Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy ktoś o tym pisał, ale jest coś takiego jak Tomb Ripper do zmieniania strojów spójrzcie sobie też na to forum. Można robić swoje, albo wgrać czyjeś, fajny zwłaszcza jest strój z Kill Bill ale mam niejasne wrażenie, że bardziej wam się spodobają ripy bikini :razz: Ja jeszcze nie załapałam dobrze, jak to się robi, ale może wam się spodoba takie coś :wink:

Edytowane przez Quistis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Wyslalem Pluskwie level w Anglii.Ktos pytal czemu nie dziala jedna klatka.Oto fragment solucji Anglii by my love :D

[bŁĄD W GRZE. U niektórych może się okazać, że pociąganie linką za dźwignię na którejś z dwóch „wieżyczek” przy mostku (w głębi jeziora) nie powoduje obniżenia się klatek – jeśli się z tym spotkasz, to zacznij walkę ze smokiem właśnie od nich, bo gdy zaczniesz od tamtych przy brzegu, a potem nie będziesz mógł ruszyć tych, to stracisz tylko czas. Jeśli po wielokrotnym wczytaniu gry za każdym razem nie będziesz mógł obniżyć klatek, to będziesz zmuszony wczytać poprzedni zapis gry, a nie ten w katedrze przed walką. Nie znaleziono jeszcze sposobu na ten błąd, więc i to może nie pomóc]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś o tym pisał, ale jest coś takiego jak Tomb Ripper do zmieniania strojów spójrzcie sobie też na to forum. Można robić swoje, albo wgrać czyjeś, fajny zwłaszcza jest strój z Kill Bill ale mam niejasne wrażenie, że bardziej wam się spodobają ripy bikini :razz: Ja jeszcze nie załapałam dobrze, jak to się robi, ale może wam się spodoba takie coś :wink:

fajne, niby podmieniłem pliki wedlug instrukcji, a narobiłem tylko bałaganu w grze...:/

 

Hydro, Anglia juz lezy na testowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ale gralem z save'a w katedrze przed sama walka i nie mialem problemu z obnizeniem klatki ;)

 

 

Ehh dla mnie i tak beznadziejny jest ten silnik nawet po tym patchu 1.1 !

Przeciez zeby na takim sprzecie jak naszym spadalo do 12 FPS to jest smieszne !!

Tak wogle ja nie rozumiem po co wy robicie ciagle te testy na tym silniku jak i wiadomo ze jest niedopracowany. Widzialem na wlasne oczy i powtarzam poraz ktorys grafa jest ladna, ale nie az taka jak na te wymagania. Przeszedlem bez NG razem z sekretami i dalem sobie spokoj. Kupywanie grafy za 1500 zeta dla 25-40 FPS (ze spadkami do 12) jest dla mnie conajmniej dziwne :) Niech wypuszcza jakiegos mega patcha bo to troszke ich osmiesza..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Ehh dla mnie i tak beznadziejny jest ten silnik nawet po tym patchu 1.1 !

Przeciez zeby na takim sprzecie jak naszym spadalo do 12 FPS to jest smieszne !!

Dziwne bo u mnie jest super plynnie,tyle tylko,ze czasem dogra.Nie wiem czemu,ale next geny u mnie chodza super plynnie, ale czasem sie zdarza im doczytac z dysku,przeciez mam 1.5 gb ram wiec te 256 na karcie nie powinno byc tego powodem.Natomiast jak juz przestanie doczytywac (tak lekko doczytuje w niektorych momentach na poczatq glownie) to juz wymiata i jest ciagle full tempo (ok 40 fpsow najmniej) tylko w Ghanie przy wodospadzie spadnie na chwilke do 20.Zaznaczam,ze mam na mysli gre w 1280 ze wszystkim wlaczonym procz AA gdyz jak wiadomo na kartach NV nie wlacza sie AA z HDR'em ani z Soft Shadows jakby takowe wystepowaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...gdyz jak wiadomo na kartach NV nie wlacza sie AA z HDR'em ani z Soft Shadows jakby takowe wystepowaly

