Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jeśli chodzi dobrze na Ich sprzęcie w 1920x1200 to uważam że gierka jest naprawdę dobrze zoptymalizowana -> pod tym względem położy crisisa do grobu na pewno

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi - bo stwierdzenie "mozna ustwic rozdzialke 1920x1200" nijak sie ma do "gralismy w 1920x1200" ;)

Co nie zmienia faktu, że nie które efekty i tak będą wyglądały lepiej niezależnie od rozdzielczości :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że nie które efekty i tak będą wyglądały lepiej niezależnie od rozdzielczości :wink:

Z tego co sie dowiedziałem z manuala to nie efekty a powierzchnie mają lepiej wygladać w dx10 ale mniejsza z tym.

DX10 DETAILED SURFACES

Toggle DX10 detailed surfaces on/off.

This option is greyed out if DX10 is not enabled.

Chociaż, mimo ze tego nie napisali to pewnie i efekty beda inaczej wyglądać.

 

A teraz: gdzie jest genghiskhan ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

A teraz: gdzie jest genghiskhan ?

albo ma to pc demo i zerwal mu sie kontakt z rzeczywistoscią, albo ... (dopiszcie sobie co chcecie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie była prowokacja :). Dostałem PM teraz. Po prostu ściągnął fake'a :<. No szkoda. Jeszcze czekamy na info od Sulaco (na FP miło demo być dziś) inaczej trza bedzie czekać do poniedziałku...

FP downloader podaje od wczoraj, ze "check" jest co dwie godziny, podejrzewam, ze wieczorkiem natapi jakas zmiana.

btw: w reserved wskoczyl MoH:A - "check" co 5godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BioShock - interfejs i oprawa wizualna lepsza na PC przynajmniej tyle, w ramach braku dema :(

Być może nie zauważyłeś, ale stronkę wcześniej w poście 259 już była mowa o tym, że na PC wygląda lepiej. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że chodzi dobrze na Quadzie 6600, 4GB RAMU i G8800GTX :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Przecież taki sprzęt ma prawie 95% ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

Najważniejsze że chodzi dobrze na Quadzie 6600, 4GB RAMU i G8800GTX :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Przecież taki sprzęt ma prawie 95% ludzi.

zwlaszcza te przycinki daja domyslenia. a bylo takie halo o optymalizacji :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwlaszcza te przycinki daja domyslenia. a bylo takie halo o optymalizacji :lol2:

a moze ludzie z ign nie maja dobrze zoptymalizowanego kompa? ;]

ja tam nei nazekam:D w bioshocka pogram w listopadzie na g92 :D chyba przycinek nei bedzie :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby demo na PC ukazało się równocześnie z Xboxowym, to nie było by takich zachywtów nad grą, bo okazało by się jak słabo jest zoptymalizowana i chodzi dobrze jedynie na silnym sprzęcie. A wtedy "pctowcy" nie rzucili by się tak na pre-ordery jak teraz i całe to Bioshockowe szaleństwo trwało by bardzo krótko. Ludzie z 2K Games bardzo dobrze wiedzieli co robią, nie wydając dema na obie platformy jednocześnie.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ludzie tak psioczą o optymalizacji

bez przesady

wiadomo ze w max detalach nie pogracie na karcie sprzed 2-3 lat pokroju 6600gt a ni na a64@3ghz czy sempronie....

swiat pedzi do przodu i niestety trzeba sie z tym godzic

nie bede sie rozpisywal o optymalkach bo nie ma sensu jednynie troche apeluje o odrobine zdrowego rozsadku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ludzie tak psioczą o optymalizacji

bez przesady

wiadomo ze w max detalach nie pogracie na karcie sprzed 2-3 lat pokroju 6600gt a ni na a64@3ghz czy sempronie....

swiat pedzi do przodu i niestety trzeba sie z tym godzic

nie bede sie rozpisywal o optymalkach bo nie ma sensu jednynie troche apeluje o odrobine zdrowego rozsadku :P

Tak tylko graficznie to miejscami troche lepsze od d3roe/prey (nie liczac wody), (lepsze texty, pewnie trochę więcej AI i efektów). Dla mnie gra może wyglądać jak D3/prey ale ma też dobrze chodzić (60fps/all high 1024x768 aax4 afx8 i prey swietnie chodził). Jestem tylko ciekaw czy ja sie ustawi grafe tak aby wyglądała jak Prey to czy bedzie chodzić jak Prey. Zazwyczaj wymagania nijak mają sie do poziomu grafiki przy dzisiejszym braku optymalizacji.

 

Ja mam nadzieje ze te niby przycinki to przez słabą wydajność w dx 10 i ze w dx9 bedzie lepiej. Szkoda ze nie można ustawić sobie rodziaju DX'a tylko jest on wymuszany (ta opcja z powierzchniami to nie wszystko). Inaczej bedzie krucho z kartami takimi jak 8600 które pewnie byłby duzo lepsze w dx9.

A wtedy "pctowcy" nie rzucili by się tak na pre-ordery jak teraz i całe to Bioshockowe szaleństwo trwało by bardzo krótko. Ludzie z 2K Games bardzo dobrze wiedzieli co robią, nie wydając dema na obie platformy jednocześnie.

Jakby nie patrzeć może sie to okazać prawdą. Oby nie, bo kasa zamiast iśc w upgrade poszłaby w błoto :|. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

PC DEMO COMING TO YOU ON MONDAY

August 19, 2007

 

The wait is nearly over. At 7 PM EST the BioShock PC demo will go live for you to enjoy. We will have exclusive pre-loading at Fileplanet. Set your watches for 7 o'clock!

 

IMPORTANT: Please be sure to download the latest drivers from ATI and Nvidia that will be available Monday for best performance with your video cards.

 

zródlo -> www.cultofrapture.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prey jest na troche starym silniku ktory juz gf6600 ciagnał dobrze ze srednim prockiem

bioshock to juz unreal 2 modyfikowany zdaje sie....wiec wymagania wyzsze

textury o ktorych piszesz potrafia bardzo spowolnic - patrz oblivion z texturami 4k.......

jesli w dx10 bez AA i anisox8 w 1600x1200 bedzie mozna grac na jakims 8800gts to raczej mozna powiedziec ze gierka niezle smiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prey jest na troche starym silniku ktory juz gf6600 ciagnał dobrze ze srednim prockiem

bioshock to juz unreal 2 modyfikowany zdaje sie....wiec wymagania wyzsze

textury o ktorych piszesz potrafia bardzo spowolnic - patrz oblivion z texturami 4k.......

jesli w dx10 bez AA i anisox8 w 1600x1200 bedzie mozna grac na jakims 8800gts to raczej mozna powiedziec ze gierka niezle smiga

Chyba u3 już (ale nie jestem pewien)

Texty głównie zależa od vramu (ofc paralax itp zzrzera nie tylko vram). Mi nie chodzi o to. Mi chodzi o porównanie grafiki - czy jest aż taka różnica w jakości aby była aż taka różnica FPS.

 

Co do dema. Dobrze ze chociaż potwierdzili ze w PON bedzie (u nas pewnie we dopiero we Wtorek o 1:00:| jeżeli EST to Eastern Standard Time).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...