Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Bry!

 

A więc dzisiaj kupiłem sobie dodatki do BF'a a więc Euro Forces, Special Forces i Armored Fury, i podekscytowany czym prędzej zabrałem się za rejestracje kluczy.

 

I tutaj szlak jasny mnie trafia bo zarejestrowałem Euro Forces i Armored Fury tylko w tym zakichanym szajsie zwanym EA Downloader widnieje tylko Armored Firy :-|

Walcze z tym pindolstwem już od godziny, wertuje te dupowate strony EA, loguje sie co dwie strony i nic. Na stronie EA, w profilu mojego konta widnieje adnotacja że, zarejestrowałem klucz do Euro Forces tylko że, w tym sofcie od EA tego nie widać :///

 

A na dodatek to badziewie cały czas się zawiesza i nie moge nic ściągnąć. :mur:

 

 

Czy istnieje jakaś alternatywa omijająca to ciulstwo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem źle wyświetla mimo że gra już jest aktywowana.

Odpal jakąś mape i sprawdź czy Cie na nią wpuści.

 

Euro Forces mogłes sobie darować - mało ludzi gra i mapy moim zdaniem nie są zbyt ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj sprawdziłem FH2. I zdecydowani gra nie dla mnie.

Wymagania dużo woększe niż Bf2 ale wizualnie niczym nie uzasadnione. Jest może troche więcej realizmu bo jeden dobry strzał i gościa nie ma ale ja zostaje przy podstawce. Jak bede chciał coś z WW II to sobie wrzuce pierwsze mohy i cody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam problem, po ok roku czasu zachciało mi się odpalić sobie Battlefielda 2 i niestety napotkałem problem z Punkbusterem, a mianowicie plikiem PnkBstrA.exe. Czy moze ktoś miał podobny problem i jak sobie z tym poradzić, zainstalowałem ją jeszcze raz i nie pomogło, a dzisiaj zainstalowałem patch 1.41, ale też nic nie pomogło. Please help me!!!

 

Z góry wielkie dzięki!!

post-154724-1198422503_thumb.jpg

Edytowane przez wally_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokuj w zaporze plik PnkBstrA.exe. aby miał bezproblemowe wyjście na "świat".U mnie właśnie to pomogło.

A u mnie nie ma nawet takiego pliku do odblokowania, a moze problem tkwi w tym, że przy instalowaniu gry nie zainstalowałem Game Spy Arcade, bo mam juz zainstalowany. Czy podczas instalowania trzeba instalować Game Spy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba!

Ok, próbuję zainstalować tego Game Spy i pojawiły się pod koniec instalacji takie okienka:/

I najgorsze jest to, ze ten folder z tym plikiem u mnie na kompie nie istnieje:/ Ale kiedyś miałem ten folder w dokuments & settings, ale tylko jak otwierałem eksplorator windows:/

post-154724-1198448054_thumb.jpg

post-154724-1198448065_thumb.jpg

Edytowane przez wally_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co instalujesz ten syf gamespy? Zainstaluj BF2, zpatchuj do 1.41 i odpal pbsetup, którym zaktualizujesz PunkBustera.

 

http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe

Nie wiem juz co z tym programem zrobić, ciągle mi wyskakuje ten błąd tego punkbustera!! :/ po świętach skontaktuje sie z pomocą techniczną niech oni cos poradza, ale dzięki za pomoc i wesołych świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie ma nawet takiego pliku do odblokowania,

A dobrze szukałeś.U mnie znajduje się w C:\WINDOWS\system32.(u Ciebie też tam powinien być)Firewall nic nie wołał że ten plik chce się łączyć z netem dopiero jak go wskazałem to zacząłem grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobrze szukałeś.U mnie znajduje się w C:\WINDOWS\system32.(u Ciebie też tam powinien być)Firewall nic nie wołał że ten plik chce się łączyć z netem dopiero jak go wskazałem to zacząłem grać.

Znalazłem go w tym folderze co Podałeś, ale wciąż ten sam błąd.:/ w każdym razie dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do was - czy oplaca sie kupowac sama podstawke BF2? Czy duzo ludzi jszcze gra?

