Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkaliscie sie z takim probleme, ze gdy ktos strzela supportem to trawa dziwnie drzy? Odrywa sie jakby od ziemi i z powrotem jest normalnie, bardzo szybko to sie dzieje i irytuje :/.

Ty to bez przerwy masz jakieś odchyły ;) Jak nie w CS:S z jakimiś teksturami, to zaś w CoD2 miałeś fioletowe ściany, zamiast czarnych. Wyluzuj chłopie i daj sobie siana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Polandmet*2

Moze to glupie ale ktos moglby mi wytlumaczyc jak sie uzywa spadochronu ?

 

Mam go pod S.

Raz sie wlaczy a 10 razy spadam na ryj.

Przyciskam raz, lub szybko dwa razy lub przyciskam i trzymam i nic. Prawie zawsze spadam na ryj i nic sie nie dzieje. Nawet jak skacze z wielkiej wysokosci i powinien miec czas na otwarcie to sie nie otwiera.

A na filmikach i w grze widze ze niektorym sie otwiera w tym samym momencie jak skacza, prawie od razu.

JAK TO SIE ROBI :(

 

Czasami sie mi otwiera i nie wiem czemu. Przyciskam jak zawsze i dziala, a potem 20x probuje i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie przytrzymuj tylko wciskaj szybko, napieprzaj w przycisk "S" doslownie az sie otworzy. Jak np. skacesz z budynku i wlatujesz miedzy inne to sie nie otworzy bo miejsca nie ma.

Swoja droga, jak spadochorn masz pod "S" to jak ty grasz? A co z WSAD"em? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Polandmet*2

Nie przytrzymuj tylko wciskaj szybko, napieprzaj w przycisk "S" doslownie az sie otworzy. Jak np. skacesz z budynku i wlatujesz miedzy inne to sie nie otworzy bo miejsca nie ma.

Swoja droga, jak spadochorn masz pod "S" to jak ty grasz? A co z WSAD"em? :P

Nie no, z tym S to przesadzilem, mam to gdzie indziej ale to czemu nie mozna po prostu wcisnac i sie ma otworzyc ? Dziwne, ale poprobuje.

 

a co to WSAD ?

 

Spotkaliscie sie z takim probleme, ze gdy ktos strzela supportem to trawa dziwnie drzy? Odrywa sie jakby od ziemi i z powrotem jest normalnie, bardzo szybko to sie dzieje i irytuje :/.

A nie wpadles na to ze to jest efekt fali uderzeniowej ?

 

Jak strzela czolg, wali artyleria, strzela sie z karabinu przy ziemi to od podmuchu trawa drzy. Ofcourse, mozna by to zrobic lepiej niz odrywanie sie trawy na 1cm przez 0.1sek ale nic nie jest doskonale.

W/g mnie to wlasnie TO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

WASD tez moze byc, ale WSAD brzmi bardziej mlodziezowo.

Co do efektu 'fali uderzeniowej' - moze to jest to. Ale musze przyznac ze dziwnie to jest zrobione ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliscie sie z takim probleme, ze gdy ktos strzela supportem to trawa dziwnie drzy? Odrywa sie jakby od ziemi i z powrotem jest normalnie, bardzo szybko to sie dzieje i irytuje :/.

Pewnie mówisz o tym: http://video.google.pl/videoplay?docid=122...1&q=skoki+2

Wyłącz anti-aliasing, u mnie pomogło. Ale to nie koniec moich problemów z BF2, obiekty pojawiają się za wolno, i gdy lecę samolotem, wszystko miga, pojawiają się inne obiekty, skaczą tekstury. Zresztą w BF1942 też to występuje. Mam tez skopane cienie. I też mam GF7600GS. :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dokladnie o to mi chodzi! Z AA nie zrezygnuje, jakos to przezyje ale bez sens na maxa.

W bf2 woda tez jest skopana, tzn wyglada ladnie ale dziala jak jakis gif, ladnie faluje, ale nagle sie resetuje i rozpoczny falowanie od nowa... wyglada to jakby ktos zrobil 20 sek. gifa i po uplywie 20 sek widac jak sie resetuje i leci od nowa.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem o ktorym pisalem na poprzedniej stronie juz jest rozwiazany, po odinstalowaniu wiadomej poprawki i wylaczeniu Kasperskiego nalezy jeszcze uruchomic BF2 w trybie zgodnosci z Windows 2000 i wszystko gra, podobno identyczny problem robil Punkbuster (to jego wina) z WarRock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze, ale jak widzisz alfik tez to ma.

Filtrowanie tekstur mam na low bo od tego zalezy gestosc trawy

to możesz spokojnie zmienić opcję bo filtrowanie ni jak nie ma sie do gęstości trawy :)

za gęstość trawy odpowiada opcja terrain

 

http://www.tweakguides.com/images/BF2_6.jpg

 

edit

fajny poradnik jakby co:

http://www.tweakguides.com/BF2_1.html

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmm, dodali nowa mapke, w poprzednim patchu chyba tez, nie? Ale nigdy w nia nie gralem bo jakos zaden server chyba nie ma jej w rotacji (chodzmi mi o to na ktorych ja gram).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Polandmet*2

Moze mi ktos pomoc ?

Zmienialem drivery do nForce4 na nowsze i sie BF2 nie uruchamia. Klikam, ekran czarny przez 2s i spowrotem do windy. Reinstalacja i nic.

co to kurde jest za badziew ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch wyszedł pograłem trochę co się zmieniło:

 

Siła AA heli trzeba trafić 4 razy, aby zaczeło się palić

Wzmocniony broń amerykańską (MP5 , broń medyka)

Lekko osłabiono kałasza

Eryxami nie można już tak dokładnie "kręcić" początkowo lecą prosto, skręcają dopiero po pewnym casie i nie tak ostro jak wcześniej

TV w heli nie jest już tak sterowna jak wcześniej

Bunny hop jest, ale nie jest już tak skuteczny jak wcześniej

Stafe jakoś lepiej działa można poruszać sie w boki jednocześnie celnie strzelając

Nowa mapa mnie się nie podoba, ale jest ciekawa

Nie można rzucać jeepów w pewnie miejsca (pasy startowe,budynki ...)

W trybie Infantry nie ma pojazdów, commander może tylko spotować i rzucać UAV

W trybie Infantry każdy "zawodnik" ma więcej staminy (fajna sprawa)

Tak jakby siłą ażenia niektórych broni była zwiększona

EDIT: granaty lecą dalej i inną parabolą, wcześniej leciały łukiem teraz tak jakby prosto

 

Na razie tyle szczerze patch mi się podoba (po raz pierwszy w historii :D )

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

W taki razie ściągam tego patcha. Zobaczymy co teraz popsuli programiści z EA :)

 

Road to Jalalabaad to bardzo ciekawa mapka. Zwłaszcza jak się gra na czystym serwerze infantry ;)

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...