Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

159.153.157.141 \

159.153.157.134 = EA Europe

159.153.157.138 /

 

Dobre serwery, grałem na nich jak jeszcze nie było patcha. Teraz mi sie wszystko sypie, albo nie laczy albo wogole nie da sie grac (lag widze 30-50 a zachowuje sie jak by było 10x wiecej). Dlatego teraz gram w demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluskwa tak masz bo masz pacha ;) wlasnie znim cos takiego sie dzieje, ping idealnu a tu problem z polaczeniem.

 

PS: co do serwa jest polski EA serwer ale nie rankingowy, i caly czas pusty. mozemy wybrac jakis serwer przez ASE, polski pusty (latwo znalesc :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpiszcie w przegladarce EA Europa i znajduje duzo serwów ranginkowych i są puste mi na szczescie bez patcha dziala bez problemów (moze troche przegladarka ale to wszystkim)

1546664[/snapback]

no bo glownie chodzi o ta przegladarke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo.......

 

dbedzard : Gadu-Gadu™  #5810226 :::::::::::: sniper, komandos, pilot myśliwców i coraz częściej... medyk :)Pluskwa : Gadu-Gadu™  #5465143 ::::::::::::: Assaultem. Lubie się wozic APCSpider : Gadu-Gadu™  #4820905 ::::::::::::::: Helikoptery ?/10Dzieju : Gadu-Gadu™  #5850672 ::::::::::::::: Helikoptery 6/10 Migi 6/10 reszta max Metz : Gadu-Gadu™  #7598870 :::::::::::::::::Special, support- bardzo dobry jako pilot śmigłowca bojowego (jakieś 8/10), jako gunnerDrunk_ZoZol : Gadu-Gadu™  #8201023 ::::::: pilot heli i myśliwca jestem dobryraven_88 : Gadu-Gadu™  #2886551 :::::::::::

Full .....

 

AndyN : Gadu-Gadu™  #2323983 ::::::::::::: Kierowca (?) czołgu, pojazdu opancerzonegoBuu : Gadu-Gadu™  #4407283 :::::::::::::::::::S_Works : Gadu-Gadu™  #5875514 :::::::::::::marcin.mb : Gadu-Gadu™  #???????? :::::::::::Hassan_Bey_PL : Gadu-Gadu™  #70340 :::::: pilot śmigłowca (zaopatrzenie),mechanik, grenadier i medic, komandos^V^Kamil (S-I-D) : Gadu-Gadu™  #3712424 ::::::::::: Komandos, czasami mechanik i medic
Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem zrobic nowy temat z pytaniem, dlaczego ta gra nie chce mi sie nawet wlaczyc... i zobaczylem na pierwszej stronie, ze na mx 440 nie da sie grac. Nawet odpalic sie nie da? Po kilku sekundach od klikniecia, wracam do systemu windows a gra sie wylacza (nawet sie nie wlaczyla!). Dlaczego tak sie dzieje? Niemozliwe, ze ta karta jest tak slaba..:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem co sie dzieje z moim mikrofonem!! zmieniłem go na lepszy i musze sie drzec zeby ta skalka w opcjach choc drgneła do połowy, w opcjach w windowsie jest wszystko ustawione na max!

WTF??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem co sie dzieje z moim mikrofonem!! zmieniłem go na lepszy i musze sie drzec zeby ta skalka w opcjach choc drgneła do połowy, w opcjach w windowsie jest wszystko ustawione na max!

WTF??

1546981[/snapback]

Mam to samo, nie znam rozwiązania problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieju zaśmiecasz temat tymi danymi osobowymi poproś Jonathana niech Ci podwiesi na pierwszej stronie na pierwszym poście tą liste i ją edytuj tylko po kiego wała po 20 razy wklejasz to samo robi się burdel jak cholera i niepotrzebnie stron przybywa bo Twoje posty zajmują po pół strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem zrobic nowy temat z pytaniem, dlaczego ta gra nie chce mi sie nawet wlaczyc... i zobaczylem na pierwszej stronie, ze na mx 440 nie da sie grac. Nawet odpalic sie nie da? Po kilku sekundach od klikniecia, wracam do systemu windows a gra sie wylacza (nawet sie nie wlaczyla!). Dlaczego tak sie dzieje? Niemozliwe, ze ta karta jest tak slaba..:/

1546972[/snapback]

Chodzi mi oczywiscie o Battlefield 2 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym się dołączył na full-a mój gg 6860897 lubie grać komandosem lub sanitariuszem, często i gęsto podkładam C4 i w krytycznych momentach odpalam :D ( gdy przeciwnik przy fladze stoi np czołgiem lub helikopterem :lol: )

Jeżeli chodzi o granie to się uczę ale szybko łapię !!!

dzięki czekam na IP oraz **** jeżeli jest mój nick w BF2 to ElvisMP78

Nara !!! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mnie slucha?

