Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

beda strzałki czy nie ? Jak tak to -> ;(.

Będą (jakieś...), ale wygląda na to, że klient nie wie do czego one służą.

 

SC: Jak działa system tworzenia postaci GOAT? Jak quiz?

EP: GOAT to ustny egzamin, który ma za zadanie ustalić twoje głowne umiejętności (tagi). To trzy najważniejsze umiejętności. Jest on podobny do quizu, jaki zrobiliśmy w Morrowind. Ale jeżeli niespodobają wam się umiejętności wybrane przez GOAT, to przed wyjściem ze Schronu macie możliwość ich zmiany.

Hmm, Jagged Alliance 2...

 

Mógłby się ktoś wziąć za... Ożywienie Van Buren'a - tyle się nagrałem w tech-demo, że z chęcią zagrałbym też w pełną jego wersję :(.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do [gluteus maximus] z tym wszystkim za JASNO ZA KOLOROWO ZA BAJKOWO

 

NIE FALLOUTOWO

 

ja chce starego mrocznego brudnego fallouta :( :( :(

 

<cry>

ozstatni screen tylko rzeczywiscie wporzo

Edytowane przez Rascal666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż dawno straciłem nadzieję że ta gra będzie choćby dobra ale mam nadzieję że będzie miała dobry silnik, nie skopią za mocno fabuły i będzie modowalna. Pierwsze mody jakie wyjdą będą włączać prawdziwe tury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż dawno straciłem nadzieję że ta gra będzie choćby dobra ale mam nadzieję że będzie miała dobry silnik, nie skopią za mocno fabuły i będzie modowalna. Pierwsze mody jakie wyjdą będą włączać prawdziwe tury :)

Z tymi modami to może być problem bo developerzy "zastanawiają sie" czy w ogóle wydać SDK do F3...

To by grze pewnie by bardzo pomogło (jak w przypadku obliviona). Tylko ciekaw jestem czy za pomocą SDK/CS da sie całkowicie wywalić vast'a. Oby ;0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisali niczego nowego, o czym nie byłoby w newsach albo na screenach. A same zachwycanie się "ohh" "ach" jaki to będzie hit to jak na tego typu publicystykę jest zachowaniem co najmniej mało profesjonalnym. Poza tym "na słowo" to wierzę tylko rodzicom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to na gram.pl rozplywaja sie w zachwytach...

 

IMHO tak wlasnie beda wygladac recenzje po premierze - ludzie mega wkreceni w stare Fallouty beda dissowac trojke, ile wlezie, i nie zostawia na niej suchej nitki, za to ci, ktorzy nie znaja tej gry albo nie czuja do niej az takiego sentymentu beda zadowoleni, albo wrecz zachwyceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisali niczego nowego, o czym nie byłoby w newsach albo na screenach. A same zachwycanie się "ohh" "ach" jaki to będzie hit to jak na tego typu publicystykę jest zachowaniem co najmniej mało profesjonalnym. Poza tym "na słowo" to wierzę tylko rodzicom :D

No akurat NMA można wierzyć "na słowo".

Są tam ludzie wkręceni w klimaty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat NMA można wierzyć "na słowo".

Są tam ludzie wkręceni w klimaty ;]

No właśnie pierw przeczytałem txt na gram.pl - ten na nma obecnie oczytuje i tam juz takiego entuzjazmu ni ma - ale długaaaaśny cholernie jest ... Nvm mnie to nie przeraża. Costi trafnie ujął rzecz - sa dwie albo i wiecej grup odbiorczych F3 - gra bedzie kontrowersyjna i ludzie moga dac sobie po mordzie broniac "swojego" ;] Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie atakujcie mnie, ze juz teraz o tym mówię, ale... uważam że Fallout 3 to będzie największy niewypał 2008 roku. Oczywiście jako kontynuator wspaniałej serii.

