Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HDR_o

Ehh kombinujecie i kombinujecie :) Dla mnie ta gra sie skonczyla i nie ma po co do niej wracac... Dobrze mi chodzi przeszedlem ja :) To ze wymaga 512GDDR3 to zdecydowanie przesadzili bo gra tyle nie wykorzystuje...

Wydaje mi sie gdyby wyszly jeszcze nowsze sterowniki i patch 1.2 to mogloby byc jeszcze lepiej...

I tak caly czas cos mi mowi ze poprostu sylnik jest zwalony :mur:

Dla mnie TR nigdy sie nie skonczy i jak tylko dostane mobo w lapki, mam zamiar w koncu odnalezc brakujace sekrety i tym razem z next genem :) Przy okazji pragne powiadomic, ze wyslalem kolejne czesci solucji napisane przez moja love.Mamy juz bolivie peru japonie ghane kazahstan anglie oraz prawie caly croft manor :D Tak dokladnych solucji nie znajdziecie w zadnych sprzedawanych poradnikach ani na zadnej stronie internetowej takze polecam :D W tej chwili sa jakies problemy techniczne z faq i dlatego jeszcze tam nie ma pozostalych etapow,ale jak beda to napewno o tym powiadomie (badz pluskwa) Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh kombinujecie i kombinujecie :) Dla mnie ta gra sie skonczyla i nie ma po co do niej wracac... Dobrze mi chodzi przeszedlem ja :) To ze wymaga 512GDDR3 to zdecydowanie przesadzili bo gra tyle nie wykorzystuje...

A skąd takie info? Już o tym wspomniałem. Zobacz na moich screenach w prawym górnym rogu. Jest taki wpis: FVM - Free Video Memory i zobacz ile jej zostaje z 512MB. B)

 

PS. W Ghost Recon 3 Demo zostaje mi wolnej tylko 120MB. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dym0

To bardzo dziwnie Ci zostaje bo mi w Ghost Recon 3 oczywiscie pelnej wersji nie DEMO :P Nic nie przycina i lece spokojnie po 50fps nawet wiecej tylko ze raz mierzylem i nie wiem dokladnie. Oczywiscie 1280/1024 i wszystko na MAXA Anizox16 itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że nie odpalałem? :mur:

 

Zainstalowałem 3 raz gre i wszystko jest już dobrze :)

Wiesz, nie wiedziałem więc tylko zasugerowałem taką możliwość. W końcu mogłeś równie dobrze zainstalować i od razu zmieniać wpisy ;). Sam nie jestem w stanie tego sprawdzić gdyż nie posiadam gry ale chciałem pomóc. Mam nadzieję że mojego posta nie odebrałeś jako obraźliwego bo nie to było moją intencją. Mam jednak pewne podstawy sądzić że tak właśnie go odebrałeś przez ten "murek" na końcu wypowiedzi kwitującej mojego posta. Jeżeli czujesz się jednak w jakikolwiek sposób obrażony to przepraszam. Wolę to wyjaśnić i tyle.

 

Coś widzę że patcha do demka chyba nigdy nie powstanie.....Śpią tam czy co?

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Cos Jordi23 nie daje tych screenow na ktore tak niecierpliwie czekamy :)

Pamietaj,ze Jordi ma internet w pracy wiec dlatego tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dym0

Kurde dzisiaj sciagnalem sobie te sterowniki do NV 84.56 i znowu zauwazylem "golym okiem" roznice w wyadjnosci. Wykrecilem procka na 2.8 karta oczywiscie na standardowych ustawieniach i na 1280/1024 AA i wszystkimi [ciach!]lami jakie tylko sa w PERU gdzie mialem po 20 fps mam po 30 :OOOOOOOO mysle ze jak znowu wyjda jakies sterowniki to podskoczy jeszcze bardziej :) + wykrecenie karty :D co narazie jest zbedna rzecza:) A do tego mam zamiar dokupic sobie kolejne 1GB ram i dysk na SATA II co mysle ze tez da malego kopa:)

 

 

 

PS. Screen - najgorsze miejsce w calej grze gdzie mam tak malo FPS... Prosze o zrobie takiego przez Kojaka :)

post-138052-1146864081_thumb.jpg

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzisiaj sciagnalem sobie te sterowniki do NV 84.56 i znowu zauwazylem "golym okiem" roznice w wyadjnosci.

Sprobuj zassac i zainstalowac stery tweak'owane XTreme-G 84.56.v2_rev1, moze ci FPS znow podskoczy. :))

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzisiaj sciagnalem sobie te sterowniki do NV 84.56 i znowu zauwazylem "golym okiem" roznice w wyadjnosci. Wykrecilem procka na 2.8 karta oczywiscie na standardowych ustawieniach i na 1280/1024 AA i wszystkimi [ciach!]lami jakie tylko sa w PERU gdzie mialem po 20 fps mam po 30 :OOOOOOOO mysle ze jak znowu wyjda jakies sterowniki to podskoczy jeszcze bardziej :) + wykrecenie karty :D co narazie jest zbedna rzecza:) A do tego mam zamiar dokupic sobie kolejne 1GB ram i dysk na SATA II co mysle ze tez da malego kopa:)

PS. Screen - najgorsze miejsce w calej grze gdzie mam tak malo FPS... Prosze o zrobie takiego przez Kojaka :)

 

Wow. Myślałem, że już Ci przeszło.

