Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Racja. W świecie gier (jak i w innych dziedzinach rozrywki) nastała sztampa i banał. To co na razie pokazuje F 3 utwierdza raczej w przekonaniu, że konwencja oblivionopobna zostanie zachowana. Czyli ładna grafika i dużo prostej sieczki... :wink:

 

Z drugiej strony wyszły ostatnio dwie prawdziwie głębokie merytorycznie gry crpg. Chodzi o Wiedźmina i Mass Effect. Co za tym idzie może jest jednak iskierka nadzieji na porządnego F3. (skądinąd w podobnych klimatach znacznie ciekawiej zapowiada się nowy Stalker).

Tutaj nawet grafika miejscami ssie (miejscami takie low tekstury ze aż głowa boli :lol:). To bedzie papka dla pop kultury bo takie mamy czasy. Na 100% jej nie kupie a czy przetestuje to już inna sprawa (krapsztada ode mnie kapuchy nie dostanie) no chyba ze w F3 pogram dłużej niż 15h :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Dla fanów Xboxa starczy by gra miała znany tytuł i piz***ącą po oczach grafike i jest COOL i super hit a jak ktoś powie, że nie to sie nie zna. Przykre ale wiele gier w dobie next genow jest upraszczane no ale gry się teraz robi dla większości a większość lubi trywialne ogłupione gry.

 

heh nawet stalker ma już więcej dialogów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony wyszły ostatnio dwie prawdziwie głębokie merytorycznie gry crpg. Chodzi o Wiedźmina i Mass Effect. Co za tym idzie może jest jednak iskierka nadzieji na porządnego F3. (skądinąd w podobnych klimatach znacznie ciekawiej zapowiada się nowy Stalker).

No o ile sie zgodze , ze ME jest bardzo dobry to jak to mawial posel Maciarewicz nazywanie go RPGiem jest "naduzyciem semantycznym" :) Jak dla mnie to bardziej swietny FPS z niezwykle rozbudowanymi dialogami i fabula :)

 

Inna sprawa , ze F3 nawet tego nie bedzie mial - bo zapowiada sie na marnego FPSa z marnymi dialogami :D

No ale coz widac , ze ilosc graczy ktorych podnieca " OMG trafilem go misiem i odpadly mu nogi , ale 1337" jest wieksza od wielbicieli rozbudowanych rpgow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Dla fanów Xboxa starczy by gra miała znany tytuł i piz***ącą po oczach grafike i jest COOL i super hit a jak ktoś powie, że nie to sie nie zna. Przykre ale wiele gier w dobie next genow jest upraszczane no ale gry się teraz robi dla większości a większość lubi trywialne ogłupione gry.

 

heh nawet stalker ma już więcej dialogów

 

juz nie moge sie doczekac kiedy odpale F3 na moim ukochanym X`ie!!!,a pozniej jak ukoncze to odpale jeszcze na ps3 tez ,bo ta gra ma tak swietna grafe ze fabula sie juz nie liczy, no i po co mi jakies tam linijki tekstu,mam strzelac do wrogow i juz,bez zadnych pytan i odpowiedzi bo po co!! :lol2:

 

mam do was antykonsolowcow pytanie-czy ktos tworcom F3 przystawial bron do glowy i kazal robic im tez wersje na konsole???

 

pytam bo taka zenade robicie co niektorzy ze glowa boli - jestescie jak antygracze ktorzy w grach widza samo zlo , z nich sie pewnie smiejecie a z drugiej strony robicie dokladnie to samo jadac po konsolach i winiac je za cale bolaczki gier na PC.

 

a to ponoc gracze PC mieli byc bardziej inteligentni(gry rpg przeciez rozwijaja umysl :lol2: ).....a zapomnialem ,przeciez to wina konsol