Strasznie ogólnie powiedziane :? Znajdą się tytuły w których AA działa z HDR, a SS z AA to nie działa chyba tylko w FEAR, bo juz w następnej produkcji Condemned działa :) Tak więc wszystko zależy od metody zaimplementowania poszczególnych efektów :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ogólnie powiedziane :? Znajdą się tytuły w których AA działa z HDR, a SS z AA to nie działa chyba tylko w FEAR, bo juz w następnej produkcji Condemned działa :) Tak więc wszystko zależy od metody zaimplementowania poszczególnych efektów :wink: pozdro

przeczytaj dokładnie readme od codemned (SS i AA nie działają razem) , a w tombie nie widziałem miętkich cieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. To na NV nie ma AA? U mnie na ATI jest i chyba na NV także. Wnioskuję to po screenach Dym0. Jeśli chodzi o SS to wydaje mi się, że takowe są. Po wyłączeniu cieni gra dostaje ogromnego kopa ale traci także klimat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj dokładnie readme od codemned (SS i AA nie działają razem) , a w tombie nie widziałem miętkich cieni

Sorry ale moge dac glowe ze odpalalem AA i SS (reszta na max) i dziala

 

tu zalaczam screeny:

 

http://img244.imageshack.us/img244/6159/17qh2.jpg

 

http://img147.imageshack.us/img147/9176/424220ov.jpg

 

http://img235.imageshack.us/img235/2731/co...021508654wd.jpg

 

Tak wogle to ja nie zauwazylem w TR:L by z wlaczanym rowniez AA byly problemy. TR:L opdalalem wczesniej na pozyczonym GF 6600 GT 1024x768 AA + NG. Jak bede mial okazje to rowniez zrobie test w Condemned na NV.

 

Sorry za male OT

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. To na NV nie ma AA? U mnie na ATI jest i chyba na NV także. Wnioskuję to po screenach Dym0. Jeśli chodzi o SS to wydaje mi się, że takowe są. Po wyłączeniu cieni gra dostaje ogromnego kopa ale traci także klimat. ;)

ja wylaczylem efekt glebi obrazu czy jakos tak ;)

i cala gre przeszedlem na 1024x768 z all ful (bez tej jednej opcji) minimum to bylo 20 fps, a srednio ok 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez zapodalem screeny.. jakos nikt nie zwrocil uwagi.. Dziala potwierdzam to rowniez na 6600GT :)

 

Sorry za OT

Zwróciłem zwróciłem. Fucktycznie "działa" :wink: ale jest jednak różnica.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem sobie gierke... ot tak bo nudy byly.

Ogolnie fajnie sie gralo, bardzo przyjemnie, ale jest taki za bardzo... konsolowy ? Moze to i dobrze bo Lara dostala wigoru i zapieprza jak Spider-Man, ale w sumie wolalem stary interfejs i sterowanie. To wszystko jest niczym w porownaniu do najwiekszego minusa - DLUGOSCI.

OMG jak mozna zrobic gra na 7h ?! Stare czesci przechodzilo sie DNIAMI!

 

No, ale jak napisalem wczesniej ogolnie jestem pozytywnie nastawiony, bo wiadomo to LARA - fajna lacha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Jesli ktos chce wiedizec - dzis premiera wersji PL :) Podobno maja cos specjalnego dorzucic.Czyzby patch 1.2 powodujacy brak dogrywek ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyka. Wyszedl nowy patch v1.2 :) Znajdziecie go TU Niestety nie wiem co zmienia bo aktualnie w oczekiwaniu na GF7600 mam Ati Rage II wiec nie moge uruchomic gry :lol: Jak ktos go zainstaluje to niech sie pochwali co zmienia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fix list:

 

- Fix for ‘High Priority’ task manager (lock up), in addition to fixing the occasional audio stuttering issue.

- Overall improved performance.

- Fixes and improvements made to Lighting when running the NextGen version.

- Implemented a separate ‘walk’ button for Lara.

- Fixed the issues regarding the breakables when running NextGen.

- Fixes made when running the game using a secondary monitor.

- Refresh Rate option now fully operational.

- ATI CrossFire Movie problem has been fixed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dym0

Zainstalowalem nowego 1.2 i szczerze mowiac nie widze zadnej roznicy :) od 20 do 60 fps leci spokojnie tak jak bylo

 

 

 

EDIT !!!

Polecam sterowniki Xtreme-G 91.28.v2 daja dobrego kopa ;) tam gdzie mialem po 20 fps mam 25 :P

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was straszne informacje. Wlasnie sie dowiedzialem ze w PL wersji TRL zostal wyciety tryb NextGen i gra zajmuje tylko 3gb. Gral ktos juz w ta wersje ? TO JEST KARYGODNE !! ZYCZE IM ZEBY ZBANKRUTOWALI JEZELI TO JEST PRAWDA !!

