Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze wrażenia:

-Świat może i spory. Tyle, że jakieś 70% stanowi pusta przestrzeń.

-W mieści nie można iść gdzie się chce, tylko ścieżkami wyznaczanymi przez zwały gruzu.

-Główny wątek nie jest zbyt zawiły i bardzo szybko można go ukończyć.

-Czasem prędzej trafie kogoś sam niż VATSem Oo.

-mutantów nie ma zbyt wiele i są mało finezyjne ;]

 

+Radio roxuje.

+Klimat zachowany.

 

Ogólnie nie jest tak źle. Zaczynam się bawić pobocznymi wątkami.

Gra Przypomina mi mix: GOW, Deusa i Obka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Świat może i spory. Tyle, że jakieś 70% stanowi pusta przestrzeń.

Tak samo jak w poprzednich grach, więc ciężko to uznać za minus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypuszczenie tego SDK to bylby z ich strony blad. Jak narazie maja nowych fanow (czyt. klientow), ale stracili starych, a jesli wydadza SDK to jestem pewien, ze znajda sie magicy co zrobia z ta gra porzadek i wtedy zakupia ja nawet starzy wyjadacze Falloutow (w tym i ja ;) ).

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorym (tak jak mi) na CTD pomaga odpalenie gierki w okienku. Pytanie tylko. Dlaczego odpalajac w okienku nie dziala suwak od rozjasniania i jak to naprawic ? Bo poki co to ciemno jak w !@#$% u murzyna :/

 

HELP !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad. Michaelius - Tak. Wtedy ja także może kupię ten "produkt" (który być może dzięki przeróbkom nabierze trochę jaj).

 

Póki co nie mam entuzjazmu. Oczywiście to wszystko wina mojego krytykanctwa :wink: ; poprostu nie mogę zrozumieć tego "nowego", nieeuropejskiego podejścia do gier rpg :wink:

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah pierwszy crash do windowsa kiedy to mnie zaciukal jakis monster z jeziora, co ciekawe error jaki wyskoczyl nie tyczyl samego fallouta a core tempa Oo. denerwuja mnie fps dropy kiedy z 60+ robi sie na kilka sekund 25+ oO. gry narazie nie oceniam bo za krotko gralem jednak nie jest tragicznie jak narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disclaimer:

Poprzednie Fallout'y (1 & 2 & Tactics) bardzo mi się podobały, ukończyłem wszystkie części. ALE nie jestem maniakiem i nie grałem nieskończoną ilość razy. Obliviona nigdy nie widziałem na oczy :wink:

Śledzę ten wątek od kilku miesięcy i wg wypowiedzi zagorzałych fanów Fallouta, 3 część to miał być gniot jakich mało.

 

Obecnie jestem po 5h godzinach gry i wg mnie jest super. Świetny klimat, dobra grafika.

Narazie zauważyłem dwie wady: brak oddzielnych skrótów do ekwipunku, mapy i PipBoy'a oraz bugi powodujące wykrzaczanie się gry

Edytowane przez bryndza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ten wątek od kilku miesięcy i wg wypowiedzi zagorzałych fanów Fallouta, 3 część to miał być gniot jakich mało.

Jestem zagorzałym fanem fallouta (1 i 2 znam praktycznie na wylot, przechodziłem je niezliczoną ilość razy) i uważam, że gierka jest dobra. Ba, dawno żaden tytuł mnie tak nie przyciągnął do monitora (oprócz forzy2 na xboxa :rolleyes:). Mam nadzieję, że wyjdą jakieś mody poprawiające pipboya i dodające opisy przedmiotów, oraz coś usprawniającego walkę - wtedy będzie wypas.

Questy są bardzo fajne, przegrałem na razie ~15h, a wątek główny niewiele ruszył do przodu - szlajam się po pustkowiach szerząc dobro i takie tam :P

Brakuję tylko Highwaymana.... :rolleyes:

 

@kucyk nie o to chodzi, pl znaki mam tylko ponoć jeszcze są spolszczone teksturki i chciałbym to zobaczyć jak to wygląda.

