Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nop i poszły chyba 4 strony flamów, obelg, bluzg itp.

Jeżeli nie chcecie żebym poblokował kilku userów i zamknął temat do oficjalnej premiery to radzę z rozwagą pisać.

Dostanę jeszcze kilka raportów na burdel tutaj i linijka powyżej stanie się faktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze 2 trailery do tego:

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=45629

 

http://www.gametrailers.com/player/41329.html

 

http://www.gametrailers.com/player/41324.html

 

Jakby to powiedzieć, jest śmiesznie, pusto i sterylnie :lol:

Freak Are they serious with the BOS Paladin armors and animations ? It feels as if they were wearing damn cardboard armors...

:lol: Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Jesteś głupi.

Przejrzyj lepiej słownik języka polskiego. Kapitalna lektura, mnóstwo bohaterów, nie będziesz się nudził.

 

Mógłbym powtórzyć to co napisałem gdzieś na początku tego tematu odnośnie samego Fallouta 3 i Bethesdy. Pytanie tylko po co?

 

Część z was narzeka na tą gierkę, że nie ma tur, że nie ma rzutu izometrycznego itp. Aż to się robi nudne tak czytać te same wypowiedzi, w tym samym tonie.

Fallout 3 i wcześniejsze Fallouty to inne gry. Podobny gatunek (cRPG i aRPG) ale każdy kto myślał, że Bethesda mając za sobą sukces wypracowany na Oblivionie zrobi coś zupełnie nowego z Falloutem, miał chyba zbyt duże nadzieje.

Ja np nie miałem takich nadziei ;]. Tu nawet nie chodzi o samą Beth (przecież to oni zrobili Morro) tutaj bardziej chodzi o pana Todda i pana Pete'a którzy to właśnie "zniszczyli" fallouta. Pan Todd to samo zrobił z Obkiem w stosunku do Morro.

 

Recka w Clicku

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=45734

 

Troche na temat design'u poziomów

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=45741

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ?? po obejrzeniu filmików z gry... muszę ze smutkiem przyznać że pierwsze skojarzenie moje to O MATKO KOLEJNY HELLGATE LONDON!!! masakra bo HL to dla mnie gra z cyklu kaszanka zone... kurde no czekałem na tą grę a tak mi sienie podoba i jest taka szuczna i nienaturalna... postacie padają jak tekturowe plansze grafika jakaś taka jest pusta i dziwna (brak słów)

 

wiecie co ?? po obejrzeniu filmików z gry... muszę ze smutkiem przyznać że pierwsze skojarzenie moje to O MATKO KOLEJNY HELLGATE LONDON!!! masakra bo HL to dla mnie gra z cyklu kaszanka zone... kurde no czekałem na tą grę, a tak mi sie nie podoba i jest taka szuczna i nienaturalna... postacie padają jak tekturowe plansze, grafika jakaś taka jest pusta i dziwna (brak słów) wieje nudą i repetywnoscią co chwila to samo i tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw w filmiku gdzie koles w power armorze leci z mini-gunem -->

nie uderzylo Was to jak wyglada takie "starcie" ? koles "leje"(tak to wyglada) olowiem w mutanta a ten zero reakcji na odnoszone obrazenia stoi jakby go koles woda z weza ogrodowego polewal <haha> az do momentu gdy skonczy mu sie HP i nagle za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki pada jakby razony gromem z jasnego nieba

 

wyglada to komicznie

Edytowane przez Rascal666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw w filmiku gdzie koles w power armorze leci z mini-gunem -->

nie uderzylo Was to jak wyglada takie "starcie" ? koles "leje"(tak to wyglada) olowiem w mutanta a ten zero reakcji na odnoszone obrazenia stoi jakby go koles woda z weza ogrodowego polewal <haha> az do momentu gdy skonczy mu sie HP i nagle za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki pada jakby razony gromem z jasnego nieba

 

wyglada to komicznie

hehe siedze w pracy i o malo co sie nie oblalem kawa ze smiechu. Gra powinna miec podtytul. Fallout 3 - W poszukiwaniu wiekszej kasy.

