Skocz do zawartości
punek

NFS: Porsche Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzechu nie wiem skąd ściągnać spolszczenia, ja mam ang i polską :)

@BTW, tak usunięcie tego pliku daje coś :wink: Z tym plikiem gra stawała mi na ekranie z porszakiem po intrze dysk mulił i tyle :)

 

Zmiana nakładki na angielską niepomogło na rozmyte litery :mur: BTW na drugim kompie jest ok :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Zmiana nakładki na angielską niepomogło na rozmyte litery mur.gif BTW na drugim kompie jest ok huh.gif

Ja też mam tak lekko rozmyte, strasznie mnie to wkurza, zastanawiam sie czy to nie wina sterowników, w końcu gra nowa nie jest ale wciąga ;) Mi ta gra wywalała poprostu na pulpit i zacinał sie dźwięk. Zakończenie zadania pomagało ale ja chce jednak grać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż rozmyte literki mam dlatego bo mam Radeona 9100 (kilka stron wcześniej też ktoś o tym pisał) sposobem na poprawienie tego jest włączenie antialiasingu lub anizo (sprawdźcie), ale gorsze są te niewidoczne opcje w rozwijanych menu buu... :sad: :sad: Może tżeba spróbować by jakieś stare stery zainstalować. I jeszcze jeden bug: W trybie 'Rozwoju' jak sprzedaję 1 samochód który kupiłem, wybieram z listy 2, powracam i klikam na 'Race' to wywala mnie do windowsa, błąd i papa :mur:

 

PS. Czy na Win98 można bezstresowo pograć? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej niebardzo :?

Dałem sobie spokój, a tak fajnie sie grało :-| Czy na jednym kompie czy drugim, czy XP czy 98se to i tak jest zwis na amen. Jednak Porsche zachowuje się troche jak Street Legal :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dziwne, ja jakoś na 98 grałem bezproblemowo. Na xp też nie jest źle. Czy komuś sie udało przejść "misje" taką co sie jeździ po jakimś takim zamku i potrąca sie pachołki?? Bryczka to niebieska carrera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Dziwne, ja jakoś na 98 grałem bezproblemowo. Na xp też nie jest źle. Czy komuś sie udało przejść "misje" taką co sie jeździ po jakimś takim zamku i potrąca sie pachołki?? Bryczka to niebieska carrera ;)

Mi ja przeszedłem całą kariere Kierowcy Fabryki :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

 

Nie jest to jakaś trudna misja ;) Trzeba tylko uważać na hydranty i na ściany no i na pachołki :P Trenuj Trenuj pamiętaj o hamowaniu przed zakrętami a na zakrętach gaz :P

 

Ta misja na długo mi utkwiła dzięki tym wąskim uliczkom ahh na głośnikach 5.1 robiło niezłe wrażenie mijanie tych ścian :P

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja jakoś na 98 grałem bezproblemowo. Na xp też nie jest źle. Czy komuś sie udało przejść "misje" taką co sie jeździ po jakimś takim zamku i potrąca sie pachołki?? Bryczka to niebieska carrera ;)

Jako tako gra mi chodziła. Zawieszała się na amen na początku trybu "rozwoju" i koniec :wink: Kierowca fabryki chodziło.

A z tą niebieską bryczką to proste jest :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dzięki za instrukcje, jakoś musi mi sie to udać przejść, dam znać co i jak za jakiś czas ;]

 

EDIT: 08.08.2006 17:03 Udało mi sie przejść tę misję, teraz jestem przy rajdzie z Billem i Frankiem.

EDIT2: Skrzynia manualna może urwać nawet 30 sekund względem automatu.

