Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

To w końcu sciagać to demo z torrentów czy nie ? Jak ktoś sciagnie niech da znać :P. Mi leci w bajtach wiec chyba poczekam na link z neo albo filefront/fileshack...

mi leci 40-100 jak ściągnę dam znać Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby mi sie udało zarezerwować demo ,ale ściągnąłem ten program ich i po dodaniu do download co chwile wypisuje ze nie ma mirrorow do zassania

 

Download nie dziala, bo FP zdjęło plik z demem z listy mirrorów tak jak już ktoś napisał. Ale możesz w tym czasie ściągnąć coś innego bo dzięki temu trickowi masz konto na 12 miesięcy za darmochę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi leci 40-100 jak ściągnę dam znać

Tylko przeskanuj na wszelki wypadek antyvirem bo to krap może być ;).

Download nie dziala, bo FP zdjęło plik z demem z listy mirrorów tak jak już ktoś napisał. Ale możesz w tym czasie ściągnąć coś innego bo dzięki temu trickowi masz konto na 12 miesięcy za darmochę :wink:

Nienawidzę Fileplaneta bardzo ale okradać też ich nie mam zamiaru ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Download nie dziala, bo FP zdjęło plik z demem z listy mirrorów tak jak już ktoś napisał.

jest jeszcze jedna wersja dlaczego zdjeli - nie mogli zapanowac nad nielegalnym "wyplywem" dema w wersji pelnej jak i dla subow :)

demo w wersji torrentowej juz na dysku, zaraz dam znac czy dziala, no chyba, ze komp padnie ;)

btw: FP sa zalosni - kase od subow sciagaja, a ciagle jakies problemy sa :/ chyba wroce na GS :unsure:

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągam tyle ile neo może czyli 64KB/s co nie zmienia faktu, że będzie się ściągać 9h a wtedy będę już daleko od kompa na kilka dni... i jak tu nie kochać TPSA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko przeskanuj na wszelki wypadek antyvirem bo to krap może być ;).

 

Nienawidzę Fileplaneta bardzo ale okradać też ich nie mam zamiaru ;p.

To nie nasza wina że osoby prowadzące FilePlanet skopali skrypt rejestracyjny i każdy może mieć darmowe konto na 12 miesięcy. Przecież nikt nie włamał się na ich serwer żeby założyć sobie konto za free. Jak tylko się zorientują że skrypt rejestracyjny jest wadliwy, napewno zablokują wszystkie "sztuczkowe" konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare screników z fps.

Dodam tylko , że nie podkrecony 8800gts na tych screenach jest czyli gpu 550 i memki 800. Po podkreceniu srednio 10 fps więcej . I po co ta panika cała , że cos na quadzie chrupało - w 1280x1024 sprzet z podpisu i nic nie chrupie.

post-7299-1187609708_thumb.jpg

post-7299-1187609762_thumb.jpg

post-7299-1187609782_thumb.jpg

post-7299-1187609803_thumb.jpg

post-7299-1187609930_thumb.jpg

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po testach.

1280x1024 all max aa w opcjach gry brak albo jestem ślepy ;) - gra chodzi bardzo dobrze!!! Levele ładują się błyskawicznie . Odpaliłem narazie pod xp i jak narazie w dx 9.0 mi się strasznie podoba.

Cały czas na jednym jaju? :) było by świetnie.

1280x1024.. i jakie detale?

Napisał all max :) Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten plik z torrentow wyglada ok - zero virow, instaluje sie , gra sie odpala, komp sie nie wiesz :)

to tyle co moge teraz przetestowac na 9800aiw ;)

A jaki jest wielkosc pliku? Ja tez ciagne z torenta i nie wiem czy to to bo mi pokazuje 1,2Gb a w linku od RALFA11 jest wieksze 1888.47 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

all max tzn rowniez z AAx8 i AFx16 ?

Jezeli tak to w 1024x768 spokojnie na 7600 bez AA i AF sie pogra.

A panika byla siana, ze hej.

Bez aa (bo w opcjach niby nie ma) a na skrinach widać że nie wymusił :P. Co do paniki - póki nie przetestuje sie nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po testach.

1280x1024 all max aa w opcjach gry brak albo jestem ślepy ;) - gra chodzi bardzo dobrze!!! Levele ładują się błyskawicznie . Odpaliłem narazie pod xp i jak narazie w dx 9.0 mi się strasznie podoba.

Jakim cudem już grasz, skoro jest blokade (da się łatwo ją ominąć)?

 

Ładnie to wygląda. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem sprzęcik z podpisu wszystko na maxa 1 jajo. Jedyne co zauwazyłem to po alt+tab gra zamula w 100% proca i cięszko cos na forum napisac ;). Chyba po to 2 jaja są do tej gry potrzebne :P. Zaznaczam jeszcze raz graficzna karta na default bez podkrętki .

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem sprzęcik z podpisu wszystko na maxa 1 jajo. Jedyne co zauwazyłem to po alt+tab gra zamula w 100% proca i cięszko cos na forum napisac ;). Chyba po to 2 jaja są do tej gry potrzebne :P. Zaznaczam jeszcze raz graficzna karta na default bez podkrętki .

No ok, ale jak Ci się udało odpalić demko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...