Skocz do zawartości
punek

NFS: Porsche Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Ludwiczek: ile taktow masz na procesorze ?

Standardowo 2.4Ghz w P4. Car chrome patch pomaga ale nie na budziki ;/. Musze miec takie budziki to będe bez huda grał :D Basik a kierowca macha ręką przy zmianie biegów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macha, wszystko jest tak jak byc powinno, a wczesniej wlascie tez byly problemy z animacja, bo machal az za bardzo :)

Sporobuj jakos spowolnic swojego P4 i pewnie bedzie OK ;)

Dokładnie tak robi u mnie na zgodności z 98 tyle ze dodatkowo gra się tnie ;]

 

Jest jakiś inny sposób bo nie zamierzam ciągle przetaktowywać procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zassijcie PACZA POD WINDOWSA XP.

Nie trzeba nic wywalac , kombinowac. Gra wyglada tak samo jak na 98 , plynnie smiga i nie musimy nic grzebac w systemie.

Mam wgranego enhanced 3.5. Bez patcha i tak gra chodzi dobrze nie tnie się. Ale zegary wyglądają brzydko a ja lubie grać w kokpicie plus manual a chciałbym wyłączyć huda i widzieć animacje zmieniania biegów. Patcha pod windowsa xp tznalazłem tu.

http://speed-zone.pl/download.php?view.195

 

Nie pomaga na to co napisałem wyżej.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Właśnie zrobiłem swój nowy rekord na Monte Carlo 2 Porsche 911 Turbo dokładniej to 0:55.00 czyli równo 55 sekund. A wy jakie macie rekordy na tej trasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zassijcie PACZA POD WINDOWSA XP.

Nie trzeba nic wywalac , kombinowac. Gra wyglada tak samo jak na 98 , plynnie smiga i nie musimy nic grzebac w systemie.

U mnie patch wszystko spieprzyl, dzialalo tak samo jakby wlaczyc tryb zgodnosci. Plynnie dziala tylko w na golej instalce.

Tak czy inaczej najlepszym sposobem na problemy jest oryginal :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

U mnie patch wszystko spieprzyl, dzialalo tak samo jakby wlaczyc tryb zgodnosci. Plynnie dziala tylko w na golej instalce.

Tak czy inaczej najlepszym sposobem na problemy jest oryginal :P.

A to ciekawe bo sam mam oryginal i instalowalem na "zasyfionym" Windowsie wiele razy i ten pacz zawsze pomagal. Moze o jakims innym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

A to ciekawe bo sam mam oryginal i instalowalem na "zasyfionym" Windowsie wiele razy i ten pacz zawsze pomagal. Moze o jakims innym piszesz.

Nie wiem u mnie tak samo się dzieje. Patch wszystko psuje bez patcha jest cacy a u kumpla bez patcha się tnie chyba zupełna losowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że jakaś grupa fanów "rewitalizuje" NFS Porsche. Są już dostępne pierwsze "odremontowane" porschaki z bardziej szczegółową geometrią i teksturami, chłopaki chcą się też wziąć za trasy. Tak więc możemy liczyć że porsche odmłodnieje ładnych parę lat :) Szkoda tylko że silnik nie pozwala na implementacje shaderów, bo pewnie przy odpowiednim nakładzie pracy dało by się gierkę kompletnie uwspółcześnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to przeczytales? sa juz jakies sample wozow z bardziej szczegolowa geometria?

czytałem o tym jakiś czas temu na forum nfscars, niestety jak widzę projekt jakoś się nie rozwiną, ale fakt faktem że scena NFS Porsche wciąż żyje i produkuje nowe samochody, bawi się trasami i robi różne poprawki :)

 

Dołączona grafika

samochód beznadziejny ale jak ktoś chce pokatować kaszla to proszę tu jest :lol:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

ich się nie odblokowuje tylko ściąga z netu :D lol

Miałem nadzieję, że jest tak jak z wersjami wyścigowymi pod koniec ery wyścig o auto :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać ścieżkę instalacyjną C:/Program Files/..., brat coś pokombinował z grą i spolszczenie nie chce się zainstalować, a płytę z grą oddałem koledze... .

Aha, jeszcze jedno, za diabła nie mogę zainstalować dodatkowych oficjalnych wozów: 959, GT2, GT3, 928GTS, ale to się zapewne wiąże z pogmatwanym usytuowaniu plików gry w folderach - (Cannot detemine installation directory).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

mam pytanie ...

w menu na podescie model samochodu jest ladny i szczegolowy, po zaladowaniu wlasciwego wyscigu wszystko jest rozmazane i wyglada gorzej. ktos wie czym to jest spowodowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

bylo! :) wystarczy sie cofnac o jedna strone. Musisz zjechac z zegarem procka ponizej 2000Mhz ;)

Moj Celeron mial 3GHz i nie mialem problemow z czyms takim. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem takie cuda, że chyba ze wszystkich for by się rady zebrały i nic mi nie pomogło.

Po prostu najlepiej na 98 grać i koniec.

A komu na Xp chodzi idealnie to ma farta.

To ja mam farta. :wink:

Tak poza tym to dziwny problem macie. Ja jedyny jaki miałem, to różnicę w wyświetlaniu grafiki w meniu, tzn. na GF 5900XT było ostre, natomiast na Radeonie X800XT było niewyraźne. Na X1950Pro jeszcze nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

o to istota mojego problemu

 

znajdź różnicę :P

 

Dołączona grafika

 

 

jak to sie dzieje ze pamietam ze na voodoo2 samochod wygladal mi tak ladnie jak w menu a teraz na ATI wyglada tylko w menu ładnie a w grze ma wszystko rozmazane chamsko, jakby przeskalowane - spójrzcie na te okropne ząbki ktore udaja zarys karoserii , grrr :evil: albo spojrzcie na koła, o moj boze co sie stalo !! qrde, probowalem zminiac rozdzielczosc, zmieniac detale, na wszystko very high dalej wszystko okropnie rozmazane !!!

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne, kompa masz za mało wydajnego, nie może pociągnąć tych złożonych detali. :wink: Na poważnie to może jest to jakaś wina sterowników. Zainstaluj np. Ati Catalist 5.11. Na nich grałem w Porsche 2000. Pozdraiwam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...