Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byly chyba jakies problemy z netem. Ja mam chello i wieczorem wiekszosc zagranicznych stron nie dzialala ani tez autoryzacja w BF2. Dopiero okolo 0:30 wszystko wrocilo do normy.

Edytowane przez Sewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sewer ma rację !! Wczoraj była awaria głównego serwera Chello na całą Polskę i od 20.30 do około 22.30 net nie działał !!!!

Ja też sie wkurzyłem bo chciałem ciupnąć w BF2 a tu połączenie z serwerem trwało 10 min i nic dopiero zadzwoniłem na infolinię UPC i powiedzieli, że padł główny serwer w Warszawie !!!

Dziś powinno być już ok tak więc nie odinstalowywujcie BF2 !!!!

Aha tak przy okazji mam taki oto problemik:

Czasem w trakcie grania zaczyna tak lagować, że nic już nie ruszam myszką a moja postać zacina się obracając w różne strony !!! Potrwa to tak z 2-3 min i powraca do w miarę normalnego ruchu, ale to już nie to samo jak normal !!

Pytanko czy jest to winą gry na serwerach międzynarodowych , czy coś ze sprzetem moim ( mój komp tak jak w syg.)

Czekam na rady !!!!

Dzięki !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie padło nie tylko Chello. Ja mam net z małej lokalnej firmy, która dzirżawi łącza od TPSA albo Crowleya. Net mi działał a logowanie na konto BT2 nie

 

I tak nie lubię tej gry i czekam na porządny patch. Beta na DVD, błee :kijem:

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tak bogata firma jak EA i poszczedzili na beta testach.

 

Prosiłem o koniec OT o innych grach, ale widać ze nie skutkuje i pozniej na mnie jest. Jesli mi coś przytnie na początku planszy to ja na to uwagi nie zwracam. Dla mnie gra chodzi płynnie jak podczas akcji mi sie nie zacina. Wymiana ognia, wybuchy, a ja nie mam zwiech. Dokładnie tak mi demo BF2 chodziło. Aha, defragmentacja naprawde dużo daje :) BF2 mi sie o polowe mniej zcina podczas gry :) Zróbcie jak możecie i macie troche czasu.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie nie czytalem wszystkich 50 postow bo jestes leniwy ale moze ktos ma karte GF6600 i dopasowal najlepsze sterowniki do tej gry bo tak na moich 71.84 bez rewelacli przy podkreceniu karty do 330/600.

A moze te z cd od BF ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam radkaX850XT i gram na medium aax2 roz1280-960 moge grac na hight aax4 ale juz przyrywa i mnie to wkuza jezu co to za wymagania grafa i tak spoko ale na hight napewno lepsza ale pieprze to taka mi wystarczy:)))

1543710[/snapback]

A ile masz fps w x4 ?

Na 6600gt w x4 , 1280x1024 , 100% widocznosci , terrian , filtrowanie textur i geometria na high - co daje 30-38 fps i jest ok. Jako view LCD MVA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. gralem w far cry , d3 , hl2 na 512 ramu i pozniej po dokupieniu kolejnych 512. Powiem tak 512 ramu to jest zaloba , ciagle doczyty , szarpanie itp. 1024 ram i jest idealna plynnosc. Po cholere klamiesz ? Probojesz sie dowartosciowac czy jak? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie nie czytalem wszystkich 50 postow bo jestes leniwy ale moze ktos ma karte GF6600 i dopasowal najlepsze sterowniki do tej gry bo tak na moich 71.84 bez rewelacli przy podkreceniu karty do 330/600.

A moze te z cd od BF ??

1544168[/snapback]

Oczywiscie te z dvd sa najlepiej dopasowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie nie czytalem wszystkich 50 postow bo jestes leniwy ale moze ktos ma karte GF6600 i dopasowal najlepsze sterowniki do tej gry bo tak na moich 71.84 bez rewelacli przy podkreceniu karty do 330/600.

A moze te z cd od BF ??

1544168[/snapback]

Ja mam GF 6600 Turbo Force i gram bez żadnego problemu na 77.50 (są w grze) na 1024x768, High (medium textury i oświetlenie), AAx4, Anizo x4 bez żadnego przycięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. gralem w far cry , d3 , hl2 na 512 ramu i pozniej po dokupieniu kolejnych 512. Powiem tak 512 ramu to jest zaloba , ciagle doczyty , szarpanie itp. 1024 ram i jest idealna plynnosc. Po cholere klamiesz ? Probojesz sie dowartosciowac czy jak? ;)

1544174[/snapback]

