Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzałem ten dłuższy filmik i mam do was pytanie. Przyznaję się, że w Fallouta żadnego nie grałem - widziałem to u kumpla wieeeeki temu ale mnie nie wciągnęło stąd pytanie - czy w tej grze chodzi głównie o strzelanie do wroga i obserwowanie jak się śmiesznie rozpada ? :lol2: Bo większość tego filmiku właśnie o tym traktowała ...

Właśnie o to najmniej chodzi mimo że walka w turach była świetnie rozgrywana. Przecież powiedzieli ze f3 bedzie combat focused ;]. Na to leci dzieciarnia (jak widać w dorosłej skórze też bo wątpie aby w tym studio było dużo małolatów a sie podniecali jakby im stanął...)

 

DziubekR1

Ja też już f3 skreślałem po tym jak dowiedziałem sie ze nie bedzie tur,izo i w ogóle ze bethkrap to przejął (przeciez przez cały topic tylko narzekam ale miałem minimalny cień nadzieji ze to jednak wypali ;]). Nadzieja zgasła po tym gejplay'u. To mi przypomina troche (nie wiem czemu) Hellgate london :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://livewire.ign.com/2008/e3/index.html

 

Za jakieś półtorej godziny Howard będzie chwalił się swoim Falloutem. Pokaz potrwa 30 minut, więc jest odrobina nadziei że ujrzymy przynajmniej kilka sekund dialogu ;)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem na szybko pierwsze strony tego wątku. Wszyscy mieli nadzieję, że Beth tego nie spieprzy. Praktycznie co stronę, ktoś ma nadzieję że będzie się dało w to grać. I nawet teraz po tym goownianym pokazie z E3 niektórzy wciąż mają nadzieje... :damage_wall:

 

Cóż, fakt że to był sam pokaz, ale pomimo tego że zamknąłem się na 2 lata z wypowiedziami w tym temacie nie robiąc sobie nadziei na coś co i tak nie powstanie, zawiodłem się. Gdzieś w podświadomości liczyłem na to że powstanie coś na kształt Fallouta. Niestety, jak narazie zero klimatu, zero taktyki w walce, badziewne "bullet-time" które było fascynujące w... 1999 roku (w erze Matrixa)...

 

Czekam na inne produkcje falloutobodobne. Coś się tam tworzy, ale dokładnie nie wiem co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co w tle wywiadu leci to zwykly fpp. Dodac rocket jumpy, dodge jumpy, quada, shieldy i bedzie kolejna naparzanka. Fatality przyjdzie i bedzie kase zarabial :D mulitplatformowosc to cos jak multicuda Tuska :D zal.pl zapalmy swieczke nad nowym Obli.... tfu Falloutem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już sam nie wiem, za mało pokazano i w nieodpowiedni sposób, poczekam na więcej materiałów bardziej konkretnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[`]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol:

 

 

 

 

 

zeby nie było łote

http://www.gamespot.com/pc/rpg/fallout3/ne...tml?sid=6193739

 

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=43500

Zauważcie ze żaden portal nie ocenia f3 źle (wiem ze to tylko demo ale zawsze jest mega pozytyw) inaczej później by ich nie zapraszano na konferencje albo nie dano im kasy (jak w przypadku kane&lynch na gamespocie). Jak znajdziecie negatywne preview na wysoko postawionym portalu to dajcie mi znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez kilka dni nie mialem internetu (czasu do gry tez niewiele) ale wczoraj bylem mniej wiecej polowie Fallouta 2...

Dzisiaj zobaczylem dopiero gameplay z "troki" ...

 

i ... jest mi [ciach!]a przykro :(

Niekiedy wyglada to jak kiepska przerobka Soldier Of Fortune Payback ...

Nic wiecj nie dodam bo to co ja sadze teraz zostalo juz powiedziane i popodkreslane.

 

Przykro mi z powodu Fallout 3 - narazie z opadu radioaktywnego robi sie ODPAD radioaktywny :/

Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po demonstracji, niestety Howard pokazał ten sam fragment gry co poprzednio. Tym razem jednak w miejscu z działkiem podłączonym do komputera wybrał o dziwo drogę hakera. Samo łamanie komputera przypominało grę w mastermind'a. Na samym końcu rozwalił się własnym mini-nukiem wystrzelonym pionowo w górę (udało mu się dopiero za 4-5 razem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ogladalem tego kolesia walczacego nie z gra a ze sterowaniem konsolowo-padowym to mnie tylko pusty smiech ogarnal...

 

Grafa sztucznawa

przeciwnicy wygladaja FATALNIE

mechanika walki TRAGICZNA

VATS PADAKA :(

wraki samochodow fajne

vertibird fajny :)

Pipboy skopany

gra ogolnie wyglada na slabeo FPSa

klimatu brak :(

 

nie ma nowego Fallouta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nawet teraz po tym goownianym pokazie z E3 niektórzy wciąż mają nadzieje... :damage_wall:

A jest inne wyjście? Wolę dalej łudzić się tym, że jednak coś sensownego z tego będzie, niż skreślać już tytuł i zostać z niczym. Inaczej wyglądałaby sytuacja, gdyby istniała realna konkurencja i nie płakałbym nawet za pip-boyem, czy innymi znakami rozpoznawczymi Fallouta, gdybym tylko w zamian dostał ten niesamowity klimat i możliwości fabularne. Niestety jeseśmy skazani tylko na ten jeden tytuł i mając do wyboru: "czekać i spróbować", a "zapomnieć nie widząc finalnego produktu" wybieram to pierwsze. Smutna prawda o smutnej rzeczywistości.