 

niech moderator wykasuje te 29 niepotrzebnych stron biadolenia,rozpaczy i wyrywania sobie galek ocznych :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o jakieś anty konsolowe klimaty, ale jak słyszę od posiadaczy konsol argument, że nie trzeba gry instalować i nie trzeba ustawiać opcji (no tak przy tym trzeba wysilić kilka szarych komórek) to jak po grze na konsole można się spodziewać jakiś zawiłych wątków fabularnych czy dialogów. Gra ma być ładna, szybka, krwista bo za dużo czytania i myślenia w naszych czasach raczej odstrasza od zakupu niż przyciąga potencjalnych klientów.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie moge sie doczekac kiedy odpale F3 na moim ukochanym X`ie!!!,a pozniej jak ukoncze to odpale jeszcze na ps3 tez ,bo ta gra ma tak swietna grafe ze fabula sie juz nie liczy, no i po co mi jakies tam linijki tekstu,mam strzelac do wrogow i juz,bez zadnych pytan i odpowiedzi bo po co!! :lol2:

 

mam do was antykonsolowcow pytanie-czy ktos tworcom F3 przystawial bron do glowy i kazal robic im tez wersje na konsole???

 

pytam bo taka zenade robicie co niektorzy ze glowa boli - jestescie jak antygracze ktorzy w grach widza samo zlo , z nich sie pewnie smiejecie a z drugiej strony robicie dokladnie to samo jadac po konsolach i winiac je za cale bolaczki gier na PC.

 

a to ponoc gracze PC mieli byc bardziej inteligentni(gry rpg przeciez rozwijaja umysl :lol2: ).....a zapomnialem ,przeciez to wina konsol

 

niech moderator wykasuje te 29 niepotrzebnych stron biadolenia,rozpaczy i wyrywania sobie galek ocznych :)

caly ten post to ironia? bo jak nie to daruje sobie komentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Dla mnie szczytem "miodności" gry nie jest lecenie na pałę i strzelanie do masy wrogów przy użyciu autoaima w świetnej oprawie. Od RPG oczekuję czegoś więcej a zwłaszcza dialogi i czytanie pomaga wczuć się w "role playing". Nie każdy musi mieć trywialne dialogi bo tylko takie zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o jakieś anty konsolowe klimaty, ale jak słyszę od posiadaczy konsol argument, że nie trzeba gry instalować i nie trzeba ustawiać opcji (no tak przy tym trzeba wysilić kilka szarych komórek) to jak po grze na konsole można się spodziewać jakiś zawiłych wątków fabularnych czy dialogów. Gra ma być ładna, szybka, krwista bo za dużo czytania i myślenia w naszych czasach raczej odstrasza od zakupu niż przyciąga potencjalnych klientów.

Nawet nie wiesz, jak bardzo w tej chwili bredzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu porównał dialogi Wiedźmina i ME... Ja chyba jakiś naprawdę inny jestem, bo wg. mnie dialogi ME też są płytkie Oo. Sama konwencja gry to raczej typowy FPS. Wróżąc z fusów, przypuszczam, że F3 będzie właśnie takim ME (na którym się z resztą zawiodłem).

 

@dragonlore, ...

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz, jak bardzo w tej chwili bredzisz...

Nie, dlaczego :wink: (piszę jakże ironicznie...). Kolega - sztandar - wyraził poprostu swoje stanowisko, a że zasadza się ono na sympatii dla płycizny i pryzmitywizmu to już osobna rzecz.

 

Z kolei kto się z płycizną i prymitywem zadaje takim się staje :wink: , jakby powiedział Stanisław Lem. Jako, że niektórzy nie preferują "czytania i myśelnia", zaznaczam, że Stanisław Lem był to wybitny polski pisarz, filozof, eseista i ogólnie genialny umysł.

 

Poza tym jestem oczywiście pełen tolerancji i zrozumienia dla rozmaitych opinii.

 

Ktoś tu porównał dialogi Wiedźmina i ME... Ja chyba jakiś naprawdę inny jestem, bo wg. mnie dialogi ME też są płytkie Oo. Sama konwencja gry to raczej typowy FPS. Wróżąc z fusów, przypuszczam, że F3 będzie właśnie takim ME (na którym się z resztą zawiodłem).

Doradzam czytać bardziej uważnie :wink: Jeżeli F 3 będzie taki jak ME to źle nie będzie. Ale to jest akurat dość wątpliwe.

