Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ten najbardziej oddaje prawdę :lol2:

I nie tylko ten :lol:. Dobrze ze dużo jest negatywnych opinii. Pewnie to nie zmieni gry ale wpłynie na jej sprzedaż :lol:.

Słabo...

 

Postać sunie jak po lodzie, zupełnie jak w Oblivionie.

 

Animacja nie powala. Gość co dostał ze snajperki w łeb posypał się jak drewniany manekin.

 

Powtórki z okrążeniem kamery sprawiają wrażenie jakby to był jakiś deathmatch, spectator mode. Na dodatek w czasie gdy podziwiamy jak sobie rakieta leci, postać zbiera strzały na klatę - ale pewnie to się 'nie liczy'.

 

Ale najbardziej zabije tą grę walka w czasie rzeczywistym. Wygląda na to, że nie tylko na pierwszy rzut oka to jest FPS, to po prostu jest FPS.

:(

 

A może po prostu jeszcze nie widzieliśmy reszty. Moje nadzieje w każdym razie porządnie zmalały.

I to w dodatku badziewny (patrząc na gejplay movie i fatalne użycie broni :lol:). Plusem ze grafa też jest średnia czyli małolaty na to nie polecą. Oby bo jak patrze na tą kupe z Fallout w tytule to nie wiem czy sie śmiać czy płakać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Na forach konsolowych za to ludzie są zachwyceni ^_^

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forach konsolowych za to ludzie są zachwyceni ^_^

Najwyraźniej o to chodziło. Wydanie tej gry na pc jest jedynie ukłonem w stronę fanów sagi, którzy w większości jednak ten ukłon potraktowali ciepłym moczem, i nie ma się czemu dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale oczywiscie w ostatnim CDA sie F3 podniecali, jaka ta gazeta jest fałszywa... dla nich kazda gra przed premierą to hit i rewolucja.

Tia uwierzylem im w recenzje Legend: Hand of God mial byc najlepszy klon diablo do wyjscia D III , dostalo chyba 9, a w domu jak odpalilem to nie da sie grac :D

Oni tam chyba recenzje robia na podstawie materialow prasowych czasami.

 

 

 

A co do F3 to i FPS moze byc dobrym RPGie jak pokazuje Mass Effect , ale tu jest kicha bardziej to przypomina jakiegos podrasowanego Dooma.

 

Ciekawe czy postac wogle moze sie na przyklad polozyc by celniej strzelac ze snajperki czy na to juz przyciskow na padzie zabraklo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Na forach konsolowych za to ludzie są zachwyceni ^_^

To jedno zdanie wystarczy za recenzję. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forach konsolowych za to ludzie są zachwyceni ^_^

3/4 tych el0 zi0muff nawet nie wie co to F1 i F2... Przecież jak oni pisali po trailerach ze to jest zrycie po Bioshocku to tylko pogratulować :lol2: :lol:. Nie znać Fallouta to tak jakby nie znać Matrixa czy Godfather'a... Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem to demo i mi sie poki co podoba

Najpierw przeczytałem wszystkie komentarze tutaj, dopiero potem zobaczyłem filmik i nie jest źle - jeszcze może być z tego dobra gra. Na pewno teksty o [gluteus maximus] są przesadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

3/4 tych el0 zi0muff nawet nie wie co to F1 i F2... Przecież jak oni pisali po trailerach ze to jest zrycie po Bioshocku to tylko pogratulować :lol2: :lol:. Nie znać Fallouta to tak jakby nie znać Matrixa czy Godfather'a...

 

jak czytam wasze ostatnie komentarze to juz nie wiem czy smiac sie czy plakac-tyle ciekawych porownan i ananalogi mozna sie nauczyc ze szok :lol2:

 

rozumiem ten stres ze ktos sprofanowal wasza ukochana serie-teraz tylko wam pozostalo kupic licencje,zebrac sie w jakims garazu i zrobic wlasna wersje F3,to dopiero bedzie gra!! 4000000 zakonczen,100000000 postaci itp-jak juz zrobicie dajcie znac, a poki co przestancie tak jeczec bo sie czytac nie da,a topic jest tez dla tych ktorzy gre zaakceptuja i kupia.Jak sie komus spodoba to kupi jak nie to bedzie gral w cos innego, nie trzeba odrazu podcinac sobie zyl :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

jak czytam wasze ostatnie komentarze to juz nie wiem czy smiac sie czy plakac-tyle ciekawych porownan i ananalogi mozna sie nauczyc ze szok :lol2:

