Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to dział PC ;] ale to mnie dobija już. Czemu tak zawsze jadą po tym ps3 ? I bad company gorzej wygląda, i pure i jeszcze kilka innych rzeczy (bioshock chyba tez). M$ płaci chyba dużo kapuchy za to.

hehe szefowie sony sami sa sobie winni ;) od lat wkrecaja wszystkim, ze tylko potega cella i blu ray jest w stanie pociagnac prawdziwe next geny ;) to taka ironia, bo poki co wszystko co wychodzi najgorzej wyglada na ps3, a ci dalej swoje ;)

 

btw dragonlore - nie pomyliles dzialow? ;]

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to dział PC ;] ale to mnie dobija już. Czemu tak zawsze jadą po tym ps3 ? I bad company gorzej wygląda, i pure i jeszcze kilka innych rzeczy (bioshock chyba tez). M$ płaci chyba dużo kapuchy za to.

Podobno przyczynia się do tego również skomplikowana architektura PS3. Pisanie gier na tą konsolę to horror dla developerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

raczej dla producentow ;) developer nie zajmuje sie samym "robieniem" gier ;)

no wlasnie ze developer "robi" a producent moze zlecic.

 

i teraz mam dylemat-czy wybrac wersje na X'a i wygode czy tez wersje pc i "problemy " z tym zwiazane, (wersja ps3 odpada ze wzgledu na problemy z grafa)

 

Edit:

 

costi -wlasnie mody moga byc na + dla wersji pc :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moemncie, gdy kupuje sie prawa do tytulu, to mozna sobie zrobic nawet wyscigi pod tym tytulem - to, czy ktos to kupi, to juz inna historia.

Tyle w kwestii formalnej.

Problem w tym ,że Bethesda wszędzie krzyczy o kontynuacji Falloutów. "Powrót legendy" i takie tam. :rolleyes: (ani słowa o wyścigach, czy managerze piłki nożnej :lol2: ). Dostajemy natomiast trochę bardziej zmodyfikowanego Obka. :blink:

To mniej więcej tak jak by Opel wykupił nazwę BMW, i sprzedając np Corsę (po lekkim tuningu) wmawiał wszystkim, że to najnowsze np: Z8. :unsure:

Oczywiście może to robić, tylko jak oni wyglądają. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ,że Bethesda wszędzie krzyczy o kontynuacji Falloutów. "Powrót legendy" i takie tam. :rolleyes: (ani słowa o wyścigach, czy managerze piłki nożnej :lol2: ). Dostajemy natomiast trochę bardziej zmodyfikowanego Obka. :blink:

Bez urazy ale powtarzałeś to tyle razy ,że nawet ja, mimo osobistych do Cię animozji ,zapamiętałem.... :wink: .Nieładnie napiszę ale rzygam już tym "powrotem lub nie legendy".Jest jak jest, to se ne wrati i takie tam....A co tam Batsheda krzyczy to....musisz słuchać?Jakbyśmy chcieli wierzyć w zapowiedzi to nie ma słabych gier...

To mniej więcej tak jak by Opel wykupił nazwę BMW, i sprzedając np Corsę (po lekkim tuningu) wmawiał wszystkim, że to najnowsze np: Z8. :unsure:

Oczywiście może to robić, tylko jak oni wyglądają. :rolleyes:

Tu natomiast poszalejemy -Co zrobił VW z Lambo?Ok -wyszło im.Ford z Jaguarem?Jag na płycie Mondeo i z przełącznikami Mondeo ,a potem Diesel Kombi :lol2: .Opel sprzedaje(-wał raczej) Kadetta pod marką Pontiac :rolleyes: .A BMW pod marką Mini wypuściło małe BMW w zasadzie...Forsa rządzi i marketing ,a nie sentymenty i legendy -nie bardzo widzę szansę ,by to zmienić.Proponuję wytoczyć ciekawsze argumenty niż zbieżność nazw jeno....A lepiej -pograć z 5h w grę i trzeźwo+obiektywnie ocenić swoje odczucia. Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Bez urazy ale powtarzałeś to tyle razy ,że nawet ja, mimo osobistych do Cię animozji ,zapamiętałem.... :wink: .Nieładnie napiszę ale rzygam już tym "powrotem lub nie legendy".Jest jak jest, to se ne wrati i takie tam....A co tam Batsheda krzyczy to....musisz słuchać?Jakbyśmy chcieli wierzyć w zapowiedzi to nie ma słabych gier...

