Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

PRZYLEPIĆ TEMAT !!!!

zmienic nazwe na GF 6200 i GF 6600

chyba każdy zgodzi się z ta propozycją

 

nowy król (w tym przedziale cenowym) mój radek 9550 idzie na sprzedaż , wiadomo ci go zastąpi

 

czy GF 6600 nie będzie się troche lepiej kręcił pamiatki 3,6 od GF 6200 4,0 (o ile dobrze odczytałem oznaczenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

e tam lepiej poczekac az stanieja bo cena jest narazie za wysoka i niewiele mniejsza od 6600 moze w tym czasie wyjda karty innych producentow z lepszymi pamieciami niz 4ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to piknie, ale na egielda oc było takie same, dziwne moze to samo jak 5900xt ma miejsce, niby 2.8 a tak naprawde 2.2ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to piknie, ale na egielda oc było takie same, dziwne moze to samo jak 5900xt ma miejsce, niby 2.8 a tak naprawde 2.2ns

1238562[/snapback]

 

tak tylko że na egielda "focus_" napisał na końcu artykułu że 6600 ma lepsze pamięci i że oc jest większe 10/5Mhz http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=112 - co moim zdaniem jest praktycznie nie zauważalne, więc jak mówi jedna z bardziej znanych reklam, "skoro nie widac różnicy, to po co przepłacać" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yep. przylepić temat i zmienić nazwę na gf6200 i gf6200 AGP !

 

Focus - czekam na porównanie 6200 z R9550 ponieważ dla posiadaczy 9550 z skromnym budżetem, ten 6200 będzie logicznym następcom. Co więcej chciałbym abyś testy porównawcze do R9550 wykonał przy taktowaniach standardowych oraz przy 375/520 w okolicach których (lub nawet wyższych) lata większość tweakowiczów. To ważne bo kazdy kupował tego radka poto by go podkręcić i chyba nikt z nas nie używa jej ze standardowymi zegarami a interesuje nas porównanie do tego co posiadamy.

Co do gierek to chyba tradycyjnie Doom3, Riddick, Warhammer, HL2, RBR, Toca: RaceDriver2, Far Cry.

POZDRAWIAM i czekam z niecierpliwością na testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko gdzie kupisz 6600GT na AGP za 750zł :?: Może i kupić ale z cienkimi memkami. :(

Moim zdaniem lepiej poczekać troche i kupić 6200 z dobrymi memkami, niż 6600 za tą samą cene z gorszymi. Przecież obie karty to jest to samo, potoki jestem pewny że da się odblokować, dużo osób odblokowało je w wersji PCI-E. Jestem pewny że mamy nowego lidera w tym przedziale cenowym i nowego króla OC, gdyż jak widzicie GPU kręci się bardzo wysoko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta karta bedzie kosztowac 520zl to ja chyba wole kupic radka 9800

1238655[/snapback]

na początku na pewno, ale przecież szybko ztanieje

a w tej klasie cenowej to na pewno zeżre wszystkie inne karty z półek

więc ja bym poczekał no i tak zrobie, czekam jeszcze na więcej info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

520 zł (+przesyłka ) za Sparkla 6200 AGP a mam mozliwosc kupna za 580 zł ( na miejscu ) Sparkla 6600 AGP , roznica 60 zł --> wg mnie lepiej kupic 6600 ,

 

Teraz mam jeszcze ostateczne pytanie , przed zakupem karty 6600 AGP - 580 czy 9800pro (noanme - 610 zł ?? ) co brac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem bierz 6600 AGP od dobrego producenta z dobrymi memkami niż 9800Pro noname. Dla mnie już nie istnieją GF FX i Radki 9xxx.

http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=111

http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=112

GF 6200 nie obsługuje HDR - dopiero po zmodowaniu na 6600 (nie po odblokowaniu jednostek TMU lub potoków jak tam jest) dostaje obsługę HDR.

Edytowane przez Dabek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6200 AGP w iCOMP.pl maja pamieci 3.6 ns!!! nie no ja juz teraz nie wiem co wybrac, bo jak sie beda jeszcze modowac, to mamy za nizsza cene 6600 AGP.

 

1238839[/snapback]

ja bym jeszcze troche poczekał chociaż na testy o/c i odblokowywania potoków, a nie podniecał się tak pamięciami 3,6ns ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to spokojnie z tymi 6600 AGP i 6200@6600 AGP --> zobaczcie na jakim sprzecie iCOMP robił te testy (AMD Athlon 64 3800+ (@2.4Ghz) , u mnie na Athlonie 1700+@2200MHz (rzeczywista) nie ma szans zblizyc sie do 6000 pkt , zreszta sam juz nie wiem , poczekam na testy , jak bedzie cos wiecej wiadomo wtedy cos sie kupi :)

 

A co do tych z allegro 9800pro noname to wcale nie jest to taka zła karta za 600zł ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzialem testy na guru3d, na "zwyklym" procku podkrecony 6600 ma z 6500 punktow w 3dmarku2003; byc moze w icompie za malo podkrecili, albo nie wiem bez podkrecania testowali na 3800+, a podkrecony na zwyklym, moze zadzwonie i sie spytam i juz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yep. przylepić temat i zmienić nazwę na gf6200 i gf6200 AGP !

 

Focus - czekam na porównanie 6200 z R9550 ponieważ dla posiadaczy 9550 z skromnym budżetem, ten 6200 będzie logicznym następcom. Co więcej chciałbym abyś testy porównawcze do R9550 wykonał przy taktowaniach standardowych oraz przy 375/520 w okolicach których (lub nawet wyższych) lata większość tweakowiczów. To ważne bo kazdy kupował tego radka poto by go podkręcić i chyba nikt z nas nie używa jej ze standardowymi zegarami a interesuje nas porównanie do tego co posiadamy.

Co do gierek to chyba tradycyjnie Doom3, Riddick, Warhammer, HL2, RBR, Toca: RaceDriver2, Far Cry.

POZDRAWIAM i czekam z niecierpliwością na testy.

1238656[/snapback]

Popieram w 100 % :)

 

Nie wiem czy jest sens placic drugie tyle za 6200 AGP - bardzo uprzejmnie prosze o testy 9550 w pierwszej kolejnosci :-P

 

Co robic czekac pol roku az 6600 mozliwe ze dosc znacznie potanieje :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po maieciacvh, powinno pisac F-4 /3.6 a te niby 4ns to na 335(670) poszły :D wg mnie to są tez 3.6ns, tylko poprostu jest tak, zeby była"róznica" pomiedzy 6600 a 6200

p.s

czekamy na focusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko gdzie kupisz 6600GT na AGP za 750zł :?: Może i kupić ale z cienkimi memkami. :(

Moim zdaniem lepiej poczekać troche i kupić 6200 z dobrymi memkami, niż 6600 za tą samą cene z gorszymi. Przecież obie karty to jest to samo, potoki jestem pewny że da się odblokować, dużo osób odblokowało je w wersji PCI-E. Jestem pewny że mamy nowego lidera w tym przedziale cenowym i nowego króla OC, gdyż jak widzicie GPU kręci się bardzo wysoko. :)

1238775[/snapback]

Oj nie dokąca cienkiego http://twojepc.pl/news8864.html :D , i tu na tweaku kupisz :D

u luks-a :D http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=92753

Edytowane przez Piotr_the

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Macie jakieś testy z porównaniem wydajności kart GF 6200 AGP i GF 6600 AGP do GF FX 5900XT i do wersji podkręconej FX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...