Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

no to moze Vennor bys zaproponowal inny termin ktory by ak latwo i intuicyjnie byl zrozumialy dla kazdego na kuli ziemskiej kto nie konczyl rysunku technicznego, a ktory by ujął w jednym stwierdzeniu takiej ujecie kamery ? <_<

To tak zwane "3/4 perspective", "top-down perspective" lub po prostu "third person perspective".

 

Żut izometryczny jest najlepszym okresleniem, kazdy je w lot rozumie.

Zrozumie, ale błędnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie jest śmieszne, tylko żałosne. :? Beta testy Fallouta 3... Tak i ludzie w to wierzą. No ale "ciemny lud to kupi..."

 

Mam prośbę. Nie dawajcie linków do tej pseudo strony o grach. Skąd niby autor recenzji wziął tą beta wersję Fallouta, skoro nic takiego jeszcze nawet nie wyszło. Screeny na tej stronie to screeny nie z bety, tylko te, które Bethesda udostępniła do tej pory.

 

Ta strona nadaje się do tematu żalu na oślej. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matt “Gstaff” Grandstaff rozwiał wątpliwości dotyczące ewentualnego grywalnego demo Fallout 3 na forach Bethesdyt:

 

Trzeba pamiętać jedną rzecz, jeżeli chodzi o dema. Przy niektórych grach niełatwo jest ułamać kawałeczek, i powiedzieć "oto demo". Jasne, można wziąć Madden, dać do wyboru dwie drużyny i pozwolić rozegrać jeden kwartał, albo wypuścić tylko kilka piosenek z Guitar Hero III.

 

Przy takiej grze jak Fallout (albo Oblivion) trzeba wziąć pod uwagę więcej szczegółów, ponieważ gra ma otwarta rozgrywkę... gdzie tu by ją ograniczyć. Powiecie, że mamy grywalne demo z pokazów, ale jeżeli poczytacie recenzje, dowiecie się, że nigdy nie przechodziliśmy egzaminu G.O.A.T., nigdy nie ratowaliśmy Megaton, zamiast je wysadzać, i tak dalej. Żeby pokazać grę, nie trzeba było rozwijać jeszcze tylu szczegółów.

 

Jeżeli chcieli byśmy zrobić demo, to wiele czasu trzeba by poświęcić na zadecydowanie, gdzie gracz mógłby pójść, jakie zadania wykonać itd. Wolimy przeznaczyć czas oszczędzony na nie przygotowywaniu dema Fallout 3 na dopracowanie finalnego produktu.

 

Oczywiście fajnie jest mieć demo. Podobało mi się demo Bioshocka i grałem wczoraj w demo Guitar Hero III, ale sam, jako gracz, nie oczekuję go w przypadku każdej gry.

 

Wygląda więc na to, zę Fallout 3 będziemy kupować w ciemno. Albo po prostu czytajcie nadal No Mutants Allowed, które na pewno pomoże Wam podjąć właściwą decyzję.

Bla bla bla :lol2:

Fallout miał swoje demko a był bardziej rozbudowany :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:F

 

cos temat upadl

 

ma ktos jakies info o grze ?

 

Jakies newsy ???

:lol:

Rzeczywiście, ostatnie info pochodzi z przed 4 dni i temat upadł :huh:

 

Na oficjalnej stronie f3 można opracować perka. Najciekawsza propozycja zostanie obsypana nagrodami a twórcy umieszczą ja potem w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Rzeczywiście, ostatnie info pochodzi z przed 4 dni i temat upadł :huh:

 

Na oficjalnej stronie f3 można opracować perka. Najciekawsza propozycja zostanie obsypana nagrodami a twórcy umieszczą ja potem w grze...

Ta stary konkurs. Ja bym opracował takiego:

Nazwa OLDSTYLE

 

Nie ma vats'a

Nie ma real tima (w walce)

Są w walce tury

Można wybierać izometryczny rzut czy fpp (niby to jest ale) ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj to bedzie katastrofa...juz to widze i czuje w kosciach. Na wiekszosci screenow w ogole nie idzie sie polapac ze to fallout. Wyglada raczej jak polaczenie UT3 z GOW. W dodatku tekstury wygladaja jak bloto, mogli chociaz zarzucic na to aniso. Ci co grali w poprzednie czesci i licza na choc troche zblizony poziom w f3, beda chyba rozczarowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe skriny (raczej artworki):

http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...0&Itemid=57

Plus dev blog:

http://bethblog.com/?p=433

http://fallout.bethsoft.com/eng/vault/diar...y3-1.09.08.html

 

Arty troche przypominają te z bonus cd z tacticsa ale co tam.

 

Dałbym 4zł zeby to interplay z blackisle robił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whine'uje prawie przez cały temat wiec dla odmiany powiem ze to wcalne nie taki zły pomysł. O ile to dobrze dobrze zapełnią (niesterylnie).

 

Ale co tutaj sie oszukiwać F3 to nie... a już nie będę sie setny raz powtarzał...

 

A zapomniałem dodać zapowiedzi:

http://www.gameplayer.com.au/Home/PREVIEWS...3c-f929066978ba

w sumie nic nowego oprócz skrinów plus trochę historii.

Wygląd power armor jest taki.. nijaki. Jedyne co mi sie może spodobać to Atomowa Ania (ręczna katapulta głowić jądrowych ;0). Ciekaw jestem jak to bedzie wyglądało w użyciu..

