Skocz do zawartości
punek

NFS: Porsche Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, ta opcja raz jest a raz jej nie ma (od instalki do instalki). Sprobuj ja wywalic i zainstalowac ponownie, a jesli to nadal nie pomoglo to sprobuj pomieszac w protokolach i ponownie przeinstalowac, moze zainstalowanie IPX (w katalogu otoczenie sieciowe) pomoze... Mysmy z chlopakami (i dziewczynami) grali do upadego... :wink:

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie powtarzam topicu, ale nie zauwazylem zeby ktos o tym pisal. Sprawa jest nastepujaca: jak wiadomo nfs:pu chodzi tragicznie pod xp (i 2k tez).

Na zagr. site'ach pisza zeby wywalic .dll (nie pamietam do konca nazwy, ale tam jest chyba tylko jeden) z katalogu z gra. dziala przez chwile, ale potem i tak tnie.

Czy ktos spotkal sie z tym problemem i ewentualnie ma jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie powtarzam topicu, ale nie zauwazylem zeby ktos o tym pisal. Sprawa jest nastepujaca: jak wiadomo nfs:pu chodzi tragicznie pod xp (i 2k tez).

Na zagr. site'ach pisza zeby wywalic .dll (nie pamietam do konca nazwy, ale tam jest chyba tylko jeden) z katalogu z gra. dziala przez chwile, ale potem i tak tnie.

Czy ktos spotkal sie z tym problemem i ewentualnie ma jakies rady?

sciagnij sobie aktualizacje z Windows Update albo SP1 to ci zacznie chodzic dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z z ta gra pod XP.

Przejrzalem te topiki zebyscie nie mysleli ze leniuch jestem....

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=727...ghlight=porsche

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=189...ghlight=porsche

 

i jeszcze pare innych.

 

Zrobilem tak jak niektorzy mowili tzn sciagnalem patcha 3.5 powrzucalem pliki tam gdzie trzeba wedlug readme co tam bylo, potem wykasowalem dll jednego i dalej tak strasznie mi tnie. W ogole obraz np w menu jakis dziwny, napisy jakies takie "roszparpane". Ostatnio sciagalem Update XP i czytalem ze takie rzeczy sie robia po instalacji SP1 ale u niektorych dziala normalnie tu i tu i juz nie mam pojecia co mam zrobic z tym. Nie chce instalowac specjalnie 98 zeby sobie pograc. Mam Radeona 9100 moze to byc tez przyczyna ze z Radeonami dziwnie dziala NFS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez podkladam sie pod prosbe do NFSa Porsche mi dziala wogole super jesli chodzi o predkosc i wszystko ale mam taki jeden maly problem ze ustawiam wszystkie detale na max gram sobie i grafa jest taka jakbym niewiem gral na minimum biore na minimum podobnie no moze ciut gozej.Gralem w ta giere bylo wszystko ok na GF 3 Ti 500 ale teraz zmienilem na R 9700 Wszystkie stery najnowsze Porsche Orginalne z patcem 3.5 bez patcha to samo wszystkie do windowsa poprawki co to moze byc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazca jaki dll wywalies? Z jakiego katalogu w NFS? Ja mam taki sam problem jak ty, tylko ze robie tak jak pisze w tym readme i potem wszystko zrobioe tak jak chcial i wlanczam NFS'a i stoi na tym ladowaniu (to porsche to jest na poczatku zaraz po filmiku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.....tylko ze jak juz pisalem wczesniej probowalem z paczem bez pacza inne ustawienia grafiki i gimme.dll tez sie pozbylem wczesniej i dalej to samo......ja mysle ze po prostu cos ten NFS nie chce dobrze dzialac z Radeonami bo kumpel tez ma Radka i ma podobnie :cry:

Szukalem jakiegos patcha moze cos takiego jest do radeonow i nfs.....ale niestety nic nie znalazlem. Juz mi sie pokonczyly wszystkie pomysly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w ogóle się nie uruchamia. Instaluje się bez problemu, demo początkowe uruchamia się, pokazuje się ekran z tym porszakiem i klops. Mieli dyskiem ale się nie uruchamia ...

 

A tak chciałem potestować kierownicę .... :( :evil: :twisted:

 

Skąd ściągnęliście ten update? Bo może to jest przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...