Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic nie chce przesadzic ale ta gra mi naprawde ladnie chodzi. Sa momenty gdzie mam po 80 FPS ;) Co prawda to nie jest NG z shaderami 3.0 ale i tak jestem w szoku. Przeszedlem juz Japonie i naprade nie bylo sporych spadkow FPS ;) Tu Dołączona grafika mialem np. tyle. Spodziewalem sie ze to bedzie ciac niesamowicie a nie jest tak zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie chce przesadzic ale ta gra mi naprawde ladnie chodzi. Sa momenty gdzie mam po 80 FPS ;) Co prawda to nie jest NG z shaderami 3.0 ale i tak jestem w szoku. Przeszedlem juz Japonie i naprade nie bylo sporych spadkow FPS ;) Tu mialem np. tyle. Spodziewalem sie ze to bedzie ciac niesamowicie a nie jest tak zle.

Ale w 800x600 to czego się spodziewasz :D

Ja gram w 1280x1024 wszystko na maxa, tylko NG wyłączone i czasem niestety spadnie poniżej 25 :(

Edytowane przez Cro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na zintegrowanej GF 6100 też miałem momentami 60fps na 1024-768 :) przy prawie wszystkim wyłączonym tylko anizotropowe 16x. Ale przy wodospadach i takich tam spadało do 18fps czasami :cry: . Ale ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, silnik dobrze zoptymalizowany. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angeliny nikt nie pobije! :D

 

Hydro. mam coś dla Ciebie.

LINK

 

Jakość nie najlepsza ale powinna wystarczyć do pokazania tego, co chciałeś zobaczyć.

 

Config:

Sempron 2040MHz, DFI Infinity-FSB/HTT/MEM na 255MHz, 2x512MB Corsair XMS, X1800XT 512MB. B)

 

Pozdro

 

PS. Semp poszedłby na 2750MHz ale nie chce z tymi pamięciami działać z mniejszym dzielnikiem dla tego tylko tyle MHz na synchro. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL dobrze plynnie Ci to Kojak chodzi :P nie stwarzam :)

Po ile Ty tam masz FPS na poczatku ?

Aha i ile w menu masz FPS ?:D

 

 

LOOOOOOOOOOOOOL tez sobie podlaczylem do telewizora tak jak Kojak i roznica jest wrecz KOLOSALNA !! zero zaciec zero przeskowow poprostu plynnosc plyennosc i jeszcze raz plyennosc !! nie wiem od czego to zalezy ale przekonalem sie na wlasnych oczach!! chyba kupie TV'ka do pokoju :)

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro.

Powiedz, gdzie mogę jeszcze wrzucić to wpakuje na inny serwer. :)

 

Dym0

Ideą tego filmiku było pokazanie, że już nie mam zacięć na początku gry. A jeśli chodzi o obraz to był zgrywany z 22'' monitora. :D Mimo wszystko do TR:L i niektórych gier, używam TV 29''. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LCD 17 SAMSUNGA i na poczatku gry sa deliaktne zaciecia. Podlaczajac komputer pod telewizor 28calowy zaciec nie bylo a plynnosc gry byla taka jak bym wylaczyl tryb NG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

LOOOOOOOOOOOOOL tez sobie podlaczylem do telewizora tak jak Kojak i roznica jest wrecz KOLOSALNA !! zero zaciec zero przeskowow poprostu plynnosc plyennosc i jeszcze raz plyennosc !! nie wiem od czego to zalezy ale przekonalem sie na wlasnych oczach!! chyba kupie TV'ka do pokoju :)

