Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

A jakbym poszedł do EA Poland i powiedział, że chce kasę spowrotem, bo przycieli w ch.uja z tą grą? icon_lol.gif

Idź i napisz , jak Ci oddadzą to ja jestem 2 w kolejce :lol: już normalnie mnie szlag trafia , bez patcha nie pogram bo zwiechy i freezy , z patchem nie pogram bo już dzisiaj zostało z 20-30 serwerów na patchu nosz qfa żyć nie dadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam oto takie pytanko !!!

Po wejściu do BF2 i wybraniu, niektórych serwerów ( nie wszystkich) PunkBuster mi wywala komunikat jest jeszcze w grze "Warning : PunkBuster reports PB server runnings old version C1.100" !!! i wywala z gry . Zaktualizowałem PunkBustera do katalogu pb w BF2 ale nic to nie dało !!!

Pomóżcie co zrobić bo mnie coś zaraz zaleje !!!!

Czekam na rady i z góry THANX !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam oto takie pytanko !!!

Po wejściu do BF2 i wybraniu, niektórych serwerów ( nie wszystkich) PunkBuster mi wywala komunikat jest jeszcze w grze "Warning : PunkBuster reports PB server runnings old version C1.100" !!! i wywala z gry . Zaktualizowałem PunkBustera do katalogu pb w BF2 ale nic to nie dało !!!

Pomóżcie co zrobić bo mnie coś zaraz zaleje !!!!

Czekam na rady i z góry THANX !!!

wpisz wkonsoli pb_security 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi się wydaje że bt2 przejdzie do historii jako najbardziej niedopracowana gra, wypuszczja na rynek grę, każą sobie słono za nią płacić, a to [ciach!]o działa jak wczesna beta ( i nie chodzi tylko o przeglądarke ale także o kwadratowe cieni i inne [ciach!]ły), powinni pedały conajmniej połowe pieniędzy oddać za tego gniota, i to ostatnia poprawka też mnie rozwaliła szbko ją sklecili nie przetestowali i poszła w świat, pewnie tak na odczepne że niby sie starają i dbają o klienta ?

1539037[/snapback]

Nie to miejsce jest zajęte przez HL2 (każdy chyba pamięta jak było na początku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie Demo ale w najbliższym czasie zamierzam zakupić BF.

1539347[/snapback]

Nie zrozumieliśmy się. Chodziło mi o to, czy to spotkanie na Autocomie to spotkanie ggraczy w demo czy w pełną wersję. Czyli demo ... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy naprawde nikt nie zna tego problemu co opisałem wyżej z rozmową głosową?

Używaliście wogóle rozmowy głosowej?

dodam, że mic mi chodzi ok, na skype moge nawijać godzinami, a w grze pada po ok 3 minutach :/ co za mexyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze... więc zaczynam żałować tych 139,90 PLN-ów za BF 2, cholera, nie dość, że problemy z instalką patcha, to jeszcze jakieś cuda wianki na pingu w granicach 100, cos tnie, gdzies doczytuje, freezy, na wodzie jakas pikseloza kwadraty jak sie popatrzy z bliska az szkoda slow. Panowie z EA daliscie du#& jak malo kto, nie bede tu bluzgac na was, ale do jasnej cholery, zmobilizujcie sie i wydajcie porzadnego w pelni tego slowa znaczeniu patcha(najlepiej byloby zeby wnosil jakas optymalizacje pod konkretny sprzet, ale tak, by chodzil na serii 4 tit, ale to takie moje marzenie, choc w to watpie), czyli przetestowanego na wielu konfiguracjach. Bo ten wasz ,,patch 1.01" na wielu configach wiecej kaszani niz podstawowa czesc gry. Nie dosc k**#@, ze taka slona cene kazaliscie zaplacic za ta pelna wersje...ekhm, slowo beta byloby raczej bardziej na miejscu to jeszcze tak wszystko sie kaszani. Jeszcze przydalyby sie przeprosiny dla tych biednych, zmeczonych zyciem i ta wasza ciagle wieszajaca sie beta graczy wydajacych ostatnie kieszonkowe na to by moc sobie w ta owa bete zagrac. Szkoda mi słów panowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slona cene kazaliscie zaplacic 

A pamieta pan czasy kiedy gry kosztowaly po 199 PLN ? Teraz i tak jest lepiej...

