Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ty wogole czytasz co piszesz??- bo jak nie patrzec zaprzeczasz samem sobie.Ale co tam :D

acha rozumiem ze przyznajesz ze jechales po grze "goloslownie" - odnoszac sie do twojej wypowiedzi :lol2:

 

i o jakich news'ach piszesz?? tych tonach smiesznych linkow zawiedzionych fanow - kogo one tak naprawde obchodza?? trzeba zagrac aby sie wypowiadac a nie wrozyc z fusow czy z czego tam wrozysz.

 

i jeszcze jedno co ty tak pijesz do ludzi ze kradna?? zlapales kogos na tym?? bez kitu to sie robi coraz smieszniejsze

gdzie ja to "pije" omfg :lol:. Proponuje nauczyć sie czytać ze zrozumieniem bo to jest naprawdę śmieszne. Nie pirace od wielu wielu lat ale to jest wyjątek gdzie tego nie będę potępiał :lol2: (mimo ze sam na ruskiej wersji nie zagram tylko na org...). EOT.

 

Neo required odpowiednik na golu

http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=msi_str...st&p1=28259

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna jak ten fallout SYCI! Właśnie jestem po 8 godzinnej sesji dzisiaj (czas najwyższy położyć się spać). Zdecydowanie najlepsza gra w jaką grałem przez ostatnie kwartały. Klima klimat i jeszcze raz klimat. Muzyka jednak nie taka zła jak pisałem. Wręcz PERFEKCYJNA. Idealnie się komponuje z otoczeniem. Cud miód i ... jet :D Nic tak nie cieszy jak zdjąc z BARDZO dużej odległości ratsa strzelając w głowę przy 15 procentach ze snajpy. Kozak! Ode mnie za gameplay 10 na 10. Grafiki nie oceniam bo tu akurat najmniej ma do powiedzenia.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna jak ten fallout SYCI!

Dokładnie, gierka jest kozacka i trzyma klimat !Moje początkowe nastawienie było sceptyczne, a odczucia marne - po prostu trzeba było pograć i się wkręcić odpowiednio ;). Współczuję tym, którzy tego nie czują.

 

hehe, kobietka już śpi dobre 5h, a ja siedze tu jak zahipnotyzowany... najwyższy czas spać. Fallout 3 - POLECAM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jeszcze nie spotkałem ALE: "I went to PAX and played it , I played from escape of vault 101 to some quests in megaton, twice, each time I ran into something different as I walked there. first time I saw a travelling merchant with a brahmin, second time I saw some crazy guy who was gibbering and blew himself up, I noticed that when I watched other people play they sometimes got attacked by raiders or found 2 groups of people fighting eachother"

 

Jedyne co spotkałem to dwie karawany (mam nadzieje ze bedzie misja z ochroną takowej) ale czy są to random encounters. W moim mniemaniu norma. Coś tam się pojawia ale nie liczyłbym na takie encountery jak w poprzednich czesciach, nie mniej jeszcze DUŻO nie widziałem. Ale siły już zregenerowane po nocce - ide grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nastepujacy problem:

 

 

Nie moge ustawic swojej rozdzialki tj. 1680x1050 :(

 

Orientuje sie ktos moze co moze byc powodem ?

1.zapuść na XP

2.wgraj sterowniki od monitora

3.kup wersję w "słusznym języku"

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm jak zagrasz to podziel sie wrazeniami ;) bo nie ukrywam ze na twojej opini o tym tytule mi najbardziej zalezy...

No kumpel jeszcze kopii swojej nie dostał :o (na x0 w dodatku) a z neta nie chce ściągać (a kupować tym bardziej nie mam zamiaru) ;]. Zagram z okładem lodu na łbie i wezmę sobie valium i wódkę żebym do tej gry podchodził, bardziej obiektywnie (no ale sie nie da bo przecież to Fallout - kult dla mnie). Już nic nie mówię ze czy ten f3 jest zły. Musiałby mieć gigantyczną grywalność i klimat starych Falloutów to by go jakoś uratowało i tylko to ;). Tylko pamietaj ze mimo ze jestem fanem FPSów to Fallout 2 właśnie jest najlepszą grą w jaką w życiu grałem. To jednak dużo "mówi". F1 i F2 mnie po prostu zniotły ;). Wiec jak nie jesteś takim fanem jak ja to nie musisz patrzeć na moją opinie ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak nie bylo to bym nie pytal o twoja opinie ;)

:)

 

Jak na razie polecam Ci tą recke (mimo ze gra dostała 8/10) jest pare minusów które ją dyskwalifikując w oczach fana starych F

http://giantrealm.gameriot.com/gaming/review-fallout-3

However, if you're looking for something deep and life-altering - something that really makes you question how you think about games (like Fallout 2 did), I'd highly recommend you look elsewhere - unless you are very, very easily entertained.