 

POZDRO :]

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dym0

Hehe...

Nie chce tego komentowac za bardzo ale pewnie sobie pomysleli ze polacy biedacy (nie czuje kiedy rymuje:P) i wycieli NG zebysmy nie musieli za duzo pieniazkow w komputerek wydawac............ Niech zbankrutuja przez to bo chyba na nic gorszego zasluzyc nie moga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Ale mnie to juz wqrza !!! RRR zly !! Czemu ta gra dogrywa na poczatku Bolivii.Ja mam 1.5 gb ram,gf7900gt ustawiona z texturami na 768mb (obojetnie ile dam jest ten sam efekt,a kompa restartowalem i patrzalem czy ustawienia zostaly),karte mam podkrecona i dogrywa.Co zrobic by na poczatku Bolivii nie dogrywalo bo mnei to juz trafia i zaraz cos zrobie.Rozumiem,jakbym mial giga ram,ale nie 1.5.Na 1,5 gb ram to nawet fear w rozdzialce 1980x1440 z ss i wszystkim na maxa nie dogrywa,a to dogrywa i czemu w Bolivii.Juz chyba wole miec ciagle 15 klatek niz ta jedna ultra wkurzajaca dogrywke na poczatku Bolivii.Jak sie tego pozbyc ?? !!! Dym0,powiedz mi to czy Ty tez masz dogrywke na poczatku Bolivii? Skrzynia piwa dla tego,kto mi powie skuteczna metode co zreobic by nie miec tej dogrywki.Nie interesuje mnie odpowiedz stylu - kup karte 512mb.To jest 1.5 gb ram i karta 10krotnie lepsza niz gf6800gt wiec do kota - jak pozbyc sie tej jednej dogrywki !! Prosze mi wybaczyc,ze mnie ponioslo,ale myslalem,ze nowe stery i patch 1.2 to wyeliminuje,a tu lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

hydro - Ty chyba zartujesz sobie?!?

Z czego tu zartowac?? Tu nalezy plakac,ze tworcy popelnili taka gafe.Toshto Oblivion w 1280 z hdrem ze wszystkim powlaczanuym co sie da,wszystkimi suwakami na max nie dogrywa i to nawet w miejscu gdzie widac 100000 drzew,wode pelno cieni i postacie naraz !! W trl w Bolivii i wogole na poczatku kazdego levelu dogrywa !! W Ghanie z kolei (mozna powiedziec,ze) nie dogrywa ale przy wodospadzie na chwilke zwalnia gdzies do ok 18 klatek.To mi wogole nie przeszkadza,tylko wkurzaja te dogrywki na poczatku.Mialem ochote sobie wszystko poodslaniac brakujacego a tu takie cos.Sama swiadomosc,ze dogrywa na poczatku odrzuca mnie od mojej najlepszej gry :/ Nie po to zmienilem sprzet by miec gdzies dogrywki.Moze inaczej,czy ktos kto posiada 512 mb na karcie ma jakas dogrywke na poczatku Bolivii.Prosze szybko o odpowiedz zanim calkowicie strace nerwy,a moze kolejne 512 ram zalatwi sprawe.Jestem gotow dokupic ten ram i miec 2gb ale powiedzcie mi czy to bedzie skuteczne? Oczywiscie chce miec ng z ps3 a nie ps2 gdzie nie widac wody :P

Edit - malo tego,z patchem 1.2 nie dziala Kazakhstan :P Chyba jestem pierwsza osoba,ktora to zauwazyla :P

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomki, zaraz was rozśmieszę moim pytaniem......

 

 

Czy wyszedł już ten patch do demka :mur: :lol:. Bo dalej czekam.

 

Co do Cenegi to się nie wypowiadam. Żal mi ich....

 

BTW: Nich ktoś mi powie co to są te "cudne" stery Xtreme-G ? Nvidia w kółko wydaje bety (te nowe Xtreme są na nich oparte pewnie). I najważniejsze, czy jest jakaś różnica w grafie pomiędzy normalnymi sterami a tymi "extrimami" (w końcu jak tak dopalają FPSa to chyba coś jest tam ucinane, wycinane, przecinane...tak żeby nikt nie zauważył ;), bo jeżeli jest to takie proste to czemu sama Nvidia tego nie zrobi w sterach od siebie)? Sorki że tutaj się pytam o to (wiem że nie tan topic nie ten dział). Żeby nie śmiecić bardziej to proszę o odpowiedź na Priva. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...