwojne posty jak to wyglada :evil:

Forum cos nawala ostatnio. Jak sledze jakis temat to przychodza do mnie maile informujace o odpowiedzi, jednak linki w nich zamiesczone prowadza do tematu ktory nie istnieje :x

 

Ale to nie znaczy Panowie, ze nie mozecie jednego z podwojnych postow wykasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje pliku doomconfig.cfg dla Radeona 9700. Po wklejeniu tego co na stronie 52 gra wogole sie nie uruchamia takze najlepiej jakby ktos wyslal mi na priv cala tresc tego pliku pod konfig z podpisu. Dzieki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a jak zajebac tego babo-pająka?Jest jakis specjalny sposób bo ammo mi sie konczy zdrowia prawie zero a to mnie dalej napierdala?? moze jest jakies miejsce w ktore trza jebac???Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje pliku doomconfig.cfg dla Radeona 9700. Po wklejeniu tego co na stronie 52 gra wogole sie nie uruchamia takze najlepiej jakby ktos wyslal mi na priv cala tresc tego pliku pod konfig z podpisu. Dzieki!!

Na stronie 52 masz autoexec'a a nie configa. Utwórz plik autoexec.cfg i tam to wklej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas gram i musze powiedzieć ze po przejściu kolejnych leveli to ta gra coraz bardziej mnie przeraża :) Po prostu jak pogram ze 2 godziny to musze odpocząć.nie raz o mało co nie zpadłem z krzesła.Gra jest po prostu zajedwabista.A i mam do was pytanko, mianowicie czy mieliście taką sytuacje że wchodzicie do jakiegoś pomieszczenia w którym jest czarno :) świecicie latarą na schody, za schodami widać jakąś postać,a gdy ponownie świecicie to juz jej tam nie ma?Pytam bo nie wiem czy to ja mam coś z psychą po tej grze czy to specjalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...