EDIT3: 09.08.2006 14:05 Przeszedłem już kierowcę fabryki, szkoda że takie krótkie.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak przeszedłeś to napisz jak przejść ten test na placu gdzie trzeba zrobić 2x 180* w prawo, potem w prawo i pełne 360*, tylko nie pamiętam jakim autkiem, bo już nie gram. Pytam z ciekawości bo za chiny nie mogłem zrobić drugiego 180 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

To jak przeszedłeś to napisz jak przejść ten test na placu gdzie trzeba zrobić 2x 180* w prawo, potem w prawo i pełne 360*, tylko nie pamiętam jakim autkiem, bo już nie gram. Pytam z ciekawości bo za chiny nie mogłem zrobić drugiego 180

GT1 race version ;] Robisz 180 jedziesz do tyłu a potem 180 skręcając kierownice w lewo, potem jak masz 360 to zrób bączka w miejscu bo na ręcznym mi sie nie udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT1 race version ;] Robisz 180 jedziesz do tyłu a potem 180 skręcając kierownice w lewo, potem jak masz 360 to zrób bączka w miejscu bo na ręcznym mi sie nie udaje.

Nie, nie, to nie o ten test chodzi. Z tym dałem sobie radę :wink: Troszkę dalej stanołem. A fura to jakaś niebieska była (chyba Porszak :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Mam takie pytanko: Jak wy cholibka robiliście 360-tki? Prawie nigdy nie udało mi się zrobić takiego obrotu, który zostałby uznany jako poprawny. Co robiłem źle?

Ha a ja pamiętam, że kiedyś nawet robiłem podczas wyścigów! ( Trasa w górach gdzie jest lód jak cię obruci starą carrerą z nie tymi oponami to tylko się w taki sposób ratować ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Mam takie pytanko: Jak wy cholibka robiliście 360-tki? Prawie nigdy nie udało mi się zrobić takiego obrotu, który zostałby uznany jako poprawny. Co robiłem źle?

Najlepiej wg mnie jest na automacie, jedziesz, skręcasz na ręcznym, o 180 i szybko do tyłu i koła w drugą stronę niż skręcałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Ja też bym z chęcią w to pograł tylko bym usiał stare porysowane płyty poszukać a i ostatnio jak wgrałem to na XP sie cieło w menu strasznie i w grze też :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym z chęcią w to pograł tylko bym usiał stare porysowane płyty poszukać a i ostatnio jak wgrałem to na XP sie cieło w menu strasznie i w grze też :/

wyłącz tryb zgodności, wywal plik gimme.dll

chętnie bym pograł ale mam mały problem z multi, nie mam dostępnych żadnych jego opcji, tak jakby sieciówka nie istniała, oczywiście mogę to rozwiązać instalując win98, ale mi się nie chce. Choć z drugiej strony za chwilę zmieniam kompa, a ponoć ten windows nie działa pod core2duo :?

 

EDIT: I się franca nie chce zainstalować, wywala błąd crc ;(

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie multi.. hmm to dziwne, u mnie aktywna jest ostatnia pozycja ( czyli poprzez ip - czasem nawet gram z kolegą, ale jemu raczej nie bardzo się chce grać). inne tryby.. coś gdzieś kiedyś czytałem że trzeba doinstalować protokoły sieciowe : ipx ale to tylko lan ukatywnia.. internet(który nie działa) oraz ip( czy peer to peer) powinno być aktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

UWAGA.

 

Dla tych , ktorzy chca grac w to pod XP'kiem jest pacz. Nie trzeba nic wywalac i kombinowac. Mam oryginal z Calssica...poszukalem pacza , wgralem i dziala. Wlasnie to ukonczylem. I co ciekawe...nawet ani razu sejw mi nie padl pod XP'kiem. A gralem w to z 3 lata temu to sejwy padaly na innym systemie non stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

TA GRA WYMIATA! Żadne CARBONY!

 

Właśnie wgrałem i pograłem troche gra wymiata :D. Tylko mam taki mał problem Liczniki w środku samochodu wyglądają strasznie brzydko nie da się z nich doczytać nie wyglądają tak jak te http://www.nfs.nejhry.cz/nfss/Porsche/screeny/large2.jpg

 

o co chodzi?

 

Ten samochód jest ładny http://www.nfscars.net/file.php?do=viewscr...amp;fileid=6295

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...