Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem dzis ponad 3 godziny u kumpla w kafeji ,

wersja gry z patchem 1.01 , kurna dziwi mnie bardzo dluga:

weryfikacja danych użytkonika

Trwa to czasami nawet i 2-3 minuty ,na sprzecie z 1,5 GB ramu

przez cały ten czas dysk chodzi jak zwariowany ?????

 

Czyzby E.A zbiera ( zczytuje ) z naszych dysków jakieś extra informacje ???? poprzednio jak grałem na wersji bez patcha

też czasam mieliło dyskiem podczas tej weryfikacji

tyle że z 2x krócej niz na wersji z patchem

 

macie jakieś spostrzeżenia odnośnie tej weryfikacji ??

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedzią :

 

80.10.196.44 : 165

 

Ja za jakąś godzinke sie tam wbijam: nick Metz_pl :) Zapraszam :D Przypominam, dla wersji edmo - niski ping i bez limitu czasowego!!!

1544959[/snapback]

nie dziala mi ten serwer

 

85.114.128.86 DEMO

 

ma autobalanced, jesli by ktos gral to watpie zebysmy byli w teamie

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnotowalem chetnych ;) Demo ;)

 

dbedzard : Gadu-Gadu™ #5810226

 

Pluskwa : Gadu-Gadu™ #5465143

 

Spider : Gadu-Gadu™ #4820905

 

Dzieju : Gadu-Gadu™ #5850672

 

Metz : Gadu-Gadu™ #7598870

 

Drunk_ZoZol : Gadu-Gadu™ #8201023

 

Hassan_Bey_PL : Gadu-Gadu™ #70340 nie za krotki ten numer ?!

 

 

Mozemy zrobic cos takiego jak tu zrobilem dla ogame na moim serwie i domenie Klan Ogame

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za pomyłke, nie wiem czemu mi sie tak przepisało :wink: ale ip do tego serwera bez limitu czasowego to: 85.10.196.44.

Jak by znowu coś było nie tak to wpisz cie w wyszukiwarce : HardwareSchotte - tylko są dwa, to ten gdzie jest dodatkowo napisane "no time limit" :wink:

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za pomyłke, nie wiem czemu mi sie tak przepisało :wink:  ale ip do tego serwera bez limitu czasowego to: 85.10.196.44.

Jak by znowu coś było nie tak to wpisz cie w wyszukiwarce : HardwareSchotte - tylko są dwa, to ten gdzie jest dodatkowo napisane "no time limit"  :wink:

Pozdr

1545751[/snapback]

 

To dzis panowie wojne mamy ;)

 

Ja bede jush kolo 20:00 ;)

 

ps.bede pisal do was na gg ...

 

Przygotowac :

- Gin

- Whysky

- Piwo

 

Bedzie ŻEŹ NIEWINIĄTEK ... ;)

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnotowalem chetnych ;) Demo ;)                  |  Umiejetnosci !!!!

 

dbedzard : Gadu-Gadu™  #5810226 ::::::::::::

 

Pluskwa : Gadu-Gadu™  #5465143 :::::::::::::

 

Spider : Gadu-Gadu™  #4820905 ::::::::::::::: Helikoptery ?/10

 

Dzieju : Gadu-Gadu™  #5850672 ::::::::::::::: Helikoptery 6/10 Migi 6/10 reszta max ;)

 

Metz : Gadu-Gadu™  #7598870 :::::::::::::::::

 

Drunk_ZoZol : Gadu-Gadu™  #8201023 :::::::

 

Hassan_Bey_PL : Gadu-Gadu™  #70340  nie za krotki ten numer ?!

 

raven_88 : Gadu-Gadu™  #2886551 :::::::::::

 

Mozemy zrobic cos takiego jak tu zrobilem dla ogame  na moim serwie i domenie 1545722[/snapback]

Mozna by sie okreslic kto w czym jest dobry

 

Ja jestem chętny na pałną 1.00 :]

Bo tak samemu grać na niemieckich, albo EA to trochę bez sensu(tzn nie widać poliaków  :D)

1546092[/snapback]

Ja poczekam na pelna troche jak sie ustabilizuje i z ceny zejda ;)

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny na pałną 1.00 :]

Bo tak samemu grać na niemieckich, albo EA to trochę bez sensu(tzn nie widać poliaków  :D)

1546092[/snapback]

Jak nie widac? zreszta po co grac na Polskich jak nie ma ranków ?