 

Co do Mass Effect, to cud to nie jest, ale w porównaniu z rozmaitymi oblivionopodobnymi padalcami wybija się na plus. I chyba tyle.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie moge sie doczekac kiedy odpale F3 na moim ukochanym X`ie!!!,a pozniej jak ukoncze to odpale jeszcze na ps3 tez ,bo ta gra ma tak swietna grafe ze fabula sie juz nie liczy, no i po co mi jakies tam linijki tekstu,mam strzelac do wrogow i juz,bez zadnych pytan i odpowiedzi bo po co!! :lol2:

 

mam do was antykonsolowcow pytanie-czy ktos tworcom F3 przystawial bron do glowy i kazal robic im tez wersje na konsole???

 

pytam bo taka zenade robicie co niektorzy ze glowa boli - jestescie jak antygracze ktorzy w grach widza samo zlo , z nich sie pewnie smiejecie a z drugiej strony robicie dokladnie to samo jadac po konsolach i winiac je za cale bolaczki gier na PC.

 

a to ponoc gracze PC mieli byc bardziej inteligentni(gry rpg przeciez rozwijaja umysl :lol2: ).....a zapomnialem ,przeciez to wina konsol

 

niech moderator wykasuje te 29 niepotrzebnych stron biadolenia,rozpaczy i wyrywania sobie galek ocznych :)

-1

 

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=44306

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łJeżeli F 3 będzie taki jak ME to źle nie będzie. Ale to jest akurat dość wątpliwe.

No cóż wolałbym nie...ME mnie nie zaciekawiło zbytnio mimo kilki prób.Nie podoba mi się i tyle.Dialogi...kwestia gustu(pomijam ,że wolę np.J.Clevell'a poczytac akurat hehe).Dla mnie wtórne w stylu "amerykański wrażliwy i troskliwy wybitny marine chodzi i pyta jakby tu świat poprawić". :wink: Może za mało miałem dawniej kanałów w kablówce i mnie "zraziło" do tego typu historii.Ale gra się może podobać jak ktoś lubi(ej -kto tam widział "typowe FPS?".W trzeciej osobie...).Jednak wolałbym ,żeby F3 był odmienny...subiektywnie rzecz jasna.

ale w porównaniu z rozmaitymi oblivionopodobnymi padalcami wybija się na plus. I chyba tyle.

Pozdrawiam.

Nie wiem czemu każdy się tak czepia(niemal każdy) Oblivion'a od którego zresztą ME kupa lat świetlnych...znów subiektywnie.Jakoś od czasu kiedy okazało się "zbliżenie" tego wyśmienitego IMO tytułu z F3 nazwa Oblivion jest niemal jak obelga :unsure: .Nie mogę się z tym zgodzić bez względu co gra ma prawdziwego ,a co nie.Gram w nią już kilka zmian komputera całego bez przerw niemal.Jak F3 utrzyma chociaż(chociaż) poziom Oblivion'a to już będzie sukces.A że fani będą Fallouta zawiedzeni, bo nie ma ma izo itp...Koniowi na Służewcu meldować -nic się bowiem na to nie poradzi :wink: .Kurde -ja też uważam ,że najlepszym Mercedesem były w123 i może w124.Już dość nowoczesne ,a jeszcze pięknie klasyczne.Tylko powiedzcie to zarządowi firmy :D .....To se ne wrati.Czekając na te grę(F3) mimo wszystko(a też znam F-y poprzednie) z całą moją tolerancją(urojoną czy nie) czuję ,że gra będzie ssać i tyle :sad: .Jako gra ,a nie jako część cyklu -bo tą w zasadzie nie będzie.Obym się mylił ale...ostatecznie nowy STALKER wychodzi więc będzie w co grać.

Hej -czemu w polskiej sieci jest tak dużo linków do wypowiedzi i(o matko) opinii "durnych zachodnich graczy dla których się robi gry na debilnym poziomie" :blink: ?Ktoś widzi ironię, bo ja owszem....Ale to żart oczywiście.Pewnych spraw się nie przeskoczy :D

S.Lem?Lubię ale już lata całe nie czytałem.A warto

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jakos tak mi sie zrobilo , ze jak mysle strzelanka to pisze FPS :) Zreszta roznica miedzy klasycznym FPSem a ME w zasadzie sprowadza sie tylko do polozenia kamery jesli chodzi o walke.

 

Zreszta ME to nie jest opowiesc o kapitanie ameryka wzorze cnot wszelakich :) Ale mozna tez grac jako typowy "brudny Harry" zamiast bycia obrzydliwie dobrym Jedi :D

 

Czemu Oblivion stal sie synonimem syfu? Bo nim jest w niezmodowanej postaci - mi sie bardzo ale to bardzo zadko zdarzy by RPG mi sie znudzil po kilku godzinach, ale Obek tego dokonal.

