Skocz do zawartości
marco

Informacja o banach

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach realizacji programu przejrzysta wladza ® od dzis po kliknieciu na przycisk Bany na gorze pojawia sie aktualna lista banitow wraz z powodem, czasem zbanowania, odpowiedzialnym moderatorem i data ewentualnego wygasniecia bana.

 

Powod jest dostepny tylko dla nowych banow. Uzupelnienia dla starych nie przewiduje sie

Ten sam powod jest wyswietlany w komunikacie przy probie logowania na zbanowane konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za spełnienie mojego postulatu. Myślę, że informacja o banie powinna się też pojawiać nad awatarem użytkownika - może zamiast 'użytkownik' -> 'zbanowany uzytkownik' bądź 'banita'? Może mniej byłoby komentarzy do postów userów, którzy już nie są członkami forum i - co za tym idzie -zbędnych awantur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że informacja o banie powinna się też pojawiać nad awatarem użytkownika - może zamiast 'użytkownik' -> 'zbanowany uzytkownik' bądź 'banita'?[...]

Widziałęm już takie coś na jednym forum (nazwy niestety nie moge podać bo będzie sprzeczna z regulaminem ) i trzeba przyznać że jest to niezłe rozwiąznie , pod nickiem wielkimi literami , tłustą czcionką na czerwono napis ZBANOWANY .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze... bardzo dobrze... tylko uwazajcie, zeby nie podac jakis danych osobowych, bo na pewnym lotniczym forum wacpan wam znany Ygrek mial niemal przez to przechlapane, jak w takiej rubryce umiescil dane osobowe pewnej osoby.

 

IMO bardzo dobry pomysl z tym usprawnieniem.

 

GJ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gut :) Wiadomo co za co itepe :) Jednakowoż nie chciałbym dostąpić zaszczytu pojawienia sie na tej liscie :)

 

bardzo dobrze... bardzo dobrze... tylko uwazajcie, zeby nie podac jakis danych osobowych, bo na pewnym lotniczym forum wacpan wam znany Ygrek mial niemal przez to przechlapane, jak w takiej rubryce umiescil dane osobowe pewnej osoby.

Przypomnij bo jakoś nie kojarzę wydarzenia? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, literki mi się rozmazują już ;]

Dożywotnio, a właściwie dopóki nie poprosi o zdjęcie.

Szkoda bo jonas był osobą która dużo wnosiła do tego forum zawsze umiał kogoś prawidłowo pojechac dopiec w wymyślny sposób , szkoda go on był czescią tego forum ;(((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...