Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Co mam zrobić w tym poziomie ? , od wczoraj nie mogę iść dalej :(

 

Dołączona grafika

 

ehh czasami pytania az szczypia w oczy.. "co mam zrobic?" a obok podaje screena z opisem co ma zrobic i to wielka czcionka napisane

 

w ogole nie rozumiem po co nawet grac w ta gre bez znajomosci jezyka. osobiscie to zbieram wszystkie notatniki aby dowiedziec sie wiecej o historii Rapture.

Najbardziej mi sie podobalo nagranie systemu laczacego tatuskow z siostrzyczkami u doktorka suchonga :D

w ogole gierka ma wspaniala fabule i tylko dla niej powinno sie w zasadzie grac.. strzelanie to juz rzecz uboczna...

 

dla wtajemniczonych: would you kindly get me a beer? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy znaja angielski w takim stopniu, zeby spokojnie sobie poradzic, nie wszysca sa 'alfa i omega' ;) Po to jest forum, zeby zadawac pytania, jesli ktos czegos nie rozumie, nie potrafi zrobic... Jesli nie chcesz, nie musisz pomagac, wiec wysylaj ludzi na kurs angielskiego... Nawet, jesli jednych szczypie w oczy, to drugich moze nawet nie smyrac w powieke ;)

 

johnny00, sam sobie przynies ;)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło się komuś że po włączeniu EAX słychać było jakieś trzaski?

 

Pograłem w nocy 15minut i zero. Nic. W ogóle nie podeszło, może potem zrobię drugie podejście ale na razie nie widzę niczego czym warto się niezdrowo podniecać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc?

Tak jak widać na zdjęciu, według strzałki mam wejść przez te drzwi, aby je otworzyć potrzebuję kod i chyba nie ogarniam bo nigdzie takiego nie znalazłem :?

Mogę prosić o jakieś wskazówki jak się z tym uporać :)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tam gdzie są osy czy pszczoły i nie wiem co zrobić :(

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

looooooooooooooooool a czytasz swoje 'goals' czyli zadania które masz wykonać, wciskasz M i tam masz :| OMG. Pszczoły zabijasz wciskając któryś z lewarków przy tych 2 maszynach. Wylatuje gaz i je zabija na pewien czas. W tym czasie szukasz w pomieszczeniu w pułkach, regałach itd tych 'gradients'ów' które musisz zebrać, nie pamiętam co dokładnie, ale po 7 każdego składnika trzeba było (są 3 składniki). Tam były chyba te strzykawki.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

looooooooooooooooool a czytasz swoje 'goals' czyli zadania które masz wykonać, wciskasz M i tam masz :| OMG. Pszczoły zabijasz wciskając któryś z lewarków przy tych 2 maszynach. Wylatuje gaz i je zabija na pewien czas. W tym czasie szukasz w pomieszczeniu w pułkach, regałach itd tych 'gradients'ów' które musisz zebrać, nie pamiętam co dokładnie, ale po 7 każdego składnika trzeba było (są 3 składniki). Tam były chyba te strzykawki.

Ale sie usmialem :lol: A tak BTW, to sam po sobie wiem, ze czasami jakies wiadomosci mi umykaly, odnosnie nagran, to przez IVRP ;) Radze od czasu do czasu poczytac dzienniki, znajduja sie tam przydatne informacje + mapa, pod ktora zapisane sa rpzydatne informacje jak wspomnialo kilka osob wczesniej iw ostatnim poscie ojejku ;)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcent z tego filmiku mnie rozbija. Jak ja "lubie" słuchać angielskiego w wersji uk/aus... Ale filmik styknie ;]

 

Co do gry to widać ze niektóry przechodząc na pałe tylko zeby zaliczyć. OFC maja do tego prawo ;).

A tak btw chyba nie korzystaliście z strzałki questowej (podobnej do krapu z Obliviona) ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie UKONCZYLEM :)

 

Gre zaliczam do tych z GORNEJ polki, pod wzgledem fabuly, grafki i wszystkiego, co w niej miejsce swoje mialo ;]

 

Zakonczenie: (tylko dla zainteresowanych, na wlasne ryzyko)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Gre ukonczylem ratujac wszystkie dziewczynki, teraz zabiore sie za Bio nie ratujac ani jednej ;)

Tak, wiem, to bedzie takie podle i juz mnie chwyta za serce, ale zobacze efekt, za kilka najblizszych dni i nocy ;)

 

Gra swietna, ode mnie 10/10 :)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak sie wciagnalem w gre.

Historia porywajaca, levele majstersztyki, grafika to najwyzsza poleczka, dzwieki i odglosy rowniez.

A little sisters z big daddy to po prostu esensja tej gry.

Jak je ratuje to az mi sie serce kraja takie piekne to jest ujecie.

