Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie ino pytanie, jakie macie poszczególne sensy mychacza? Chodzi mi o te ląd/powietrze i takie tam.

Zależy od myszy ... dla Razer który ma 1800 dpi mam dla np. piechoty 0.30-0.40 ... dla starego Logitecha 400 dpi miewałem ~1.6 jeśli dobrze pamiętam. Oczywiście im wyższą czułość ustawisz tym gorszą masz precyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś w nazwie konta wpisał znak, którego gra nie rozpoznaje i pokazuje jako puste pole nic nadzwyczajnego.

Mylisz się :P, to jest jedna z opcji jakiegoś zapewne płatnego zestawu cheatów, już nie raz spotykałem się z nickami które w bazie nie widniały nigdy, a miały rangi, że nie mogło być takiej opcji, że coś nie zdążyło się odświeżyć. Dopiero po zobaczeniu numeru pid (przez przeglądarkę) tej osoby można było zobaczyć kto się naprawdę pod tym kryje, zazwyczaj są tą niemieckie lamy, ale jak zawsze PB do [gluteus maximus] się tylko nadaję, da ci bana, że będziesz miał jakiś program odpalony w ogóle do czegoś innego, a tamci tylko rozp%$# serwery gdzie normalni gracze chcą sobie normalnie pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Adamuss13

Ehhh... Nie rozumiem już ludzi , jak można cheatować w grze ? OK jak by grali o kase itp. Ale to jest tylko gra .(Gram narazie dopiero 20 godzin , ale 2 dni temu dopiero kupiłem , a wcześniej na ,,no-ranking").

 

Ogólnie nie rozumiem ludzi , a BF 2 to spoko giereczka tylko musze Unlocki zdobyć :D.

 

PS:NICK Adam1394. (Narazie Starszy Szeregowy , za 10-20 punktów awans ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni unlock wraz z awansem na sierżanta majora (albo podporucznika nie pamiętam) więc dośc długa droga przed Tobą :)

 

EDIT:

 

Cos nie tak dziś z serwerami? Wyszukuje mi tylko 223 serwery i wszędzie ping zerowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scoobydoo19911 napisal:

Witam

Wie ktoś może jak ta gra chodzi pod gtx260? bo jeszcze tej gry nie instalowałem a nie chciałbym się zawieść. Z góry dzięki z odpowiedź

Ta gra juz smiga na maxa co daje silnik 100 fps na 8800 GT ze wszystkimi bajerkami :) wiec nie bedzie zadnego problemu z gtx 260 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Otóż mam taki problem z bf 2 . Po zainstalowaniu gry (bez patch) Gra śmigała elegancko lecz gdy już zainstaluje patcha 1.41 aby moc grac po sieci to już gra nie chce mi się włączyć a mianowicie obraz , zaskakuje na chwile na czarne tło tak jak miały by się zacząć filmiki i nagle po 2 sek cofa mnie do pulpitu ... Czytałem dużo na ten temat i ponoć jest to wina odświeżania więc wchodzę w plik video.con i jest prawidłowe 60 hz jak próbuje zmienić na inne lub skasować je to nic nie daje :( Nadal nie chce się załączyć :/

Próbowałem stery catalyst 6.4 nadal to samo teraz mam catalyst 8.12 i też nic .. :/ Direct mam 9.0c . Moj komp to Radeon 9600 pro 256,Pentium 4 2.8 Ghz, 1 GB DRR 400, mointor LG 775FT,Dysk wd400, System jest nowy .

 

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daje ... :P Są jeszcze jakieś pomysły ? :(

Jeszcze tylko napiszę dokładniej o co mi chodziło:

 

Zmieniamy domyślny skrót z menu start:

 

"C:\Program Files\Battlefield 2\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 1

 

na

 

"C:\Program Files\Battlefield 2\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 0 +szx 800 +szy 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK zmieniłem i nadal to samo tylko ze okno sie otwiera zamista ladowac na full po za tym nic sie nie zmienilo ... :(

 

Mam win xp z sp 3 ,a dokladnie windows Mx 7F

Edytowane przez Reverse16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziales co jest problemem...

Wądpie bo jest to jedynie okrojona wersja xp !! Nic wiecej nie majstrowane widać jak nie wiecie jak pomóc to naj prostszym sposobem do zakonczenia tematu jest :

FORMAT dysku lub win jest zły ...