To przypadkiem nie dlatego że na TV jest mniejsza rozdziałka? Nawet jak się ustawi wyższą to obraz chyba i tak jest przeskalowywany w dół (ale pewny nie jestem, nie jestem specem jak coś wiec nie bluzgajcie ;)). Za to AA powinno działać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mozliwe ze na moim TV 28cali rozdzielka jest 1024/768 i dlatego jest maxymalna plynnosc... sam nie wiem ale naprawde roznice widac gloym okiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ideą tego filmiku było pokazanie, że już nie mam zacięć na początku gry. A jeśli chodzi o obraz to był zgrywany z 22'' monitora. :D Mimo wszystko do TR:L i niektórych gier, używam TV 29''. ;)

No zaciec nie ma zgoda, ale plynnosci tez nie ma ;) Przez 2/3 filmiku z gameplay'a widzialem czerwone liczby generowane przez frapsa :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaciec nie ma zgoda, ale plynnosci tez nie ma ;) Przez 2/3 filmiku z gameplay'a widzialem czerwone liczby generowane przez frapsa :/.

Fraps zżera niemiłosiernie moc CPU, także się tym nie sugeruj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Niestety CPU musiałem z 2700MHz odkręcić na 2040MHz bo kontroler albo płyta (sam nie wiem) nie chce działać z dzielnikiem i muszę jechać synchro.

 

2. Grafa nie podkręcona.

3. Odpalałem to na szybko na systemie do wszystkiego. Do gier mam specjalnie okrojony system. Polecam takie rozwiązanie. A ile ramu i zasobów można zaoszczędzić. :-P

4. Gra była puszczona w 1280x1024x100Hz z AntiAliasingiem.

 

Ale jak już wcześniej wspomniałem po kupnie nowych pamięci (Corsair XMS 2x512MB) problemu o którym wspomniał Hydro już nie mam. Chodziło o te doczytywania na początku gry. Możliwe, że do tego 1giga przydało się 512MB na grafie. Choć mi osobiście te doczytywania nie przeszkadzały. B)

 

Podkręcę trochę Peceta to nakręcę nowy filmik bez czerwonego FPS, który nie jest z frapsa a z AtiTrayTools. ;)

 

PS. Zresztą jak już kiedyś wspomniałem, TR:L nie jest w pełni grywalny w tej rozdziałce i wszystko na maxa. Dla mnie to 1024x768 jest optymalne. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro.

Powiedz, gdzie mogę jeszcze wrzucić to wpakuje na inny serwer. :)

 

Dym0

Ideą tego filmiku było pokazanie, że już nie mam zacięć na początku gry. A jeśli chodzi o obraz to był zgrywany z 22'' monitora. :D Mimo wszystko do TR:L i niektórych gier, używam TV 29''. ;)

Mozesz mi powiedziec jak to zrobiles i czy ja tez tak moge zrobic? Mam tylko nadzieje,ze nie ten filmik nie jest w ps2.0 tylko 3.0 bo next gena da sie wlaczyc rowniez na 2.0 i wtedy nie ma przyciec :wink: No Kojak - jak to jest naprawde :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh Hydro. Ty to dopiero jesteś. :) To normalne, że jest PS3.0. Czy uważasz, że przy PS2.0 miałbym 24FPS? Ja sądzę, że ok 50FPS. Więc odpowiedź jest jasna. A jeśli potrzebujesz dowodów to nakręcę Ci filmik od początku konfigurowania po odpalenie gry. :) Mi to bez różnicy. :) A czy Ty też tak możesz mieć? Hmm. Bo ja wiem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh Hydro. Ty to dopiero jesteś. :) To normalne, że jest PS3.0. Czy uważasz, że przy PS2.0 miałbym 24FPS? Ja sądzę, że ok 50FPS. Więc odpowiedź jest jasna. A jeśli potrzebujesz dowodów to nakręcę Ci filmik od początku konfigurowania po odpalenie gry. :) Mi to bez różnicy. :) A czy Ty też tak możesz mieć? Hmm. Bo ja wiem? :D

Napisz tylko jak to zrobiles,bo napewno na poczatku miales te przycinki i cos zrobiles,ze ich nie masz bo podobno na karcie z 512 mb one wystepuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...