Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ja gram na serwerach w BF 2142 + NS - okazyjnie za 10zł, bo znajomy kupił w Empiku w promocji EA (coś jak Kup grę, druga gratis) :)

A to jest temat o bf2...

 

 

gralem w 2142 z 15 minut... nie podoba mi sie... nie lubie klimatow sf :) Jezeli walka to jakies terazniejsze konflikty.. albo przeszle... ewentualnie jeszcze quake ale to klasyka ;)

sf - Special Forces ;) POlecam ten dodatek. w szczególni mapy Ghost town i warlord. Ale właściwie każda jest dobra. I wielu lubi iron ghator czy jakoś tak ale mnie te korytarze załamują!!!

 

 

@ Neo x - do postu poniżej. Wiem o co Ci chodziło ;)

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie grywam w demko, jednak niedługo przyjdzie zamowiona juz pelna wersja. Mam pytanko dotyczace wyswietlania informacji o ilosci fps.

 

1.Czy mozna tak ustawic zeby nie trzeba bylo za kazdym razem wpisywac komendy po nacisnieciu ~, tzn wchodze do gry i juz w lewym gornym rogu jest infomacja ile jest fps.

 

2.Informacja ta pokazuje 2 wartosci xx/xx , moglby ktos wyjasnic o czym one informuja, tzn jedna (zakladam ze ta po lewej stronie) mowi nam ile ejst fps, natomiast ta druga nie wiem co znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty graj a nie na fpsy patrzysz :D

 

Co do odpalenia komendy z defaultu:

 

Wchodzisz w:

x:\EA Games\Battlefield 2\mods\bf2\Settings\Usersettings.con

na końcu dopisujesz:

 

renderer.drawfps 1

i ewentualnie

 

game.lockps 0

Zapisujesz, wchodzisz we właściwości pliku, zaznaczasz "Tylko do odczytu" i klikasz zastosuj/OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fps byly mi potrzebne do zlokalizowania powodu przycinan gry (gram na laptopie).

 

Pojawil sie nastepny problem.

Nie zapisuje mi ustawien gry. Przed gra zmieniam ustawienia klawiszy i grafiki, po wejsciu na serwer wszystko dziala. Po ponownym uruchomieniu gry wszystko wraca do poprzedniego ustawienia:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście grali, to podajcie adres serwera ;)

 

AAArrrghhh....za każdym razem jak odpalam grę słyszę "EA Gays" nosz normalnie szlag może człowieka trafić przez ile problemów trzeba przejść, żeby sobie spokojnie pograć -_- =='

Edytowane przez Kudl4ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś ładny kawałek czasu to musiało zabrać ;) - aczkolwiek miłe dla ucha

 

A tak z innej beczki - czy faktycznie unlocki coś dają ? Gram snipem i jakoś nie mogę dostrzec róznicy pomiędzy podstawową a pierwszą do odblokowania bronią ... Może poza ciut lepszym zasięgiem ale to chyba też nie do końca ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różnice między każdą bronią ale tak jak w życiu jedna spisuje się dobrze w takich warunkach a inna w zupełnie innych...

 

Widać że nie dawno zacząłeś bo wszyscy od grania snajperem zaczynają :) ale ja potem żałowałem że najpierw snajpera odblokowałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem sanitariusz/komandos, a i tak pierwszą odblokowaną bronią było M95 :D Dlaczego ? Bo jest piękne ;) Ostatnio zacząłem uczyć się obsługi tego ustrojstwa i wam powiem, że zmieniam zdanie o klasie snajper :P drugi faworyt to medyk, potem żołnierz wsparcia/komandos ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj powiem Ci, że szansa jest spoora ;) Ja też swojego czasu pogrywałem w CoD 2, ale to nie ta liga co Battlefield 2. Dla mnie jedna z lepszych sieciówek. Do niedawna faworytem był FEAR Combat, bardzo mi się podobał no i za darmo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze co to odblokowałem G3 :)

Btw. czy unlocki coś dają czy nie. Wiadomo,że to nie broń zabija,a i tak "dobrze szanujący" się gracz @pr0 od unlocków ucieka i wyzywa od nobów jak tylko ktoś sie z takowym pojawi na "jego" serwerze. Skoro taki dobry to co mu przeszkadza byle noob z unlockiem ?

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tego w ten sposób nie traktuję :D Może to zboczenie, ale jak napisałem wyżej, M95 jest piękna, dlatego ją odblokowałem ^^ huk wystrzału i to wrażenie siły z jaką pocisk wylatuje xD Booskie....no i do tego dochodzi satysfakcja w momencie gdy koleś lecąc takim AH-1Z nagle wyłapuje heda a śmigłowiec nagle leci bez pilota ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej wyrafinowana jest G3 :D . Oczywiście z racji wieku ma swoje wady jak np mały magazynek ale ją uwielbiam szczególnie na mapach JS. Nawet jej dźwięk :) Pozatym RPK jest świetna no i oczywiście G36 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens zaczynac granie na nowo? (po dwu letniej przerwie) :) Czy na serwerach graja juz sami PRO i bede sluzyl za mieso armatnie? :lol: Oczywiscie gdybym mial oryginal pod reka to zamiast pytac po prostu bym sprobowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas dochodzą nowe ludziska :D Ja dostałem BF'a w kwietniu i tak sobie pogrywałem (z przerwami)....Obecnie wcale nie czuję się jakoś specjalnie gorszy od innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens zaczynac granie na nowo? (po dwu letniej przerwie) :) Czy na serwerach graja juz sami PRO i bede sluzyl za mieso armatnie? :lol: Oczywiscie gdybym mial oryginal pod reka to zamiast pytac po prostu bym sprobowal.

Są nuby i są pr0, jak w każdej grze zresztą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens zaczynac granie na nowo? (po dwu letniej przerwie) :) Czy na serwerach graja juz sami PRO i bede sluzyl za mieso armatnie? :lol: Oczywiscie gdybym mial oryginal pod reka to zamiast pytac po prostu bym sprobowal.

Ja od czasu do czasu pogrywam :) Mozna sie wkrecic... po kilku dniach gry juz wazne ze nie jestem na koncu listy graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzisiaj w szkole miałem turniej CS'a 1.6 z okazji dni otwartych....powiem tak, Battlefield to to nie jest ^^ Przeciwko mojemu team'owi trafił się klanik....(12:1) xD Idę teraz odreagować do 'Dragon Valley' :P

 

Aaa....co do "zabawy super" to ja się piszę ^^

Edytowane przez Kudl4ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka zamowiona wiec wracam do gry. Chetnie zagram w jakims znajomym gronie z ppc ;)

 

Ppcteam znasz, ip team speak też, więc tylko pozostaje dać znać:-) Deve tak się szumnie zapowiadał i aż 1 raz się pokazał, mały ściemniacz:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...