 

Natomiast nie rozumiem postawy jak sie nie podoba to siedziec cicho bo i tak sie nic nie zmieni.

 

Chociaz po ostatniej porcji screenow Fallblivion przeskoczyl u mnie z kategorii "nie dotykac tego syfu nawet kijem" do "kupic za 19,99" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje czepialstwo pochodzi raczej z rozgoryczenia powodowanego tym, że coraz częściej wszelkie serwisy itp. zachwycają się jakąś to nową produkcją. Producent oczywiście jak zwykle twierdzi, że będzie ona "kamieniem milowym" istnym przełomem w swojej klasie, jeśli nie przełomem w świecie gier. Niestety ostatecznie okazuje się, że to kolejna "typowa gra" którą owszem warto przejść, aaale... potem o niej szybko zapomnieć. Gdzie te gry w które zagrywaliśmy się miesiącami, czasem latami. Zarywaliśmy noce? To se ne wrati? Jeśli tak, to naprawdę szkoda.

P.S. Na Staklera również czekam, ale jak to już u mnie bywa, również uważam, że chłopaki nie popisali się clear sky i zaczynają jechać "na wodotryski". Szumne zapowiedzi zawiłej i mrocznej fabuły (z przed SoC) zderzyły się z brutalną rzeczywistością marketnigu? ;/ Nie zrozumcie mnie źle. Nie twierdzę, że to złe gry. Są naprawdę dobre, ale... zawsze jest to ale. Czy wy nie macie wrażenia, że naprawdę można by lepiej? Kończąc OT i tą bezsensowną wypowiedź dodam, że CS uważam raczej za dodatek do SoC, a nie rasowy prequel, a F3 to taki Fooblivion z elementami ME (raz przeszedłem i starczy) przeniesiony w klimaty MadMaxa ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż wolałbym nie...ME mnie nie zaciekawiło zbytnio mimo kilki prób.Nie podoba mi się i tyle.Dialogi...kwestia gustu(pomijam ,że wolę np.J.Clevell'a poczytac akurat hehe).Dla mnie wtórne w stylu "amerykański wrażliwy i troskliwy wybitny marine chodzi i pyta jakby tu świat poprawić". :wink: Może za mało miałem dawniej kanałów w kablówce i mnie "zraziło" do tego typu historii.Ale gra się może podobać jak ktoś lubi(ej -kto tam widział "typowe FPS?".W trzeciej osobie...).Jednak wolałbym ,żeby F3 był odmienny...subiektywnie rzecz jasna.

 

Nie wiem czemu każdy się tak czepia(niemal każdy) Oblivion'a od którego zresztą ME kupa lat świetlnych...znów subiektywnie.Jakoś od czasu kiedy okazało się "zbliżenie" tego wyśmienitego IMO tytułu z F3 nazwa Oblivion jest niemal jak obelga :unsure: .Nie mogę się z tym zgodzić bez względu co gra ma prawdziwego ,a co nie.Gram w nią już kilka zmian komputera całego bez przerw niemal.Jak F3 utrzyma chociaż(chociaż) poziom Oblivion'a to już będzie sukces.A że fani będą Fallouta zawiedzeni, bo nie ma ma izo itp...Koniowi na Służewcu meldować -nic się bowiem na to nie poradzi :wink: .Kurde -ja też uważam ,że najlepszym Mercedesem były w123 i może w124.Już dość nowoczesne ,a jeszcze pięknie klasyczne.Tylko powiedzcie to zarządowi firmy :D .....To se ne wrati.Czekając na te grę(F3) mimo wszystko(a też znam F-y poprzednie) z całą moją tolerancją(urojoną czy nie) czuję ,że gra będzie ssać i tyle :sad: .Jako gra ,a nie jako część cyklu -bo tą w zasadzie nie będzie.Obym się mylił ale...ostatecznie nowy STALKER wychodzi więc będzie w co grać.