Jak ktoś lubi francuski ;d

http://www.gamekult.com/tout/jeux/fiches/J...84091_test.html

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi francuski ;d

Ja lubię ale...nie znam hihi.Zauważyłem ,że wielu sceptyków przekonuje się jednak do gry po dłuższym smakowaniu.Ja jej jeszcze nie widziałem i chyba nieprędko zobaczę.Kupiłem sobie bardziej żarłoczną skarbonkę więc z kasą jest...inaczej chwilowo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No kumpel jeszcze kopii swojej nie dostał :o (na x0 w dodatku) a z neta nie chce ściągać (a kupować tym bardziej nie mam zamiaru) ;]. Zagram z okładem lodu na łbie i wezmę sobie valium i wódkę żebym do tej gry podchodził, bardziej obiektywnie (no ale sie nie da bo przecież to Fallout - kult dla mnie). Już nic nie mówię ze czy ten f3 jest zły. Musiałby mieć gigantyczną grywalność i klimat starych Falloutów to by go jakoś uratowało i tylko to ;) . Tylko pamietaj ze mimo ze jestem fanem FPSów to Fallout 2 właśnie jest najlepszą grą w jaką w życiu grałem. To jednak dużo "mówi". F1 i F2 mnie po prostu zniotły ;) . Wiec jak nie jesteś takim fanem jak ja to nie musisz patrzeć na moją opinie ;p.

uratowalo??- przeciez po tylu slowach krytyki i jazdy po F3, juz chyba mialbys na tyle honoru ze niekupilbys F3 w przypadku gdybys zmienil zdanie :wink: :lol2:

 

pozatym kiedys pisalem ze F3 sprzeda sie swietnie (min 1mil kopii jak nie z 2-3) wiec nie martw sie, ta jedna jedna kopia mniej nie zrobi roznicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym dluzej gram tym jest lepiej, ale w dalszym ciagu gra przypomina mi Obliviona... jako gracz w F2 nie moge sie przyzwyczaic do tego oblivionowego silnika, jeszcze w Oblivionie jak walka byla na bron bialą i czary to jakos to wygladalo ale tutaj czuje sie jak w quaku wywalajac magazynek po magazynku w horde przeciwnikow ktora wyskoczyla na mnie w jakims budynku....jako tako sytuacjie ratuje VAT, ale tez nie da sie go caly czas uzywac bo trzeba czekac az punkty akcji sie naladuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uratowalo??- przeciez po tylu slowach krytyki i jazdy po F3, juz chyba mialbys na tyle honoru ze niekupilbys F3 w przypadku gdybys zmienil zdanie

Bez przesady, podobno tylko krowa nie zmienia pogladow ;)

 

EDIT: jak rozumiem, w polskim wydaniu jest tez dostepna wersja angielska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa wykrzaczania? Bardzo uciążliwe, czy wydali już łatkę?

Nie wydali. Co gorsza, problemy z Falloutem obejmują nie tylko crashe do pulpitu. Ja przykładowo doświadczam masywnych framedrop'ów w losowych momentach (najczęściej parenaście sekund po załadowaniu save lub użyciu VATS). Gra jest niegrywalna na obecną chwilę. Ludzie walą drzwiami i oknami na fora Bethesdy, żądając patcha bądź jakichkolwiek oficjalnych wyjaśnień. Twórcy jednak milczą.

 

tak to wygląda u mnie ( lag zaczyna się koło 45 sekundy i trwa już do końca filmiku)

http://pl.youtube.com/watch?v=zbIiHL1pPtE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku chwilach grania w f3 mam bardzo pozytywne wrazenia gra mi sie jeszcze ani razu nie wywaliła do windowsa a mam viste64 więc to chyba osiągnięcie, mam tylko jeden mały problem mianowicie jak chce do kogos strzelć przy użyciu VATS to nie mogę tego zrobić klikam v zaznaczam odpowiednią część wroga w która chce trafic naciskam e i potem pojawia sie ujęcie z innej kamery gdzie mój bohater celuje sobie w danego potworka ale nie strzela, ktoś wie o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam juz 9lvl i do tej pory ani razu nie zdarzyl mi sie crash... jedynie czasem jak daje wyjscie z gry to zamiast normalnie wychodzic wysypuje sie... jak vidac vista64 doskonale sprawdza sie takze jako platforma do gier :lol2:

 

alCatraz - i dziwisz sie, ze twoje bebechy dostaja czkawki? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alCatraz - i dziwisz sie, ze twoje bebechy dostaja czkawki? :huh:

Nie rozumiesz problemu. Skoro to bebechy to dlaczego będąc w jakiejś lokacji wyciągam 60fps (vsync), a minutę później mam w tym samym miejscu 5fps? (I crash do pulpitu kolejną minutę później ??)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos juz mial questa gdzie trzeba wykonczyc siedlisko mrowek uprzednio ratujac chlopaka?? gdzie te siedlisko sie znajduje bo niestety na mapie niema markera

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "misja z mrowkami"
idz do gory tam gdzie uciekal chlopak znajdziesz go w "schronie" kolo baru, pogadaj z nim opowie Ci histroie, odwiedz oba domyi idz w glab do stacji z ktorej wydostaja sie mrowki ;D pisze taj dosyc skrtotowo zeby nie psuc Ci rozgrywki :P p.s ja jej jeszcze nie wykonalem jako ze te mendy sa wielkie mocne i ziona ogniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...