Skocz do zawartości
punek

NFS: Porsche Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OpenSource

nie za bardzo wiem jak przetaktowac procesor o 800Mhz w dół :/ i jakie beda tego konsekwencje. poza tym powiedz mi bo sie nie znam moze, co ma wspolnego taktowanie procesora z teksturami w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

zapytaj sie programistow od nfs'a ;) bo widocznie cos wspolnego ma

ok przejrzalem wczesniejsze zakladki i juz mniej wiecej domyslam sie o co chodzi ... qrde ale jak przetkatowac procesor, mnoznik zmniejszyc ? no i troche lipa zeby dla odpalenia gry na godzinke resetowac kompa i zmieniac ustawienia biosu, moze sa jakies programy oszukujace info o sprzecie ? jakies emulatory czy cos ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok przejrzalem wczesniejsze zakladki i juz mniej wiecej domyslam sie o co chodzi ... qrde ale jak przetkatowac procesor, mnoznik zmniejszyc ? no i troche lipa zeby dla odpalenia gry na godzinke resetowac kompa i zmieniac ustawienia biosu, moze sa jakies programy oszukujace info o sprzecie ? jakies emulatory czy cos ..

Nie masz większych zmartwień i problemów ?

Tylko mi nie mów, że nie potrafisz obniżyć taktowania procka poniżej 2Ghz ;)

 

Obniż w BIOS (z restartem ok, 2 minut roboty), sprawdź.

Jak działa to sobie pograsz w max detalach.

Jeżeli nie to kolejne 2 minuty masz w plecy aby wrócić z taktowaniem jakie chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

bylo! :) wystarczy sie cofnac o jedna strone. Musisz zjechac z zegarem procka ponizej 2000Mhz ;)

Ja gram na 2600 i jest git.

 

Ja robiłem takie cuda, że chyba ze wszystkich for by się rady zebrały i nic mi nie pomogło.

Po prostu najlepiej na 98 grać i koniec.

A komu na Xp chodzi idealnie to ma farta.

Odziwo też mam fart :P

 

To ja mam farta. :wink:

Tak poza tym to dziwny problem macie. Ja jedyny jaki miałem, to różnicę w wyświetlaniu grafiki w meniu, tzn. na GF 5900XT było ostre, natomiast na Radeonie X800XT było niewyraźne. Na X1950Pro jeszcze nie testowałem.

U mnie menu jest niewyraźne ale grafika później jest bardzo dobra. Mam 7300GT i stery 91.47. W grze roździelczość to 800x600 bo przy 1024 prędkościomierz i obrotomierz są za małe dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

FSB na 133 (533) przestawić umiesz? Mobo masz s.478, to takie fsb musi być dostępne.

dzieki WDK ze chce Ci sie takiemu lamuchowi jak ja pomagac ;) jak tylko odwaze sie zresetowac komputer napewno skorzystam z twojej rady . trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do gierek samochodowych na serwa to re-volt jest dobra gra:D moze troszeczke stare ale mozna jeszcze posmigac

A to co miało być? :> Masz temat o revolcie to się tam pochwal swoim uwielbieniem tej gry....

 

Chłopaki...powiedzcie mi jak wygląda sprawa Porschaka pod Vistą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nieśmiertelna gra i tyle ;) Za 10lat osobiście też w nią sobie będę grał raz na jakiś czas ;P

Więc jak ktoś ma ochotę to ją przerabiajcie oby tylko "ducha" nie straciła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forest, o tym samym pomyślałem.

Ale coś w modowaniu i silnikach musi być skoro nawet Mafii nie potrafią wrzucić nowych wysokorozdz. tekstur, a np. do Quake zrobili wsio łącznie z efektami DX8.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie obraził bym sie gdyby odświeżyli grafikę i dodali trochę nowych porsche :) Ciekawe czy ktoś sie odważy to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

część tras jest już przeniesiona do mercedes benz world racing ;] są tam i porszaki,, modele kilka lat świeższe ;]

 

z wyeksportowaniem tras nie ma raczej problemu,, problem pewnie będzie z 1. czy się komuś zachce 2. czy się komuś zachce przerabiać siatkę pod nowsze engine'y,, wyboje jak schody :blink: ;D :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz tak na powaznie, bedzie ktos dzisiaj chetny na granie wieczorkiem? Bo jak bedziemy sie tak "zgadywac" to nigdy nie zagramy. Albo mi sie wydawalo albo ktos tu pisal ze ma upload 512kb/s, jesli bylby chetny na granie to moglby postawic serek. Ja mam marne 256kb/s.

 

Dobrze by bylo gdyby znalazlo sie paru chetnych bo we dwoch to raczej bedzie nudno.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiałbym gierkę odkopać i sprawdzić czy działa na XP. Ostatnio nie chciała a ja nie miałem ochoty walczyć. Ja mam upload 512kbps i z hostem na hamachi nie powinno być problemu. Ale jeśli już to ok 21-22 byłbym gotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem, po skasowaniu gimme.dll nawet się odpaliła i działa. Jednak nie mam LAN do wyboru. Tylko Internet i P2p. Nie wgrywałem żadnego patcha. Jakieś pomysły? Hamachi gotowe.

 

ps. wgralem patcha 3.5 i bez zmian - LAN dalej nieaktywne. i jak to pograc po hamachi?

 

ps2. gra u mnie niestety jest niestabilna, wywala podczas wyścigu. Także taki host to marny host.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...