Sory, nie mam po co klamać. Klamac to bym mogl jakbym nie kupował drugiego 512 i uparcie twierdził, ze wszystko chodzi w 60 klatach bez najmniejszych przycieć, a powiedziałem, ze jak sie dogrywa cos, to mi to nie przeszkadza, wazne dla mnie aby juz podczas samej zadymy bylo plynnie i bez przycieć. Nie mam fetyszu, ze po zaladowaniu mapy odrazu ma byc wszystko na bum cyk cyk bez zadnego przyciecia. Dla mnie wazne, aby podczas np wymiany ognia nie klatkowalo tak jak ma to miejsce w BF2 full. Ale o tym pisalem juz jak jeszcze full BF2 nie bylo. A najlepsze jest to, ze probujecie mi w usta włożyć coś czego nie powiedziałe. Przeciez nie pisałem, ze chodzą bez najmniejszych przycięć 0_o. Wiec po co mi zarzucacie kłamstwo i szastaci wyzwiskami? Te przyciecia są dla mnie minimalne i wystepuja raz na kilka min jak coś musi dograć. W BF2 mam je co 2-3 sec. To jest niebo i ziemia. Dzizzs Peace ludzie, bo rzucasie sie na mnie, jakbym niewiadomo jakie herezje głosił. Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff odetchnąłem z ulgą. Myślałem, że tylko ja miałem problemy z logowaniem... Zresztą zrobiliby wkońcu porządnego patcha. Bo z tą grą są same kłopoty. Zrobiliby lepiej, cosik takiego, żeby przez ASE dało się bezpośrednio wejść na serwer, a nie takie pipczenie z tą cholerną wyszukiwarką która szwankuje ciągle jak jasna cholera. ASE się przydaje tylko na to, żeby wziąć IP jakiegoś interesującego nas serwa. Zmaszczon ta gra jest cholernie. A chyba najwieksz lol z tym, że jak się wjedzie samochodem do wody to on wybucha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za serwer? Polski? Od której godziny?

1544403[/snapback]

Na tym forum wyczytałem:

Kto ma jakies propozycje serwera jesli Autocom bedzie znow offline?

Gralem wczoraj chwile na 193.110.122.204 i dziala ok.

1543063[/snapback]

Serwer polski, a o godzina <_< żeby każdemu pasowało :], może 18 albo 19 ??

 

EDIT

/coś mi sie wydaje ze jest on walnięty, po każdej ukończonej mapie wywala do windowsa :/

Edytowane przez S-I-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sniperem to ci bedzie raczej ciezko :) ale mozesz sprobowac commanderem  :lol:

tak btw to moze jakis klanik tlika by zrobic, bo calkiem fajnie sie gra

1544687[/snapback]

Serwer jakiś by się przydał

 

Bardzo chciałbym zobaczyć teamplay na wysokim poziomie z wykorzystaniem żołnierzy wszystkich specjalności. Bo jak na razie to widziałem w obrębie powiedzmy jednego pojazdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za. Mozna by zrzute na serw zrobic, tylko ile to wyjdzie?

a moze zamiast tWEAK zrobimy tSTRONG :D :)

 

ale tak na powage, mozna by jakis tag wymyslec, nazwe serwa, zapisy i zrzuta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chetny, grałem assault'em. Obecnie nie gram, z powodów technicznych gry pt. Battlefield 2 :lol: i braku PL serwerów w wersjii demo.

 

Peace :banana:

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co zrobic jak administrator serwera mnie wywalil i nie moge wejsc ponownie

1544738[/snapback]

1. Kupic nowa gre. (bany chyba sa dawane na klucz)

2. Znalesc se inny server.

 

Banów nie dostaje sie zazwyczaj za nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ak btw to moze jakis klanik tlika by zrobic, bo calkiem fajnie sie gra

Już z dwa tygodnie temu dałem taki pomysł niestety klan to nie taka prosta sprawa , ale najpierw zaczekałbym z jakimikolwiek klanami aż EA wyda jakiś porządny patch bo na razie to jest Bonanza i chyba nie ma się co pchać w jakieś klany póki co , jak już gra będzie chodzić jak powinna wtedy dopiero zaczne szukać jakiegoś klanu.

 

EDIT: Co myślicie o czymś takim zastanawiam się czy nie poprosić kumpla żeby mi przywiózł takie cacko ze stanów http://www.zboard.com/us/products/local_assets/BF2keyset.jpg

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o czymś takim zastanawiam się czy nie poprosić kumpla żeby mi przywiózł takie cacko ze stanów 1544805[/snapback]

Ja myśle ze amerykanie maja po.sra.ne w mózgach ale ten pomysł akurat im się udał :razz: Ciekawe ile taka klawka moze kosztowac

 

Słuchajcie, znalazłem naprawde świetny server (wersja demo) BEZ time limit i z niskim PING-iem, to mozemy sie na nim dzis ustawić wieczorkiem, niestety siedze w robocie i numeru ip nie pamietam, wiec jak tylko wróce na chate to go oczywiscie podam w tym poście zeby nie zaśmiecać tematu:)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zgodnie z zapowiedzią :

 

85.10.196.44 : 165

 

Ja za jakąś godzinke sie tam wbijam: nick Metz_pl :) Zapraszam :D Przypominam, dla wersji edmo - niski ping i bez limitu czasowego!!!

Edytowane przez Metz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...