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=12128&a=1

 

Porównanie f3 do burnout'a... zamiast części karoserii fruwające członki i wylewające się wnętrzności.

 

hehe.

Może ten pies to k9 2 ;] (albo ten ziom z modoc - a może to był brahmin z modoc ten ze złamaną nogą? nie pamiętam juz :P). Chociaż k9 był sztuczny z tego co pamiętam.

A tak btw jeżeli to jest normalne okno rozmowy:

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bjgg.jpg a nie jesteś przerywnikowe to ja wysiadam. Fajne konsolowe/oblivionowe menu... Ambitnie to sie zapowiada... A co do pozostałych skrinów to imo bez klimatu chociaż ghoul (zombie ;o) jest fajnie zrobiony.

 

Samo porównanie do burnouta. Jeżeli to rzeczywiście ma tak wyglądać to kapitalnie po prostu, kapitalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak btw jeżeli to jest normalne okno rozmowy:

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bjgg.jpg a nie jesteś przerywnikowe to ja wysiadam. Fajne konsolowe/oblivionowe menu... Ambitnie to sie zapowiada... A co do pozostałych skrinów to imo bez klimatu chociaż ghoul (zombie ;o) jest fajnie zrobiony.

No tak, w koncu nie zajmuje 60% powierzchni ekranu, to juz jest be...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne konsolowe/oblivionowe menu...

A spodziewałeś się czegoś więcej? Bo ja nie :lol2:

 

A co do klimatu...w ogóle go nie czuć na tych screenach [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, w koncu nie zajmuje 60% powierzchni ekranu, to juz jest be...

Widać ze ta gra bedzie robiona pod klocka/ps3 a potem marny port. Tak samo było z obkiem gdzie menu było specjalnie pod pada (i na x sie sprawdza b. dobrze) ale nie na PC. Po prostu kolesiom z Beth nie chciało sie nawet interface'u zmieniać bo po co ? :lol:

 

Zeby dobrze robić gre na różne platformy muszą byś za to odpowiedzialne inne teamy albo chociaż jeden team robiący pewne elementy tylko dla danej platformy. Tak było z Bioshockiem i Cod4 i te gry są świetne tu i tu. takie łote.

 

Okno dialogowe powinno być na kształt starego (np Pipboy 3000 wygląda prawie jak stary czyli nieźle). Raz bo było fajne i klimatyczne a dwa bo był trade itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wiesz, ze w tym trade nie bedzie? Poki co mamy jednego, malenkiego screena, wiec IMHO za wczesnie wyrokowac.

 

W Obku niby ktore menu sprawzalo sie na padzie, a na myszy + klawie nie? Co najwyzej inventory, ktore bylo dostosowane do siedzenia z dala od ekranu.

Przypominam, ze wybieranie opcji z listy to jest tak standardowy standard, ze nazywanie go konsolowym jest IMHO totalnie nie na miejscu. A ze menu jest nalozone bezposrednio na obraz, bez zadnych ramek i dupereli? Mi to bardziej odpowiada, technologia poszla na tyle, ze da sie to bez problemu zrobic, a nie mam wrazenia, ze porozumiewam sie ze swiatem przez jakis dziwny komunikator...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Obku niby ktore menu sprawzalo sie na padzie, a na myszy + klawie nie? Co najwyzej inventory, ktore bylo dostosowane do siedzenia z dala od ekranu.

Inventory, menu spelli, mapa, questy... Te menu były zbyt wielkie, robione z myślą dla konsolowców, pada i dużego ekranu. Standardowe inventory dla pctowców jest paskudne, mało przejrzyste i beznadziejnie pomyślane. Co innego z BTmodem, z nim da się w końcu jakoś z tego korzystać.

 

Fallout 3 to nic innego jak kalka Obliviona. Taki Oblivion with guns. Nawet ghoul wygląda jak zombiak i pewnie ma te same animacje.

 

Pete Hines i Todd Howard = fail.

 

Nie spodziewajcie się starego dobrego Fallouta z tej gry, takiego klimatu ci dwaj panowie nie potrafią stworzyć. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inventory, menu spelli, mapa, questy... Te menu były zbyt wielkie, robione z myślą dla konsolowców, pada i dużego ekranu. Standardowe inventory dla pctowców jest paskudne, mało przejrzyste i beznadziejnie pomyślane. Co innego z BTmodem, z nim da się w końcu jakoś z tego korzystać.

 

Fallout 3 to nic innego jak kalka Obliviona. Taki Oblivion with guns. Nawet ghoul wygląda jak zombiak i pewnie ma te same animacje.

 

Pete Hines i Todd Howard = fail.

Nie spodziewajcie się starego dobrego Fallouta z tej gry, takiego klimatu ci dwaj panowie nie potrafią stworzyć. Smutne ale prawdziwe.

No dokładnie. Ja sie nie spodziewam ze ta gra bedzie chociaż w 1,3% tak dobra jak Fallouty 1 i 2.

 

No ale najlepsze jest to ze w Oblivion ma sdk/construction set i dzieki temu gra staje sie dużo lepsza (po prostu grywalna) a podobno kolesie z Beth nie chcą (nie planują) wydać CS do Fallouta 3 :lol:. Już widzę jak robią oddzielny interface dla PC/KLOCKA I ps3. Przecież po co mają tracić czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...