Niestety wbrew slowom Crosis'a gra to gniot Bethecostam zabila, zgwalcil zponiewierala legende. Co najgorsze oni sami wierza w to ze wydali

dzielo przelomowe a myslacy inaczej nastolatkowie z "X" na czole wtorowali im przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie o to mi powyżej chodziło ;) Pady niczym z wolfensteina 3d ;)

Zdecydowanie przesadzasz z tym porównaniem. W wolfie przeciwnicy mieli dodatkowe animacje kiedy zostali trafieni, a tutaj chyba nawet rakieta na klatę by ich nie ruszyła :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ?? po obejrzeniu filmików z gry... muszę ze smutkiem przyznać że pierwsze skojarzenie moje to O MATKO KOLEJNY HELLGATE LONDON!!! masakra bo HL to dla mnie gra z cyklu kaszanka zone... kurde no czekałem na tą grę a tak mi sienie podoba i jest taka szuczna i nienaturalna... postacie padają jak tekturowe plansze grafika jakaś taka jest pusta i dziwna (brak słów)

Ależ co też znowu...całkowity brak poprawności politycznej. Fallout 3 to przecież gra bardzo dobra tylko inaczej :wink:

 

A poważnie, to zupełna klęska. Gra jest poniżej krytyki jako quasi-rpg, nie zachwyca też jako fps...dialogi też bardo niedobre :wink: (wręcz żenujące).

 

Z żalem, gdyż do dzwonka liczyłem, że może jednak coś z tego będzie, ale jest źle. Nawet bardzo. Bethesda poszła na łatwiznę towrząc grę mało ciekawą i pozbawioną jakiejkolwiek głębi. Prymitywne i pretensjonalne podejście do tematu; płycizna merytoryczna; marginesowo - nienajświerzszy oblivionowy engine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ co też znowu...całkowity brak poprawności politycznej. Fallout 3 to przecież gra bardzo dobra tylko inaczej :wink:

 

A poważnie, to zupełna klęska. Gra jest poniżej krytyki jako quasi-rpg, nie zachwyca też jako fps...dialogi też bardo niedobre :wink: (wręcz żenujące).

 

Z żalem, gdyż do dzwonka liczyłem, że może jednak coś z tego będzie, ale jest źle. Nawet bardzo. Bethesda poszła na łatwiznę towrząc grę mało ciekawą i pozbawioną jakiejkolwiek głębi. Prymitywne i pretensjonalne podejście do tematu; płycizna merytoryczna; marginesowo - nienajświerzszy oblivionowy engine.

Nie mów tak. Oblivion oo przepraszam F3 :lol2: to gra genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja w OXM - 10/10 - skan

 

"Our 40-ish hours of game time over four days at Bethesda's Maryland HQ went by on fast-forward. We often forgot to eat, and we begrudged bathroom breaks. Games this captivating don't come along often. Between its engrossing story, ginormous world, well-crafted RPG side, and white-knuckle FPS combat, Fallout 3 completely, utterly gives you your $60 worth."

 

+ A genuinely compelling story that you want to follow.

+ Massive, rich world that you'll explore for a loooong time.

+ Intense, challenging combat.

? Can someone make a real-life Pip-Boy? That'd kick some iPhone ass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski Click! dał mniej - 8.75/10

Tutaj macie streszczenie ale po angielsku :lol2:

 

Możliwe jednak, że to straszny crap. No bo kto może wiedzieć lepiej - jakiś recenzent, który przeszedł grę w całości, czy "ekspert" z forum, który zobaczył parę filmików w sieci :lol2:

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10/10? Czyli gra epokowa ? :unsure:

Tak samo epokowa jak Oblivion, który też wszędzie zgarniał wysokie noty :wink: .

 

Bethesda i pewnie niejden inny komercyjny moloch lansuje nowy, rozpłaszczony standard gier. Od nas zależy czy łykniemy ten "produkt", a "produkt" to w pełnym tego słowa znaczeniu :wink: .

 

W nowym "Clicku" też oceniono F 3 wysoko, podkreślając przynajmniej uczciwie, że jest to gra uproszczona i docięta do dzisiejszych zaniżonych wymogów.

 

Możliwe jednak, że to straszny crap. No bo kto może wiedzieć lepiej - jakiś recenzent, który przeszedł grę w całości, czy "ekspert" z forum, który zobaczył parę filmików w sieci :lol2:

Pewnie, że tak. W końcu w gazecie (czy telewizji) by nie kłamali;-).

