Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

AndyN widziałem cie wczoraj na serwerze  EA Official (chyba 8a) mam nick  Martin87.pl i stopien mł. kapral :)

1547864[/snapback]

Mnie jeszcze trochę brakuje, coraz mniej, do pierwszego awansu ;)

 

Na jesieni ma się ukazać dodatek Battlefield2 Special Forces: http://www.battlefield.pl/

 

Mam nadzieję, że do tej pory porządnego patcha wydadzą ...

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam: mam fulla, gram naturalnei joyem [klawaitura smiglowiec? bez jaj...] a gram glownie na wlasnym serwie z botami i czasem z kumplem ktory sie dolaczy.

z nickiem jest o tyle smiesznie, ze na swoim nie gram na necie - umowilislmy sie z kumplem, ze gramy na jednym koncie i nabijamy statsy a potem sie pomysli. poniewaz ja sobie bf2 do czasu patcha odpuscilem z powodow roznych, wiec gram tylko czasem z botami i bawie sie w pilota

co do serwow - zawsze rankingowe, zawsze pierwszy z niskim pingiem, choc przyznaje, ze mapy z tama nie lubie i staralem sie ja omijac

 

ps. kupilem heroes of MM 3 z dodatkami za 19 zeta.. bf2 chyba dlugo poczeka az do niego wroce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu ... a my pogralismy ;) byla jazda Metz zajebiscie lata smiglowcami....  ciezko bylo wlasnie ja sie okazalo ze caly team MEC to Tweakowcy i bylo nas kilku a UMSC to okolo 4 razy wiecej graczy .. no byla lipa nie dalo sie przezyc dluzej niz 1min ;) w bazie  musimy to powtorzyc tylko na serwie z mic-iem

1547822[/snapback]

 

Nom, fajnie sie grało :D ale jednak 5 Tweakowców vs. 21 innych gości to troche przegięcie :? I w dodatku zupełnie nikt nawet sie nie kwapił zeby przejść do nas zeby chociaż troche były wyrównane szanse. No i tak jak Dzieju mówisz, koniecznie jakiś server z mic'iem bo to sie bardzo przydaje, zwłaszcza jak sie lata w heli albo w samolocie - ciezko latac i pisac jednocześnie :D

 

To jak? Powtórka z rozrywki? :wink:

 

@AndyN - spokojnie, narazie i przy demie sie świetnie bawimy. I na full przyjdzie czas, jak sie uzbiera flote. A narazie to mi sie nawet nei uśmiecha kupowanie pełnej patrzac na te wszystkie problemy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AndyN - spokojnie, narazie i przy demie sie świetnie bawimy. I na full przyjdzie czas, jak sie uzbiera flote. A narazie to mi sie nawet nei uśmiecha kupowanie pełnej patrzac na te wszystkie problemy :?

1547919[/snapback]

Naprawde sprawcie sobie Full, wydatek ~ 140zl a zabawa 10 razy lepsza niz demo, genialnie plansze (szczegolnie walka w miescie) i inne ( plansze a la Gaza z 1942) miodzio po prostu.

 

PS: proponuje zebrac sie dzisiaj posiadacze Full na jakims serwerku okolo 21 ? oki?

 

Ps moge sam nawet wybrac serwer :wink:

 

Moze jakis EA DE, albo multiclan, lub jakis UK, jeszcze sie zobaczy :lol:

 

PS3: AndyN jestes zarejestorwany na battlefield.pl ?

 

PS4: no ladnie ladnie, z dodatkiem pewnie podskocza wymagania :lol: ale spox nowy kompik wlasnie na jesieni kupuje :lol: moze nawet juz z Fudo <_<

 

PS5: macie juz beretki? i jakies odznaki :), ja juz kilka mam (pancerniak, walka zlonierzy wsparcia, smiglowcowa, zielona beretka, zlote, srebrne, i brazowe medale i kilka innych "badziewi" :)

 

PS6: jako kto gram? moze powiem jako kto nie gram :wink: jako snajper nie gram (tylko kilka rzy sie zdarylo) a reszta na zmiane ale najczesciej jako komandos.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie widze ze pieknie sie dzieje.