Hej -czemu w polskiej sieci jest tak dużo linków do wypowiedzi i(o matko) opinii "durnych zachodnich graczy dla których się robi gry na debilnym poziomie" :blink: ?Ktoś widzi ironię, bo ja owszem....Ale to żart oczywiście.Pewnych spraw się nie przeskoczy :D

S.Lem?Lubię ale już lata całe nie czytałem.A warto

Ja lubie zmodowanego Obliviona (grałem w niego prawie 500h ;o) ale to Oblivion. Nie chce aby KULT Fallouta wyglądał podobnie i jako FPS, bez tur, z marnymi dialogami (to jeszcze nie jest pewne :lol:) i combat focused :|. Tutaj nawet mają opory z wydanie skd do F3 (prawdopodobnie nie ukaże sie wraz z premierą nowego Oblviona) tym bardziej mnie to dobija. Ja sie pociaszam ze F1 i F2 już są ale szkoda ze tak kultowy tytuł zamieni sie w papke dla "popkulturystów" ("wróżkuje" ale szanse ze tak właśnie bedzie są bardzo duże :lol:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie moge sie doczekac kiedy odpale F3 na moim ukochanym X`ie!!!,a pozniej jak ukoncze to odpale jeszcze na ps3 tez ,bo ta gra ma tak swietna grafe ze fabula sie juz nie liczy, no i po co mi jakies tam linijki tekstu,mam strzelac do wrogow i juz,bez zadnych pytan i odpowiedzi bo po co!! :lol2:

 

mam do was antykonsolowcow pytanie-czy ktos tworcom F3 przystawial bron do glowy i kazal robic im tez wersje na konsole???

 

pytam bo taka zenade robicie co niektorzy ze glowa boli - jestescie jak antygracze ktorzy w grach widza samo zlo , z nich sie pewnie smiejecie a z drugiej strony robicie dokladnie to samo jadac po konsolach i winiac je za cale bolaczki gier na PC.

 

a to ponoc gracze PC mieli byc bardziej inteligentni(gry rpg przeciez rozwijaja umysl :lol2: ).....a zapomnialem ,przeciez to wina konsol

 

niech moderator wykasuje te 29 niepotrzebnych stron biadolenia,rozpaczy i wyrywania sobie galek ocznych :)

Ale Ty tak na powaznie teraz ? :blink: :blink: :blink: Bo jesli tak, to te 3 emoty idealnie obrazuja moja mine jak sobie z rana przeczytalem tego posta :lol:

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tego Mass Effect. Gra jest naprawdę dobra (od Wiedźmina słabsza, ale zawsze :wink: ). Nazywanie jej fps'em to przegięcie. Na bezrybiu i rak ryba, chyba.

 

Wolałabym jednak, jak prawie każdy, żeby F3 nawiązywał do poprzednch części. Szanse na to chyba jednak nikłe. Filmiki z F3 to fps, anie rpg.

 

p.s. Znam wiele osób, które bardzo się zawiodły na TES IV. Dlatego stał się on symbolem tego jak można zepsuć grę kiedy "idzie się na komercję".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Panowie dla jasnosci

 

Ja tez chce aby F3 byl prawdziwym RPG z krwi i kosci,zeby fabula byla ciekawa itp itd,sam tez lubie tabelki i statystyki-ale ile mozna biadolic i winic za wszystko konsole.

 

Widac wyraznie ze duzo osob tutaj dziala na zasadzie "reakcji grupowej" skoro na oficjalnym forum F3 narzekaja to my tez,chociaz i tak macie zapewne swoje zdanie w tej kwesti i pokrywa sie ona z ogolnym niezadowoleniem to niektore reakcje uwazam za zwykla histerie.

 

Niech pojawia sie pierwsze recki a moze nawet demo, to w razie co bedziemy sobie w komitywie wyrywac wlosy i wysylac pakunki z TNT do tworcow,poki co dajcie na luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla jasnosci

 

Ja tez chce aby F3 byl prawdziwym RPG z krwi i kosci,zeby fabula byla ciekawa itp itd,sam tez lubie tabelki i statystyki-ale ile mozna biadolic i winic za wszystko konsole.

 

Widac wyraznie ze duzo osob tutaj dziala na zasadzie "reakcji grupowej" skoro na oficjalnym forum F3 narzekaja to my tez,chociaz i tak macie zapewne swoje zdanie w tej kwesti i pokrywa sie ona z ogolnym niezadowoleniem to niektore reakcje uwazam za zwykla histerie.

