Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy w Battlefield 2 są jeszcze jakieś dobre serwery, na ktorych caly czas ktos gra i normalnie można cieszyć się grą? Pytam, bo wcześniej nie kupował orginala, bo drogi jak dla mnie byl, teraz za 50 to tyle mogę wydac na grę. Tylko jeśli ją kupię i okaże się, że wszystkie serwery już puste to lipa. Dlatego pytam. I druga sprawa, czy trzeba kupowac od razu wszystkie dodatki czy wystarczy na początku sama podstawa, a ewentualnie później sobie jakiś dodatek kupię, który będzie najlepszy...

A moje obawy biorą się przede wszystkim z tąd, że już od dawna jest 2142, i może już nikt w starszą wersję nie gra. Bo teraz gram w Joint Ops, ale Novaworld nie wydało nic nowszego i może dlatego ludzie jeszcze w to graja.

Edytowane przez Jarek_135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż gra masa ludzi.

 

Najsensowniej jest kupic takie wydanie gry gdzie od razu jest dodatek Jednostki Specjalne. Cenowo sensownie i pod względem ilości graczy. Z pozostałych dodatków dobry jest Armored Fury ale znacznie rzadziej są pełne serwery.

Z samą podstawą i tak pograsz najwięcej ale z JS jest kożystniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie trochę dziwne pytanie,ale nie mogę tego nigdzie znaleźć.Gram w BF2 od nie dawna i bardzo często ginę gdy strzelam do kolesia a on zaczyna się turlać.Jak się to turlanie robi i :oops: co trzeba nacisnąć bo na razie to tylko ginę a nie gram. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ty sie polozysz to tez sie turlasz ale tego nie widzisz. To chyba jest tak jak lezysz i dajesz STRAFE LEFT lub RIGHT to wtedy sie turlasz.

 

Ogolnie graj jako grenadier i rozwalaj ludzi z granatnika to jedyny dobry sposob na 1 strzal 1 kill. Z innych broni musisz magazynek wywalic zeby kogos zabic nawet z odleglosci 1m, no chyba ze zawsze celujesz w glowe.

Albo siedz w autach i jezdzij po mapie i szybko na F2 przelaczaj sie na karabin i wal ile wlezie. Jest duzo miejsc gdzie mozna sie zaslonic a wystaje tylko wierza z karabinem i mozna walis ile wlezie.

Najlepsze sa nie Humvee ale te wysokie arabskie bo dzialko wystaje ponad płot (jak na Strike at Karkand) a reszta jest chroniona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że znajdzie się skuteczny grenadier :D

 

@ZielonyTBG - pamiętaj jak zobaczysz wroga i chcewsz strzelac zawsze kłac się na glebe i dopiero ciągnij za spust. Ewentualnie klękaj, ale wystrzegaj się strzelania na stojąco - karabin wtedy tak rzuca że ciężko w kogokolwiek trafic.

Dużo daje dobrze skonfigurowana mycha z łatwo dostępnym przyciskiem do kładzenia się na glebe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dla tych ktorzy tak jak ja mieli problem z rozdzialka ( nie bylo jej na liscie )

Tworzycie plik o nazwie np bf3.bat i wpisujecie w niego:

bf2 +menu 1 +szx 1680 +szy 1050 +fullscreen 1

i towrzycie sobie skrot do tego pliku ....

mozna tez to dopisac do skrotu od bf 2 :)

zamiast 1680x1050 mozna uzyc innej rozdzialki ktorej akurat bf nie obsluguje

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZielonyTBG - pamiętaj jak zobaczysz wroga i chcewsz strzelac zawsze kłac się na glebe i dopiero ciągnij za spust. Ewentualnie klękaj, ale wystrzegaj się strzelania na stojąco - karabin wtedy tak rzuca że ciężko w kogokolwiek trafic.

Taki co się kładą na glę to wykańczam w 1 sekundę, albo z defi :P, nie ma jakiejś najlepszej taktyki generalnie unikaj otwartych przestrzeni, korzystaj z zasłon, naucz się wyciągać ludzi zza zasłon. Czasem warto się położyć, ale strzelając na dalekie dystanse. Graj medykiem rzucaj pod siebie apteczki, podnoś kolegów, a będzie Ci łatwiej.

 

Co do wystrzegania się strzelania na stojąco :D podstawa żeby właśnie to robić jak wbiegasz na gościa po prostu strzelasz krótkimi seriami AK(pomijam m16 bo tam strzela się i tak burstami) wchodzi wszystko.

 

Jak jesteś nowy to musisz swoje dostać, większość gra dwie godziny i chciało by być wymiataczem. Pograsz infantry 200 godzin to zaczniesz łapać, zagrasz kilkaset meczów i sparingów to możesz powiedzieć, że wiesz na czym to polega. Powodzenia !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wystrzegania się strzelania na stojąco podstawa żeby właśnie to robić jak wbiegasz na gościa po prostu strzelasz krótkimi seriami AK(pomijam m16 bo tam strzela się i tak burstami) wchodzi wszystko.

Tak ale częściej wróg jest troche dalej i żadziej na niego wpadasz. Z bliska to inna inszośc ;)

Kładzenie się to najbardziej uniwersalna metoda celnego strzelania. Jasne że z czasem się wyrobi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest tak jak lezysz i dajesz STRAFE LEFT lub RIGHT to wtedy sie turlasz.

Kurcze nie wiem co to jest to STRAFE. :oops:

 

Jak jesteś nowy to musisz swoje dostać, większość gra dwie godziny i chciało by być wymiataczem. Pograsz infantry 200 godzin to zaczniesz łapać, zagrasz kilkaset meczów i sparingów to możesz powiedzieć, że wiesz na czym to polega. Powodzenia !!!!

