Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę z wami zagrać ^ ^

mój login na xfire: misiek175

 

@Kudl4ty

Musisz zaktualizować punkbustera ;) sam to przerabiałem na Vista 64bit.

Użyj updatera stąd http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje favoryty to "Strike at Karkand" albo "Dragon Valley" ;) Ale co mi po nich, skoro póki co gra mi nie działa ^^ ide na update...

dalej [gluteus maximus] :( wyrzuca mnie do windy.....aaarghhh

 

Teraz jeszcze lepiej...odinstalowałem grę, zainstalowałem ponownie uruchamiając autorun'a w trybie zgodności z XP'kiem pacze też w trybie zgodności...nie dość, że ne naprawiło to problemu to dodatkowo wyskakuje mi informacja, że mój CD-key est nieważny....ja się chyba zaraz zdenerwuję -_-

 

Wywal z Dokumentów folder Battlefield 2 <--- to też robiłem :(

Edytowane przez Kudl4ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, błąd w sztuce ;) wywaliłem CAŁY folder, a nie tylko jego elementy i działało w singli przeszło 40 minut ^^ w multi nie mogło boo niestety mam ten błąd mówiący, że mój klucz jest nieważny..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje favoryty to "Strike at Karkand" albo "Dragon Valley" ;) Ale co mi po nich, skoro póki co gra mi nie działa ^^ ide na update...

dalej [gluteus maximus] :( wyrzuca mnie do windy.....aaarghhh

 

Teraz jeszcze lepiej...odinstalowałem grę, zainstalowałem ponownie uruchamiając autorun'a w trybie zgodności z XP'kiem pacze też w trybie zgodności...nie dość, że ne naprawiło to problemu to dodatkowo wyskakuje mi informacja, że mój CD-key est nieważny....ja się chyba zaraz zdenerwuję -_-

 

Wywal z Dokumentów folder Battlefield 2 <--- to też robiłem :(

Proponuje normalny windows czyli XP :)

Hmm wez program ccleaner i przeczysc rejestr , zainstaluj bf'a w innej sciezce moze zrob tak zainstaluj gre : uruchom ja - wylacz - wgraj patcha wlacz i wylacz ;p kiedys gdzies takie cos widzialem ;]

Gra czasami robi jazdy a to ze wychodzi do pulpitu to normalne ale to sie zdaza raz na kilka dni a czasami wogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GURU500

 

Gra wychodzi do pulpitu tylko na niestabilnych Kreconych kompach

( zazwyczaj niewystarczajace napiecie na CPU )

Gram w BF2 od 3,5 roku , tez mialem ten problem ,

Zweryfikowane OC i nie wyszla do pulpitu przez ostatnie 50-60h grania :)

dodam ze na koncie mam juz 740h rozgrywki online

 

Gra naprawde warta wydania tych paru zloty , do dzis nie ma zbytniej konkurencji

pozostaje czekac na BF3 w drugiej polowie 2009 roku

zazwyczaj grywam na serverach w UK tu mam najnizszy ping 25-35

spadam na godzinke do gry

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo :D eukur*areka ^^ zrezygnowałem z O/C procek na 1,6Ghz i sam wyszedłem z gry xD nie ma problemów, kłopot robił za duży zegar ^^ teraz tylko muszę rozwiązać sprawę klucza i będzie miooodek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jakie moje było zdziwienie, gdy przeczytałem, że BF jest bardzo wrażliwy w tej kwestii -.O Tyle szukania, a tu się okazalo, że wystarczyło wczytać drugi profil w BIOSie i działa ^^ problem z cd-key'em też rozwiązałem:

 

 

1. Wszedłem do folderu gdzie była zainstalowana gra

2. Support -> Battlefield 2_code

3. Wpisałem na nowo cd-key

4. Zainstalowałem ponownie patch 1.41

5. Działa :D

 

Noo, to teraz możemy się ustawić na jakąś grę ^^ jestem chętny. Jestem po paru rozrywkach i oprócz stanowiska medyka spodobało mi się bycie drugim pilotem w śmigłowcach bojowych :D także jakby co, szukam dobrego I-ego pilota ;)

Edytowane przez Kudl4ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo :D eukur*areka ^^ zrezygnowałem z O/C procek na 1,6Ghz i sam wyszedłem z gry xD nie ma problemów, kłopot robił za duży zegar ^^ teraz tylko muszę rozwiązać sprawę klucza i będzie miooodek :D

U mnie też tak było. Komp przechodził 3 godziny w prime a wysypywał się w szukajce serwów, albo zaraz po wejściu do gry. BF2 to bardzo dobry sprawdzian stabilności procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo stabilnosc PeCeta mierzona tylko Orthosem SupePi do duupa nie stabilnosc

jak macie niedomagajaca zasilke to Orthos moze tego niewychwycic

ale jak obciazycie na maxa podkrecone GPU i CPU w jednym czasie

to napiecia moga lekko przykleknac i w najlepszym przypadku

zaliczacie wyjscie do pulpitu .

 

czas na Jalalabad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram doscyc dlugo w ta gre ale jak mozna sciszyc to spotowanie bo mnie dobija nieraz jak jakis debil po 40 razy spotuje ;/

W jakims pliku cos ? bo w opcjach przestawialem glos na min ale to nic nie daje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa porzadny komander a nie debil...

 

"Lepszym" graczom jakos to nie przeszkadza a wole jednak widziec wroga na mapie niz zginac. Zreszta spotniałego komendanta ignoruje, dopiero jak go nei slychac to jest ochota go wyrzucic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moim bf'em a mianowicie jak gram sobie przez multi to po 5-10 min grania albo od razu gra mi sie wyłącza i wychodzi nagle na pulpit jak by nigdy nic ... :/ Miałem stery omegi ale zmieniłem na oryginalne catalysty najnowsze i nadal to samo tylko zauważyłem ze może troszkę lepiej nawet chodzi ale nadal sie wyłącza z nienacka :/ Właśnie ściągam patch'a ale wątpię aby to coś pomogło ,mam win xp pro sp2,Pentium 4 3.0 Ghz HT,1 GB ddr,Ati radeon 9600 pro 256, wszystkie inne gry i aplikacje śmigają aż miło :/ ... Może ktoś wie o co kaman ? Dodam ze kumpel z góry ma tak samo a ma kartę już nvidia , a dokładnie to 7300 GT ,2gb ddr2, i Athlon x2 4400, może ktoś wie co zrobić z tym fantem ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marcingti

piracki crackowany serwer Battlefield 2

 

 

 

Zapraszam wszytskich na serwerek,

 

 

IP: 89.208.145.2

port: 16567

 

 

działa całą dobe i nie wymaga punkbustera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piracki crackowany serwer Battlefield 2

 

 

 

Zapraszam wszytskich na serwerek,

 

 

IP: 89.208.145.2

port: 16567

 

 

działa całą dobe i nie wymaga punkbustera.

 

hehe banik?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna nie rozumie dziadow , wspaniala gra kosztuje zaledwie 25zl

a tu ludziska dziaduja na maxa piraca i graja na cheatowanych pirackich serverach

to sie kompletnie mija z celem

, Rumunskie Cygany czy cus ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna nie rozumie dziadow , wspaniala gra kosztuje zaledwie 25zl

a tu ludziska dziaduja na maxa piraca i graja na cheatowanych pirackich serverach

to sie kompletnie mija z celem

, Rumunskie Cygany czy cus ???

Jakby nie patrzeć to troche obraża ludzi tej narodowości ;]. Proszę bez takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...