Skocz do zawartości
poca

Colin McRae Rally 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie fizyka w CMR2 byla lepsza. Tu jezdzi sie jak samochodem tylnonapedowym a nie z napedem na 4 osie (bo chyba tak jest nie? Jak nie to wszystko ok :) )

Oczywiscie, ze wurce to czterolapy... i dlatego prowadzenie tego focusika jest po prostu smieszne 8O :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fizyka w CMR2 byla lepsza. Tu jezdzi sie jak samochodem tylnonapedowym a nie z napedem na 4 osie (bo chyba tak jest nie? Jak nie to wszystko ok :) )

Oczywiscie, ze wurce to czterolapy... i dlatego prowadzenie tego focusika jest po prostu smieszne 8O :?

zgadzam sie co za auto wrc sie dlawi po zaciagniecu recznego ze w miejscu staje i wrzuca dopiero 1-ynke to jest smieszne to tak jakbym tam jakims autkiem o pojemnosci 1.2 L jechal a nie wrc co ma ze 300 koni bez jaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Yaris VVTi pojdzie ci ladniej na recznym :D niz Focus w C3.

Ja narazie probowalem grac jeszcze, ale ta gra poprostu mnie odrzuca.

Zwlaszcza po tym jak w Japonii sie rozpedzilem i wyskoczylem ze skarpy na jednym z zakretow. Wyladowalem na masce kilka metrow nizej. I co???? Samochod zapierdzielal dalej miodzio. Ale jak to ktos pisal moze nie wiem jak sie zachowuja samochody WRC i czepiam sie malych szczegolow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Yaris VVTi pojdzie ci ladniej na recznym :D niz Focus w C3.

Ja narazie probowalem grac jeszcze, ale ta gra poprostu mnie odrzuca.

Zwlaszcza po tym jak w Japonii sie rozpedzilem i wyskoczylem ze skarpy na jednym z zakretow. Wyladowalem na masce kilka metrow nizej. I co???? Samochod zapierdzielal dalej miodzio. Ale jak to ktos pisal moze nie wiem jak sie zachowuja samochody WRC i czepiam sie malych szczegolow

 

Taaa... nie badzmy az TACY wyrozumiali :wink:

 

A co do tej gadki, ze nasze komentarze odnosnie fizyki jazdy w cmr3 (i innych grach) to jak rozmowa ze slepym o kolorach to tylko :lol:

 

Kazdy kto prowadzi auto w miare dobrze, interesuje sie sportem motorowym i przynajmniej jechal na prawym w jakiejkolwiek rajdowce moze w ewidentny sposob wychwycic wszelkie niedoroby i bzdury jakie wciskaja nam panowie z Codemasters :evil:

 

cmr3 to zwykly arcade, 0 realizmu i na domiar zlego okraszona nedzna oprawa audiowizualna.

 

Kazdy moze na sile znalezc cos pozytywnego w tej gierce ale zeby sie nia podniecac i grac dluzej niz 30min (a gralem,jak we wszystkie samochodowki, na kierownicy)?! IMHO- nierealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jak zwykle chcesz ATI oczerniec. Ja mam 9100 i gra chodzi bez problemu. Problem wynika z tego ze to demo jest niedorobione i jooz !!

Pisze chyba ze 95%, nie ?? Ja nan Xp i nie spodkalem jeszcze zadnych doozych problemoow oprucz pro race driver ( wyna prodoocetoo gry nie radna - ale sie da to naprawic) i Splinter cell'a - problem z LOW FPS ( tez nie wina radka - u kolesi z GF4 tez slyszalem o tym problemie) Z ATI i nVidia jest podobna sytoacja jaka byla kilka lat temoo miedzy 3Dfx a nVidia - tylko wtedy potentatem bylo 3dfx a teraz nvidia. Pamietam ze mielem dylemat : Voodoo 3 czt TNT 2...

postawilem na nvidie i mimo iz qmple moowili ze V3 jest doozo szybsza i w ogóle bardziej kompatybila postawilem na nvidie. Teraz stawiam na ATI i kto wie czy w przyszloscie nie bedzie podobnej sytuacje - nvidia "zajdla 3dfx" to moze teraz ATI 'zje' nvidia :D - chodz chyba to tego nigdy nie dojdzie. I ogoolnie ATI rules i nvidia tez rules z tym ze monopol nvidiy jooz uderzyl jej do glowy. I ogoolnie dla mnie nie liczy sie marka tylko cena i to co dana rzecz soba reprezentooje ( z wyjatkiem butów :D) Koncze bo jooz za doozo napisalem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co sie czepiaja, niech sie czepiaja dalej. Kazda gra ma swoich zwolennikow i przeciwnikow. Ja naleze do tych pierwszych.

