Skocz do zawartości
szybki__

Diablo II

Rekomendowane odpowiedzi

są dwie opcje:

 

1) miałeś już na dysku d2 zainstalowane, jakiś inny patch ( mod np. ten modpl ) i dlatego tak jest. Wystarczy przeinstalować grę i na świeżej kopi zainstalować ( chyba chodzi o plik game.exe żeby był "oryginalny" )

 

2) masz nielegalną wersję :P

 

Jak coś to zgłoś się na PW.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: ok już na stronie zauważyłem - Includes previous fixes. Odpaliłem no i d2 wygląda tragicznie na LCD 17' w rozdziałce 800x600! omg jake kwadarty :P wiem, że nie o grafę chodzi, ale na CRT było w miarę a tu to kosmos :P mogli by dodać wyższe tryby rodzielczości LOL.

1579573[/snapback]

 

LCD to marketingowy BADZIEW do biura, nie wiem jak gracze mogą taką niedorobioną technologię kupować. CRT to CRT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie nadchodzi trzecia część kultowego diablo! Po lewej widzicie wygląd pudelka od gry, są też i pierwsze szczegóły. Będzie zatem aż siedmiu „wspaniałych” paskudników, ich imiona brzmią: Duriel the Lord of Something, Someone the Maiden of Anguish, Belial the Lord of Lies, Mephisto the Lord of Hatred, Someoneinother the Lord of Destruction oraz Diable the Lord of Terror. Poza tym niestety nic szczególnego, czekamy zatem niecierpliwe na dalsze szczegóły.

 

Duriel the lord of something HAHAHA :D

 

...fraz dał sie nabrać, choc potem napisali sprostowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos podac linka do dobrego serwera (gdzie mozna zalozyc konto i grac online). Probowalem na twierdzy.realm, wypelnialem formularz, ale nic nie dostalem spowrotem (a niby gralem wczesniej w UO, WOW, Lineage2 to cos tam wiem)

a battlenet odpada.

 

dzieki

1583772[/snapback]

Grota Troll'a - 212.33.76.150. Mało się psuje i można se pograć :)

 

[edit]

 

Mam takie pytanie - dzisiaj jak siedziałem na kanale w grze i mi się nudziło, przypadkiem znalazłem na środku ekranu klejnot. Jest on albo aktywny albo nieaktywny. Po h** on jest ? :P

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi wytłumaczyć jedno:

jakies 4 dni temu zainstalowałem diablo2 + lod (oczywiscie oryginały)

CD keya nikomu nigdy nie dawałem a gdy chce wejsc na battle net to wyswietla sie komunikat w stylu:"nie prawidłowy klucz CD- taki klucz CD jest juz wykorzystany"

dodam ze wszystkie pathe są zainstalowane (z 1.11 włącznie)

probowałem kilka razy instalowac gre ale to nic nie pomogło

 

co robić, POMÓŻCIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi wytłumaczyć jedno:

jakies 4 dni temu zainstalowałem diablo2 + lod (oczywiscie oryginały)

CD keya nikomu nigdy nie dawałem a gdy chce wejsc na battle net to wyswietla sie komunikat w stylu:"nie prawidłowy klucz CD- taki klucz CD jest juz wykorzystany"

dodam ze wszystkie pathe są zainstalowane (z 1.11 włącznie)

probowałem kilka razy instalowac gre ale to nic nie pomogło

 

co robić, POMÓŻCIE !

1587446[/snapback]

Niestety twoj klucz juz ktos posiada,bedziesz musial sie z nim podzielic:) mnie tez to spotkalo.Nikomu niedawalem klucza a tu pewnego dnia gdy chcialem wejsc na bn wywalilo mi ze ktos gra wlasnie na moim kluczu.Niestety key-generator zrobil swoje:( Teraz chce znowu pograc w diabelka wiec kupie sobie orginal(wkoncu to 59zl) nie jest duzo a na tej grze sporo juz zarobilem.Teraz jest do tego najleprza pora.Reset rankingu i nowy patch.Tylko cziterzy troche wnerwiaja ale sa dosc niewidoczni pod wzgledem adytowania postaci,a duperzy czy boty sa dosc nieszkodliwi dla przecietnego gracza.Wsumie jedyna ich wada to nasycanie rynku duza iloscia bardzo dobrych itemow,no i naciagacze ktorzy chce wyludzic przedmioty od niedoswiadczonych graczy(ale to juz ich problem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ey co sadzicie o ostatnim posunieciu Blizzarda.

Za uzywania EasyMapa pobanowli ponad 60% ludzi z CBN Europe i nie tylko.

Wszystko by bylo ok gdyby ban byl tylko na account ale pobanowli rowniez cdkeya za ktorego placimy.

To jest nie fair!!!

Co o tym sadzicie bo ja tego nie zostawiam bez echa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywalem maphacka od poczatku jego istnienia i jakos mi nie zbanowali.

A banuja dlatego, ze jest to zlamanie regulaminu co niesie za soba zerwanie umowy (licencji). ;]

 

Co do klucza, to dosyc latwo jest go stracic uzywajac chocby narzedzi p2p, w szczegolnosci dc, kaza).

