Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszam wszystkich na benchmark.pl, za niecałe 700zł FX 6600 Gt PCI bijący na głowę wszystkie 6800 LE i pełne 6800

Ciekawe co???

mam się śmiać czy płakać????????????????????????????

75 FPS na 1024x768 na high ustawieniach w dooma3 no nie wiem czy to jest takie śmieszne :!:

ciekawe ile ty masz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszam wszystkich na benchmark.pl, za niecałe 700zł FX 6600 Gt PCI bijący na głowę wszystkie 6800 LE i pełne 6800

Ciekawe co???

Gdzie Ty to niby widziałeś? Piłeś coś? :lol:

Zresztą co ty wymyśliłeś za karte: "FX 6600 GT" i w dodatku na PCI?! To jakiś domowej roboty mix kart serii: "FX" z "6600" + laminat od jakiegoś stareńkiego "3DFX-a" :lol:

Lubię przed snem się troszke pośmiać... a to było "ostre"! :lol:

www.benchmark.pl tam to widziałem

Ps. przetrzyj okulary co byś lepiej widział

PCI Express x16 słyszałeś o czymś takim :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba się skuszę na tego AsusaV9999GT  

 

tylko trzeba chyba to fabryczne chłodzenie w kosmos wystrzelić

założyć chłodzenie od proca i dać miedziane radiatory na pamięci

 

i hulać do bólu

No ja narazie hulam na standardowym i spoko idze 420/870. Ale tez mysle o zmianie chlodzenia. moze wtedy pojdzie wiecej :) Apropo czy ktos wie gdzie mozna kupic lamanego molexa?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to ja sie coraz bardziej ciesze ze kupilem AsusaV9999GT bo ja po podkreceniu na 400/800 spokojnie wyciagam ok 11500pkt max 11600pkt :D a 500zl zostalo w kieszeni Pozdrawiam

A czym podkręcasz i czym chłodzisz.

 

Sorki za 2 posty ale cos mi sie tu nie udalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to ja sie coraz bardziej ciesze ze kupilem AsusaV9999GT bo ja po podkreceniu na 400/800 spokojnie wyciagam ok 11500pkt max 11600pkt :D a 500zl zostalo w kieszeni Pozdrawiam

Ja się chyba cieszę jeszcze bardziej, bo dałem za swoją karte tylko 1029 zł, a wyinki mam praktycznie takie same... Generalnie przesiadaka z R9800Pro kosztowła mnie tylko 129 zł! :twisted:

 

Witam

Zapraszam wszystkich na benchmark.pl, za niecałe 700zł FX 6600 Gt PCI bijący na głowę wszystkie 6800 LE i pełne 6800

Ciekawe co???

Gdzie Ty to niby widziałeś? Piłeś coś? :lol:

Zresztą co ty wymyśliłeś za karte: "FX 6600 GT" i w dodatku na PCI?! To jakiś domowej roboty mix kart serii: "FX" z "6600" + laminat od jakiegoś stareńkiego "3DFX-a" :lol:

Lubię przed snem się troszke pośmiać... a to było "ostre"! :lol:

www.benchmark.pl tam to widziałem

Ps. przetrzyj okulary co byś lepiej widział

PCI Express x16 słyszałeś o czymś takim :?:

Ty napiałeś PCI, a nie PCI-Express, no ale widać że Ty roznicy nie widzisz... :lol:

Na benchmark.pl nic nie pisze o czymś takim jak "FX6600", jest tylko wzmianka o "6600" i "6600GT". Co Ty sie tak przyczepiłeś tego "FX"-a??? Mylisz dwie rózne karty i tyle... :lol:

Troszke poczytaj forum i sie doszkol... :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej mam problem z Asusem V9999GT nie potrafie przekroczyc 35xx w 3dmarku05

za to w 3dmarku03 jest 10xx czasem wskoczy na 1101 i to bez krecenia karty

 

probowalem juz rozne stery 66.81 66.70 60.41 61.77 i nic to nie daje

 

komp to A64 3200@2314

512 twinmos BH5 ale tylko leca na 333 bo jak dam na 400 i vmm 2.8 to i tak wywala

a i wszystkie smieci wylaczone ( panda gg itp.)