Na poczatku bylem zawiedziony, teraz po kilku godzinach gry jestem bardzo zadowolony z gry i jestem pewien, ze w pelnej wersji gra bedzie pozbawiona kilku bledow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kierownicy, o czym juz pisalem (nie tylko ja), gra sie fatalnie. Zbyt nerwowa reakcja na ruchy kolkiem, taki sobie FF. Slowem, obsluga kierownic idealnie wpisuje sie w poziom cmr3 czyli jest biednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobus o kierownicy zapomnij. Bo jest cos takiego jak pisal draak_2002 albo lekki ruch i samochod stoi bokiem, albo robisz obrut 90stopni kiera a samochod powolutku zakreca. I kazde drzewo twoje. Maja to poprawic nowym patchem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak to wierzyc, ze ludzie sie ucza na wlasnych bledach? Przeciez w cmr2 byly TE SAME problemy z kierownicami (obojetnie czy gralem na logi momo force czy na zwyklej wingman formula ff).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak to wierzyc, ze ludzie sie ucza na wlasnych bledach? Przeciez w cmr2 byly TE SAME problemy z kierownicami (obojetnie czy gralem na logi momo force czy na zwyklej wingman formula ff).

Ja gralem w CMR2 na dwoch kierownicach: Microsoft (bez FF) i Logitech WingMan (z FF) i z zadna z nich zadnych problemow nie bylo :arrow: imho odczucia FF w tej gierce (i tej kierze) byly na prawde super.

Czasy lepsze krecilem na klawiaturze, ale radocha o wiele wieksza byla na kierownicy... Niestety sprzedalem ja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie z cala banda zalosnych cynicznych "profesjonalistow" z sewerem i kavoo na czele! CMR3 jest po to zeby sie rozerwac a nie zeby czuc dreszcz emocji za kolkiem sterowanego pocisku WRC. I zaraz obale ten papierowy mit realizmu GPL, LFS i innych nascarowatych tworow. No powiedzcie mi, zalosni "rajdowcy", czy w tych wychwalanych gierkach hamujecie przed zakretem "bo jest zakret" czy "bo chcecie przezyc"? Wiec teraz mowie co uwazam za sluszne! Puki komputerowy kierowca nie bedzie odnosil obrazen i nie bedzie mog zginac NIE BEDZIE CHODZ ZA GROSZ REALIZMU W GRACH, chociazby dlatego, bo powodow mozna naliczyc duzo wiecej. Na dzien dzisiejszy byle drech w odpicowanym na Vipera kaszlaku ma wiekszy realizm bo CZUJE AUTO! A wy co czujecie? Chyba tylko odciski na *upie bo godzinami przesiadujecie przed kompem klejac oczy do nudnych jak brazylijskie telenowele owalnych torow. I niech mi ktos sprobuje udowodnic ze wiecej realizmu jest w ktorejkolwiek z gier niz w moim Unie na szosie wylotowej z 3miasta na Lodz to juz nawet lba nie ukrece tylko zabije smiechem. *urwa, z reszta co ja tu z reszta bede dyskutowal, ide sie przejechac bo mnie roznosi jak widze takie farmazony. Potem wroce, przysiade do nauki a wieczorkiem ROZLUZNIE SIE PRZY CMR3 - bo jest tego warta!

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spavatch gdybys np pojechal z nami choc jeden wyscig ligowy w nascara to bys zrozumial o czym wogole my mowimy :) tu trzeba sie wczuc , miec wyobraznie.. Nie wiem czemu realizm zachowania wozu wiazesz odrazu z jakimis fizycznymi obrazeniami podczas wypadku ?? :P Tu musi dzialac wyobraznia.. po to by poczuc ze jedziesz autem , ze masz nad nim kontrole w 100%./ Fakt to jest typowo dla HARDCOROWCOW taki wyscig w 20-30 osob trwajacy niekiedy ponad 2 godziny podczas ktorycha prawie wogole nie ma miejsce na odprezenie na wyluzowanie sie.. Jest za to adrenalina taka ze wiele razy podczas naszych wyscigow serce podchodzilo mi do gardla a po plecach i twarzy plynely strugi potu :) Takie sa wrazenie i odczucia. jestesmy ( my SIMracingowcy :P ) fantastami , maniakami czy jak tam nas nazwiesz.. Nie zrozumiesz tego dopuki nie sprobujesz.. jednak gdybys chcial np scigac sie w lidze nascar lub GPL to musialbys DLUGO naprawde dlugo cwiczyc ! ten etap jest najtrudniejszy i wielu wymieka bo nie daje sobie rady z wozem.. A CMR to siada byle lepek i zasowaaaa na mase :) Nie mowimy ze CMR jest do [gluteus maximus]..Moze dawac frajde i zabawe to fakt ale NIE JEST SYMULACJA!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest link http://personales.ya.com/rucab/varios/cmr3-fix95.zip sciagnijcie ten pliczek , i przegrajcie trzy pliki co tam sa do katalogu gdzie sa filmiki w demie colina (zreszta jest tez w tym pliku instrukcja po angielsku) , - rozwiazuje to problem wywalania gry do windowsa po planszy 95% ukonczone ........ pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z widokami w "3" ?

w 2 bylo:

1- sprzed autka/zderzaka

2 - z maski

3- wewnatrz

4 i 5 zza auta / tyl

 

chodzi mi czy widok nr "1" jest w cmr3 ?

 

Co do wszelkich uwag, pomimo tego ze nie widzialem jeszcze gry na oczy... demko ma TYLKO 120 mb.. czy ile tam.. wiec nie ma sie co spodziewac mega textur czy dzwieku na max poziomie. To dodatki. Natomiast jesli idzie o engine gry.. tu juz chyba nie bedzie duzego przeskoku w stosunku do full-wersji.Chyba ze wklepia cos na ostatni dzwnek zasypani mailami z miesem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...