 

popieram cie w 100% a nawet 1100 :) - do zrzygania placze i utyskiwania

 

 

Buck Tuddrussel: To mniej więcej tak jak by Opel wykupił nazwę BMW, i sprzedając np Corsę (po lekkim tuningu) wmawiał wszystkim, że to najnowsze np: Z8. unsure.gif

Oczywiście może to robić, tylko jak oni wyglądają. rolleyes.gif

smieszne to bylo , bo dzisiaj najwieksze marki np chyba Bentley lub RollsRollse naleza do hindusow czy jakos tak i jakos nikt nie zalamuje rak

 

ps.mozesz podac przyklady jak to Betsheda "krzyczy" powrot Legendy itp , bo moze jest tak ze ty "krzyczysz" wiecej od nich... acha juz niedluga zagram w prawdziwa Legende pod tytulem F3 , malo tego - mam nadzieje ze bedzie wygladac jak zmodyfikowany Obek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale Bethesda się nie popisała, dlatego trudno się dziwić narzekaniom. Jak coś jest zepsute to są narzekania - taka jest natura rzeczy. Do tego raczej trudno byłoby nie widzieć, że F 3 to jednak kontynuacja F1/F2 :wink:; Bethesda wykorzystała nazwę dla celów czysto komercyjnych. Trywialnie biorąc, oczywiście zawsze znajdą się tacy, którym najlepiej podobała się 3 część Matrixa.

 

Ponadto co twój post wnosi do tego tematu ?, poza tym, że tradycyjnie polega na jęczeniu na jęczenie :wink: (jak to ktoś wcześniej ci już wygarnął). Jak jesteś taki zakochany w F 3 (w którego chyba jeszcze nie grałeś (sic!) to podaj jakieś jego dobre strony - no proszę :wink: , bo jak na razie to zero konkretów (jak F 3 jest taki extra to napisz dlaczego - jeżeli umiesz :wink: ). Wszyscy chętnie posłuchają, a nie podpisuj się pod "rzyganiem" czy innym "laniem" :wink: (widać rozmaite wydzieliny organizmu to twoje hobby bo dajesz to w co drugim poście).

 

Dawaj te pozytywy :wink: . Czekam niecierpliwie.

 

W ogóle - Grał w to ktoś z naszego forum w końcu? (Wiadomo, że z F1/F2 ma to mało wspólnego - ale jak to wypada jako fps/action-rpg?

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram cie w 100% a nawet 1100 :) - do zrzygania placze i utyskiwania

 

 

smieszne to bylo , bo dzisiaj najwieksze marki np chyba Bentley lub RollsRollse naleza do hindusow czy jakos tak i jakos nikt nie zalamuje rak

 

ps.mozesz podac przyklady jak to Betsheda "krzyczy" powrot Legendy itp , bo moze jest tak ze ty "krzyczysz" wiecej od nich... acha juz niedluga zagram w prawdziwa Legende pod tytulem F3 , malo tego - mam nadzieje ze bedzie wygladac jak zmodyfikowany Obek

No chłopie co ty znowu wyprawiasz? Chyba ten temat był już dyskutowany a ty dalej swoje - popłakiwanie na popłakiwanie. To ma być rozmowa - czy przedszkole? Nie rób "ch##ozy" na forum. Jak ci coś nie jest na rękę to - podaj dobre strony gry i nawiąż polemikę, jak potrafisz oczywiście (a w to nie wątpie :wink: ). Masz w ogóle jakieś argumenty? - to je przedstaw. Byłbyś oryginalny gdyż obrona F 3 jako "godnego następcy" to tytaniczna robota (tym bardziej jak w niego jeszcze nie grałeś :wink: ).

