Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce zakladac nowego watku, wiec cichaczem sie zapytam :

 

karta:Leadtek Winfast GeForce 6800 GT

 

- jakie detonatory sa najbardziej optymalne ...

- smart doctor dziala tez pod tym modelem GT( jesli tak bardzo bym prosil linka do niego)

- jesli ktos ma ten model niech napisze jak wyglada z glosnoscia

 

bede wdzieczny za pomoc, tylko prosze nie wyrzucajcie mi lenistwa, ale nie klikam z domu, a u mnie w netem ogolnie cienko, wiec szukanie jest bardzo meczace :cry:

 

pozdrawiam Serdecznie chlopaki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam kartę GF 6800 GT. Po zrobieniu sobie 3DMarka 03 zauważyłem że wynik testu pierwszego jest bardzo niski (185 - 190 fps) - czym jest to spowodowane? Dodam że reszta testów ma wyniki w normie - tak jak widze w necie na testach. Mam Bartona 2800+, 512 MB ramu (no-name, 1,5 rocznego), płyte Gigabyte na KT400, Chiefteca 360W, Windowsa XP SP2 i sterowniki 67.02 - format robiłem 3 dni temu. Dzięki za wszelkie porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800 :( nie ma w hurtowni więc wziołem :) 6800GT Leadteka. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór bo nieźle zainwestowałem w tą kartę.Zminiłem zamówinie czekam na 6800GT Leadteka. Pewnie będzie w tym tygodniu.

Też będziesz męczył BIOS karty? Bo o ile pamiętam jesteś w tym dobry :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800 :( nie ma w hurtowni więc wziołem :) 6800GT Leadteka. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór bo nieźle zainwestowałem w tą kartę.Zminiłem zamówinie czekam na 6800GT Leadteka. Pewnie będzie w tym tygodniu.

Też będziesz męczył BIOS karty? Bo o ile pamiętam jesteś w tym dobry :).

8) To chyba wiadome.

Jak rozpracuje 6800GT to nie będę miał również problemów z 6800U.

Sadzę, że biosy od 6800 i 6800LE będą się tylko różniły tablicami pamięci więc i z tymi :D nie będę miał problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800 :( nie ma w hurtowni więc wziołem :) 6800GT Leadteka. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór bo nieźle zainwestowałem w tą kartę.Zminiłem zamówinie czekam na 6800GT Leadteka. Pewnie będzie w tym tygodniu.

 

To witam w klubie, tez dzis zamontowalem to cudo u siebie :wink:

Roznica jest i to spora ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo sa 2 rodzaje podkrecania:)

1 - zeby gry szybciej chodzily , a przy takiej karcie to i tak wszystko smiga

2- zeby wycisnac kazdy jeden punkt z marka itp - i to wlasnie luks robi , zreszta rewelacyjnie mu to idzie - poczytak jego postu o FX 5900 - tam byly guru od biosow itp , i pewnie ludzie z gf6800 tez bardzo duzo zyskaja dzieki niemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odpaleniem demka Nfsu2 i Fify 2005 (całej gry) w rozdzielczości 1280/1024 na moim 6800: GAINWARD PowerPack! Ultra/2100 TV-DVI Golden Sample. W Nfs taka rozdziałka nie chce nawet w menu wskoczyća, w Fifie jest w menu ustawień, ale jak się gra to jest ciągle 1024/768. Mam monitor Samsunga 17 LCD Syncmaster 710T, z domyślną rozdziałką 1280/1024 i maksymalnym odświeżaniem 75Hz, używam sterów 66.93 ze strony Nvidii (na wcześniejszych jest to samo). Inne gry chodzą w 1280/1024, ale raczej słabo prócz Dooma (pisałem o tym wcześniej - testy Fraps'em strona 29, ale przeszło bez echa). W domu (teraz jestem na na studiach) Nfs na starym monitorze Sony Trinitron 100Hz odpalił sie w 1280, a Fifa tylko 1 raz, a póżniej już nie. Teraz na tym LCD jest nawet gorzej, bo Nfs nie idzie w wyższej rozdziałce :cry: . Zainstalowałem winde od nowa i nic. Zastanawiam się czy karta nie jest w jakiś sposób zwalona, karta jest stuprocentową dziewicą, nie modowanai i nie kręcona.

PS nawet jak już wyłącze Vsync, czego nie lubie, to jest to samo, na domyślnych ustawieniach karty bez wygł. i anizo, też nie idzie.