Narazie pare dni gralem w demo i na trybie jaki oferuje demo jest sporo ludzi i 3 serwery na 64 osoby z pingami < 100 ktore praktycznie non stop sa palne ale moze to przez to, ze demo jest za darmo a inne mapy swieca pustakmi.

 

Zakup dodatkow raczej nie wchodzi w gre bo np special forces kosztuje 70zl jako sam dodatek bez podstawki. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady w SF można spokojnie pograć i bez problemów znajduje się serwery z ludźmi.

 

Ale co do pytania - jasne że warto kupić bf-a! Nawet po 2,5 roku od premiery gra masa ludzi a demo jest nudne bo tylko jedna mapa jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady w SF można spokojnie pograć i bez problemów znajduje się serwery z ludźmi.

 

Ale co do pytania - jasne że warto kupić bf-a! Nawet po 2,5 roku od premiery gra masa ludzi a demo jest nudne bo tylko jedna mapa jest ;)

No moze i tylko jedna mapa ale gra mi sie bardzo spodobala. Moze dlatego, ze troche przypomina mi gre od sony - planetside.

 

No ale tak czy owak dzieki za odpowiedzi. Jutro sobie zamowie na allegro. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z innymi grami MultiPlayer'owymi

ale BF2 ma przeogromna rzesze graczy ,

samych rankingowych serverow z punkbusterem na ktorych gram regularnie mam okolo 30 sztuk

wszystkich jakie mi znajduje gra ponad 300 ! ! !

Do w/w trzydziestki mam pingi na poziomie 25-50 .

 

Wiec tylko grac grac i wspinac sie w swiatowym rankingu BF2 .

 

W cenie ponizej 5 dyszek

szczerze polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak musisz patchować do 1.41, a dla niezdecydowanych to najlepsza gra mp jaka do tej pory pojawiła się na pc, po dwóch latach łupania w sieci, wcale mi sie nie znudziła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak musisz patchować do 1.41, a dla niezdecydowanych to najlepsza gra mp jaka do tej pory pojawiła się na pc, po dwóch latach łupania w sieci, wcale mi sie nie znudziła

Hmm osobiście wstrzymał bym się z takimi osądami. Z całym szacunkiem do BF2 (mój ulubiony mp), ale o tym która gra multi jest lepsza decyduje chyba najbardziej oczywisty wskaźnik - ilość graczy będących średnio online. A są inne gry (w tym fpp), które zjadają BF2 pod tym względem. Ale prawdę mówiąc jest to w dużej mierze zasługa wymagań sprzętowych, w cs'a pograć można nawet na low-end laptopie.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale bf2 też nie jest jakoś wymagający - grałem już na starym radku 9700 i nawet AA jakies miałem włączone. Podstawową rzeczą jest odpowiednia ilość ramu ale przy dzisiejszych cenach...

 

A CS ma kiepską grafe i dla mnie jest nudny :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym zobaczyl jakis ranking ilu graczy grywa w CS , BF2 i COD'y 2-4 ?

Co do wymagan BF2 to niestety do max detali i plynnego framerate

proc klasy A64 4200+ / X2 3800+ 2GB Ramu i Radek 1800XT to chyba sensowne minimum .

 

Spadam pograc troche na karkandzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w 1280x1024 z AAx2 Na Bartonie@2.4GHz + 2GB ramu + 9700 i detalami prawie wszystkimi na max. Jak sporo się działo to czasem zwalniało ale na mniejszych serwerach było ok.

Potem na X2 4400+ i 1600XT 1280x1024 z AAx6 lub w 1600x1200 z AAx2 więc gdzie te wymagania :)

Odpalałem na laptopie z X300 i 1GB ramu 800x600 i low detale :)

 

Ja właśnie skończyłem na dziś. Potym jak trafiłem na wojne granatów to mi się na dziś odechciało...

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój sprzęt ( w sumie średni) all max 1280x1024, rzadko poniżej 100fps, najwięcej daje duża ilość pamięci ram, dopiero przy 4gb można grać komfortowo i bez zacinek pod vista x64 9do win xp wystarcza 2gb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...