Ten plik waży 1.04GB... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że waży 1GB :P

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Problem z misją."
Mam problem z pewną misją, mianowicie miałem dostarczyć pewien list do pewnej rodziny, na miejscu okazało się że all nie żyją :blink: w domu znalazłem tylko ciała rodziców ponoć mieli dziecko, które teraz mam znaleźć, dowiedziałem się że można je spotkać nad jeziorem, lecz nie mogę go jakość znaleźć, może ktoś mnie nakierować gdzie go szukać lub gdzie się udać.

Edytowane przez piotrjancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że waży 1GB :P

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Problem z misją."
Mam problem z pewną misją, mianowicie miałem dostarczyć pewien list do pewnej rodziny, na miejscu okazało się że all nie żyją :blink: w domu znalazłem tylko ciała rodziców ponoć mieli dziecko, które teraz mam znaleźć, dowiedziałem się że można je spotkać nad jeziorem, lecz nie mogę go jakość znaleźć, może ktoś mnie nakierować gdzie go szukać lub gdzie się udać.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Odpowiedź"
Musisz znaleźć stację kolejową "Seneca" która jest po drugiej stronie jeziorka. W podziemiach będzie warsztat ghula, a na jego zapleczu wejście do jaskiń którymi dojdziesz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Jest..."
Jest filmik i wybija do menu. Przynajmniej ja tak miałem, bo wybrałem opcję poświęcenia się dla wyższego celu ;D. Może gdy się nie poświęcimy, to jest dalsza gra. Kto wie.
Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zadaniu strażnicy Reily jak mam się dostać do placówki strażników ?? mam przejść przez kapitol ?? jeśli tak to jak ?? bo jakoś w tym kapitolu błądze i zawsze wychodze w tej sali gdzie był wielki mutant

 

 

 

i skąd wytrzasnąć psa ?? kiedyś coś czytałem że niby można mieć

Edytowane przez Helldud3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Jest..."
Jest filmik i wybija do menu. Przynajmniej ja tak miałem, bo wybrałem opcję poświęcenia się dla wyższego celu ;D. Może gdy się nie poświęcimy, to jest dalsza gra. Kto wie.
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "odnosnie powyzszego spoilera"
Sprawdzalem wlasnie inne zakonczenie i poswiecilem tą babke ktora nam towarzyszy podczas koncowki, filmik ogolnie sie nie zmienia poza wstawka z nią, ze to ona jest prawdziwa bohaterka bo sie poswiecila itp itd. poczym wybija tez do menu, nie ma dalszej gry :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na HD4850. Dość często wyrzucało mnie do windowsa (xp), a zdążyłem jedynie wyjść z Krypty. Po przejściu do Wasteland, z każdym ładowaniem gry miałem błąd krytyczny, ale jak na razie pomogło to:

 

try creating a short-cut directly to the main fallout3 application, don't use the launcher. When i did this i stopped having problems. i use to crash on exit every time and later it crashed on hitting the play button. Now everything runs smooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "by GoLy ;)"
dz do gory tam gdzie uciekal chlopak znajdziesz go w "schronie" kolo baru, pogadaj z nim opowie Ci histroie, odwiedz oba domyi idz w glab do stacji z ktorej wydostaja sie mrowki ;D pisze taj dosyc skrtotowo zeby nie psuc Ci rozgrywki icon_razz.gif p.s ja jej jeszcze nie wykonalem jako ze te mendy sa wielkie mocne i ziona ogniem icon_biggrin3.gif


chyba o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ten Fallout3 wymaga od procesora sse2 bo moj stary athlon xp nie stety nie obsługuje tej instrukcji :sad: bo nie wiem czy ściagac jest ses Oto moja konfiguracja Athlon 2000+~ 2700+xp 1gb ram x1650pro 256mb ddr3 jerzeli wejdzie to na jakich detalach w to pogram z gory dziex za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...