Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

To jest cytat z allegro. Cenega sprzedaje tam Bioshocka.

http://www.allegro.pl/item226027080_biosho...rder_sklep.html

Z planu wydawniczego Cenegi wynika, że jest to data wydania tylko anglojęzycznych wersji. Wersja polska pewnie wyjdzie we wrześniu.

W takim wypadku to wypada dodać 20 zł i mieć kolekcjonera. Chyba nie mam wyjścia bo czas sie liczy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie bedzie jak z oblivionem wypuszcza ENG a potem udostępnia spolszczenie na stronce

Nie, na bank tak nie zrobią. Bo gra przecież od razu będzie w polskiej, kinowej wersji. EK jest tylko po ang, dla zwolenników angielskich wersji językowych.

 

a nie wiecie czy pl która wyjdzie we wrzesniu będzie tez w edycji kolekcjonerskiej?

Będzie >>> http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2644 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc ludzi w jakis sposob zdobyla pelna wersje PC, a oto co ich spotkalo

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Someone has bought the PC version, this is what it says when you try to install it before the release date

 

http://image.bayimg.com/oafphaabk.jpg

 

The BioShock installer will automatically patch to the latest version of the BioShock game application as part of the install process. YOU MUST BE CONNECTED TO THE INTERNET IN ORDER TO INSTALL THE GAME.

 

A progress bar will show the state of the patch download. Please do not interrupt the download or deactivate your internet connection during the download. If the download does not complete successfully, you can attempt to restart the download using the Start/Restart button.

 

The downloader uses internet proxy and port settings as set up through Internet Explorer. If you have not set these, you can manually configure proxy and port settings in the BioShock installer. If you're not sure what values to put here, contact your ISP or 2K support at http://www.2kgames.com/bioshock/support/.

 

Some internet security software may detect this download as a Trojan or other compromisation of internet security.

 

1. The exe shortcut has no icon.

2. The exe jumps to that dos screen and says that.

3. Unplugging. Uninstalling. Changing the system date. Etc. Does Not work.

4. The game connects to an autopatcher at the end of install.

----> If you kill that autopatcher, it rolls back the install.

----> If you say you don't want to patch, it kills the install.

w sumie dosc ciekawa forma update/zabezpoeczenia, ale oby nie bylo takich problemow jak z premiera HL2, tam to przynajmniej chodzilo tylko o aktywacje, a tutaj sciaga sie jeszcze jakies update :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps chodzi tu oczywiscie o orginal

nie wiem co masz na mysli (tzn.domyslam sie ;) ) , ale jakies amerykanskie sklepy, w wyniiku pomylki zaczely rozsylac preordery do klientow, a ci jak widac mimo posiadania swojej kopii gry, nie moga jej nawet zainstalowac. mozliwosc taka bedzie dopiero po 21. w kazdym badz razie widac jak przebiega instalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co masz na mysli (tzn.domyslam sie ;) ) , ale jakies amerykanskie sklepy, w wyniiku pomylki zaczely rozsylac preordery do klientow, a ci jak widac mimo posiadania swojej kopii gry, nie moga jej nawet zainstalowac. mozliwosc taka bedzie dopiero po 21. w kazdym badz razie widac jak przebiega instalka.

Czyli rozumiem, że przeinstalowanie systemu z inną datą i tak nic nie da bo do aktywacji gry jest potrzebny internet czyli użytkownicy bez internetu nie pograją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ktorzy sledza prace nad Bioshockiem pewnie o tym wiedza mmmaaarr. Mnie to tylko uswiadamia, bo z poczatku pamietam arty kiedy to Bioshock byl tylko w planach, uwidniajace jakies bunkry i laboratoria. Wiec pewnie duzo w tym prawdy. Co sie stalo, ze srodowisko gry przeszlo taka metamorfoze (zapewne juz w poczatkowych planach bo nie wyobrazm sobie zeby taki kunszt architektoniczny powstal w wyniku przypadku) ... nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze bo na fileplanet demo ma wyjść 18 (czyli w sobote) i w dodatku tylko dla subów...

A tak btw imo nie fair ze gra sprzedawana przez steam kosztuje drożej w UE. I czy to oznacza, że rejestracja odbędzie sie przez steam ?

 

qjin trochę późno sie zorientowałeś ;)

Btw fileshack to europejski serwis czy z usa ? Pytam bo strefa czasowa jest ważna. Jutro może znaczyć ze już od 0:01 demko bedzie dostępne ;p.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak dema dziś nie bedzie ? :<

http://www.shacknews.com/onearticle.x/48490

Update: There is no longer a confirmed date for the BioShock PC demo.

Nie było by fajnie. Nie dość ze demo wyszłoby dopiero w sobotę to jeszcze tylko do a subuów Fileplanet.

 

Dodatkowo recka z fileshack http://www.shacknews.com/featuredarticle.x?id=520

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było by fajnie. Nie dość ze demo wyszłoby dopiero w sobotę to jeszcze tylko do a subuów Fileplanet.

downloader FP pokazuje "check" co 1 dzien, a to oznacza, ze demo tak szybko nie bedzie. doszly mnie "sluchy", ze dopiero w poniedzialek. prawdopodobnie. chyba szybciej dostane full, niz sie dema doczekam :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że wymagania sprzętowe nie są zaniżone jak w przypadku gothica. Na sprzęcie na którym nie dało się grać w g3 można było pograć spokojnie w obliviona na wysokich detalach :D Liczę na dobrą optymalizacje silnika bioshocka bo coraz bardziej się napalam na tą grę a:D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że wymagania sprzętowe nie są zaniżone jak w przypadku gothica. Na sprzęcie na którym nie dało się grać w g3 można było pograć spokojnie w obliviona na wysokich detalach :D Liczę na dobrą optymalizacje silnika bioshocka bo coraz bardziej się napalam na tą grę a:D :lol:

Ploty chodziły ze wersja PC jest bardzo doszlifowana wiec chyba nie ma co sie martwić. Tylko ja najpierw demo chciałem przetestować bo jakby mi źle chodziło to powinienem najpierw kompa upgradować (mobo,cpu,ram) i kupić zwykłą wersje (za 79zl) a nie iść na "ślepo" w wersje kolekcjonerską :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ploty chodziły ze wersja PC jest bardzo doszlifowana wiec chyba nie ma co sie martwić. Tylko ja najpierw demo chciałem przetestować bo jakby mi źle chodziło to powinienem najpierw kompa upgradować (mobo,cpu,ram) i kupić zwykłą wersje (za 79zl) a nie iść na "ślepo" w wersje kolekcjonerską :|.

Ja tak samo :D tylko , że bym musiał poczekać do urodzin z kompem :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WildWolf

Ja tak samo :D tylko , że bym musiał poczekać do urodzin z kompem :damage_wall:

Jeżeli ma być ładna optymalizacja to czemu masz nie pograć na tym co masz :) Ja sie cieszyłem kiedyś jak mi FC chodził na 2mx więc nie szalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...