Ktoś ma jakies pomysły ? Jakoś inne gry łącznie z crysisem smigały elegancko ... oO

Edytowane przez Reverse16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie te MalcomyX i inne przeróbki to mają takie problemu. Są powycinanie programy/sterowniki/kodeki , czegoś brakuje, coś nie działa. Proponuję więc nowy, oryginalny system operacyjny, problemy na pewno znikną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile masz profili w BF2 ? no i rozumiem ze zmieniales config w profilu "default" ?

mialem dokladnie to samo , skopiowalem swoje stare profile jeszcze za czasow mojego CRT

efekt byl identyczny , potem zmienilem tylko odswiezanie na 60Hz i rozdzialke 800x600 w wszystkich profilach i smiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100pkt - czy bf2 działa pod vista 64?

 

2142 nie działa mi - a dokładniej proces weryfikacji płyty wywala błąd niezgodności aplikacji...

 

obie gry na tym samym silniku, macie jakieś sugestie?

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

Eh ci moderatorzy musi nic nie musi...

 

Chciałbym zebrać niewielką ekipę z PurePC do połączenia z ekipą PCLab aby wejść na jakiś publiczny serwer i sobie pograć. Podobny temat istnieje na PCLabie i jego autorem jest @WingMan chcemy sobie towarzysko pograć a ja z nudów wpadłem na pomysł żeby zebrać ekipę z PurePC

Nasze wymagania są małe:

*Oryginalny BF2 (Piraci nawet niech nie piszą...)

*Xfire (Proszę o PW do mnie z nickami ja dodam do tematu.

*TeamPlay/TeamWork

*Humorek

*Trochę czasu

Termin nie jest jeszcze ustalony dzisiaj dopiero będziemy się rozkręcać.

PS. Do obsługi, moderatorów, adminów, forumowiczów; Nie raportować o zamknięcie tematu bo w głównym temacie wszystko by się wymieszało a to nie jest żaden spam albo coś w tym stylu. damage_wall.gif

 

XFIRE:

PCLabowicze:

nasze nicki na XFire (te po lewej to xfire - po prawej labowe):

 

emazet (WingMan)

sebool (skibek1990)

zajcev99 (d3sert )

kuukii (kuukii)

voldox007 (voldox)

 

PurePC:

Oczekuje na kogoś

No Xfire musi być bo musimy się na nim zgadać :)

 

$edit$

 

@Do moderatora który zamkną poprzedni temat sam widzisz co się dzieje jak nei ma nowego topicu. Nikt nie jest nawet chętny.

Edytowane przez zajcev99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ci moderatorzy musi nic nie musi...

 

 

 

No Xfire musi być bo musimy się na nim zgadać :)

 

$edit$

@Do moderatora który zamkną poprzedni temat sam widzisz co się dzieje jak nei ma nowego topicu. Nikt nie jest nawet chętny.

To nie moja wina ;). Tutaj obowizje taka zasada 1 gra = 1 temat. To trzyma porządek na tym forum. Poza tym jak możesz usuń obrazek ze swojego podpisu (na tym forum nie można mieć obrazków w sigu).

Na przyszłość polecam zapoznaniem się z regulaminem:

http://forum.purepc.pl/boardrules.html

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej padło pytanie czy Battlefield 2 działa pod Vistą x64....napisaliście, że wystarczy ustawić tryb zgodności z XP...macie może jeszcze jakieś pomysły ?? Przeczesałem parę różnych for, google i [gluteus maximus] :(. Ściągnąłem łatkę do Visty x64 ze strony Microsoftu, mającą umożliwić uruchomienie BF'a, odpalałem w trybie zgodności z XP sp2, uruchamiałem ją jako administrator i nic -_-.

Odpalam grę, loguję się na konto, szukam serwera, wbijam, ładuje i wszystko działa, wchodzę do gry i w zależności od trafu..gra działa od 1minuty do 10 po czym wyskakuje na pulpit (program przestał działać: wyszukaj rozwiązanie problemu online, zamknij program)..

 

Jakieś sugestie ;) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłączyłem tylko kontrole konta użytkownika w msconfig i żadnych problemów na viście x64 nie mam. Jeśli ci się gra wywala to od nowa ją zainstaluj, czasami takie rzeczy się dzieją.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...