A co do gry. Od jutra mam wolne, brak parcy wiec stestuje tego BF2, moze cos sie uda poradzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamieta pan czasy kiedy gry kosztowaly po 199 PLN ? Teraz i tak jest lepiej...

A co do gry. Od jutra mam wolne, brak parcy wiec stestuje tego BF2, moze cos sie uda poradzic...

1539801[/snapback]

Pamiętam, zapewniam pana :D A jeszcze 1 pytanie mam, a mianowicie jak włączyć większą liczbę botów w Single playerze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na całą Polskę jest AFAIK JEDEN polski serwer rankingowy: 213.218.117.244

 

Wbić się na niego można. Tak ok. 3 AM - i to jak masz szczęście

 

To jest, qrwa, podejście :!: :mur: Nachapać się jak najmniejszym kosztem

 

Przecież single player w tej grze to tylko rozgrzewka, jej sens to multi.

 

Ale nie na polskich serwerach rankingowych, bo tych właściwie nie ma ... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z zakupem gry poczekam do czasu aż wszystko się "ustabilizuje", miałem kupić teraz, ale jak czytam o tych wszystkich problemach na fullu to się odechciewa. Tymczasem pogrywam na wersji demo, jest tylko jeden serwer polski na demo (po wpisaniu .pl w oknie wyszukiwarki) niestety bardzo silne lagowanie uprzykrza grę - zazwyczaj gram cobrą/havokiem i płynność jest mile widziana. Zna ktoś inny polski serwer demo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z zakupem gry poczekam do czasu aż wszystko się "ustabilizuje", miałem kupić teraz, ale jak czytam o tych wszystkich problemach na fullu to się odechciewa. Tymczasem pogrywam na wersji demo, jest tylko jeden serwer polski na demo (po wpisaniu .pl w oknie wyszukiwarki) niestety bardzo silne lagowanie uprzykrza grę - zazwyczaj gram cobrą/havokiem i płynność jest mile widziana. Zna ktoś inny polski serwer demo ?

1539830[/snapback]

Wczoraj grałem na PL serverze demo (adres podałem we wczesniejszych postach) w pewnym momencie kazdemu zaczeło wyswietlac Connection problem :blink: Ping miałem nie wiekszy jak 50 a gra zachowywała sie jak bym miał rzędu jednej sekundy :mur: . Nic mi z dysku nie doczytywało, to jest jakis obłęd!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jak wygląda moja historia hmm ściągnąłem demo odpaliłem , nowe bronie fajna grafika myślę sobie spoko trza odkładać kaske na fulla , pograłem troche w demo miało błędy nie przecze pomyślałem EA to nie jakaś początkująca firma wypuścili demo po to żeby przetestowac wszystko full będzie ok , nadszedł dzień kiedy w MM przyszedł BF2 pojechałem kupiłem nawet taniej niż wszędzie bo za 118 zł myśle spoko powycinam troche instaluje właczam oka gra chula 45 min freeze reset myślę hmm pewnie karta się zagrzała daje odpocąć włączam ponownie 20 minut resetart no nic pomęczyłem tydzień z restartami cóż gra fajna można przeboleć restarty zawieszająca sie przeglądarke serwerów przecież EA to porządna firma popełnili błąd wybaczam ma być patch będzie ok. Ściągam patcha odpalam , super nie ma zwiech , przegladarka w miare chodzi pogrywam sobie 3 dni , ale ale co tam nie ma tak dobrze wczoraj czytam że EA sugeruje odinstalowac patcha myślę sobie żart jakiś , jaka szanująca się firma wypuszcza patcha a później każe go odinstalowac , wbijam się do gry wyszukuje serwerów 39 słownie 39 mi znajduje nie no myśle sobota wieczór pewnie coś siędzieje włącze w niedziele będzie oka , włączam dzisiaj wyszukało 20 :blink: i co ja mam zrobić jak odisntaluje to nie pogram z zainstalowanym patchem nie pogram bo nie ma gdzie nosz qfa zróbcie coś bo normalnie to zainteresuję tymi zagrywkami federacje konsumencką bo to tak nie może być , że ja wydaje ciężko zarobione pieniądze na gre a dostaje jakiś bubel i sobie niszcze swoje cenne zdrowie psychiczne litości ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że popularość gry a zarazem ciężar spoczywający na barkach producenta nadwyrężył EA. Dzisiaj próbowałem grać na jakimkolwiek serwerze demo, niestety lagi są nie do zniesienia, polskie serwery wogóle nie istnieją. Kłopoty Valve z HL2 to pestka w porównaniu z tym :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zastanawiające , to co zrobili z tym Patchem ???