Ja narazie wyjezdzam na kilka dni ale jak wroce chetnie sie przylacze.

 

Zbieraliscie jakies dane.

Mam fulla

Gram jako komandos czasami sniper

Specjalnosc wozy pancerne badz operator dzialek w helikopterach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full a Demo to niebo a ziemia - osobiście w demkową mapę się ograłem przed wyjściem fulla że na fullu nie zdarzyło mi się na niej grać , najlepsze według mnie są mapy w miastach tam gdzie największe pole do popisu ma mobilna piechota i lekkie pojazdy , najgorsza według mnie tama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu

 

Zarejestrowany w tym sensie jestem na battlefield.pl że piszę sporadycznie posty na ich forum, nic więcej ....

 

Wybierz serwer i daj numer na GG. Podawaliśmy swoje numery GG

 

Mam pierwsze odznaki, nie mogę ich pokazać bo padł: http://bf2stats.ausgamers.com/ i nie mogę podejrzeć statystyk

 

 

sztandar

 

Zgadzam się z opinią, w full jest wiele różnych map (co oczywiste) i te w miastach naprawdę sycą .... Walka pojazdami w ciasnych uliczkach ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapki w miescie miazdza.

Nawet w czolgu nie mozna czuc sie pewnie.

Fakt, za każdym rogiem może czaić się koleś z rpg ...

A czołg to mój ulubiony pojazd. Albo chiński pojazd opancerzony z 4(?) ciężkimi działkami do zwalczania pojazdów latających. Na piechotę też działa ... Strumień ognia ...

 

Najwieksza sile ma BlackHawk  i jego miniguny :]

Fakt, do momentu aż dostanie "plombę" z ręcznej wyrzutni .... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie pogram na full-u ( od 17-2 w nocy) mój nick ElvisMP78 gg 6860897

stopień mł. kapral złoty medal i parę odznaczeń

http://bf2s.com/player/ElvisMP78 lubie grać najbardziej komandosem ale często też sanitariuszem najrzadziej snajperem.

Czekam na podanie serwera. Gram MEC !!!!

Dzięki !!!

Edytowane przez elvis MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde sprawcie sobie Full, wydatek ~ 140zl a zabawa 10 razy lepsza niz demo, genialnie plansze (szczegolnie walka w miescie) i inne ( plansze a la Gaza z 1942) miodzio po prostu.

 

PS: proponuje zebrac sie dzisiaj posiadacze Full na jakims serwerku okolo 21 ? oki?

 

Ps moge sam nawet wybrac serwer  :wink:

 

Moze jakis EA DE, albo multiclan, lub jakis UK, jeszcze sie zobaczy  :lol:

 

PS3: AndyN jestes zarejestorwany na battlefield.pl ?

 

PS4: no ladnie ladnie, z dodatkiem pewnie podskocza wymagania :lol:  ale spox nowy kompik wlasnie na jesieni kupuje  :lol:  moze nawet juz z Fudo <_<

 

PS5: macie juz beretki? i jakies odznaki :), ja juz kilka mam (pancerniak, walka zlonierzy wsparcia, smiglowcowa, zielona beretka, zlote, srebrne, i brazowe medale i kilka innych "badziewi" :)

 

PS6: jako kto gram? moze powiem jako kto nie gram :wink:  jako snajper nie gram (tylko kilka rzy sie zdarylo) a reszta na zmiane ale najczesciej jako komandos.

1547981[/snapback]

 

Ja jestem za EA EUROPE B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim.Mam pełna wersje bez patcha i chęci do gry:D Podajcie namiary na jakis serverek to dzis wieczorkiem chętnie bym sie dołączył.Pozdrawiam

acha często gram jako komandos :)

Edytowane przez skawin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem co sie dzieje z moim mikrofonem!! zmieniłem go na lepszy i musze sie drzec zeby ta skalka w opcjach choc drgneła do połowy, w opcjach w windowsie jest wszystko ustawione na max!

WTF??