 

A poza tym to zostawcie F 3, nie zatapiejcie go :wink: Na Metacritic wypowiedziało się kilku grających - ogólna ocena 8,2 (z tym, że Europejczycy oceniają podobno trochę inaczej ;-)).

Edytowane przez Elektra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety przypadnie testowanie tego (prawdopodobnie) krapa na oryginalnej wersji (oczywiście ze nie mojej - jeszcze na głowę nie upadłem) na klocka (:lol:). Zdam relacje w swoim czasie ale wątpię aby odbiegała od wcześniejszych opinii (jak mi mechanika i wygląd gry w ogolę nie pasuje...). Kilka h streamów robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem, zobaczyłem - wersja ENG. Ocena bardzo wstępna 7+/10 Czas gry około godziny.

 

- Brakuje - walki turowej i hexów, ogólnie rozwiązanie walki nie podoba mi się, ale w zasadzie to wiedziałem jeszcze przed premierą.

- VAT skopany, z nim wolno sie zabija, bez niego szybko leci amunicja. Dziwnie rozwiązana akceptacja częsci celu, na pc to jakas glupota, wybieram myszką głowę i zamiast strzelić, to jeszcze musze nacisnąć jakieś "E" zeby zaakceptowac - głupota, nie moge sie do tego przyzwyczaić.

- muzyka nie przypadła mi do gustu, rozpakowuje z dwójki muze i wrzucam do winampa, zeby posłuchać czegoś lepsiejszego, ale to pewnie kwestia gustu, za bardzo mi podjezdza oblivionem.

 

+ Klimat graficzny - zachowany.

+ chyba jest fabuła, narazie sie do końca się nie wkręciłem, ale... może główna ścieżka nie będzie najgorsza.

+ bardzo spodobał mi się motyw dzieciaka, mamy jakieś wspomnienia, na plus dla fabuły, jak zagracie skapniecie się o co chodzi.

+ krwisto, wulgarnie, brutalnie i oto chodzi w falloucie

 

Generalnie leciałem troszkę na pałę, zeby zobaczyc - jak to będzie, ale zaczne od nowa i na poważnie postaram się wbić w fabułę, problem polega na tym, ze w F1 i F2, nie musialem się wkręcać, wystarczylo zagrac, ale jest pare motywów które rokuje nie najgorzej.

 

Czy warto zagrać? Tak, czy to godny następca? jeszcze nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia - słabiutko.

 

Na razie na plus mogę zaliczyć chyba tylko ciekawie rozwiązane kreowanie postaci.

Dialogi są bardziej rozbudowane niż się obawiałem, ale za mało grałem żeby postawić ostateczną ocenę.

 

Natomiast posysa praktycznie wszystko poza tym. Walka jest słabiutka, albo ustawiamy stos strzałów w głowę w VATS, albo dostajemy baty w real-time.

PIP-BOY, zajmuje cały ekran, z czego na wyświetlacz wykorzystano 1/2 powierzchni. W połączeniu z wielkimi czcionkami dostajemy niewygodny i nieefektywny interface.

Grafika jest słaba, nie bawiłem się jeszcze ustawieniami, ale nie wydaje mi się by zwiększenie detali znacząco pomogło, wszystko widać na screenach. Animacja postaci w tpp powoduje odruch wymiotny (zrobiłem porównanie z Dead Space, po prostu inna liga).

 

O fabule nic nie powiem, bo w ciągu 30-40 min gry wydarzyło się bardzo niewiele.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN.com dał 9.6 , AU 9.5 , a GB 8.8 - gierka wychodzi na to genialna ALE patrząc na oceny FC2 na tym portalu to można mieć co do tego wątpliwości ;)

jakos ostatnio wogole nie wierze opiniom portali i gazet o grach gdzie nie wiadmo z czego gra sredniawo/nijaka ma ocene 8+ my tu narzekamy ze developerzy nas ru**** w 4 litery, kiedy to wydaja gry jeszcze chyba w fazie wczesna beta, ze przez konsole sa mega uproszczenia w grach ktore obecnie wychodza na wiele platform w tym pc i my gracze na tym cierpimy, a redaktorzy portali i pism w branzy kazdy nowy wynalazek ktory mial PR i reklame lepsza niz przecietna zachwalaja ze glowa mala oO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety... musze zrewidować swoją ocenę.

