Skocz do zawartości
fenriz

Powiadomienia o wiadomościach :/

Rekomendowane odpowiedzi

Da się coś z tym zrobić :?: , bo ostatnio to już wogóle przestaje działać - przychodzi 1 mail a powinno 5(wczesniej było lepiej)wiąze sie to ze stratą czasu i robieniem bezsensownego ruchu sieciowego, testowałem na 3 skrzynkach i nikt mi nie wcisnie ze nie dochodza na darmowe skrzynki pocztowe, na prywatnej tez nie dochodzą :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry napisze to jeszcze raz:

nie odpowiadam za gowniane skrzynki pocztowe

Wszystkie maile z mail.tweak.pl wychodza. Powiadomienie o wiadomosci w tym temacie do Ciebie:

@400000004135f90736a2c354 info msg 37: bytes 1115 from <forum@tweak.pl> qp 81550 uid 80

[ciah - edited - moja pomylka - zla linijka logow]

Niedlugo mysle ze ruszymy z kontami pocztowymi tweak'a - 100 procent stabilne etc. A w miedzyczasie sugeruje dzialajace konta np na home.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o sorry pomylilem linijki :P

@400000004135fc891a9d6484 delivery 50530: failure: 193.17.41.47_failed_after_I_sent_the_message./Remote_host_said:_554_5.6.0_Message_with_invalid_header_rejected,_id=29541-08_-_Non-encoded_8-bit_data_(char_B6_hex)_in_message_header_'Subject'/

 

No coz tym bardziej przykro mi za Twoj serwer pocztowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o sorry pomylilem linijki :P

@400000004135fc891a9d6484 delivery 50530: failure: 193.17.41.47_failed_after_I_sent_the_message./Remote_host_said:_554_5.6.0_Message_with_invalid_header_rejected,_id=29541-08_-_Non-encoded_8-bit_data_(char_B6_hex)_in_message_header_'Subject'/

 

No coz tym bardziej przykro mi za Twoj serwer pocztowy

Marco - wywal polskie znaki z nagłówków to wiadości będą odrzucane z innym komunikatem. Serwer O2 jest uparty

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o sorry pomylilem linijki :P

@400000004135fc891a9d6484 delivery 50530: failure: 193.17.41.47_failed_after_I_sent_the_message./Remote_host_said:_554_5.6.0_Message_with_invalid_header_rejected,_id=29541-08_-_Non-encoded_8-bit_data_(char_B6_hex)_in_message_header_'Subject'/

 

No coz tym bardziej przykro mi za Twoj serwer pocztowy

Marco - wywal polskie znaki z nagłówków to wiadości będą odrzucane z innym komunikatem. Serwer O2 jest uparty

:wink:

Tia, sorry, ale nie bede sie dostosowywal do gownianych serwerow pocztowych - lepiej niech o2 kiedys sie dostosuje do jakichkolwiek standardow bo narazie sa posmiewiskiem polskiego internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswierzam topic :P

 

a wiec mam problem... :|

od czasu konserwacji serwera nie dostaje ZADNYCH powiadomien o nowych PW czy odpowiedziach.

maila mam na home.pl

a na Tweaku mam zaznaczone, ze chce otrzymywac powiadomienia :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i qpa. :evil: Powiadomień brak.

Co gorsza nie przychodzą też mail'e umożliwiające aktywację konta.

[OT mode on]

Liczba użytkowników=constans.

Może skończą wreszcie pytania w stylu "jaki zestaw polecacie?" i "jak podkręcić (tu wstaw dowolny procesor lub kartę graficzną)?" :twisted:

[OT mode off]

 

Zgłoszę problem administracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z zaleceniem crosisa pisze tutaj.

mam zaznaczone tak przy "Powiadom o Prywatnej Wiadomości:" a nie wyskakuje mi okienko gdzie moge przejść do skrzynki.

dostałem już kilka privów i ani razu nie wyskoczyło tyko jak zauważe obok profil że mam wiadomość to dopiero sie skapne, używam skina comantose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie lipne konta pocztowe tak jest. Mnie zawsze dochodza. Nie bylo momentu. A mam na IDEA.pl i @hl2-forum.info.

Jakby to faktycznie była wina konta to bym tu nie marudził... dzieje się tak od ostatniego serwisowania tweaka, czy cos takiego. O dziwo powiadomienie o TEJ wiadomości otrzymałem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...