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja w OXM - 10/10

Takiej oceny się spodziewałem po magazynie o klocku :lol2:

No ale konsolowcy mieli zawsze jakieś dziwne kryteria oceniania :rolleyes:

 

Tak samo epokowa jak Oblivion, który też wszędzie zgarniał wysokie noty :wink: .

Ciekawe jaki % dochodu przeznaczyli na wykup "recenzji" fachowców B-)

 

Nie przeczę, że gra jest na swój sposób dobra. Ale na 10/10 to czym zasłużyła? Co w niej rewolucyjnego?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo epokowa jak Oblivion, który też wszędzie zgarniał wysokie noty :wink: .

W tym u mnie....Gra nie musi być "epokowa" ,"ambitna" ,"prawdziwa" itp.itd. aby sprawiała przyjemność.....To ,że np.Tobie czy fanom hard core RPG się Oblivion podobał nie znaczy ,że jest kiepski.O ile F3 zanosi się faktycznie blado to Obka do dziś uważam za świetną grę.....Innymi słowy uprzejmie przypominam o gustach.Spłaszczenie RPG?Ok -ale nie każdy i nie zawsze ma ochotę na dziesiątki statystyk...A tu jak czytam czasem wypowiedzi to aż się niemal wstydzę ,że w Obka grałem :razz:

Będziesz czekał na gry epokowe to zagrasz...raz na pięć lat może :wink:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol miron72 zmienił obóz :P.

 

No trudno. Mam kumpla który niestety kupuje F3 ;]. Pogram sobie i zobacze czy to do F pasuje. Problem w tym ze to bedzie na kloca ale i tak przecież wersja PC to ripoff z konsol... Nawet pewnie bedzie ten sam inteface :lol:. Sam nigdy za to nie zapłacę. Obejrzałem w sumie z kilka h streamów i to mi wystarczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol miron72 zmienił obóz :P.

Eeeee...no może zmieniłem ale ...z jakiego na jaki ,bo coś nie łapię? :rolleyes: Obka zawsze chwaliłem jeżeli o to idzie.A F3 nie powiedziałem ,że kupię ,albo jako hit obstawiam hehe.Raczej ciężko to widzę.....Tyle ,że lubię się sam przekonać :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym u mnie....Gra nie musi być "epokowa" ,"ambitna" ,"prawdziwa" itp.itd. aby sprawiała przyjemność.....To ,że np.Tobie czy fanom hard core RPG się Oblivion podobał nie znaczy ,że jest kiepski.O ile F3 zanosi się faktycznie blado to Obka do dziś uważam za świetną grę.....Innymi słowy uprzejmie przypominam o gustach.Spłaszczenie RPG?Ok -ale nie każdy i nie zawsze ma ochotę na dziesiątki statystyk...A tu jak czytam czasem wypowiedzi to aż się niemal wstydzę ,że w Obka grałem :razz:

Będziesz czekał na gry epokowe to zagrasz...raz na pięć lat może :wink:

Dla mnie F 3 to trochę taki Obek, tylko, że kilka lat po Obku, ze wszystkimi tego konsekwencjami :wink: Obek jakoś mi zupełnie nie przypadł, gdyż wychowana jestem na BG/BG 2 oraz TES III/Gothic 2 (poprostu nie mógł przypaść :wink: ).

 

Wkurza mnie żerowanie na legendzie. To tak jak Wiśniewski swego czasu po chamsku przerobił utwór Wysockiego.

 

Mozna przeczytać polską recenzję w nowym Clicku. Chwalą tam F 3, choć z zaznaczeniem, że to gra "nowej generacji rpg", co mówi samo za siebie. Click trochę na siłę pisze o grze jako dobrym tytule, ale autorowi tekstu wymksnęło się, że jest to jednak tytuł mocno uproszczony.

Edytowane przez Elektra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyż wychowana jestem na BG/BG 2 oraz TES III/Gothic 2 (poprostu nie mógł przypaść :wink: ).

Mało elastyczny gust rzekłbym.Grałem we wszystkie te tytuły i każdy lubię.Wliczając Obka :wink:

Wkurza mnie żerowanie na legendzie. To tak jak Wiśniewski swego czasu po chamsku przerobił utwór Wysockiego.

