Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Eragonerk czy chcesz zostac wysmiany? Moze procka podaj i ramy to jeszcze... screena walneles jak sie nic nie dziala, to sie nie liczy. Wnioskujac po wygladzie to masz all na low, z dwie opcje na medium. Wiec bajki ze grasz na "hard" to babci mozesz wciskac. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procek(jesli masz 1,5giga ramu i dobra grafe, to nawet amd 2000+ dalby rade,ale to tylko moje zdanie)

Właśnie że procek też bardzo dużą rolę tu odgrywa , ja miałem Athlona 2000Xp i Radka 9800 pro niestety proc nie pozwalalł rozwinąc grze skrzydeł dopiero po zmianie proca naprawdę poczułem co to jest płynna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie wierzyć mam 1536 ramu i procesor Pentium 4 2.6 Ghz (podciągniete na 3.1 ghz)

No nie musimy, bo kity opowiadasz - nagle z 80 zrobiło Ci się 60 - a jakość tekstur i cieniowania ustawiona na low a conajwyżej na middle. Nie opowiadaj bzdur bo gram na maxa na wszystkim od ponad miesiąca od i doskonale poznaje jak wszystko wygląda w tym trybie. Choćby tekstury na ręce widać, że są w niskiej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przytocze jedynie znany wszystkim cytat: "Nie karmcie trola..."

 

Odpuście już sobie udowadnie kto jak kłamie bo to troche nudne się robi i do tego bez sensowne. Jak chce to może mieć i 200 fps na tym radeonie, mnie to zwisa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że procek też bardzo dużą rolę tu odgrywa , ja miałem Athlona 2000Xp i Radka 9800 pro niestety proc nie pozwalalł rozwinąc grze skrzydeł dopiero po zmianie proca naprawdę poczułem co to jest płynna gra.

spoko,tak tylko walnąłem ze 2Ghz+ :lol2: ,ale niemiałem tez na myśli full detali, a i r9800pro przyznasz ze niejest juz kartą z wyższej półki (choc jeszcze 3 miechy temu b.chcialem takiego miec :-P )

 

no ale skoro piszesz,ze procek w bf2 robi duzo, to nic tylko sie wezme za wykrecenie mojego sempka :D

pzd

 

a jeszcze co do tego screena, to robilem testy na jakosc grafy i takie byly tego efekty (sprzet jak w podpisie):

ustawienia medium 1024x768 bez aa

 

high (tez bez aa

 

jak wyzej, z tym ze AA jest na 4x

 

wsio ustawione na maxa-recznie w rozdzialce 1024/768

 

CZyli screen 1 i 2 byly ustawione przez system , w 3 dolozylem AA4x ,a w 4 pozostale efekty,ktore wczesniej byly ustawione na mniej niz high

 

A i screeny byly robione spod windy (sic!) i przekonwertowane acdc na jpg, wiec ich jakosc NIEJEST 100%

 

 

u mnie to tak wyglądalo,ale ile fps to niewiem, raczej niewiele,bo jak pisalem gdzies wyzej to tylko 512 ramu mam :( (ale juz niedlugo :twisted: )

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boze ale sie wku.....

 

raz jeden kupielm oryginalna gre - Battlefielda 2

 

(no moze nie raz ale za taka kase to chyba 1 raz)

 

i wyglda na to ze plytka jest zrypana:(

wogule nie zatrybia

 

EDIT

jednak po paru minutach w napedzie wkoncu zatrybilo:P

 

moze wysluzony LG se nie radzi z zabezieczonymi DVD

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie na myśli BF2 Special Forces?

 

Czyli będą oddzielne serwy dla "podstawki" i "dodatku"

 

Kolesie na battlefield.pl spekulują, że w Polsce ma kosztować 69 PLN

 

Na screenach widzę nowe bronie, lekkie pojazdy, tryb nocny. A będą nowe cięższe pojazdy?

 

Edit: Widzę AH64 Apache ..... Hmmmm

I chyba pojawiła się flaga rosyjskiej federacji .... :D

Mniaaam (?)

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niet, nie bedzie ciezkich pojazdow, gdyz tutaj chodzi o walkie piechoty, bede jeepki jakies zeby sie przemieszczac po mapie szybciej itp... ja kasy nie mam bo pewnie kupuje MW, ale nawet jakbym mial to bym nie kupil bo dla mnie nic nowego, wole walki piechoty + pojazdy + samoloty + heli itp, a jak tutaj ma byc takie cos to lipa... Battlefield (doslownie) to juz nie bedzie, ale "piechotafield" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Mam pewne problemy z Battlefieldem 2. Polegają one na tym że podczas gry idę sobie, gdy prezestanę nasiskać "w" to zołnież zrobi kilka kroków za dużo. Wiadomo że 90% takich sytuacji kończy się śmirecią.

Mam takiego kompa:

Athlon XP 2000+

MSI KT6V Via KT 600

512 Mb DDR PC 400

Leadtek GF FX 5700LE 128/128

Dysk SAMSUNG 80 GB

Co jest słabym punktem tego kompa. Dodam że po reinstallu windowsa dzieje się to samo.

Edytowane przez Emperator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tryb dla jednego gracza ale jest to rozgrywka na mapach z multi z botami

fabuly niema poprostu sieka:P

 

a ja mam nastapujace pytanie

 

MAM ORYGINAlNA GRE - instrukcji nie bede przepisywal bo mam chyba po hiszpansku ( nie wiem czemu gre kupilem w empiku).

 

czy jak bede gral na obrazie plytki zamontowanym w deamo tools moga mi banowac cdkey'a??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sic! ja tu zbieram na full'a a tu z dodatkiem wyskakują :/ ,to tera multum ludu (tzn ta bogatsza czesc) sie przesiadzie na sf i ....bedą wreszcie wolne miejsca na serwerach :D ...pomarzyc dobra rzecz,pewnie serwy tez pod dodatek beda, choc to wszycho zalezy tez od graczy.

 

 

Wczoraj robilem testy z tym strzelaniem do czolgu z czolgu, i wyszlo mi ze najczulszy pt to z tylu miedzy wiezyczka,a reszta czolgu,ale najszybciej tank padl za 2x, najpozniej za 4x (walilem byle gdzie), zadne gasienice,ani centralne strzaly niepomagaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...