Proszę napiszcie co o tym sądzicie, będe wdzięczny szczególnie posiadaczom tego modelu. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zrobilem male testy :

Gf Leadtek 6800GT

 

350/1000

 

3DMark 2003 - 10818

3DMark 2005 - 4687

 

410/1200

 

3DMark 2003 - 12332

3DMark 2005 - 5413

 

430/1240

 

3DMark 2003 - 12646

3DMark 2005 - 5651

 

Tyle moge z mojej grafy stabilnie wycisnac :D

Wiec nie jest zle :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 6800GT :D jest już w drodze do Polski.

:idea: Tylko jeszcze nie mam pomysłu na schłodznie go.

Jak chłodzicie swoje Leadteki 6800GT :?: , czy to standartowe chłodzenie nadaje się do O/C. Wygląda dość masywnie i wydajnie ale jak jest w rzeczywistości :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 6800GT  :D jest już w drodze do Polski.

 :idea: Tylko jeszcze nie mam pomysłu na schłodznie go.

Jak chłodzicie swoje Leadteki 6800GT :?: , czy to standartowe chłodzenie nadaje się do O/C. Wygląda dość masywnie i wydajnie ale jak jest w rzeczywistości :?:

 

Ja krecilem na orginalnym chlodzeniu i temp nie przekracza 50 stopni, moze tylko troche szumi, ale cos za cos :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beriam, mozesz podac jakies wyniki przeprowadzone frapsem w nowych grach(HL2, NFSU 2, Far Cry- moze nie takie nowe :wink: ) :?: . Jezeli ci sie bedzie chcialo to moze opiszesz nam swoje ogolne odczucia co do tej karty. Czy karta o tej wadze mocno siedzi w AGP? Nie ma strachu, ze "wypadnie" :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jak MSI to brałbym w ciemno...na pełny 6800 na 99% się zmoduje. Ale nie widomo czy na GT też.

 

*beriam*, wyniki spoko, mieć 12 kawałków w marku'03 to jest coś... że nie wspomne o 5600 w piatce. U mnie: '03: 10125pkt , '05: 4063pkt

 

Ja juz myślę że na wiosnę przyszłego roku mojego LE zmieniam na 6800GT albo x800XT, mam taką umowę ze sklepem że oddaję kartę wycanieją ją i dopłacam różnicę. A zrobię tak dlatego, bo MoH_PA się troszku haczy, niestety....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Miał ktoś z Was do czynienia z 6800 firmy GIGABYTE (to ten model z pasywnym chłodzeniem). Jak z modowaniem do 16,6 ?

 

Pozdrawiam, Xero

najpierw bedziesz musial zmodowac do 12/5 :lol:

w pierwszym poscie, jest jakas recenzja tj karty, poczytaj :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.camino.pl/szukaj.php3?g=5  

 

Leadtek 6800 za 1189zl z Vatem

Leadtek 6800GT za 1651zl z Vatem

 

Dzwoniłem do nich i potwierdzili cenę!!.

Od pewnego czasu widac, że ceny Leadteków spadają - w różnych sklepach ale tu jest najtaniej. Pytanie tylko co to za sklep - ktoś tam już cos kupował :!: :?: :?

 

PS

 

Zastanawiam się czy lepiej zakupić 6600GT na AGP (gdy już się pojawi) + 512MB RAMu czy 6800 i zostać z 512MB ?? - jakieś pomysły :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się przywitać w klubie 68xx. Po wielkich bojach z Asusem 9950TD (FX5900 dla niewtajemniczonych), licznymi i nieudanymi próbami modyfikacji tego antymodowalnego biosu postanowiłem pójść w ślady guru wątku modyfikacji FX5900 luks__pl i przesiąść się na 6800 a dokładnie coby już mieć jak najmniej klopotów z modyfikacjami potoków i verteksów na 6800GT made by Gigabyte. Mój model to GV-N68T256DH. W/g zach. serwisów karta się dobrze kręci dużo powyżej ultry dzięki dużym radiatorom i heat-pipe'om - pożyjemy zobaczmy. Duża zaleta tej karty to jeszcze VIVO (nie licząc DOOM3 dorzucanej do pudełka) na którym mi zależalo bardziej niż na D3, a cena też w porzo 1700. Dziś za 2h instalka o popatrzymy co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dusko zbite z GIGABYTEM. Niestety narazie nie ma i nie będzie. Zainwestowałem... Zamówiłem Leadteka 6800GT 256DDR :( Cholera, a juz myślałem że będe miał bezgłośna kartę... O ja głupi :(

 

Pozdrawiam i czekam na kartę (do jutra tylko)

 

x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beriam, mozesz podac jakies wyniki przeprowadzone frapsem w nowych grach(HL2, NFSU 2, Far Cry- moze nie takie nowe :wink: ) :?: . Jezeli ci sie bedzie chcialo to moze opiszesz nam swoje ogolne odczucia co do tej karty. Czy karta o tej wadze mocno siedzi w AGP? Nie ma strachu, ze "wypadnie" :?:

 

 

Badan, to raczej srednio, poniewaz nie mam zbytnio czasu ostatnio, taka praca :?