 

nawet po oc karty 380/740 wynik jest 37xx

 

co jest grane inni po oc maja nawet ponad 45xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszam wszystkich na benchmark.pl, za niecałe 700zł FX 6600 Gt PCI bijący na głowę wszystkie 6800 LE i pełne 6800

Ciekawe co???

mam się śmiać czy płakać????????????????????????????

75 FPS na 1024x768 na high ustawieniach w dooma3 no nie wiem czy to jest takie śmieszne :!:

ciekawe ile ty masz :?:

I to wszystko co ta karta potrafi, w innych rozdzialkach w doomie juz dostajke w plecy wiec nie wiem czemu wg Ciebie jest szybsza od 6800 chyba ze patrzysz tylko na jeden test w 1024.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej mam problem z Asusem V9999GT nie potrafie przekroczyc 35xx w 3dmarku05

za to w 3dmarku03 jest 10xx czasem wskoczy na 1101 i to bez krecenia karty

 

probowalem juz rozne stery 66.81 66.70 60.41 61.77 i nic to nie daje

 

komp to A64 3200@2314

512 twinmos BH5 ale tylko leca na 333 bo jak dam na 400 i vmm 2.8 to i tak wywala

a i wszystkie smieci wylaczone ( panda gg itp.)

 

nawet po oc karty 380/740 wynik jest 37xx

 

co jest grane inni po oc maja nawet ponad 45xx

Tak, ale inni maja FSB 220-250, zreszta inni też maja OC karty na poziomie 400/900 dlatego wyniki "ostro" ponad 4xxx. Co to za OC 380/740? More power! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej mam problem z Asusem V9999GT nie potrafie przekroczyc 35xx w 3dmarku05

za to w 3dmarku03 jest 10xx czasem wskoczy na 1101 i to bez krecenia karty

 

probowalem juz rozne stery 66.81 66.70 60.41 61.77 i nic to nie daje

 

komp to A64 3200@2314

512 twinmos BH5 ale tylko leca na 333 bo jak dam na 400 i vmm 2.8 to i tak wywala

a i wszystkie smieci wylaczone ( panda gg itp.)

 

nawet po oc karty 380/740 wynik jest 37xx

 

co jest grane inni po oc maja nawet ponad 45xx

Wyczysc dokladnie system driver cleanerem w trybie awaryjnym i zainstaluj 66.81 a jak nie to proponuje przeinstalowac system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to ja sie coraz bardziej ciesze ze kupilem AsusaV9999GT bo ja po podkreceniu na 400/800 spokojnie wyciagam ok 11500pkt max 11600pkt :D a 500zl zostalo w kieszeni Pozdrawiam

Ja się chyba cieszę jeszcze bardziej, bo dałem za swoją karte tylko 1029 zł, a wyinki mam praktycznie takie same... Generalnie przesiadaka z R9800Pro kosztowła mnie tylko 129 zł! :twisted:

 

Witam

Zapraszam wszystkich na benchmark.pl, za niecałe 700zł FX 6600 Gt PCI bijący na głowę wszystkie 6800 LE i pełne 6800

Ciekawe co???