Może ten patch miał na celu całkiem cośinnegi ,niż tylko niby poprawe

przeglądarki serverów ???? moze jakieś dodatkowe zadanie szpiegowskie ;)

 

czas pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ku.rwa juz tej gry serdecznie dosyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pieprzeni oszusci. Trzeba wybadać, jak tu kase spowrotem dostać, bo poprostu nie wyrobie. Już wole poczekać 2-3 tygodnie do BF2:Modern Combat na PS2. Bede miał kijową rozdzielczość i gorsze tekstury, ale przynajmniej bedzie chodziło cacy i nikomu sie nie wywali. Network adapter mam wiec multi witaj... To jest poprostu kpina z gracza. W du.pe niech mnie pocałują z takim podejściem do klienta. Od teraz nie kupie ŻADNEJ gry w ciemno, bez zapoznania sie z piratem albo pozyczona grą od kumpla. Mój bład ze sie dałem nabrać na to ładnie chodzące mi demo...

 

CD-Action - Ocena 9+... w minusach nawet nie wspomnieli o bugach :[[[[[[[[[[[[[[[[[[[

Koperta? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki poczekajcie jeszcze troche, moze panowie z EA zobacza swoje wszystkie błedy i wydadza w koncu jakiegos pozadnego patch'a - przynajmniej takie sa pogłoski - oby :wink: gra jest za fajna, jesli chodzi o grywalnosc, nie mozna jej tak skreślac

 

@sztandar, twa historia mnie urzekła, bez kitu :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam oto takie pytanko !!!

Po wejściu do BF2 i wybraniu, niektórych serwerów ( nie wszystkich) PunkBuster mi wywala komunikat jest jeszcze w grze "Warning : PunkBuster reports PB server runnings old version C1.100" !!! i wywala z gry . Zaktualizowałem PunkBustera do katalogu pb w BF2 ale nic to nie dało !!!

Pomóżcie co zrobić bo mnie coś zaraz zaleje !!!!

Czekam na rady i z góry THANX !!!

1539181[/snapback]

Ja mam to samo co jest grane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki poczekajcie jeszcze troche, moze panowie z EA zobacza swoje wszystkie błedy i wydadza w koncu jakiegos pozadnego patch'a - przynajmniej takie sa pogłoski

oj widac, ze nie sledzisz z zapalem tematu 'podejscieEA do klienta'.. taki temat pojawia sie czesto na forach o grach. bardzo czesto i zawsze ma te sama tresc

 

EA sucks.. i ma klienta w pupie. w tej chwili prawdopodobnie ludzi od bf2 juz pozwalniali a patche bedzie robila jedna osoba [tak jak bylo z gra medieval total war :) wydawana przez creative assembly]

widze, ze nikt z was nie mial tego szczescia kupic LOTR battle for middle earth. mialby bardzo dobre pojecie o tym, jak bedzie wygladac historia z patchami do bf2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...