 

BTW: cały czas też się łudzę, że jednak niezależnie od tego jak zły będzie F3, będzie dało się go doprowadzić do używalności modami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłamywanie zamkow mogli zrobic tak jak w Deus Ex - wytrychem (+skill) lub siłą przy uzyciu np.: granatów - przeciez to banalne i naturalne rozwiązanie. Ale i tak wyglada OK. Hakowanie komputera mi sie nawet spodobalo.

 

Czy ja dobrze widzaiłem - Potato Gun o_O - nie no, Betheesda to "yaycarze" ale to im sie nie udalo. Zaraz sie okaze ze jest Cow Level :>

 

Teksty ekipy z Gamespot w stylu "łał" sa po prostu dobijajace - z czego oni tak w majty sikaja? Wiecie moze?

 

Widac ze nasza postac jest malo wrazliwa na sile nosna pociskow, pomimo brania na klate solidnej porcji olowiu nic nie zachwiewa jej rownowagi (rozumiem ze god mode wlaczyli celowo), nie ma to takze wplywu na jej efektywnosc.

 

Calosc prezentuje sie troche lepiej na tym 21 minutowym filmiku, ale jedno wiem na pewno - grafika w obecnej postaci jest brzydka i malo plastyczna. Poza tym gosc z Bethesdy ktory gra w F3 chyba lubi wylacznie "big guns" i "Bloody mass" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłamywanie zamkow mogli zrobic tak jak w Deus Ex - wytrychem (+skill) lub siłą przy uzyciu np.: granatów - przeciez to banalne i naturalne rozwiązanie. Ale i tak wyglada OK. Hakowanie komputera mi sie nawet spodobalo.

 

Czy ja dobrze widzaiłem - Potato Gun o_O - nie no, Betheesda to "yaycarze" ale to im sie nie udalo. Zaraz sie okaze ze jest Cow Level :>

 

Teksty ekipy z Gamespot w stylu "łał" sa po prostu dobijajace - z czego oni tak w majty sikaja? Wiecie moze?

 

Widac ze nasza postac jest malo wrazliwa na sile nosna pociskow, pomimo brania na klate solidnej porcji olowiu nic nie zachwiewa jej rownowagi (rozumiem ze god mode wlaczyli celowo), nie ma to takze wplywu na jej efektywnosc.

 

Calosc prezentuje sie troche lepiej na tym 21 minutowym filmiku, ale jedno wiem na pewno - grafika w obecnej postaci jest brzydka i malo plastyczna. Poza tym gosc z Bethesdy ktory gra w F3 chyba lubi wylacznie "big guns" i "Bloody mass" :P

eheh a najlepsze jest to ze ten gosc sprawuje nadzor nad calym projektem :lol2: wiec wplyw na to "w co" zagramy ma niemaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym gosc z Bethesdy ktory gra w F3 chyba lubi wylacznie "big guns" i "Bloody mass" :P

 

Wlasnie do tego samego wniosku doszedlem, 20 minutowego filmiku nie widzialem jeszcze, ale na wszystkich poprzednich pokazali tylko mozliwosci fps, w dokladnie tej samej lokacji i robiac + - dokladnie to samo. To ze akurat tak bardzo podniecaja sie systemem walki i wypuscili do prezentacji kolesia ktory jak widac nie widzi innych gier poza FPS, to jeszcze nie znaczy, ze nie ma tych "innych rzeczy" w grze.

 

Poza tym na prezentacji mieli wlaczone "God mode" + "give all", i naprawde watpie ze normalnie bedzie tak latwo i bedziemy mieli dostep do tylu broni i ciezarowki amunicji.

 

Ja dalej jestem dobrej mysli, i uwazam ze F3 moze byc ciekawy, tylko po prostu nie wolno sie nastawiac ze bedzei to F2 w nowej oprawie graficznej, tylko zupelnie inan gra.

 

No i oczywiscie mody, texture packs itp. moga duzo dodac tak jak to mialo miejsce w obku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłamywanie zamkow mogli zrobic tak jak w Deus Ex - wytrychem (+skill) lub siłą przy uzyciu np.: granatów - przeciez to banalne i naturalne rozwiązanie. Ale i tak wyglada OK. Hakowanie komputera mi sie nawet spodobalo.

 

Czy ja dobrze widzaiłem - Potato Gun o_O - nie no, Betheesda to "yaycarze" ale to im sie nie udalo. Zaraz sie okaze ze jest Cow Level :>

Teksty ekipy z Gamespot w stylu "łał" sa po prostu dobijajace - z czego oni tak w majty sikaja? Wiecie moze?