Grafika mnie zadziwia. Nadal szczeke z podlogi zbieram po tym gdy w Arcadii wlaczyly sie spryskiwacze, pada taka mgielka a na podlodze setki oczek od kropli wody. Schodzimy na dol i tam gdzie byla podloga jest teraz sufit - sufit przecieka :o

Gdyby nie potrzeba snu to bym dalej gral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo :) Ratowanie malych siostr jest swietne. Co do grafiki...efekt splywajacej po oczach/kamerze wody jest masakryczny, czasami sie bawie i wbiegam i sie cofam w splywajaca z gory wode :gitarzysta: A design leveli po prostu powala na kolana...gniecie klate...i co tam sobie jeszcze dopowiecie, masterpiece. Jak otworzyly sie drzwi do "pomieszczenia" Lower Wharp w levelu Neptune's Bounty to zbieralem szczeke z ziemi :blink: (tam gdzie na gorze jest taki szyld z krabem) Kilka razy malo nie zrzucilem sluchawek z uszu, raz prawie dostalem zawalu jak na luzie zbieralem sobie rzeczy z biurka i kiedy sie odwrocilem (zupelnie sie tego nie spodziewalem) dokladnie kilka cm za mna stal "doc" z kluczem uniesionym w moja strone, zebyscie wtedy widzieli moja reakcje :lol: podejrzewam ze zrobilem sie blady jak sciana. Atmosfera jest kosmicza! Denerwuja mnie strasznie za szybko znikajace napisy, wiecej rozumiem kiedy slysze i czytam jednoczesnie a napisy znikaja za szybko, szkoda. A i jeszcze jedno... czy Wy tez sie tak "napinacie" przy walce z big daddy ktory rzuca nami o sciany? :lol: bo ja to nie wiem wtedy co sie ze mna dzieje :lol: oczy mi z orbit wychodza i prawie gniote myszke.

 

ps. zwazywszy na to ze jest godzina 4 nad ranem a ja nie moge ochlonac po dzisiejszej sesji z bioshockiem prosze podejsc do mojego posta z przymruzeniem oka B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i czytam ten watek i jakos nikt nie napisal jakie jest zakonczenie jak sie pozabija male dziewczynki.

Czyzy wszyscy bili grzecznymi chlopcami?? ;p Szczerze powiedziawszy to nie chce mi sie gry 2 raz przechodzic bedac niegrzecznym takze jakby ktos mogl napisac jakie jest zkonczeni ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i czytam ten watek i jakos nikt nie napisal jakie jest zakonczenie jak sie pozabija male dziewczynki.

Czyzy wszyscy bili grzecznymi chlopcami?? ;p Szczerze powiedziawszy to nie chce mi sie gry 2 raz przechodzic bedac niegrzecznym takze jakby ktos mogl napisac jakie jest zkonczeni ;p

Zakończenia można obejrzeć na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega prosił o zamieszczenie tego:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Mam mały problem w chyba pierwszym etapie, na gorze tego etapu pojawiaja sie ciagle big daddy i rozni przeciwnicy (ludzie) no i nie wiem co zrobic. Bylem juz wszedzie oprocz jednego pomieszczenia ale tam potrzebuje jakas karte Dental cos tam i nie wiem skad ja wziac. mam jeszcze jedne nierozmrozone drzwi ale nie mami ch jak odmrozic bo mam tylko 2 te moce i akurat mam electric cos tam i ta druga ktora moge przyciagac przedmioty. powiedzcie mi wiec oprocz tego gzie znalezc karte, gdzie znalezc albo co zrobic zeby miec spowrotem moc tą z ogniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem sobie bright na full w grze, wychodząc ustawienia pozostaja. Jak to zmienic? Monitor (odpada).

Miałem ten sam problem. Nie wiem jak to zmienić ale tylko uruchomienie ponownie kompa przywraca normal bright wiec dołączam sie do pytania ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie odpalilem bioshocka na vista ultimate 32-bit coby poogladac jak to w dx10 wyglada.

 

Otoz ... nie wyglada wogole. Po instalacji hotfixow i innych latek do sterow karty kraficznej gra sie wlacza ale przy wgrywaniu levelu jest freez na peirwszym pojawiajacym sie obrazie i nic sie nie zmienia :( glos i reszta dziala (wyjscie do menu juz nie). Nawet wylaczenie textur dx10 nie pomoglo ... Uzycie procka i pamieci takie jak powinno byc. Dlatego zwracam sie o pomoc z tym problemem gdyz poniewaz cierpie strasznie :-]

a wogole to pierwsza scena na morzu to niby dobrze wyglada ale sterowanie dziwne. Wcisne strzalke w gore na dluzej i jak jak puszcze to postac dalej idzie (plynie) do przodui nie mozna zmienic kierunki :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wedlug mnie wymiata. Juz od dawna tryb single player mnie tak nie wciagnal jak teraz :D. W zwiazku z tym, ze lubie nagrywac filmiki wrzucam linka z mojej walki z Big Daddy na lvl. (jesli mnie pamiec nie myli) Arcadia. Enjoy!

 

http://pl.youtube.com/watch?v=Ba4tnNmd2F8

 

Ps. Youtube strasznie kaszani jakosc przeslanych filmikow (przyciemne takie, mimo iz na kompie sa ok). Ma ktos moze jakis sposob zeby wygladaly lepiej? Stosuje sie do zalecen (320x240 itp. itd.) ale ciagle wygladaja jakos lipnie. Niektore filmy na youtube wygladaja niezle, jak oni to robia :/. Przepraszam za offtopic.

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prosbe znajomego mam takie zapytanie (sam w to nie gram, wiec nie jestem w stanie udzielic mu pierwszej pomocy):

 

 

ok wiec mam taka sytuacje:

 

http://i2.tinypic.com/4kc6kck.jpg

http://i11.tinypic.com/627puyw.jpg

 

I jeszcze mam drzwi do tych pomieszczen na poludniowym wschodzie na mapie zamarzniete a nie mam tej mocy z ogniem Co mam zrobic ?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...