1546981[/snapback]

a wlaczyles wzmocnienie sygnalu?? Panel sterowania///Dzwieki o urzadzenia Audio///zakladka Audio///nagrywanie dzwieku///glosnosc-mikrofonu///zaawansowane i tam powinienes miec opcje Microphone +20dB Boost lub pokrewne :)

 

pewnie to wlaczyles ale jak by co wole zasugerowac takie rozwiazanie problemu:)

 

a co do sprzetu to taki jak w podpisie tylko ze 768 ramu i gra chodzi calkiem dobrze w 1024x768 75 Hz i detale na medium

 

pozdr!

Edytowane przez Skunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndyN ale ta strona jeszcze działa :) BF stats :)

 

 

Co do serwa dzisiaj kolo 20 21 postaram sie powiadomic wszystkichg przez GG jaki serwer, zapewne bedzie to EA Europe ( EA polska nuie ma ranków :/ ) ale moze sie tez zdarzyc ze bedzie to serwer z UK, ping na poziomie (neo 640 ) 32 - 50 i zero lagów :)))

 

Preferujecie pusty serwer? czy dolaczyc sie do takiegio na którym jest mało graczy?

 

PS: jezeli macie wgrana polska wersje.

 

Nie smiesza wan sapisy w grze? np podczas laczenia sie z serwerem kont:

 

uwaga w trybie sieciowym wystepuja teksty mowione po angielsku, albo inne kruczki :) kupony <- za doslowne moim zdaniem tlumaczenie.

 

PS2: nie bawilem sie tak dobrze przy grze od BF1942, nawet BF.V nie dawal choc ulamka tej radochy :))

 

dobra to ustalone dzisiaj wybiore jakis serwerek i do upadlego :) wkoncu jutro nie trzeba isc do pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlaczyles wzmocnienie sygnalu?? Panel sterowania///Dzwieki o urzadzenia Audio///zakladka Audio///nagrywanie dzwieku///glosnosc-mikrofonu///zaawansowane i tam powinienes miec opcje Microphone +20dB Boost lub pokrewne :)

 

pewnie to wlaczyles ale jak by co wole zasugerowac takie rozwiazanie problemu:)

 

a co do sprzetu to taki jak w podpisie tylko ze 768 ramu i gra chodzi calkiem dobrze w 1024x768 75 Hz i detale na medium

 

pozdr!

1548092[/snapback]

Mam juz rozwiazanie tego poblemu. (dziekówa Skunek za pomoc :D) Mianowicie samym porblemem jest mikrofon, nie wiedziec dlaczego po prostu nie ktore modele mikrofonów dzialaja cicho, sa nieslyszalne wg. gry, a nie ktore dzialaja normalnie. Wczoraj wymieniłem dosyc dobry mic+słuchawki, na tani marketowy mikrofon. Ku mojemu zdziwieniu zaczał działac normalnie. Podlaczylem spowrotem wczesniejszy i lipa, ani widu ani słychu.

 

ps. AndyN mozliwe ze masz uszkodzony mic (ja w sumie tez moge miec), ale to malo prawdopodobne, bo u mojego kumpla wszystko dziala normalnie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ps. AndyN mozliwe ze masz uszkodzony mic (ja w sumie tez moge miec), ale to malo prawdopodobne, bo u mojego kumpla wszystko dziala normalnie  :blink:

1548178[/snapback]

W tym sofcie konfigurującym coś tam słychać ale słabo. Stawiam na niedopasowanie parametrów mikrofonu do reszty sprzętu. Ta jakieś tanie słuchawki kupione kilka lat temu i na potrzeby tej gry ściągnięte z bardzo zakurzonej półki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam mica za 10 zl(podpinany do ubrania) dziala bardzo dobrze w css i BF2.Proponuje kupic mica najtanszego-z nim jest najmiej problemow :)

Edytowane przez Skunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam mica za 10 zl(podpinany do ubrania) dziala bardzo dobrze w css i BF2.Proponuje kupic mica najtanszego-z nim jest najmiej problemow :)

1548237[/snapback]