Chłopie nie bądź dzieckiem weź instrukcje i przeczytaj wymagania , umówmy się

MX 440 to już przeżytek BF2 na pewno Ci na niej nie pójdzie możesz zapomnieć , uzbieraj pieniążki na Radeona 9600 pro wydatek rzędu 250 zł i ciesz się grą.

 

Niemozliwe, ze ta karta jest tak slaba..:/

A jednak ta hipermegasuper wydajna karta na BF2 niestety nie daje rady przykre ale prawdziwe.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gralo sie spoko, mialem nie kiedy dziwne przycinki, mniejsza o nie byly zadkie. Wkurzył mnie tylko moment gdzie tweak grał przeciwko całym US Team, bo o autobalance nikt nie raczył pomyslec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team GravityZero szuka pilota heli:)

Jako, ze gra jest dosyc popularna na tym forum pozwole sobie zamiescic to info:

 

Oferujemy:

dobrą zabawe,

grę na wysokim poziomie,

wiele emocji,

serwer TeamSpeaka 2,

strona klanowa (już niedługo będzie),

kanał na IRCu #GravityZero @ qnet,

serwer klanowy w Holandii z Game-Hostingu.

 

Wymagania:

wiek: minimum 18 lat,

dostępność w poniedziałki, środy, czwartki i niedziele od 19 do 23,

przeszłość klanowa,

latanie helikopterem (na joysticku najlepiej),

mikrofon,

chęć nauki i wygrywania,

myślenie w trakcie gry oraz teamplay

 

Proszę zainteresowanych o pisanie na Gadu-Gadu 2724729 w podanym szablonie:

 

Nick:

Wiek:

Przeszłość klanowa (proszę zamieścić informacje o klanach w których się grało i jak długo)

Kontakt:

Ogólne informacje o sobie (miejsce zamieszkania itp.)

Ogolnie chodzi o gre na wysokim poziomie;) Jezeli odpowiada Ci to co jest napisane powyzej, spelniasz podane wymagania; wiesz, ze umiesz latac; ) i chcesz zmierzyc sie z najlepszymi teamami w EU, to prosze o kontakt:)

 

Jezeli post w jakis sposob lamie regulamin forum, to prosze usunac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy umiejetnosc latania heli? czy jesli ktos umie przeleciec na wylot przez kanal w tamie, a latanie na poziomie gruntu traktuje jako dobra zabawe to sie nadaje? dodam, ze potrafie wyladowac na szczycie komina za pierwszym podejsciem

 

ps. grac w klanie nie chce, ale chcialem sie pochwalic :D

strasznie mnie rajcuje latanie smiglowcami, zwlascza moment, kiedy kierowca czolgu widzi jak wyskakuje spod ziemi, tylko po to, zeby moj wierny gunner poslal mu tv guided w czapke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy umiejetnosc latania heli? czy jesli ktos umie przeleciec na wylot przez kanal w tamie, a latanie na poziomie gruntu traktuje jako dobra zabawe to sie nadaje? dodam, ze potrafie wyladowac na szczycie komina za pierwszym podejsciem

 

ps. grac w klanie nie chce, ale chcialem sie pochwalic :D

strasznie mnie rajcuje latanie smiglowcami, zwlascza moment, kiedy kierowca czolgu widzi jak wyskakuje spod ziemi, tylko po to, zeby moj wierny gunner poslal mu tv guided w czapke

1547768[/snapback]

Grasz w demo czy fula? Klawiatura czy joystick? Na jakich serwach? Jakiego masz nicka w BT2? Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gralo sie spoko, mialem  nie kiedy dziwne przycinki, mniejsza o nie byly zadkie. Wkurzył mnie tylko moment gdzie tweak grał przeciwko całym US Team, bo o autobalance nikt nie raczył pomyslec.

1547617[/snapback]

 

Wy tu gadu gadu ... a my pogralismy ;) byla jazda Metz zajebiscie lata smiglowcami.... ciezko bylo wlasnie ja sie okazalo ze caly team MEC to Tweakowcy i bylo nas kilku a UMSC to okolo 4 razy wiecej graczy .. no byla lipa nie dalo sie przezyc dluzej niz 1min ;) w bazie musimy to powtorzyc tylko na serwie z mic-iem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu ... a my pogralismy ;) byla jazda Metz zajebiscie lata smiglowcami....  ciezko bylo wlasnie ja sie okazalo ze caly team MEC to Tweakowcy i bylo nas kilku a UMSC to okolo 4 razy wiecej graczy .. no byla lipa nie dalo sie przezyc dluzej niz 1min ;) w bazie  musimy to powtorzyc tylko na serwie z mic-iem

1547822[/snapback]

Wszystko fajnie, tylko mowa tu o demo .... Sprawilibyście sobie fulla ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...