 

Kryształowa kula mi tak wywróżyła :D A tak na poważnie to takie mam przeczucie, mam jednak nadzieje, ze błędne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety (a moze stety) pierwowzoru nie doscigna ...

jak dla mnie najlepszy F3 jaki moglby powstac ... to stary Fallout ewentualnie z podrasowana grafika i nowa fabula ... (tak jak zrobili z ufo)

Fallout FPS ?? no ja was prosze .. to juz bedzie zupelnie inna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady, juz jedna informacja mowi nam o tym, ze dla starego wyjadacza swiata Fallout ta gra, to bedzie dno, "X-Box"... Sytuacja bedzie dokladnie taka sama jak z kontynuacja DeusEx. Fan Deusa 1 nawet totalnie zalany nie powie dobrego slowa o Invisible War, za to gosc, ktory nawet na oczy Deusa 1 nie widzial pozniej wystawia w serwisach "Invisibilowi" 9/10. Tu bedzie identyko. Jeszcze chyba nie powstala ambitna gra, ktora by byla wydana jednoczesnie na PC i jakas konsole. Z gier wg mnie genialnych, to wszystkie na PC :) Baldur, Fallout, Deus, System Shock itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to na gram.pl rozplywaja sie w zachwytach...

 

IMHO tak wlasnie beda wygladac recenzje po premierze - ludzie mega wkreceni w stare Fallouty beda dissowac trojke, ile wlezie, i nie zostawia na niej suchej nitki, za to ci, ktorzy nie znaja tej gry albo nie czuja do niej az takiego sentymentu beda zadowoleni, albo wrecz zachwyceni.

No właśnie. Pamiętacie co sie działo wraz z premierą Obliviona ? Tony ludzi zaczęło się tą grą zachwycać (głównie z powodu grafy) i nagle ci co rpg nie lubili też pograli w Oba. To samo pewnie bedzie z F3. Imo za dużo uproszczeń i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...supermutanty nie wyglądają w ogóle jak w Fallout. Twarze wyglądają podobnie, jak znamy to z mutantów i potworów z innych gier, w szczególności z Return to Castle Wolfenstein. Ciała mają duże i umięśnione, ale w normalnych proporcjach, co wygląda jakbyśmy stali naprzeciw dwumetrowego zielonego Arnolda Schwarzeneggera, albo jak powiedział SuAside "krzyzówki orka z super-soldatem". Jest to bardzo, bardzo odległe od pierwotnego, hulkowatego wyglądu supermutantów.

no to mnie najbardziej rozbawilo :lol: zielony Schwarzenegger, chyba nie tak wygladaja mutanty w swiecie fallouta. Sami sobie bata kreca, to tak jak by zrobic Baldurs Gate 3 i pozmieniac wyglad potworow wg swojego "widzi-mi-sie", np baldurowego trola zamienic jego gothicowym odpowiednikiem. Oj posypia sie butelki w strone Bethesdy za takie ingerencje w falloutowy swiat.

 

W połowie demo dopadło mnie uczucie, że po wyjściu z Krypty Bethesda nie wiedziała już, co dalej począć. Krypta wykazuje sporą spójność wizji, widać mnóstwo starań o wierne odtworzenie Krypty w jej oryginalnej postaci.

....widocznie szybko skonczyly sie im pomysly

 

W skrócie, będzie to ciekawa gra dla graczy, którzy słabo albo wcale nie znają gier z serii Fallout, ale dla starego wyjadacza nie będzie to doświadczenie porównywalne z oryginałem - a może wręcz nieciekawe.

...tez odnosze takie wrazenie.

 

Krwistość przedstawia ten sam problem. Jest mnóstwo krwi, ale nie wiadomo, czemu ma to służyć. W Fallout "wyrwanie kawała klatki piersiowej" było nagrodą za udany strzał, tutaj wygląda to jakby wzięto skalę krwistości od 1 do 10, a następnie ją przekroczono. Efekt przypomina Carmageddon i jego "bonus za rozsmarowanie", czyli coś mocno szczeniackiego.

...oj tak, tego sie nie da zapomniec, ten chrakterystyczny "plask" i dziura w przeciwniku na pol klaty B-) tutaj to straci smak i wartosc bo bedzie na porzadku dziennym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie atakujcie mnie, ze juz teraz o tym mówię, ale... uważam że Fallout 3 to będzie największy niewypał 2008 roku. Oczywiście jako kontynuator wspaniałej serii.

Bez przesady. Największy niewypał 2008 roku? Z pewnością nie. Będą gry znacznie gorsze, na które było znacznie mniej funduszy. Niewypał? Może i tak, ale nie największy.

 

Jeszcze chyba nie powstala ambitna gra, ktora by byla wydana jednoczesnie na PC i jakas konsole. Z gier wg mnie genialnych, to wszystkie na PC :) Baldur, Fallout, Deus, System Shock itd.