 

rozumiem ten stres ze ktos sprofanowal wasza ukochana serie-teraz tylko wam pozostalo kupic licencje,zebrac sie w jakims garazu i zrobic wlasna wersje F3,to dopiero bedzie gra!! 4000000 zakonczen,100000000 postaci itp-jak juz zrobicie dajcie znac, a poki co przestancie tak jeczec bo sie czytac nie da,a topic jest tez dla tych ktorzy gre zaakceptuja i kupia.Jak sie komus spodoba to kupi jak nie to bedzie gral w cos innego, nie trzeba odrazu podcinac sobie zyl :lol2:

Niestety ale tamten kolega ma sporo racji. W profilu widać wiek 12 lat. Te dzieciaki słyszą tylko znaną nazwę to już nazywają wszystko HIT'em i lecą do sklepu. Bardzo im się podoba walka, że potwory rozwalają się na kawałki jakby to było najważniejsze w FO :wink: Jak ktoś nie grał w stare FO albo niej est fanem RPG za to lubi zwykłe naparzanie typu GoW to pewnie jest w niebo wzięty ale jak ktoś patrzy na klimat, śwwiat, dialogi, elmeenty RPG, tryb turowy czy to co zostało po FO to może nie być zachwycony. Chyba nie uważasz, że wszyscy powinni skakać i klaskać z radości jak ktoś pokaże tylko znany tytuł i powie, że to HIT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem ten filmik i jestem załamany. Dlaczego to coś się nazywa F3 ? Wygląda jak jakiś klon obka w postapokaliptycznych klimatach. Rynek konsolowy zabija wszystko co dobre, teraz ważna jest tylko grafika i efekty związane z zabijaniem. Podejrzewam, że fabuła i dialogi będą jeszcze gorsze (kliknij 1 jeżeli chcesz dostać misje kliknij 2 jeżeli nie).

Edytowane przez KOFEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko, na mnie nie zarobia...

 

EDIT:

 

Juz widze tych skaczacych z radosci 13tolatkow... Dla nich w grze jest najwazniejsza zabawa i tylko ona, co pewnie Fallout 3 zapewni. Co by sie tylko mozg za bardzo nie napracowal. Szkoda tylko ze jesli ktos chce czegos wiecej, chce poznac swiat stworzony przez kogos innego, jego reguly, historie, zasady bedzie sobie musial ta gre odpuscic... A poprzednie czesci wlasnie to wszystko zapewnialy i za to je podziwiam, a raczej nie gry, a ludzi ktorze je stworzyli.

Dno pokryte metrową warstwą mułu.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie ma co płakać, wyjdzie, zagra się, oceni... w razie co tak jak z obkiem, za pomocą modów też wyszedł na ludzi a dużo osób go na starcie skreśliło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ważna jest tylko grafika i efekty związane z zabijaniem.

Ja pierdu, przeciez bloody mess to znak rozpoznawczy fallouta i nagle jest zle bo na prezentacji pokazali jak to wyglada? Jakby nie bylo takich charakterystycznych perkow jak ten to by dopiero byl placz i rzucanie [ciach!]ami na forach. Pogodzcie sie z tym, ze to jest zupelnie inna gra niz fallout 1/2, osadzona w tym samym swiecie (zastanawiam sie czy bardziej by nie pasowalo "w podobnym" ;-) ) i poczekajcie do premiery. Ja narazie jeszcze tego tytulu nie skreslam, kto wie, moze wyjdzie z tego cos dobrego. Ja tam fps lubie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem film z E3 z gameplay'a

 

swiat wykonali przekonywujaco. Mozna by zbudowac na tym calkiem klimatycznego Fallouta.

 

Natomiast dla mnie nieporozumieniem jest system walki

 

Ani to typowa strzelanina , bronie strzelaja wolno , system trafien raz odnotowuje trafienie, raz nie , z kilku metrow dziwne rzeczy sie dzieja.

 

Dodatkowo ten tragiczny slow-motion , ktory nie wiem jakie ma zastosowanie skoro kamera sie przelacza w taki sposob walka jest przerywana tym co chwile. Czyli turowka tez z tego raczej marna.

 

Dla mnie to irytujace, bede biegl z jakims rifle, strzelam bez pauzy - nie trafiam. Wlaczam pauze , wybieram czesc ciala, wlacza sie slow-mo i musze czekac .... porazka jak trzeba bedzie tak prowadzic walke przez 20-50h rozgrywki.

 

Liczylem albo na turowke znana z poprzednich odslon, albo na strzelanine cos na wzor STALKER'a z klimatem Fallout.

 

PS: Obwinianie konsol za charakter nowego Fallout 3 to lekko wyrazajac sie nieporozumienie. Jakie czasy, jakie nowe pokolenia graczy - takie gry.