 

PS: ostatnio znalazlem serwerek we francji na 64 graczy i ping na poziomie 50 :D oczywiscie full wersjon :wink:

 

PS2: pach by sie kurde przydal, ale co tak przyzwyczailem sie do tego od BF 1942 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja latam najczęściej heli jako pilot, czasem jako strzelec w heli. Dzisiaj pograłem trochę na serwerku który podaj Dzieju, bardzo fajny - zero lagów, ping przyzwoity.

 

Bardzo się dziesiaj wściekałem na moich strzelców - wystawiam takiemu czołg na celownik a ten naparza w niego z działka zamiast pociągnąć z rakiety :mur:

Dużo wyrazów na k dzisiaj puściłem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja latam najczęściej heli jako pilot, czasem jako strzelec w heli. Dzisiaj pograłem trochę na serwerku który podaj Dzieju, bardzo fajny - zero lagów, ping przyzwoity.

 

Bardzo się dziesiaj wściekałem na moich strzelców - wystawiam takiemu czołg na celownik a ten naparza w niego z działka zamiast pociągnąć z rakiety  :mur:

Dużo wyrazów na k dzisiaj puściłem  :lol:

1546218[/snapback]

 

Ciesze sie ze serwerek pasuje ;)

 

Podaj tu IP jeszcze raz bo ja gdzies zgubilem a gram zawsze tam gdzie mam namnijeszy ping ale nie na polskich bo sa dop bani laagi itd.

 

czyli dopisze cie jako pilot helikoptera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drunk_ZoZol : Gadu-Gadu™  #8201023

 

Hassan_Bey_PL : Gadu-Gadu™  #70340  nie za krotki ten numer ?!

No cóż :oops: latka lecą a ten numer to jest rejestracja w drugim dniu działania GG

 

Oczywiście pisze się - najlepiej na FULL version z patchem (u mnie nie zauwazylem ŻADNYCH nieprawidłowości w działaniu gry)

Co do specjlizacji - pilot śmigłowca (zaopatrzenie),mechanik, grenadier i medic, komandos

 

Pifo na wieczor juz sie chłodzi

 

Jeżeli ktoś chce to wolny rankingowy

84.207.19.48:1566

Edytowane przez hassanbey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Oczywiście pisze się - najlepiej na FULL version z patchem (u mnie nie zauwazylem ŻADNYCH nieprawidłowości w działaniu gry)

Co do specjlizacji - pilot śmigłowca (zaopatrzenie),mechanik, grenadier i medic, komandos

(...)

Właśnie, full z patchem :!: :!: :D

 

Kierowca (?) czołgu, pojazdu opancerzonego

 

 

Edit:

 

GG: 2323983

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyzej, gram Assaultem. Lubie się wozic APC, bo nie powiem, sieje spustoszenie wsrod ludzi i pojazdów 4-kołowych. Nie lubie latać, jak trzeba to bije przez mape z buta. Pozdro :D

 

ps.dzis gram w demo

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnotowalem chetnych Demo | Umiejetnosci !!!!

 

dbedzard : Gadu-Gadu™  #5810226 ::::::::::::Pluskwa : Gadu-Gadu™  #5465143 ::::::::::::: Assaultem. Lubie się wozic APCSpider : Gadu-Gadu™  #4820905 ::::::::::::::: Helikoptery ?/10Dzieju : Gadu-Gadu™  #5850672 ::::::::::::::: Helikoptery 6/10 Migi 6/10 reszta max Metz : Gadu-Gadu™  #7598870 :::::::::::::::::Drunk_ZoZol : Gadu-Gadu™  #8201023 ::::::: pilot heli i myśliwca jestem dobryHassan_Bey_PL : Gadu-Gadu™  #70340 :::::: pilot śmigłowca (zaopatrzenie),mechanik, grenadier i medic, komandosraven_88 : Gadu-Gadu™  #2886551 :::::::::::