Mnie wkurza brak gier -ideologia mi tu zbywa kompletnie i w tej branży wręcz mnie śmieszy czasem, a czasem zasmuca jednak to co się dzieje....BTW Kaczmarski też przerobił Wysockiego utwory...wielokrotnie i nie od zawsze o tym wspominał :wink: .Sprawa jest banalnie oczywista dla mnie -coś mi nie pasuje to tego nie smakuję.F3 zapowiada się kiepawo i owszem.Ale jakby(jakby) okazał się dobry(napiszę jeszcze raz -jakby) to chciałbym widzieć jak go nie kupujesz ,bo "żerowali na legendzie".Chyba ,że rzeczywiście grasz tylko w ortodoksyjne RPG.To potrafię zrozumieć ale jak pisałem wcześniej -za dużo nie pograsz w nowe gry....Komercjalizacja dotyka każdej branży ,a my możemy się albo dostosować zagryzając wargi ,albo.....

Mozna przeczytać polską recenzję w nowym Clicku.

Można....Ale dla mnie nie ma wyroczni ponad....moją ocenę więc mogą nawet w Watykanie recenzję napisać, a co dopiero w Clicku :wink: .I jak mi się gra spodoba to nikt mknie nie przekona ,że jest słaba czy ktoś tam cierpi z jej powodu i zabiła legendę -skoro mi sprawi przyjemność ,dla mnie będzie dobra :) .Tak pojmuję rozrywkę -jak się nie ma co się lubi....Gra wychodzi to "się szwendam" i zawsze jest ktoś ,kto udoił.Sprawdzam(czasem u siebie nawet rzecz jasna).Pasuje -kupuję i chwalę lub czasem nie i szybko zbywam...Pogram to sprzedaję ,zostawiam czy wymieniam za cokolwiek innego.Czasem żądam gry za usługę(motoryzacyjną).Ot tak.... Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Obek jakoś mi zupełnie nie przypadł, gdyż wychowana jestem na BG/BG 2 oraz TES III/Gothic 2 (poprostu nie mógł przypaść :wink: ).

 

Wkurza mnie żerowanie na legendzie. To tak jak Wiśniewski swego czasu po chamsku przerobił utwór Wysockiego.

smieszne te narzekania i przyklady na zasadzie : za moich czasow ....itp. Dzisiaj ktos kto zaczyna swoja przygode z grami i RPG'mi abstarciach!ac od "ilosci cukru w cukrze" wybierze na poczatek F3, tez moze pozniej powiedziec ze sie "wychowal" na wspanialym RPG'u .

 

Nie sadzicie ze powinien byc taki oddzielny dzial w grach pt. narzekalnia :wink:

 

 

niech juz ta gra wyjdzie, wtedy wszyscy ochlona ( lub nie ) i bedzie mozna spokojnie dzielic sie swoim cudownym uczuciem euforii strzelajac do mutantow i piszac na forum ile to daje przyjemnosci.

 

acha ciekawe ilu zatrwardzialych przeciwnikow F3 bedzie pod koldra zagrywac sie w znienawidzona gre ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech juz ta gra wyjdzie, wtedy wszyscy ochlona ( lub nie ) i bedzie mozna spokojnie dzielic sie swoim cudownym uczuciem euforii strzelajac do mutantow i piszac na forum ile to daje przyjemnosci.

 

acha ciekawe ilu zatrwardzialych przeciwnikow F3 bedzie pod koldra zagrywac sie w znienawidzina gre ;)

+5 Kolego.Dodam ,że zapewne połowa lub więcej osób wspominających F1 i F2 nie grało w nie...a wręcz im się nie podobały.Nie mam tu nikogo na myśli konkretnego....pomijając jedną osobę :rolleyes: .Znaną mi dodam hehe....Busted i stawia piwo jak się zjedziemy kiedyś ,bo go zdemaskuję :razz: .Czasem "trend" vs. "własne ja" 1:0 :wink: Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+5 Kolego.Dodam ,że zapewne połowa lub więcej osób wspominających F1 i F2 nie grało w nie...a wręcz im się nie podobały.Nie mam tu nikogo na myśli konkretnego....pomijając jedną osobę :rolleyes: .Znaną mi dodam hehe....Busted i stawia piwo jak się zjedziemy kiedyś ,bo go zdemaskuję :razz: .Czasem "trend" vs. "własne ja" 1:0 :wink:

Chyba nie mówisz o mnie ;d.

 

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=45833

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...