Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies obilo mi sie o oczy ,ze sa jakies myszki dla graczy ktore w BF2 umozliwiaja

szybki potrujny strzal za pomoca jednego kliku myszy ..??

Ze niby jest taki extra przycisk na myszy specjalnie do tego celu ??

 

Jesli ktos widzial/posiada takie cudo , prosze o info

NO ja posiadam te myszke:) w obydwu kompach :)

Tak jest taki przycisk np z m16 jedno klikniecie i masz zamaist 3 pociaskow 6 wystrzyeliwanych :) - czasami sie to przydaje:)

Zreszta za to cene to polecam ta myszke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

znalazlem takie cos , A4Tech X7 Gaming Mouse X-750F

mam nadzieje ze poprawi moj scoring w BF2 ;)

 

Powracajac do gry , czy spotakilscie sie z takimi serverami

na ktorych macie zanizony framerate ?? ( prawie zawsze gram z Frapsem )

W moich ustawieniach 1280x960 AAx4 Ansio x8 mam 90-100 fps

ale trafiam takie servery na ktorych framerate spada mi do 50-60fps

do tego choc ping jest ok 30-40 mam dziwne przycinki i zamulenia , ?

innym razem pogrywam sobie 20 minut wszystko cacy , ping przyzwoity

i nagle wszystko szlak trafia , zamula spowalnia i chaczy

oczywiscie ping bez zmian ,

czy to czasem nie jakies cheaty ??

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Nie moge odpalić gry na windows vista 32bit. Pojawia się komunikat, że bf2 wymaga dx9 lub lepszy? Oczywiście odpalam go z prawami administratora na świerzo zainstalowanym systemie, ze sterownikami beta 169.12

Wiecie może w czym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Nie wiem jak przeinstalować dx.

A da się uruchomić BF2 w trybie zgodności z win xp sp2?

Ps.

kilka miesięcy temu zainstalowałem viste na próbe i bf2 śmigał bez problemu, a teraz takie coś :lol2:

 

EDIT:

:damage_wall:

 

:lol2: :lol2: :lol2: problem rozwiązany :lol2: :lol2: :lol2:

Okazało się, że bf2 trzeba odpalić w trybie zgodności z windows xp sp2. A ja dostosowałem system do porad znajdujących się na pierwszej stronie tematu o viście i wyłączyłem security centre, co uniemożliwiło mi odpalenie gry w trybie zgodności.

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z bf 2 & 2142.Chociaż chodzi mi bardziej o 2.

 

 

Mam takiego kompa:

 

P4 2.8

512 GoodRAM

Asus P4S800D

Radeon 9550 HIS SE 128DDR

zasilacz Modecom 300 :rolleyes:

 

 

Jak gram to często jak strzelam do kogoś, podskakuje i różne rzeczy to nagle pisze, że coś z połączeniem, ścina a po ścinie ping widnieje 500-1000.I tak co chwilkę.Na 2 kompie jest ok ale to wiadomo jaki sprzęt :lol2: :lol2: .

 

 

Myślicie, że to może być wina karty graficznej ? Czy raczej zasilacza?Co mam wymienić aby pograć normalnie na tym kompie w bf-a?Gram na ustawieniach all niskie,1024/768,100% widoczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest problem z połączeniem to nie wina sprzętu. Wina łącza internetowego lub routera do którego jest komp podłączony.

 

Jak gra skacze (obraz tnie) a ping jest poniżej 100 to wtedy wina kompa.

 

W każdym razie masz baaardzo słabiutką karte (używany 9500 byłby dużo lepszy) i ramu chociaż żeby 1GB było, wtedy wyraźnie byłoby lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że z netem 0 problemów.W żadnej grze nie laguje.Na 2 kompie ten sam net i jest gites....

 

 

Kartę zmieniam w święta na 7600 GS DDR3 lub 7300 GT DDR3.Ramu też będę dokupywał 512 pewnie + nie wiem czy jeszcze kupić Deltę 400 W.Czy jednak ten ModeCom utrzyma???

 

 

PS: nie chce od nowa pisać.Na botach mam to samo czyli to napewno nie jest net.Zresztą w bf 2142 to samo mam tylko w mniejszym stopniu.Ja myślę, że to jest jednak karta...

 

 

EDIT

 

Pytanie z innej beczki :D

 

Czy na:

 

P4 2.8

Asus

73 GT/76 GS

1GB ram

 

Pójdzie mi CoD 4 na medium???Czasami gram z bratem, więc fajnie byłoby we 2 pykać.

Edytowane przez belcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam maly problem : nie moge dobrze skonfigurowac sobie ustawien myszki w samolotach a chcialbym sie wkoncu nauczyc dobrze latac(wiekszosc czasu jade Infantry)

 

myszka jak w podpisie 2000Dpi na stale!moze ktos zarzuci swoimi ustawieniami ewentualnie jakies porady co do latania tez mile widziane!

 

z gory dzieki!!! pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam prosbe o wrzucenie screen'a z ustawien samolotu i ewentualnie z helikoptera :rolleyes:

IMO najważniejsze są kamery:

alt, 4- widok z kokpitu

5- widok od przodu

spacja- widok przelotu

 

Taktyka jest prosta, atakowanie celów naziemnych= myszka. Walka z innymi samolotami klawa, warto nauczyć sie latać z kamerą od przodu i z przelotu gdy jesteśmy atakowani. Z myszką i klawa pro nie będziesz, ale na publicach będziesz wymiatać zwłaszcza w Su-34 B-) Ja osobiście i tak kupie sobie joystick niedługo :)

 

Na heli sie zbytnio nie znam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO najważniejsze są kamery:

alt, 4- widok z kokpitu

5- widok od przodu

spacja- widok przelotu

 

Taktyka jest prosta, atakowanie celów naziemnych= myszka. Walka z innymi samolotami klawa, warto nauczyć sie latać z kamerą od przodu i z przelotu gdy jesteśmy atakowani. Z myszką i klawa pro nie będziesz, ale na publicach będziesz wymiatać zwłaszcza w Su-34 B-) Ja osobiście i tak kupie sobie joystick niedługo :)

 

Na heli sie zbytnio nie znam :lol:

czegos tu nie kumam?

walka z samolotami tylko na samej klawiaturze? bez myszki? wytlumacz prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czegos tu nie kumam?

walka z samolotami tylko na samej klawiaturze? bez myszki? wytlumacz prosze

ucieczka sama klawa. Atakowanie innych myszka+klawa (tutaj najbardziej by sie przydał joy ;)), moja taktyka w przypadku samolotów przeciwnika jest nastepujaca: podlatuja za przeciwnika (mam wlaczony tryb bombardowania "2", aby nie wlaczal mu sie alarm o namierzeniu radarem) i jak leci prosto to szybko przelaczam na rakietki i boom. Jak nie trafią to spowrotem "2" i z dzialka go :D Jak sie trafi lepszy przeciwnik to Cię zobaczy za sobą :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek będzie masakra to ściągnąć! Już widze te przeciążone łącza i serwery :D

 

No pewnie tak. Tylko o co chodzi? Bo jakoś nie jestem w temacie. :blink:

 

 

EDIT

Użyłem troche google i już wiem. :)

Niestety nie wiem czy sie cieszyć bo to jednak WWII a mnie jakoś bardziej odpowiadają realia BF2.

Ściągne, zobacze i wtedy sie wypowiem.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...