 

PS2: nie oglaszam wszem i wobec tego tytulu najwiekszym shitem 2008 roku - spodziewam sie ze najnowsza strzelanina z fabula dla 12latkow od Crytek ( czyt. Crysis:Warhead ) spokojnie zasluzy sobie na ten tytul :)

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdu, przeciez bloody mess to znak rozpoznawczy fallouta i nagle jest zle bo na prezentacji pokazali jak to wyglada? Jakby nie bylo takich charakterystycznych perkow jak ten to by dopiero byl placz i rzucanie [ciach!]ami na forach. Pogodzcie sie z tym, ze to jest zupelnie inna gra niz fallout 1/2, osadzona w tym samym swiecie (zastanawiam sie czy bardziej by nie pasowalo "w podobnym" ;-) ) i poczekajcie do premiery. Ja narazie jeszcze tego tytulu nie skreslam, kto wie, moze wyjdzie z tego cos dobrego. Ja tam fps lubie ;-)

Tak ale w f1/2 to był miły dodatek tzw. "smaczek" a nie podstawa całej gry, a to jest mała RÓŻNICA ! Dwie linijki tekstu i sto sposobów śmierci mobków ot. rpg na konsole.

Edytowane przez KOFEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

 

 

PS2: nie oglaszam wszem i wobec tego tytulu najwiekszym shitem 2008 roku - spodziewam sie ze najnowsza strzelanina z fabula dla 12latkow od Crytek ( czyt. Crysis:Warhead ) spokojnie zasluzy sobie na ten tytul :)

hmm to w takim razie ja chyba odejmuje sobie 8 lat bo Warhead chętnie zobaczę i czy to będzie od razu oznaczało, że jest to shit 08' ? Czy fps musi mieć od razu fabułę jak Potop? Ludzie nie popadajmy w skrajności ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czytam wasze ostatnie komentarze to juz nie wiem czy smiac sie czy plakac-tyle ciekawych porownan i ananalogi mozna sie nauczyc ze szok :lol2:

 

rozumiem ten stres ze ktos sprofanowal wasza ukochana serie-teraz tylko wam pozostalo kupic licencje,zebrac sie w jakims garazu i zrobic wlasna wersje F3,to dopiero bedzie gra!! 4000000 zakonczen,100000000 postaci itp-jak juz zrobicie dajcie znac, a poki co przestancie tak jeczec bo sie czytac nie da,a topic jest tez dla tych ktorzy gre zaakceptuja i kupia.Jak sie komus spodoba to kupi jak nie to bedzie gral w cos innego, nie trzeba odrazu podcinac sobie zyl :lol2:

:lol2:

grałeś w ogolę w f1 albo f2 ? Przecież nam nie chodzi o zakończenia i ilość postaci; litości... Poza tym topic jest nie tylko dla tych co akceptują gre bo co to za dyskusja gdzie nie ma negatywnych opinii :lol:. Kasy nie pewno na tym nie stracę (bardziej to nie dam zarobić bethczemuś tam) a czy zagram to sie zobaczy :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh to serio trąci mułem na kilometr-podejrzewam, zę te fps-y za 5zł z kiosku potrafią wyglądać sensowniej. Sama grafa jest jakaś taka denna- wygląda strasznie sztucznie, tak plastikowo- komiksowo. Taki stalker bije to coś klimatem na głowę niestety. O tym ile zsotało z rpg nawet nie warto pisać.

O tych krwawych zgonach nawet nie wspomnę- to co wyglądało ok w rzucie ziometrycznym w mniej szczegółowej oprawie w f1 czy f2 tutaj wygląda po prostu tragicznie...

 

Niestety wygląda na to,zę z fallouta została tylko nazwa :(

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o_O Na święte ziemniaki ...

 

Zapowiada sie masakra pod kazdym wzgledem. Pierw jak odpalilem filmik skojarzylem to z You Are Empty - ciekawe czemu - oby F3 nie byl pustakiem :) Ale mniejsza o to! Sama grafa traci klocem, nienaturalny HDR (kwestia jakosci filmu?), brzydota na potege - ja rozumiem ze mamy swiat postnuklearnej zaglady ale to co widac na ekranie jest zwyczajnie paskudne. Chyba brakuje ANIZO jak ktos zauwazyl, bo takiej paćki dawno nie widzialem zamiast teksturek. Wraki samochodow wolaja o pomste do nieba, model kolejki zawalajacej droge tez wykonany kiepsko - brak szczegolow. Reasumujac - w kwestii oprawy jest m wrecz zniesmaczony i trudno mi uwierzc ze produkt finalny moglby wygladac tak odpychajaco.