Gdzie Ty to niby widziałeś? Piłeś coś? :lol:

Zresztą co ty wymyśliłeś za karte: "FX 6600 GT" i w dodatku na PCI?! To jakiś domowej roboty mix kart serii: "FX" z "6600" + laminat od jakiegoś stareńkiego "3DFX-a" :lol:

Lubię przed snem się troszke pośmiać... a to było "ostre"! :lol:

www.benchmark.pl tam to widziałem

Ps. przetrzyj okulary co byś lepiej widział

PCI Express x16 słyszałeś o czymś takim :?:

Ty napiałeś PCI, a nie PCI-Express, no ale widać że Ty roznicy nie widzisz... :lol:

Na benchmark.pl nic nie pisze o czymś takim jak "FX6600", jest tylko wzmianka o "6600" i "6600GT". Co Ty sie tak przyczepiłeś tego "FX"-a??? Mylisz dwie rózne karty i tyle... :lol:

Troszke poczytaj forum i sie doszkol... :idea:

co do "FX" to mały zonk mi sie wkradł a PCI to pisałem w skrucie (myślałem że będzie wiadomo o co chodzi) a wy oczywiście musieliście się czepic bo i co tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic sprobuje driver cleanerem i 66.81 i wyzsze oc tylko martwi mnie to zenie ma chlodzenia na pamieciach

 

wie ktos moze gdzie mozna dostac molexa lamanego 90 stopni tak zeby mozna bylo silencera wrzucic na tego asusa bo org chlodzenie jest glosne jak diabli dopiero przy 30% jest cicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszam wszystkich na benchmark.pl, za niecałe 700zł FX 6600 Gt PCI bijący na głowę wszystkie 6800 LE i pełne 6800

Ciekawe co???

mam się śmiać czy płakać????????????????????????????

75 FPS na 1024x768 na high ustawieniach w dooma3 no nie wiem czy to jest takie śmieszne :!:

ciekawe ile ty masz :?:

I to wszystko co ta karta potrafi, w innych rozdzialkach w doomie juz dostajke w plecy wiec nie wiem czemu wg Ciebie jest szybsza od 6800 chyba ze patrzysz tylko na jeden test w 1024.

w 1280x1024 też jest lepszy od 6800 LE i 6800 a ja nie widze potrzeby żeby grać w wyższej lub niższej rozdziałce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos ta karte Club3D GeForce 6800 128 MB DDR TV DVI. Moze jakies ifno na jej temat? Jak O/C? Jak z modowaniem?

zmodowala sie na 16p i 6vp, oc 400/850. standardowe chlodznie to porazka - wylecialo na rzecz silencera 5

A co nie tak z tym chlodzeniem... Ja wlasnie ze wzgledu na chlodzenie chce ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ta karte :) Slabe czy glosne... czy i to i to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nie tak z tym chlodzeniem... Ja wlasnie ze wzgledu na chlodzenie chce ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ta karte :) Slabe czy glosne... czy i to i to?

niestety, ale to i to...gdyby chlodzilo tak samo jak halasuje to byloby najwydajnieszym chlodzeniem dla 6800...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nie tak z tym chlodzeniem... Ja wlasnie ze wzgledu na chlodzenie chce ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ta karte :) Slabe czy glosne... czy i to i to?

niestety, ale to i to...gdyby chlodzilo tak samo jak halasuje to byloby najwydajnieszym chlodzeniem dla 6800...

uuu to lipa... bo wsumie juz zamowilem ta karte ... no nic ... ale zamowilem 2 a na stanie maja tylko 1 to w takim razie moze wezme jakas inna ta 2ga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3bynio

 

Daj link do testów w których 6600GT jest szybsze od 6800

Na benchmarku jest artykuł. 60 FPS w rozdziałce 1280x1024 na high ustawienia w dooma3 masz tyle :?:

Daj link do testu bo nigdzie nie widze, u siebie nie wiem ile mam ale w 1024 wszystko zalezy tez od reszty sprzetu, znajdz testy 6600GT VS 6800 oby dwie karty na PCI-E.

 

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=geforce_...600_gt&strona=5

 

6800LE jest duzo lepszym rozwiazaniem z tych wzgledów ze raczej bez problemu je przerobimy na 6800 (12 potoków) oraz podkrecimy, o podkrecaniu 6600GT mozemy zapomniec, nawet jezeli sie podkreci to minimalnie gdyz karta i tak posiada wysokie czestotliwosci taktowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...