 

TO NIE JEST GODNY NASTĘPCA FALLOUT'ów!

 

Grałem kolejne 2 godziny i musze stwierdzić: dano nam kupę. Początek jest fajny (do momentu wyjścia z krypty), ale im dalej w las tym więcej grzybów i to tych nie jadalnych. Walka skopana i to juz wystarczy za wszystko, walczymy duzo, a jak walka nie sprawia przyjemnosci to wszystko ssie. Questy które pokazują w filmikach - myslalem ze dojde tam po wielu męczarniach, głowieniu się itp itd (tak jak np naprawa, albo wysadzenie elektrowni koło vault city w fallout 2), a mozna je zrobic w 30 min od zaczęcia gry. Zresztą polegają na tym - masz wielką atomową bombę do rozbrojenia - zjedz mentosa i pojdzie jak z płatka... w fallout trzeba bylo zrobic 5 questow do nastepnego levelu - tutaj starczy jeden, bo zreszta jest ich jak na lekarstwo. Podejrzewalem, ze fallout 3 nie spelni moich oczekiwan, ale ze bedzie, az tak zle, nie sadzilem. Nie, nie przeszedłem do końca gry, nie odnalazłem ojca... ale... po co? jak juz mnie to nie bawi...

 

Nowa ocena: 5=/10

 

szkoda, wielka szkoda... :(

Edytowane przez Estwalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Bez urazy, ale Bethesda się nie popisała, dlatego trudno się dziwić narzekaniom. Jak coś jest zepsute to są narzekania - taka jest natura rzeczy. Do tego raczej trudno byłoby nie widzieć, że F 3 to jednak kontynuacja F1/F2 :wink:; Bethesda wykorzystała nazwę dla celów czysto komercyjnych. Trywialnie biorąc, oczywiście zawsze znajdą się tacy, którym najlepiej podobała się 3 część Matrixa.

 

W ogóle - Grał w to ktoś z naszego forum w końcu? (Wiadomo, że z F1/F2 ma to mało wspólnego - ale jak to wypada jako fps/action-rpg?

 

nie chodzi mi o obrone nowego F3 tylko o prawo wlasnosci i prawa wlasciciela(kapitalista jestem ;) ). Gdzie jest napisane ze nowy wlasciciel musi zrobic cos pod fanow F1-F2 ?? wlasciwie to zrobil :dal tytul ;)

 

ps.Matrix 3 byl do du....ale nie doszukuje sie analogi do trojek ;)

 

Michaelius usunales posta?- przeciez nie bylo w nim nic zlego..oprocz tego ze jak zwykle nie na temat i w zlosliwej intencji :lol2:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamespot.com/pc/rpg/fallout3/review.html :lol:

 

Ja sie nie mogę doczekać recenzji na PPC ;]. Wiem ze Caleb też jest fanem Falloutów wiec ciekawy jestem oceny ;]. Czy wreszcie sie pojawi coś poniżej 7/10 ;].

 

ktoś chce wiecej recenzji niech zlooka:

http://www.nma-fallout.com/

 

ktoś kto nie grał w F (biada takim nabom ;o - no chyba ze nie mogli albo za młodzi czy coś takiego):

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=46140

 

http://www.gog.com/en/page/fallout_promoti...c5fbc89b870084b

GameFocus 9.8/10.

 

Some gamers might say Fallout 3 is The Elder Scrolls: Oblivion with big booming guns and they will not exactly be wrong. The game feels like Oblivion in many ways, but it is so much more then just switching off swords for shotguns. It actually has some interesting gameplay additions which take it above and beyond the last Elder Scrolls game.

Nie no luz :lol2: Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...