I normalne głośniki? I w trakcie gry gdy słychać odgłosy walki nic się sprzęga z mikrofonem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o szumy gdy sie zblizy mic do glosnikow?? jesli tak to zalezy od karty dzwiekowej ktora posiadasz.Do tego mica mialem 3 karty:Zintegrowana 5.1-nie bylo szumow-za 30zl-byly teraz mam Creativa Sound blaster live 5.1 i wszystko jest ok.Szumy na tej taniej karcie zaczynaly sie po zaznaczeniu wzmacniania sygnalu dla mica-ale to mi nieprzeszkadzalo bo gralem na sluchawkach+mic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, fajnie sie grało  :D ale jednak 5 Tweakowców vs. 21 innych gości to troche przegięcie :? I w dodatku zupełnie nikt nawet sie nie kwapił zeby przejść do nas zeby chociaż troche były wyrównane szanse. No i tak jak Dzieju mówisz, koniecznie jakiś server z mic'iem bo to sie bardzo przydaje, zwłaszcza jak sie lata w heli albo w samolocie - ciezko latac i pisac jednocześnie :D

 

To jak? Powtórka z rozrywki?  :wink:

 

@AndyN - spokojnie, narazie i przy demie sie świetnie bawimy. I na full przyjdzie czas, jak sie uzbiera flote. A narazie to mi sie nawet nei uśmiecha kupowanie pełnej patrzac na te wszystkie problemy :?

1547919[/snapback]

 

Dzis nie moge ;| moja laska ... no wiesz ;)

Gram tylko w parzyste ... czyli w sobote wypada ....mozna by wczesniej troche.... bo w nocy znowu nie moge gadac bo ona spi !!! lol same problemy z babami

 

Andy ... kupie oryginal ale jak sie uspokoi i sie naucze grac ... ;) narazie mam tylko oryginalna gre CS S (HL2).Generals Zero Hour. kupuje bardzo ostroznie tylko to co mi naprawde przypada do gustu ... BF2 porzypadl ale za drogi jak na gre ;) czekam az mi kumpel zalatwi taniej z EMPIKU .... ;) wyjezdzam teraz na 2 tyg. na wczasy to jak wroce bede splokany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF2 porzypadl ale za drogi jak na gre ;) czekam az mi kumpel zalatwi taniej z EMPIKU .... ;)  wyjezdzam teraz na 2 tyg. na wczasy to jak wroce bede splokany ;)

1548360[/snapback]

A ja sie ciesze ze kosztuje "az" 120-140 zl, bo nie ma popierduchów takich jak sa teraz w BF 1942, same TK i inne badziewa które przeszkadza w normalnej grze i np. zabija swoich. Sorry ale czym gra robila sie tansza tym wiecej ludzi/mlotków ja mialo.

 

Narazie dzieki takiej a nie innej cenie nie ma tyle "plebsu" na serwerach, bo dzieciaków ( w wiekszosci kolo 15-16 lat) nie stac na nia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze ze kosztuje "az" 120-140 zl, bo nie ma popierduchów takich jak sa teraz w BF 1942, same TK i inne badziewa które przeszkadza w normalnej grze i np. zabija swoich. Sorry ale czym gra robila sie tansza tym wiecej ludzi/mlotków ja mialo.

 

Narazie dzieki takiej a nie innej cenie nie ma tyle "plebsu" na serwerach, bo dzieciaków ( w wiekszosci kolo 15-16 lat) nie stac na nia.

1548363[/snapback]

niestety jest sporo mlodych ludzi ktorzy wraz z gra kupili mikrofon i slychac jak sie podniecaja gdy wykrzykuja wulgaryzmy jak im cos niewyjdzie : :sad: napoczatku bylo ok niezwracalem na to uwagi teraz jest to denerwujace jak dzieciak wyzywa doroslego czowieka bo ten go zabil...mikrofon sluzy do czegos innego a jak ktos jest taki cfany niech wyskoczy do kiboli na meczu i ich niech tak powyzywa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze ze kosztuje "az" 120-140 zl, bo nie ma popierduchów takich jak sa teraz w BF 1942, same TK i inne badziewa które przeszkadza w normalnej grze i np. zabija swoich. Sorry ale czym gra robila sie tansza tym wiecej ludzi/mlotków ja mialo.

 

Narazie dzieki takiej a nie innej cenie nie ma tyle "plebsu" na serwerach, bo dzieciaków ( w wiekszosci kolo 15-16 lat) nie stac na nia.