Bioshock.

Gry genialne na konsole: ICO, Shadow of the Colossus chociażby.

 

Moje przemyślenia na temat Fallouta 3 i tego czy będzie dobry/zły można znaleźć na początku tego tematu, wiec nie ma sensu ponownie tego opisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak cos czulem, ze ktos napisze "Bioshock", ale to nie jest genialna gra. Ta gra robi wrazenie, ale niedlugo juz nikt nie bedzie o niej pamietac. Czesto ludzie pisza, ze gra czerpie garsciami z System Shock 2. Moze i cos tam bierze, ale wlasnie przez te uproszczenia w Bioshocku, gra nie ma co nawet podskakiwac do Systema. I te wlasnie uproszczenia przy wydawaniu gry na PC i Konsole sprawiaja, ze nawet dobry tytul staje sie poprostu sredniakiem, o ktorym nikt za rok nie bedzie pamietac. DeusEx Invisible War tez moim zdaniem ma ciekawa fabule, ale przez te uproszczenia gra jest przecietna, tak samo jest Bioshokiem, ktory to robi wrazenie, ale nie mozna go porownac do wielkiego System Shocka wlasnie przez uproszczenia. Niestety ale i tak samo bedzie z Falloutem, nie da rady tego uniknac wlasnie przez to, ze gra bedzie wydana rowniez na konsole. Nie potrafie zrozumiec tego zagrania wydawcow gier, czy na konsolach siedza debile, ze zawsze jak robia jakis tytul z PC to takie ciecia wprowadzaja ?

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak chcesz inny tytul, to proponuje Morrowinda.

 

Zreszta ta dyskusja jst bez sensu, bo definicja "genialnej gry" jest sprawa indywidualna i zarowno konsole, jak i PC maja tytuly, ktore moga aspirowac do tego miana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cala nadzieja w to ze gra bedzie modowalna i starzy milosnicy F3 wydawdza "oficjalny" mod ktory np zmieni tryb rogrywki tylko na tury i wieleeee wieleeee innych zmian w kierunku Fallouta a nie fallouta

 

Co za matol wytlumaczcie mi no co za matol z beszedy wpadl na pomysl zeby zmienic sobie model mutanta bo tak ?

 

Po co nam do cholery mutant ze sredniowiecznego RPG (cos ala przerosniety ork) w grze ktora miala swoj klimat i swoich niepowtarzalnych niezdarnych tepych mutantow....

oj zal bedzie zal....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ty sobie wyobrazasz turowa rozgrywke w FPSie? :lol:

Tak ale Fallout zawsze był z rzutu a nie jako fpp. Najlepsze były słowa developerów w jakimś starym interview ze to są wielcy fani Fallout'a :lol:. Skoro by byli zatrzymali by fundamentalną mechanikę gry itp ale to mogło by sie nie przyjąć w naszych el0 czasach... Widać $ im tylko w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze dla wiekszosci (chyba) fanow w tym mnie najlepiej zeby byla turowa ale biorac pod uwage obecna sytuacje, czyli brak widoku z rzutu izometrycznego a w zamian za to widok z pierwszej osoby to imo tury z takim widokiem to....nie wiem...jakos sobie tego nie moge wyobrazic. Chyba ze celowanie byloby w formie kursora latajacego jak szalony po ekranie i wcisniecie "fire" w odpowiednim momencie :lol: nie no zart oczywiscie :D

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to nie wydaje mi się, żeby określenie "rzut izometryczny" było poprawne w przypadku trójwymiarowego środowiska.

 

Tu i zresztą na forum Beth to błędne (w tym przypadku) pojawia się za często :).

 

Rzut izometryczny jest jedynie odwzorowaniem trzech wymiarów na płaszczyźnie, czyli złudzeniem przedstawiającym coś dwuwymiarowego - wyglądającego jednak jak obiekt trójwymiarowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

no to moze Vennor bys zaproponowal inny termin ktory by ak latwo i intuicyjnie byl zrozumialy dla kazdego na kuli ziemskiej kto nie konczyl rysunku technicznego, a ktory by ujął w jednym stwierdzeniu takiej ujecie kamery ? <_<

Rzut izometryczny jest najlepszym okresleniem, kazdy je w lot rozumie.

Mozna ewentualnie powiedziec zut izometryczny 3D :lol2:

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...