 

Jesli chodzi o moje odczucia co do grafy, to same pozytywny i kilka malych negatywow):

 

- Dobre chlodzenie ( w stresie temp. nie przekracza 55 stopni)

- Duza :roll:

- U mnie teraz gdy bede chcial wyjac ram to i grafe bede musial wydobyc :?

- Wentylek smiga jak dziki bąk, wkurza mnie to, ale cos za cos (bede myslal o czym bardziej cichym)

Jak juz ktos ciche chlodzonko sobie sprawi to niech automatycznie da cyne :!:

- Dobrze chlodzone pamiatki

- O/C masakryczne , przewyzszajace model wyzszy

 

Czyli jednym slowem polecam i to goraco jesli ktos chce sobie sprawic GT :wink: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jestem zdecydowany na Leadteka 6800GT. Boli mnie tylko jedno - dzis wywalamy na grafę te 1600 zeta a za 2-3 miechy będzie się chciało zamienić MoBo i kupka wielka - AGP BRAK. Zostajemy ze świetną kartą i problemem. Sprzedać? Hmm, jak za 1000 sie opchnie to cud. No bo kto kupi wtedy "agpowca". Nowych MoBo od Intela z AGP nie będzie, pod AMD też wszystko wali w kierunku PCI-E. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że jednak nie będzie NF4 w wersji z AGP, a jesli juz to straci się sporo z wydajności ze względu na brak natywnego wsparcia przez ten chipset AGP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Hanu*, co ty pieprzysz?? Do dnia dzisiejszego mozna kupić Athlona na Slocie A i to nie za grosze, bo takowy Athlon kosztuje 70-120 PLN. Tak samo z płytami ze slotem A. Identycznie z Pentiumami II i III. A przecież te karty mają po 5 i wiecej lat.

 

Tak że martwienie się że za 2 miechy nie dostaniesz mobo na AGP albo że karty AGP nikt nie bedzie chciał kupić.... stary, czy ty wiesz że w sklepie gdzie kupowałem GF6800 byłem...piątą (sic!) osobą od momontu wejścia tych kart na rynek, która taką kartę kupowała?? (a jest to spory sklep + hurtownia). Co to oznacza?? Ano że karta nie dotarła jeszcze pod strzechy i że czasy kiedy 6800 bedą za 1000 nadejdą najwcześniej za ROK, może dłużej....

 

Jeszcze rok temu karty Radeon 9700 były za 900 PLN, dzisiaj nowe kosztują ca. 550. A przecież 9700 ma ponad 3 lata, prawda??

 

Eh, jakbym był takim pesymistą jak ty to w ogóle nie kupowałbym sprzetu: bo niby po co, jak i tak stanieje?? kup lepiej książkę: zyskuje na wartości z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem ( i na marginesie - kulturalniej proszę). Chodziło mi głownie o to, że kupując kartę pod AGP blokujesz sobie drogę do wymiany MoBo. PCI-E wali pełną parą, a tak się złożyło, że chciałem włąsnie wkroczyć w s939. Nawet zakładając, że kupię NF3 z AGP to przy chęci wymiany karty znów musze zmienić MoBo. I odwrotnie tak samo. Wydatki się zwiększają. Weż pod uwagę, że ludzie nie bardzo będą chętni za powiedzmy rok kupić uzywaną grafę pod AGP, gdy wszystkie MoBo co będą w sklepach pod PCI-E. Już dziś mam ogromne problemy ze sprzedażą R9700Pro, bo ludziska wolą za te 600-parę złotych kupić W SKLEPIE jakiegoś GF5700U czy R9600Pro/XT nie wiedząc o ile ten używany sprzęt jest wydajniejszy ( BTW -ma ktos ochotę :) ). A tu dojdzie jeszcze nie dość , że problemik jak opisany wyżej to jeszcze inny slot grafy.

 

Zgodze się z tobą, że bardzo mało ludzi kupuje dziś karty rodziny 6800/X800, bo zwyczajnie na polskie warunki są drogie. Ale niestety w przypadku zmiany standardów złącz/formatów traci się sporo. Nie wiem czy pamiętasz czasy, gdy nagle wszedł standard ATX i co się działo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...