Ewentualnie ktos moze sobie wygenerowac twoj klucz. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do klucza, to dosyc latwo jest go stracic uzywajac chocby narzedzi p2p, w szczegolnosci dc, kaza).

Ewentualnie ktos moze sobie wygenerowac twoj klucz. ;]

1589809[/snapback]

Rzecz w tym ze nie mialem internetu na tym kompie mam zainstalowane diablo 2

pewnego dnia postanowilem sobie ze zagram sobie na battlenecie a tu zonk (ktos wykorzystał mój klucz)

nie da sie go jakos odzyskac??

bez sensu wydawac 59zł na drugo oryginał <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

mozecie mi wytłumaczyć jedno:

jakies 4 dni temu zainstalowałem diablo2 + lod (oczywiscie oryginały)

CD keya nikomu nigdy nie dawałem a gdy chce wejsc na battle net to wyswietla sie komunikat w stylu:"nie prawidłowy klucz CD- taki klucz CD jest juz wykorzystany"

dodam ze wszystkie pathe są zainstalowane (z 1.11 włącznie)

probowałem kilka razy instalowac gre ale to nic nie pomogło

 

co robić, POMÓŻCIE !

1587446[/snapback]

ktos ci podejrzal cd-keya albo wziol z key-generatora... napisz w tej sprawie do supportu bn innej opcji nie widze calkiem szybko odpisuja 1-2 dni przynajmniej kiedys teraz nie mam pojecia bo dawno nie gralem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym ze nie mialem internetu na tym kompie mam zainstalowane diablo 2

pewnego dnia postanowilem sobie ze zagram sobie na battlenecie a tu zonk (ktos wykorzystał mój klucz)

nie da sie go jakos odzyskac??

bez sensu wydawac 59zł na drugo oryginał <_<

1591030[/snapback]

Tez tak mialem kilke razy w moje karierze,zawsze czekalem az goscia wywali z BN z pozniej logowalem sie i trzymalem klucz,wtedy on sie nudzi i przezuca na inny.I lepeij zrob to szybko zanim klucz zbanuja bo na 100% wziol go zeby puscic botka,a jescze gorszej jak to bedzie czat bot typu d2sklep bo ci wylacza mozliwisc rozmowy na tym kluczu(tzn zmutuja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grota Troll'a - 212.33.76.150. Mało się psuje i można se pograć  :)

1584212[/snapback]

Dzięki bardzo za serwerek. Gram od 2 dni :) Można cię tam jakoś łapnąć ?? Kim grasz ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drutem. Nick - NRG. Konto - *eNeRGetyk. Teraz mało gram, bo sesja poprawkowa nademną wisi :wink: Ale za niedługo znowu zacznę pełną parą. Ty też podaj swoje namiary :) I kim grasz. Dla znajomych mam przedmioty za free ;) Aha - nie gram na ladderze, bo już z niego spadłem :P

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tak późno odpisałem ale jakoś dawno an forum mnie nie było :P To tak:

Moje ACC - Freelancer

Pal 87 lvl (zealot) - mam już prawie perf odkupiciela, teraz szukam zaka :] - Freelancer

Czara 83 lvl (blizz) - szukam zbroi tala, perf nageli i podróżników perf :) -Freelancer_mf

 

Jak byś grał to szepnij coś :) Może mam coś co byś potrzebował :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o energetyk mitnelismy sie kiedys na grocie, moje acc to jest/bylo (ktor to wie nei gram ostatnio) hakunamatata ;P albo leonheart choroba wie nie pameitam ale musi ze hakuna ;P a postac necro ael imie tez juz zapomnialem

 

o pamietam :Grobowa Mamba" ;P ale pewnie mnei nei kojarzysz ci wieksi nigdy nie widza nas maluczkich ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ey co sadzicie o ostatnim posunieciu Blizzarda.

Za uzywania EasyMapa pobanowli ponad 60% ludzi z CBN Europe i nie tylko.

Wszystko by bylo ok gdyby ban byl tylko na account ale pobanowli rowniez cdkeya za ktorego placimy.

To jest nie fair!!!

Co o tym sadzicie bo ja tego nie zostawiam bez echa

1589647[/snapback]

Moim skromnym zdaniem zbanowanie acc/keya to za malo.

Jezeli gra taka jak diablo jest dla Ciebie za trudna i musisz uzywac "wspomagaczy" to wspolczuje. :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze save'a z itemem : 'pochodnia piekielnego ognia" (dla czarodziejki)

bo nie mam jak go zdobyc (brak wstepu na battle.net)

a chciałem sobie dobić zamieć na 50 poziom :)

(of kors postać NIE czitowana)

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem postaci rozwiązany. jakby ktoś miał podobny problem: wystarczy otworzyć postać jakimś programem do edycji (np. hero editor) i ją zapisać, nawet nic nie trzeba zmieniać. sposób bardzo skuteczny i bez modyfikacji postaci. w moim przypadku jedynym problemem jest miejsce gdzie nastąpił wypadek Sanktuarium - odkrywa się mapka, ale przy wyjsciu do np. kanionu maga i powrotu mapka znika (ale na szczęście tylko w tym miejscu) reszta działa tak jak dawniej. może reinstalka gry rozwiąże ten problem - nie chce mi się bawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...