 

Widac ze nasza postac jest malo wrazliwa na sile nosna pociskow, pomimo brania na klate solidnej porcji olowiu nic nie zachwiewa jej rownowagi (rozumiem ze god mode wlaczyli celowo), nie ma to takze wplywu na jej efektywnosc.

 

Calosc prezentuje sie troche lepiej na tym 21 minutowym filmiku, ale jedno wiem na pewno - grafika w obecnej postaci jest brzydka i malo plastyczna. Poza tym gosc z Bethesdy ktory gra w F3 chyba lubi wylacznie "big guns" i "Bloody mass" :P

Ja wiem z czego ;] dostali kapuchy troche (tak jak w przypaku Kane and Lynch) i muszą mieć teraz kisiel w gaciach na widok f3...

 

Kolejny wywiad z naszym ulubionym Toddem...

http://www.gamespot.com/pc/rpg/fallout3/me...utoplay=6193883

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna nadzieja (a jak wiemy jest ona matka glupcow i umiera ostatnia) w tym ze gra bedzie modowalna w wystarczajacym stopniu ze znajdzie sie jakas dobra falloutowa ekipa i przerobi to cos do granic mozliwosci upodabniajac to do gry ktora moglaby nosic tytul Fallout.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz nie bedzie to samo co porzadnie przygotowana gra przez studio. Jak gra bedzie wyprana z fabuly to juz w ogole kaplica... Grafe, itemy czy inne [ciach!]ly beda modowac ale z reszta bedzie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz nie bedzie to samo co porzadnie przygotowana gra przez studio. Jak gra bedzie wyprana z fabuly to juz w ogole kaplica... Grafe, itemy czy inne [ciach!]ly beda modowac ale z reszta bedzie gorzej.

O ile sdk szybko wydadzą a na to sie nie zanosi (no w jednym z ostatnich wywiadów coś tam mówili ze dadzą nam znać kiedzy bedzie sdk gotowe do "wyjscia" czy coś takiego ale to i tak mało).

 

Dla mnie rip i tyle. Na szczęście coś takiego jak f1 i f2 już mamy wiec sobie zacznę od nowa je przechodzić jak łykend nastanie ;].

 

 

[`]

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeseśmy skazani tylko na ten jeden tytuł i mając do wyboru: "czekać i spróbować", a "zapomnieć nie widząc finalnego produktu" wybieram to pierwsze. Smutna prawda o smutnej rzeczywistości.

Wiesz, ja też tutaj ciągle zaglądam i muszę sobie uzmysłowić że Fallout 3 ma tylko wspólną nazwę z F1/2. Szkoda, bo jednak wole picie w Szczawnicy niż szczanie w piwnicy. A gdybym to skreślał w 100% nie byłoby mnie w tym wątku ;)

 

Po prostu bardzo mi szkoda że przede wszystkim liczy się kasa. Wiara tak - naiwność nie... A te wszystkie zapowiedzi autorów o trzymaniu się serii to :damage_wall:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma zalosne sterowanie. Widac wrecz ze ten gosc sie meczy zeby jakies opcje wybrac. No nic ale liczy sie tylko glupi amerykanski wlasciciel konsoli (jakiejkolwiek) i dolary wplywajace na konto. Smialo mozna powiedziec ze szykuje sie Gniot Roku. I ze sie tak jeszcze retorycznie zapytam. Co u licha to ma wspolnego z Fallout 1? Tak sie odzegnywali od F 2. Teraz widac czemu. Bo to bylo ZJAWISKO nie gra. I cala Bethecostam wiedzaiala ze nawet sie do tego niezbliza. Fallout 1 byl znacznie mniejszy.

I blagam niech nikt nie mowi zeby poczekac. Naprawde nie ma na co. Filmiki dokladnie pokazuja ze liczy sie tylko kasa.

jak juz ktos napisal. Zamknac temat i zapalic znicz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Lepiej wypluj te słowa bo zaraz wpadnie ekipa z działu konsole i będzie się czepiać "głupich amerykańskich właścicieli konsoli" swoją drogą gdy to przeczytałem od razu przypomniało mi się "WOOOW" kolesi krzyczących na widowni po oderwaniu kończyn u mutanta. FO zawsze był brutalny ale wymagał myślenia teraz chyba pozostanie już tylko brutalny I obym się nie pomylił, że w instrukcji będzie więcej do czytania niż w grze podczas rozmów itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy z lopata i zniczem do premiery.

 

Niektorzy sie deklaruja bycia super fanami Fallout'a .... Ja przeszedlem F1, w F2 tylko pogralem ... Fanem No.1 tej serii nigdy nie bylem, ale pamietam ze jeszcze oprocz samej walki ta gra oferowala klimat, rozbudowane interakcje z NPC , ogromna swobode i wiele innych. To co ujrzelismy w F3 to , mam taka nadzieje, nie jest wszystko czym nas zaskocza tworcy, i ujrzymy wiele atutow z ktorych kiedys ta seria slynela. Mam nadzieje ... A jakby co zostaje Clear Sky i kilka innych tytulow :)

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...