1548363[/snapback]

 

a w Call of Duty jest plaga takich malolatow juz od jakiegos czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cfany niech wyskoczy do kiboli na meczu i ich niech tak powyzywa

No no kibole też są cfani jak ich jest 20 albo przynajmniej 3 na 1 jak idzie taki jeden sam przez miasto to kaptur na głowe i kanałami żeby czasem ktoś go nie zaczepił.

Może to nie na temat ale ostatnio dwóch takich cfaniaczków chciało mnie skroić na mieście byli cfani bo byłem sam a oni wyciągneli nóż , na szczęście udało się uciec , tydzień później ja szedłem z kumplem i spotkałem jednego z delikwentów samego już nie był taki cfany jak dostał plombe to prawie na kolanach przepraszał.

 

A jeśli chodzi o BF2 użytkowników to faktycznie nie ma wielu noobów którzy zabijają Cie bo jesteś szybszy w drodze do pojazdu , a jeśli już się tacy zdarzą to szybko są wypraszani z serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak gralismy na demie był taki jeden ciołek, który tłukł tylko ludzi ze swoiego teamu. Robilismy pozniej vote za kickiem i nie wiem czy sie udało, bo ciagle brakowało nam głosów :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze ze kosztuje "az" 120-140 zl, bo nie ma popierduchów takich jak sa teraz w BF 1942, same TK i inne badziewa które przeszkadza w normalnej grze i np. zabija swoich. Sorry ale czym gra robila sie tansza tym wiecej ludzi/mlotków ja mialo.

 

Narazie dzieki takiej a nie innej cenie nie ma tyle "plebsu" na serwerach, bo dzieciaków ( w wiekszosci kolo 15-16 lat) nie stac na nia.

1548363[/snapback]

Nie wiem jak ty ale ja gram jeszcze duzoo w CS S i tam dopiero jest dzieci !!!!!!!!!!!! a gra kosztowala okolo 140zl. !!!!

 

Wczoraj jak gralismy na demie był taki jeden ciołek, który tłukł tylko ludzi ze swoiego teamu. Robilismy pozniej vote za kickiem i nie wiem czy sie udało, bo ciagle brakowało nam głosów :blink:

1548439[/snapback]

No to czasem dobija ale i tak ich nie zabraknie czy to full czy demo ... ciakwe czy sa jacys cziterzy ;) jush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to czasem dobija ale i tak ich nie zabraknie czy to full czy demo ... ciakwe czy sa jacys cziterzy

Miejmy nadzieje że nie bo chiterzy to najgorsze łachmeństwo potrafi całą gre zniszczyc , ogólnie to dziwie się ludziom którzy cheatują jaki to ma sens bieganie z takim aim botem :? , nie mówie już o MoH AA gdzie na jeden serwer na 16 grających 10 cheatuje , a wallcheat to prawie każdy ma zainstalowany i gra nie ma sensu bo czaisz się za jakimś murkiem a i tak wszyscy snajperzy (zakała tej gry) tylko czekają aż się wychylisz w BF2 na szczęście nie ma czegoś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ty ale ja gram jeszcze duzoo w CS S i tam dopiero jest dzieci !!!!!!!!!!!! a gra kosztowala okolo 140zl. !!!!

(...)

Na piracie nie da się grać w CS w multi? Na żadnym serwerze? Może to jest powód?

 

W BT2 w wersję bez patcha (na piracie nie zainstalujesz patcha-chyba że pojawił się sposób) też da się grać na piracie, co najwyżej nie na wszystkich serwerach (nie zalogujesz się na serwer i tylko tyle). Tak oto gienialnie Dice zabezpieczyło grę przez piratami ... :angry: :?

 

 

sztandar

 

W przypadku BT2 czytałem o statsiarzach. Paru kolesi z przyciwnych drużyn zaczaja się na odludziu i tłucze punkty w następujący sposób: strzelają do swoich przeciwników, jak koleś jest w stanie krytycznym sanitariusz go reanimuje, tamten znowu do niego strzela itd. Ewentualnie zmieniają się rolami. Fajne, co? :mur:

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...