Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec jak teraz sciagnac gre aby chodzila na aktualnym koncie?

Podejrzewam że musiałbyś kupić jeszcze raz :sad: ewentualnie zadzwoń/napisz do EA polska może ci coś doradzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałem tutaj o wymagania łącza dla 64 czy 32 graczy i nikt nie wiedział jak na prawdę jest.

 

Na szczęśnie chwilowo mam testowe łącze i mogę sam już coś powiedzieć :

 

Łącze 128 DOWN 64 UP - nie da się grać przy 64 graczach ( klatkuje jak na słabym kompie - no może grać się da ale przyjemne to nie jest ) .... przy 42 jest tak sobie ... przy 32 jest zupełnie ok

 

Łącze 320 DOWN 64 UP nie ma najmniejszych problemów nawet przy 64 graczach.

Nie wiem jakie masz lacze do tego testowania ale powiem ci, że testowalem BFa na neo 128 (ponad pól roku gry), 258 (prawie pol roku), a teraz mam 512 i na zadnym z nich nie bylo problemów (gram tylko na serwerach 64os.). W czasie gry download i upload po stronie klienta nie przekracza 4kb/s (sprawdzane software'owo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie masz lacze do tego testowania ale powiem ci, że testowalem BFa na neo 128 (ponad pól roku gry), 258 (prawie pol roku), a teraz mam 512 i na zadnym z nich nie bylo problemów (gram tylko na serwerach 64os.). W czasie gry download i upload po stronie klienta nie przekracza 4kb/s (sprawdzane software'owo).

Łącze jest z netii.

 

Czy kiedy sprawdzałeś przepustowości to serwer był pełny ( ew. tam zamiast 64 graczy 62-63 ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość zmiany nicka do którego przyporządkowany jest booster.

 

jak to zrobic? gre mam sciagnieta, tyle ze nie moge pograc. czy to oznacza ze bede musial sciagac gre od nowa?

hjalpa me!!!

Edytowane przez Uzdrowiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sorry za drugi post, ale pogralem dluzej w tego moda i jest po prostu neisamowity.

Z poczatku jak wczytywaly mi sie mapki 'nocne' to ciagle mnie zabijali, bo nic nie widzialem, dopiero sie skapnalem ze jak sie wcisnie '7' to wlacza sie noktowizor. Niezly klimat sie robi.

 

Przedstawie moda troche bardziej.

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=13911

Tutaj macie wszystko potrzebne do zagrania.

Na temat samego gameplay'a:

Medyk musi apteczke trzymac, nie moze jej rzucac.

Ammo ma teraz assault, a support ma sama bron wsparcia (wg. mnie super rozwiazanie)

Granadier ma AT i pistolet (nie ma karabinka).

Doszedl smiglowiec (littlebird), jakas ciezarowka...

Wraki samochodow/czolgow/apc itp wybuchaja o wiele pozniej, wiec gdy np. na ulicach karkandu wybuchnie czolg to mozesz sie za nim kryc i kryc...

Z 10 nowych map, jak nie wiecej... od pustyni, przez dzungle, az po miasta i lasy - do tego mapki nocne + modyfikacja karkandu i sharqi na mapki nocne.

Brak hud'a, tylko pasek 'sprintu' i ilosc magazynkow.

Ulepszone calnosc broni i wiekszy odrzut.

Latwiej zginac.

Nie ma celownika, trzeba 'przykladac bron do oka'.

Jest tego wiecej, nie pamietam juz.

Gra jest bardzo teamowa i walka skupia sie na jednym miejscu oraz czas spawnu wynosi ok. 30 sek, wiec kazdy stara sie nei zginac.

 

Skriny(tylko z nocy, sami sobie poszukajcie wiecej:P):

http://img447.imageshack.us/my.php?image=screen001ol7.jpg

http://img436.imageshack.us/my.php?image=screen000ag7.jpg

 

BTW: nowe mapki mi sie podobaja bardziej od tych standardowych.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czym to sie wiaze?

jak to zrobic?

zaloguje sie na swoim koncie w EA (tam gdzie masz przypisany serial z BF2 i boostera) w opcjach boostera zmien nick na taki jaki chcesz ... to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaloguje sie na swoim koncie w EA (tam gdzie masz przypisany serial z BF2 i boostera) w opcjach boostera zmien nick na taki jaki chcesz ... to wszystko

Ale dla systemu jesteś wciąż tą samą osobą - więc nic pozatym się nie zmienia. Statystyki pozostają i prawa do zakupionych dodatków też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dla systemu jesteś wciąż tą samą osobą - więc nic pozatym się nie zmienia. Statystyki pozostają i prawa do zakupionych dodatków też.

nic z tego....

byc moze nie dowidze, ale nie ma tam opcji bostera.

owszem mozna zmienic nick, ale to kura nic nie daje...

przy logowaniu do battlefielda, nadal widnieje stary nick.. ech...