Mozemy zrobic cos takiego jak tu zrobilem dla ogame na moim serwie i domenie Klan Ogame

 

Właśnie, full z patchem :!:  :!:  :D

 

Kierowca (?) czołgu, pojazdu opancerzonego

Edit:

 

GG: 2323983

1546262[/snapback]

Andy ale mowa o Demo ;| narazie ...

 

Full .....

 

AndyN : Gadu-Gadu™  #2323983 ::::::::::::: Kierowca (?) czołgu, pojazdu opancerzonego
Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba: Special, support

Pojazd: bardzo dobry jako pilot śmigłowca bojowego (jakieś 8/10), jako gunner w nim wcale nie gorszy ;) Czołg standardowo

 

Jakbyście się zbierali to jestem chętny i gotowy do akcji, mówcie tylko dokładnie gdzie i o której, a najlepiej to sie zgadac na gg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnotowalem chetnych Demo | Umiejetnosci !!!!

 

dbedzard : Gadu-Gadu™  #5810226 :::::::::::: sniper, komandos, pilot myśliwców i coraz częściej... medyk :)Pluskwa : Gadu-Gadu™  #5465143 ::::::::::::: Assaultem. Lubie się wozic APCSpider : Gadu-Gadu™  #4820905 ::::::::::::::: Helikoptery ?/10Dzieju : Gadu-Gadu™  #5850672 ::::::::::::::: Helikoptery 6/10 Migi 6/10 reszta max Metz : Gadu-Gadu™  #7598870 :::::::::::::::::Special, support- bardzo dobry jako pilot śmigłowca bojowego (jakieś 8/10), jako gunnerDrunk_ZoZol : Gadu-Gadu™  #8201023 ::::::: pilot heli i myśliwca jestem dobryHassan_Bey_PL : Gadu-Gadu™  #70340 :::::: pilot śmigłowca (zaopatrzenie),mechanik, grenadier i medic, komandosraven_88 : Gadu-Gadu™  #2886551 :::::::::::

Mozemy zrobic cos takiego jak tu zrobilem dla ogame na moim serwie i domenie 1546332[/snapback]

 

 

proponuje zrobić dzisiaj jakąś akcje treningową ;)

tak jak zwykle czyli ok. 21:00

1546357[/snapback]

 

TRENING BY SIE PRZYDAL zeby sie wyczuc na wzajem..

 

 

Jakbyście się zbierali to jestem chętny i gotowy do akcji, mówcie tylko dokładnie gdzie i o której, a najlepiej to sie zgadac na gg :D

1546374[/snapback]

 

No nie wiem kto nas spiknie ;) ale ja sie bede odzywal napewno juz od moze nawet 19:00...

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem "chetny" na Full ale bez pacha, bo z pachem czasami wali sie na serwerach.

 

Czyli ja i AndyN Full, pewnie jeszcze Matii tez ma Full.

 

My GG: 4407283

Przez ten niedorobiony patch burdel sie robi. Ja mam wersję z tym nieszczęsnym patchem. To co, mam odinstalować? Jakie IP serwera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalować - No raczej, ja też tak zrobiłem :]

Też mogę się pobawić, za dobry jeszcze nie jestem, ale ..... :]

To jaki serwer?? Full 1.00

Może jakiś z EA EUROPE (dobre pingi i przeciwnicy), bo na niemieckie trudno się wbić :/ Oczywiśćie rankingowe :)

Edytowane przez S-I-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jakiś EA Europa ale żeby był prawie lub pusty żeby każdy mógł spokojnie wejść a potem i tak się inni ludzie zbiorą

1546616[/snapback]

Rankingowy i prawie pusty? To się chyba nie zdarza .... ;)

 

GG: 2323983

 

Będę mógł od ok. 19.00, może trochę wcześniej

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...