 

Samo V.A.S.T. wypada nawet, nawet ... dla ktos kto lubi sobie poogladac flaki bedzie jak znalazl. Sam system wydaje sie byc niepotrzebny ale nie narzekajmy na zapas. Co prawda rozpadajacy sie na czesci gośc po strzale ze snajpery budzil mieszane uczucia, ale zakladam ze zrobiono to celowo aby pokazac mozliwosci masakrowania oponentow, ktorzy co tu duzo pisac - rowniez wygladaja fatalnie :)

 

Moze mam gorszy dzien ale nie jestem w stanie, nawet sila znalezc w tej 4 minutowej prezentacji dobre strony F3. R.I.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne gejplay movie bedzie około 23:30 i poza tym tutaj jest rozszerzona wersja tego co juz było

 

http://www.g4tv.com/e32008/videos/26939/Ha..._Fallout_3.html

 

REAKCJE publiczności - > :lol: [ciach!]a mać do kogo ta gra ma być kierowana ?

 

PADAM jak takie coś czytam :lol2:

UBER AWESOMENESS!!! You can follow the bullet or rocket to where it blows up, AWESOME, Look at the graphics for that nuke!!!

:lol: :lol:

 

Todd wyjdz....

 

Po jakiego ciach!a ta gra sie nazywa fallout ? Mogli dać Postapocaliptic czy jakieś inną nazwe... Wiadomo Beth - sępy na kapuche...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z dupkiem z Beth:

E3 2008: Bobble-Head Apocalypse Interview

 

Caleb, VATS a nie VAST.

 

 

ważniejsze info z wywiadu:

- drużynę tworzy maksymalnie gracz + pies + jeden NPC

- zrobienie Pip-Boya zajęło im 6 miesięcy...

- przeciwnicy nie respawnują się w "trudnych" lokacjach

- 100h gry

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z dupkiem z Beth:

E3 2008: Bobble-Head Apocalypse Interview

 

Caleb, VATS a nie VAST.

 

 

ważniejsze info z wywiadu:

- drużynę tworzy maksymalnie gracz + pies + jeden NPC

- zrobienie Pip-Boya zajęło im 6 miesięcy...

- przeciwnicy nie respawnują się w "trudnych" lokacjach

- 100h gry

Heh, wlasnie skonczylem ogladac wywiad i ta informacja wywolala niemaly usmiech na mojej twarzy :lol2: ludzie jak mozna spedzic 6miesiecy na projektowaniu wygladu pipboy'a. Jeszcze mi sie przypomnialo stare info (moge cos przekrecic bo dokladnie nie pamietam) ze na pipboyu jest wiecej shaderow niz w calej grze :D Przeciez tu eweidentnie widac co jest dla nich priortetem. Nie chodzi o zrobienie godnej kontynuacji fallouta tylko o zrobienie fpp'a ktory bedzie zerowal na sukcesie serii fallout, skupili sie na grafice (czyli jak przeniesc f2 do 3D). Poza tym grafika jest koszmarnie wyprana z kolorow (tu mozna puscic oczko do ekipy z blizzarda), ja rozumiem ze to jest postapokaliptyczny swiat ale bez przesady. Po horyzont wszystko jest granatowo-szare. A ten Howard to jakas pipa za przeproszeniem. Ciekawe czy on w ogole "zagral" w ktoras z czesci fallouta bo widze ze jedyne co jest wg niego COOL w tym tytule to bloody mess i "gosc ktory czasami pojawia sie i odwala za nas brudna robote" :blink: Jak ten tytul moze byc godny uwagi jak taki koles sprawuje nadzor nad calym projektem...i co to w ogole za porownania do obliviona (zupelnie tego nie czaje).

 

Hahaha najlepsza byla ta euforia wsrod prowadzacych program i howarda kiedy dzialal bloody mess :lol2: Myslalem ze sie zaraz posikaja z radosci.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos nie mamy szczescia do tych Howardow...

:lol2: :lol2: :lol2:

 

Ja tam mimo wszystko czekam na kolejny filmik...;]

Może dziś pokażą pozostałe umiejętności...-_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stracilem nadzieje juz gdy przeczytalem "Gra wieloplatformowa, producent Bethcostam". Teraz te filmiki tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu. Na moj gust, ta gra prawdopodobnie bedzie zaslugiwala na miano najwiekszej szmiry nie tylko w 2008r. ale w historii gier komputerowych w ogole. Bo zrobic z takiej legedny, ktora na zawsze zapisala sie w historii gier i to zlotymi literami, takie scierwo dla dzieci, to naprawde zasluguje na potepienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem ten dłuższy filmik i mam do was pytanie. Przyznaję się, że w Fallouta żadnego nie grałem - widziałem to u kumpla wieeeeki temu ale mnie nie wciągnęło stąd pytanie - czy w tej grze chodzi głównie o strzelanie do wroga i obserwowanie jak się śmiesznie rozpada ? :lol2: Bo większość tego filmiku właśnie o tym traktowała ...

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...