Edytowane przez Uzdrowiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Spotkaliscie sie z takim probleme, ze gdy ktos strzela supportem to trawa dziwnie drzy? Odrywa sie jakby od ziemi i z powrotem jest normalnie, bardzo szybko to sie dzieje i irytuje :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliscie sie z takim probleme, ze gdy ktos strzela supportem to trawa dziwnie drzy? Odrywa sie jakby od ziemi i z powrotem jest normalnie, bardzo szybko to sie dzieje i irytuje :/.

ta gra zyje swoim zyciem ;) ja np widze wszystko przez "sklejke" (deski oparte o rusztowania) na kubrze ... co dziwne ale tylko z daleka a co strzelania supportem u mnie jest ok nie dzieje sie nic takiego

zarzuc jakims screenem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Skrina nie da sie zrobic bo to momentalnie znika.

Trawa unosi sie kilka cm nad ziemie, i szybko opada, znow sie wznoi, opada i to tak bardzo szybko sie dzieje i drzy <--- to wszystko podczas serii strzalow supporta - cala trawa w okolicy sie unosi lol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam nielada problem. Jak dotąd BF2 działał dobrze (poza rzadkim wyrzucaniem na pulpit gdy zalogowawszy się na serwer klikałem "wejdź do gry"). Za to gdy wczoraj próbowałem wejść na jakiś serwer BF2 zaczął wyrzucać mnie na pulpit od razu po wciśnięciu przycisku "połącz z serwerem" (nawet nie ładował mapy). Zostawiłem to, bo było późno, ale dzisiaj to samo. Próbowałem reinstalacji dwukrotnie i ciągle to samo (patch 1.3 w wersji "full"). Tryb single-player działa bez zarzutu. Jakaś wskazówka?

 

 

UPDATE

 

Ponieważ opisana wyżej usterka wystąpiła tego samego dnia, którego na Windows Update pojawiły się nowe łatki w zabezpieczeniach do XP (a nic innego tego dnia nie ruszałem w kompie) konkluzja była jasna. Kosztowało mnie to reinstalkę Windows, ale mam winowajcę: KB917422. Po jej zainstalowaniu BF2 wraca na pulpit tuż po kliknięciu na "połącz z serwerem" (w Multiplayerze). MUsi to też mieć związek z Punkbusterem, gdyż o dziwo mogłem zalogować się na serwery bez "PB". Informację tę zamieszczam, bo może się komuś przyda. Ciekawy tylko jestem czy naprawdę tylko ja zanotowałem problemy BF2 z ww. łatką KB917422. No coż.. tyle na dzisiaj.

Edytowane przez Ksyho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, po dluzszej przerwie przeprosilem sie z BF2 sciagnalem patche i zainstalowalem az do wersji 1.3 (wszystkie patche w wersji incremental) gra dziala tip-top w trybie single player ale jakakolwiek proba polaczenia sie z serwerem konczy sie wyjsciem do windowsa bez zadnego komunikatu.

Wersja wyswietlana w grze to 1.1.2878-710.0

Czy ktos ma jakas solucje na ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, po dluzszej przerwie przeprosilem sie z BF2 sciagnalem patche i zainstalowalem az do wersji 1.3 (wszystkie patche w wersji incremental) gra dziala tip-top w trybie single player ale jakakolwiek proba polaczenia sie z serwerem konczy sie wyjsciem do windowsa bez zadnego komunikatu.

Wersja wyswietlana w grze to 1.1.2878-710.0

Czy ktos ma jakas solucje na ten problem?

A czy mój post Tobie nie pomógł? Masz takie same objawy jak ja więc przeczytaj co napisałem powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem, zaraz znalazlem ta poprawke i ja zdeinstalowalem (potem restart oczywiscie) - objaw jest dokladnie ten sam.

Czyli dalej nie działa jak mniemam? Zobacz jeszcze czy możesz wejść na jakiś serwer bez Punkbuster'a (u mnie wieszał się tylko na serwerach z PB). Zawsze możesz go (PB) spróbować uaktualnić ręcznie. Nie wiem czy nowa poprawka tyle da, bo u mnie nie działała żadna wersja dopóki nie odinstalowałem feralnej poprawki z WindowsUpdate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...