A napisz proszę, skoro tam gdzie miałeś 20 jest 30 a wcześniej miałeś 10 to ile miałeś w tym miejscu bez path'a i dedykowanych sterów jeśli teraz masz 12?

:wink:

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dym0

No wlasnie sam sie dziwie ale nie przeszlo mi jeszcze :D Zaraz zaczne sciagac te co mi napisal Roger. A co do tego ile mialem tam fps jak nie mialem patcha to nie pamietam, ale pewnie bylo tragicznie malo :P Dziwie sie ze tam mam 12 :| ale to chyba kazdzy tak bedzie tam mial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej muszę to przetłumaczyć tylko nie wiem jak

 

"Lara: Back so soon? From Florence wasn't it?" i Alister, meet Tiwanaku. She's a lovely pre-Incan civilization, currently in ruins."

 

"Lara: A skąd wrócił? Z Florencji czyż nie?"

 

Chyba nie o to chodzi prawda?

Edytowane przez R@F@L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej muszę to przetłumaczyć tylko nie wiem jak

 

"Lara: Back so soon? From Florence wasn't it?" i Alister, meet Tiwanaku. She's a lovely pre-Incan civilization, currently in ruins."

 

"Lara: A skąd wrócił? Z Florencji czyż nie?"

 

Chyba nie o to chodzi prawda?

raczej bedzie

Back so soon - wrocil tak wczesnie?

 

edit:

po przeczytaniu calego tekstu.... bedzie forma zenska czyli 'wrocila' :P

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej bedzie

Back so soon - wrocil tak wczesnie?

Ja bym to raczej przetlumaczyl - Juz wrocil??!! :blink: :) Chociaz Twoje odpowiada bardziej doslownemu tlumaczeniu i tez jest bardzo dobre. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzisiaj sciagnalem sobie te sterowniki do NV 84.56 i znowu zauwazylem "golym okiem" roznice w wyadjnosci. Wykrecilem procka na 2.8 karta oczywiscie na standardowych ustawieniach i na 1280/1024 AA i wszystkimi [ciach!]lami jakie tylko sa w PERU gdzie mialem po 20 fps mam po 30 :OOOOOOOO mysle ze jak znowu wyjda jakies sterowniki to podskoczy jeszcze bardziej :) + wykrecenie karty :D co narazie jest zbedna rzecza:) A do tego mam zamiar dokupic sobie kolejne 1GB ram i dysk na SATA II co mysle ze tez da malego kopa:)

PS. Screen - najgorsze miejsce w calej grze gdzie mam tak malo FPS... Prosze o zrobie takiego przez Kojaka :)

Zapodaj Save z tego miejsca bo zanim tam dojde to mi zejdzie a chciałbym zagrać od nowa jak znajdę trochę czasu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dym0

Jak tam sa roznice w szybkosci na sterach v2_rev1 ?? Bo wyszla juz nowa rewizja, beta 3, ktora, z tego co czytalem na innym forum w testach daje ogromnego kopa. :) Niestety testy nie ujmuja TRL. :/

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

pomocyyyyyyyy ......wlasnie uzeram sie z wezem przy ktorym wisza 4 klatki i jedna z nich (pierwsza z prawej) jest nieaktywna ...czy u was bylo podobnie !? ...

Wszystkie sa aktywne,tyle tylko, ze musisz tam weza doprowadzic :D Z reszta w razie czego masz dokladna solucje napisana przez moja love.Jutro powinna byc juz Anglia jesli sie z Pluskwa skontaktuje :D Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sa aktywne. Najlepiej to robisz tak ze stajesz jak najblizej dzwigni... strzelasz w posag do czasu az waz zblizy glowe do posagu i szybko wyciagasz linke :) I tak po 4 razach waz gryzie ziemie. Dopisalem w rejestrze aby uaktywnic zaawansowane opcje i zalaczylem NG z wykorzystaniem PS 2.0. Powiem tyle ze wyglada przeslicznie, ale FPS to ja mam tragiczny mometami :-|

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sa aktywne,tyle tylko, ze musisz tam weza doprowadzic :D Z reszta w razie czego masz dokladna solucje napisana przez moja love.Jutro powinna byc juz Anglia jesli sie z Pluskwa skontaktuje :D

wlasnie w tym problem ze u mnie jedna nie dziala ....ciagne za dzwignie po kilka razy a klatka ni rusz :-P ...jak znajde troche czasu zrobie kilka screnow bo w to chyba mi nikt nie uwierzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dym0

Ehh dla mnie i tak beznadziejny jest ten silnik nawet po tym patchu 1.1 !

Przeciez zeby na takim sprzecie jak naszym spadalo do 12 FPS to jest smieszne !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...