Nie chodzi mi o to żeby być od razu mistrzem tylko żeby tak nie dostawać w ćiry cały czas.No i myślałem że skoro idzie mi nawet nie źle w COD 2 to będzie mi łatwiej zacząć w BF2,a tu jak wyskoczy przede mną jakiś koleś to odruchowo skaczę do góry,ale w BF2 wtedy przestaje szczelać i sobie ginę :lol2:

 

I mam jeszcze pytanie odnośnie celowania przez lunetę.Jak trzeba mierzyć celownikiem bo rzadko trafiam mimo że koleś jest namierzony idealnie.

 

 

Graj medykiem rzucaj pod siebie apteczki, podnoś kolegów, a będzie Ci łatwiej.

Właśnie lubię grać medykiem i jest jedna broń która (tak mi się wydaje) jest dość mocna G36E bo często nim udaje mi się zabić,tylko ma wadę bo strzela po 3 pociski.

Dobra kończę to bo was zamęczę. B-) B-)

 

Aha takie coś o mnie.Chyba nic się nie stanie że dam taki link.Staty

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie lubię grać medykiem i jest jedna broń która (tak mi się wydaje) jest dość mocna G36E bo często nim udaje mi się zabić,tylko ma wadę bo strzela po 3 pociski.

Właśnie to jej zaleta :D dzieki krótkim seriom karabin mniej szarpie i precyzyjniej strzelasz.

Z czasem nabierzesz wprawy i nawyku że trzeba nią (i nie tylko nią) ciągnąc kilka razy za spust.

 

EDIT:

Panowie co się dzieje znowu u EA? Wam też nie nalicza punktów lub z opóźnieniem?

Od kilku dni jest z tym kiepsko...

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tymi PnkBstrA.exe i PnkBstrB.exe

non stop cos nadaja ....

Ot ktos z organizacji antypirackich pomyslal i zrobil legal trojana

co nadaje nonstop o zainstalowanych grach i aplikacjach :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tymi PnkBstrA.exe i PnkBstrB.exe

non stop cos nadaja ....

Ot ktos z organizacji antypirackich pomyslal i zrobil legal trojana

co nadaje nonstop o zainstalowanych grach i aplikacjach :[

lol rzecziwiscie mi to w procesach siedzi a nie gralem w bf2 od kilku dni ...

no ciekawe:) no chyba ze od cod 2;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad miesiacu absencji od BF2 ,dzis zainstalowalem i zagralem pare godzin online

kurna patrze w Managera Zadan i tez mam dwa : PnkBstrA.exe i PnkBstrB.exe

ten z litera B po kazdym wyjsciu z BF2 tak gdzies po 30-40 sekundach prosi o polonczenie z netem ??

Temu : PnkBstrA.exe dalem na stale polonczenie z netm

inaczej BF2 wywalal sie podczas proby wejscia na server .

 

Czyzby ten PnkBstrB.exe to jakis szpieg ?? po co w systemie dwie sztuki ??

Niech sie wypowie ktos znajacy temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny gwizdek .

 

Mianowicie :

 

Od mniej więcej tygodnia w bf-a nie idzie pograć . Mam neo 1mb i od 4 miechów ( od kąd miałem neo ) nie było powodów do narzekań . Pingi 40 z hakiem na zagranicznych serwach a w polsce 10-30 . Od wsponianego tygodnia pingi 80~100 na zgaranicznych serwach a w polsce nawet nie próbowałem . Czy ktoś ma jakiś pomysł ? System zmieniłem na viste x64 ale jakoś mi się nie che wierzyć że to jej wina .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny gwizdek .

 

Mianowicie :

 

Od mniej więcej tygodnia w bf-a nie idzie pograć . Mam neo 1mb i od 4 miechów ( od kąd miałem neo ) nie było powodów do narzekań . Pingi 40 z hakiem na zagranicznych serwach a w polsce 10-30 . Od wsponianego tygodnia pingi 80~100 na zgaranicznych serwach a w polsce nawet nie próbowałem . Czy ktoś ma jakiś pomysł ? System zmieniłem na viste x64 ale jakoś mi się nie che wierzyć że to jej wina .

 

Miałem podobny "gwizdek" :)

Ale po około pół roku walki z TP SA udało sie i teraz jest ok!!! :damage_wall:

Zadzwoń do TP SA i powiedz że że ci pingi skoczyły. Notuj sobie zawsze te numerki co pani podaje czyli zgłoszenie problemowe: ZP/.../.../...

Można sie na tej podstawie kłócic o jakieś reklamacje zwroty kaski i wogóle.

 

Co do PnkBstrA.exe i PnkBstrB.exe to właśnie je znalazłęm w procesach. I teraz nie wiem. Czy robimy szum z niczego bo wsumie nigdy wcześniej nie sprawdzałęm czy one tam są czy też pojawiły się teraz i rzeczywiście jest to problem? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey dzięki wielkie :) .

 

Nie wiem czy to ma znaczenie ale mam pudło ( liveboxa ) i od jakiegoś czasu telewizje z tp + telefon VOIP ( słowem multipakiet ) . Z początku było okey ale jak już pisałem coś się dzieje nie tak ( pingi ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT sie robi ale jeszcze napisze tylko że na liveboxie pingi są wyższe niż na zwykłym modemie. No i ważne żeby npodczas grania nikt inny nie kożystał w tym samym czasiez netu bo mocno obciąża łącze i pingi skaczą wtedy strasznie(mam na myśli 512)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies obilo mi sie o oczy ,ze sa jakies myszki dla graczy ktore w BF2 umozliwiaja

szybki potrujny strzal za pomoca jednego kliku myszy ..??

Ze niby jest taki extra przycisk na myszy specjalnie do tego celu ??

 

Jesli ktos widzial/posiada takie cudo , prosze o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...