 

Niech pojawia sie pierwsze recki a moze nawet demo, to w razie co bedziemy sobie w komitywie wyrywac wlosy i wysylac pakunki z TNT do tworcow,poki co dajcie na luz

Mi to lata kolo .... za przeproszeniem czy gra wychodzi tylko na pc czy na konsole tez, ale ja na swoim pc chce ujrzec pelnowartosciowy produkt ktory nie jest efektem ubocznym splycenia i uproszczenia rozgrywki pod katem konsol. Niestety wiem ze to marzenia scietej glowy bo komu by sie chcialo i oplacalo robic rownoczesnie gry na rozne platformy z uwzglednieniem zalet poszczegolnych platform. Mogli robic docelowo f3 na kompa i zrobic okrojony port na konsole ale cos mi sie wydaje ze to nie tylko o to tutaj chodzi, mysle ze po prostu bathesda zawiesila sobie zbyt wysoko poprzeczke biorac sie za ten tytul a kwestia kosztow i oplacalnosci to osobny rozdzial. Krotko mowiac: uwazam ze ten projekt w rekach Todda byl skazany na porazke (czy tez sredniawke) od samego poczatku, bez wzgledu na to czy robiliby go tylko na kompa czy tak jak teraz na pc i konsole.

 

ps. czekalem z niecierpliwoscia na godna kontynuacje tej arcydobrej serii ale teraz f3 ma u mnie status ciekawostki i nic wiecej.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na swoim pc chce ujrzec pelnowartosciowy produkt ktory nie jest efektem ubocznym splycenia i uproszczenia rozgrywki pod katem konsol.

I to jest wlasnie to, o czym pisze dragonlore - wszyscy jak mantre powtarzaja "gry sa splycane, bo gracze konsolowi to debile". Argument fajny, bo jest trendy i nie wymaga myslenia, a w dodatku nie wymaga bronienia swojego zdania, bo wszyscy traktuja to jak prawde objawiona. Co z tego, ze z rzeczywistoscia nie ma nic wspolnego.

Swoja droga, ile to ostatnio na PC wyszlo skomplikowanych, glebokich i ambitnych tytulow?

 

Uwazacie, ze gdyby F3 (albo Oblivion, skoro tak czesto sie go tu wyciaga) wychodzil tylko na PC to bylby inny? Bo ja nie. Niestety, takie czasy - stawia sie na wizualia i dynamike, ma byc szybko i ladnie. A gry powstaja na kilka platform jednoczesnie, bo chodzi o prosta rzecz - zyski; zwieksza sie ilosc potencjalnych klientow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Konsole nie mają nic do tego. Jakby się producent postarał to mógłby zrobić grę równie doskonałą na PC i konsolę.

Jedyną winę ponosi Bethesda i tyle.

wrescie dobre podsumowanie :) -oby dotarlo do wszystkich ;)

aczkolwiek z opiniami o grze wstrzymalbym sie do czasu recek

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy trafnie podsumowal Fallouta 3

 

"na 90% fallout3 to bedzie g..... Przykro mi.

Szansa ze ukrywaja wszystko co dobre w falloucie jest bardzo mala "

 

Ciezko sie nie zgodzic, przynajmniej z drugim zdaniem ;)

 

No chyba ze "dobre" ktos ma na mysli rozwalanie wszystkiego co sie rusza i eksploracja swiata w celu rozwalania jeszcze wiekszej ilosci wszystkiego co sie rusza.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dopóki nie widziałem żadnych filmików sceptycznie podchodziłem do tej gry właśnie przez wasze opinie. Teraz kolejny raz widzę że bazowanie na czyichś poglądach jest totalnie bezsensowne. Ogólnie to na grę już się nie mogę doczekac.

 

Owszem walki w tej grze będzie prawdopodobnie dużo, ale może właśnie akurat taki sposób gry pokazują twórcy aby zaprezentować możliwości gry? Przecież będzie można być zarówno dobrą jak i złą postacia. W Fallouta 1 i 2 też dało się grać rozwalając dosłownie wszystko i wszystkich.

 

Wogóle nie zostały zaprezentowane żadne misje (poza tą z bombą atomową) więc zupełnie nie wiadomo jak to będzie wyglądać, ale biorac pod uwagę że można rozmawiać z praktycznie każdym na mapie wątpię żeby gra była Tacticsem (gdzie cała gra polegała na dokładnym wyczyszczeniu wszystkich lokacji) w 3D.

 

V.A.T.S. również bardzo mi się podoba, kontynuacja systemu celowania z poprzednich części wzbogacona o super zwolnione animacje i rozwalanie przeciwników na kawałki (w takiej grze chyba nie można powiedzieć, że jest to nierealistyczne).

 

Ogólnie to ten temat będę przeglądał już tylko w poszukiwaniu linków do ciekawostek. Czytanie komentarzy nie ma sensu.

 

Mam jeszcze nadzieję, że uda się jakoś wytrzasnąć edycję z zegarem.

 

 

 

Swoją drogą pamiętam jak GTA przechodziło do 3D. Pierwsze wieści bardzo mi się niepodobały, w GTA 2 swego czasu grałem tyle że całą drugą mapę znałem dokładnie na pamięć. I tak byłem przeciwnikiem przejścia w 3D dopóki nie zagrałem i wszystko się zmieniło. Od tamtej pory seria GTA to zdecydowanie najlepsza seria gier, i pewnie nigdy się to nie zmieni.

Teraz w przypadku Fallouta nie będę już przeciwnikiem dużych zmian, zwłaszcza jak już sporo z gry widziałem. Fallout to moja druga ulubiona seria, która myślałem że umarła po przeciętnym i raczej nudnym Tacticsie, ale teraz prawdopodobnie odżyje, i jak dla mnie prawdopodobnie umocni się na tym drugim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Swoją drogą pamiętam jak GTA przechodziło do 3D. Pierwsze wieści bardzo mi się niepodobały, w GTA 2 swego czasu grałem tyle że całą drugą mapę znałem dokładnie na pamięć. I tak byłem przeciwnikiem przejścia w 3D dopóki nie zagrałem i wszystko się zmieniło. Od tamtej pory seria GTA to zdecydowanie najlepsza seria gier, i pewnie nigdy się to nie zmieni.

Teraz w przypadku Fallouta nie będę już przeciwnikiem dużych zmian, zwłaszcza jak już sporo z gry widziałem. Fallout to moja druga ulubiona seria, która myślałem że umarła po przeciętnym i raczej nudnym Tacticsie, ale teraz prawdopodobnie odżyje, i jak dla mnie prawdopodobnie umocni się na tym drugim miejscu.

Porownanie z d..y za przeproszeniem ;) Gta to zawsze byla gra akcji i przejscie do 3d nie ciagnelo za soba zadnych negatywnych kwesti ;) Seria gta dopiero rozwinela skrzydla po przejsciu do 3d, no ale to juz jest inna kwestia bo wczesniej bariera nie do pokonania byly wymagania sprzetowe. To byla istna rewolucja, pierwsza gra ktora oferowala tak ogromny obszar w trojwymiarowym srodowisku. Nie wiem skad Ci przyszlo do glowy to porownanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest przejscie Fallouta do 3D.

Problemem jest zubozenie rozgrywki i rozwiniecie nie tych elementow Fallouta co trzeba. Co mi z tego ze zrobila sie z tego strzelanka ( na dodatek ze slow motionem ). Strzelanek nie brakuje . Ja chce z zaciekawieniem ogladac jak swiat gry reaguje na moje poczynania, duzo przemyslanych wyzwan i interakcje z NPC pociagajace za soba dlugofalowe skutki. Tego oczekuje od rozwijajacego sie Fallouta, a nie degradacji do strzelanki z elementami charakterystycznymi dla poprzednich odslon doczepionych dla picu. A na wszystkich materialach od Bethesdy 80% zawartosci to spektakularne eksplozje i torowanie sobie drogi z punktu A do B przy pomocy srodkow masowej zaglady. I jedyne co mnie jeszcze zmusza do przegladania materialow na temat tej gry to magiczny napis "Fallout" .

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Na początku myślałem, że to Flythrough a nie gameplay ^ ^. Rzeczywiście jako FPS wygląda to nijako a jako RPG nie wygląda też dobrze... no ale do sprzedania i wysokich ocen wystarczy Hype i nazwa Fallout na pudełku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...